Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Зошити Англійська мова 2 клас Нова програма

Зошити Англійська мова 2 клас Нова програма

Зошити та посібники з Англійської мови для 2 класу за Новою програмою до підручника Несвіт А.М., Карп юк О.Д., Калініна Л.В.

Схвалені МОН України

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
English Reader Книга для читання англійською мовою 2 клас Нова програма Авт: Давиденко Л. Вид-во: Підручники і Посібники
Посібник English Reader Книга для читання англійською мовою 2 клас складається з текстів, тематика яких відповідає програмі з іноземних мов для учнів других класів загальноосвітніх середніх шкіл. Усі тексти невеликого обсягу, вирізняються доступністю і чіткістю будови, цікавим змістом і належним ..
23.00 грн.
English Reader Книга для читання англійською мовою 2 клас Оновлена програма Авт: Давиденко Л. Вид: Підручники і Посібники
Книжка для читання англійською мовою English Reader 2 клас Оновлена програма, містить тексти, які будуть формувати навички читання на початковому рівні. Вправи дадуть учням змогу не лише засвоїти граматичні явища англійської мови, а й розвинути їхні творчі здібності. Книжка яскраво ілюстрована, м..
23.00 грн.
English Reading with Pleasure Англійська мова 2 клас Нова програма Авт: Білоус Г. Вид-во: Підручники і посібники
English Reading with Pleasure розроблено за Новою програмою до будь-якого чинного підручника Англійська мова 2 клас Нова програма. Він містить спеціально розроблені вправи на відпрацювання та закріплення навичок читання англійською мовою. Видання сприятиме розвитку вміння читати, дасть змогу розш..
20.00 грн.
English на відмінно 2 клас Нова програма Авт: Чіміріс Ю. Вид-во: УЛА
Видання містить тексти за всіма темами, що вивчаються в 2 класі та передбачені чинною шкільною програмою. Кожна тема супроводжується словником та вправами на розвиток монологічного та діалогічного мовлення. У кінці книги містяться тести з ключами, що допоможуть перевірити рівень знань дитини з гр..
19.00 грн.
Англійська мова 2 клас Нова програма 2000 вправ та завдань Авт: Синельникова В. Вид-во: Час майстрів
У посібнику з Англійської мови для учнів 2 класу за Новою програмою подано вправи на тренування та повторення граматики. Робота над мовним матеріалом посібника дає можливість довести практичні навички дітей із граматики та правопису до автоматизму. Посібник складений за Новою програмою до буд..
18.00 грн.
Англійська мова 2 клас Нова програма Зошит для самостійних і контрольних робіт Авт: Башкірова О. Вид-во: Гімназія
Зошит для самостійних і контрольних робіт з англійської мови для 2 класу складено за Новою програмою до будь-якого чинного підручника. До посібника ввійшли тематичні блоки, кожен з яких складається із самостійних і контрольних робіт, запропонованих у двох рівноцінних варіантах, розрахованих на ін..
20.00 грн.
Англійська мова 2 клас Нова програма Орфографічний тренажер до підручника Карп’юк О. Авт: Камінська Н. Вид-во: Підручники і посібники
Навчальний посібник містить вправи для розвитку та закріплення орфографічних навичок, що відповідають підручнику Англійська мова 2 клас Нова програма Авт: Карп'юк О. Д. Вид-во: Астон. Для учнів 2-го класу, їхніх батьків, учителів і репетиторів англійської мови. ..
18.00 грн.
Англійська мова 2 клас Нова програма Робочий зошит до підручника Карп'юк О. Авт: Замороз Т. Вид-во: Богдан
Робочий зошит з англійської мови для 2-го класу загальноосвітніх навчальних закладів укладено за Новою програмою до підручника Англійська мова 2 клас Нова програма Авт: Карп'юк О. Д. Вид-во: Астон. Цікаві та захоплюючі завдання, розроблені відповідно до вікових особливостей другокласників, сприят..
30.00 грн.
Англійська мова 2 клас Нова програма Робочий зошит до підручника Несвіт А. Авт: Андрієнко А. Вид-во: Богдан
Робочий зошит з англійської мови для 2-го класу загальноосвітніх навчальних закладів укладено за Новою програмою до підручника Англійська мова 2 клас Нова програма Авт: Несвіт А. Вид-во: Генеза. Цікаві та захоплюючі завдання, розроблені відповідно до вікових особливостей другокласників, сприятиму..
34.00 грн.
Англійська мова 2 клас Робочий зошит До підручника Карп юк О. Нова програма Авт: Федієнко В. Вид-во: Школа
Зошит укладено до підручника Англійська мова 2 клас Нова програма Авт: Карп'юк О. Д. Вид-во: Астон. Навчальний матеріал повністю відповідає новій програмі Міністерства освіти і науки України та Державному стандартові початкової загальної освіти. Зошит призначено для організації робо..
18.00 грн.
Англійська мова 2 клас Робочий зошит Оновлена програма До підручника О. Д. Карп'юк Авт: Павліченко О. М. Вид: Ранок
Робочий зошит, укладений до підручника О. Д. Карп’юк Англійська мова 2 клас містить різні цікаві завдання і призначений для більш детального опрацювання учнями матеріалу підручника на уроках і вдома. Посібник створено відповідно до чинної програми з урахуванням змін, затверджен..
37.00 грн.
Англійська мова Робочий зошит 2 клас Оновлена програма До підручника А. М. Несвіт Авт: С. Мясоєдова Вид: Ранок
Цей робочий зошит укладений до підручника А. М. Несвіт Англійська мова 2 клас, він містить різноманітні завдання і призначений для більш детального опрацювання учнями матеріалу підручника на уроках і вдома. Зошит створено відповідно до чинної програми з урахуванням змін, затверджених Наказом МОН ..
37.00 грн.
Англійський супертренажер Слова з аудіюванням 2 клас + CD Авт: Іванова Ю. Whalen J. Вид-во: New Time
Англійський супертренажер Слова з аудіюванням 2 клас + CD допоможе учням вивчити англійські слова за шкільною програмою 2 класу. Кожний урок тренажера починається коротким введенням слів під веселу ритмічну музику. До книги додається CD у форматі mp3. Тренажер містить 128 ігрових завдань. Завдяки..
52.00 грн.
Англійський супертренажер Слова з аудіюванням 2 клас Авт: Іванова Ю. Whalen J. Вид-во: New Time
Англійський супертренажер Слова з аудіюванням 2 клас допоможе учням вивчити англійські слова за шкільною програмою 2 класу. Тренажер містить 128 ігрових завдань. Завдяки різноманіттю вправ дитина навчиться: розпізнавати і читати англійські слова, сприймати англійські слова на слух, самостійно від..
32.00 грн.
Английский супертренажер Слова с аудированием 2 класс + CD Авт: Иванова Ю. Whalen J. Изд-во: New Time
Английский супертренажер Слова с аудированием 2 класс + CD поможет ученикам выучить английские слова по школьной программе 2 класса. Каждый урок тренажера начинается коротким введением слов под веселую ритмичную музыку. К книге прилагается CD в формате mp3. Тренажер содержит 128 игровых заданий. ..
52.00 грн.
Английский супертренажер Слова с аудированием 2 класс Авт: Иванова Ю. Whalen J. Изд-во: New Time
Английский супертренажер Слова с аудированием 2 класс поможет ученикам выучить английские слова по школьной программе 2 класса. Тренажер содержит 128 игровых заданий. Благодаря разнообразию заданий ребенок научится: узнавать и читать написанные английские слова, воспринимать слова на слух, самост..
32.00 грн.
Бліц-контроль Англійська мова 2 клас Нова програма До підруч. Карп’юк О. Авт: Євчук О., Доценко І. Вид-во: Підручники та Посібники
Посібник пропонує завдання для проведення бліц-контролю. Він призначений для самостійної роботи учнів з метою систематизації знань, закріплення вивченого матеріалу, розвитку мовної компетенції та мовлення. Учителі можуть використовувати отримані результати контролю для удосконалення методики навч..
15.00 грн.
Бліц-контроль Англійська мова 2 клас Нова програма До підруч. Несвіт А. Авт: Євчук О., Доценко І. Вид-во: Підручники та Посібники
Посібник пропонує завдання для проведення бліц-контролю. Він призначений для самостійної роботи учнів з метою систематизації знань, закріплення вивченого матеріалу, розвитку мовної компетенції та мовлення. Учителі можуть використовувати отримані результати контролю для удосконалення методики навч..
13.00 грн.
Збірник олімпіадних завдань Англійська мова 2 клас Нова програма Авт: Башкірова О. Вид-во: Підручники та Посібники
Посібник містить олімпіадні завдання трьох типів: тестові з одним варіантом відповіді, мультитестові з кількома варіантами відповідей та різнорівневі завдання трьох рівнів складності. Завдання цікаві й доступні для учнів з різним рівнем підготовки. Для учнів 2-го класу та вчителів англійської..
15.00 грн.
Зошит для контролю рівня знань Англійська мова 2 клас До підручника А. Несвіт Оновлена програма Авт: С. Мясоєдова Вид: Ранок
Зошит для контролю рівня знань укладений до підручника Англійська мова 2 клас А. М. Несвіт, містить підсумкові та семестрові тестові роботи, а також експрес-тести з англійської мови для учнів 2 класів. Видання створено відповідно до чинної програми з урахуванням змін, затверджених Наказом МОН Укр..
30.00 грн.
Зошит для контролю рівня знань Англійська мова 2 клас До підручника О. Карп'юк Оновлена програма Авт: О. Павліченко Вид: Ранок
Зошит для контролю рівня знань, укладений до підручника Англійська мова 2 клас О. Д. Карп’юк, містить підсумкові та семестрові тестові роботи, а також експрес-тести з англійської мови для учнів 2 класів. Посібник створено відповідно до чинної програми з урахуванням змін, затверджених Наказом ..
30.00 грн.
Зошит з англійської мови English workbook 2 клас Нова програма Авт: Несвіт А. Вид-во: Генеза
Пропоноване навчальне видання э складовою НМК Англійська мова 2 клас Автора Несвіт А.М., підготовленого за новою програмою з англійської мови в загальноосвітніх навчальних закладах. Робочий зошит містить вправи з розвитку орфографічних умінь учнів та цікаві завдання, призначені для опрац..
35.00 грн.
Посібник з граматики Smart Grammar and Vocabulary 3 Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications
Посібник з граматики Smart Grammar and Vocabulary 3 - це посібник для вивчення англійської граматики та лексики, призначений для дітей молодшого шкільного віку. Видання не тільки пропонує в розважальній формі вивчення граматики та нових слів, але й допомагає розвинути навички правильної вимови, п..
176.00 грн.
Практикум 1000 завдань з англійської мови 2 клас English Tasks Авт: Миргород Н. Якименко С. Вид: Торсінг
Посібник містить близько 1000 завдань і мінімум необхідної лексики, передбаченний програмою МОН України для третього року навчання. Практикум з англійської мови учням 2 класу та їхнім батькам, які прагнуть допомогти дитині оволодіти початковими знаннями іноземної мови, а також бажають перевірити ..
16.50 грн.
Робочий зошит Англійська мова 2 клас для шкіл з поглибленим вивченням Частина 1 Авт: Калініна Л. Вид-во: Генеза
Робочий зошит складено за Новою програмою до підручника Англійська мова 2 клас Нова програма Авт: Калініна Л. Самойлюкевич І. Вид-во: Генеза для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням англійської мови. Видання спрямоване на практичне використання мовного та мовленнєвого матеріалу, опрацьова..
25.00 грн.
Робочий зошит Англійська мова 2 клас для шкіл з поглибленим вивченням Частина 2 Авт: Калініна Л. Вид-во: Генеза
Робочий зошит складено за Новою програмою до підручника Англійська мова 2 клас Нова програма Авт: Калініна Л. Самойлюкевич І. Вид-во: Генеза для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням англійської мови. Видання спрямоване на практичне використання мовного та мовленнєвого матеріалу, опрацьова..
25.00 грн.
Робочий зошит Англійська мова 2 клас Нова програма Авт: Карп'юк О. Вид-во: Лібра Терра
Робочий зошит з Англійської мови для 2 класу за Новою програмою розроблено до підручника Англійська мова 2 клас Нова програма Авт: Карп'юк О. Д. Вид-во: Астон. Робочий зошит є складовою вступного курсу з англійської мови для початкової школи, який пропонує матеріал для урізноманітнення видів робі..
35.00 грн. 33.00 грн.
Робочий зошит Англійська мова 2 клас Нова програма В двух частинах для шкіл з поглибленим вивченням англійської мови Авт: Калініна Л.В. Самойлюкевич І.В. Вид-во: Генеза
Робочий зошит є складовою частиною навчально-методичного комплекту Англійська мова. 2 клас для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням англійської мови. Видання спрямоване на практичне використання мовного та мовленнєвого матеріалу, опрацьованого за підручником. Зошит містить вправи для ..
50.00 грн.
Робочий зошит Англійська мова 2 клас Оновлена програма До підручника Карп'юк О. Авт: Косован О. Вид-во: Підручники і посібники
Робочий зошит з Англійської мови для учнів 2 класу укладено за Оновленою програмою 2016 року до підручника Англійська мова 2 клас Нова програма Авт: Карп'юк О. Д. Вид-во: Астон. Різноманітність завдань, уміщених у зошиті, сприятиме збагаченню словникового запасу учнів 2 класу, систематизації набу..
35.00 грн.
Робочий зошит Англійська мова 2 клас Оновлена програма До підручника Несвіт А. Авт: Косован О. Вид-во: Підручники і посібники
Робочий зошит з Англійської мови для учнів 2 класу укладено за Оновленою програмою 2016 року до підручника Англійська мова 2 клас Нова програма Авт: Несвіт А. Вид-во: Генеза. Різноманітність завдань, уміщених у зошиті, сприятиме збагаченню словникового запасу учнів 2 класу, систематизації набутих..
35.00 грн.
Робочий зошит Англійська мова 2 клас Поглиблений Smart Junior 3 Workbook with CD Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications
Рабочая тетрадь к учебнику Англійська мова 2 клас Поглиблений Smart Junior 3 Student's Book Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications. Разноцветная рабочая тетрадь Smart Junior 3 Workbook with CD предлагает большое количество упражнений для закрепления материала, а также игры и дополнительные пр..
132.00 грн.
Робочий зошит Англійська мова Super Minds 2 Workbook Авт: Herbert Puchta Вид: Cambridge
Це курс для молодшої школи, який складається з 7 рівнів, починаючи із рівня Starter для тих, хто робить перші кроки в англійській мові. Закладаючи міцну основу, розвиваючи навички мислення, в тому числі образного, та виховуючи позитивні цінності, Super Minds заохочує дітей не тільки вчити мову, а..
211.00 грн.
Робочий зошит Анлійська мова 2 клас English Workbook З поглибленим вивченням Нова програма Авт: Ростоцька М.Є. Карп'юк О.Д. Вид-во: Лібра Терра
Робочий зошит з Англійської мови для 2 класу за Новою програмою розроблено до підручника Англійська мова 2 клас З поглибленим вивченням англійської мови М.Є. Ростоцька О.Д. Карп'юк Вид-во: Астон, який створено на основі авторської Концепції креативного іншомовного навчання молодших школярів. Реце..
40.00 грн. 38.00 грн.
Розвиваємо уміння спілкування Англійська мова 2 клас Нова програма Авт: Несвіт А. Вид-во: Генеза
Навчальний посібник з Англійської мови для учнів 2 класу включає тематичні тексти за Новою програмою до будь-якого чинного підручника з англійської мови для 2 класу різних типів навчальних закладів. Автори розробили дотекстові та післятекстові вправи та завдання, які допоможуть учням розширити їх..
40.00 грн.
Розвивайко Англійська мова 2 клас Знайомимося з частинами мови Авт: Чіміріс Ю. Вид-во: УЛА
Посібник містить тренувальні вправи з англійської мови та відповідає чинній програмі з іноземних мов для 2 класу середньої загальноосвітньої школи. Видання призначене для учнів початкових класів, їх батьків та вчителів. До будь-якого чинного підручника Англійська мова 2 клас Нова програма. ..
17.00 грн.
Розвивайко Англійська мова 2 клас Читаємо та граємо Авт: Гудзенко О. Вид-во: УЛА
Посібник містить тренувальні вправи з англійської мови та відповідає чинній програмі з іноземних мов для 2 класу середньої загальноосвітньої школи. Видання призначене для учнів початкових класів, їх батьків та вчителів. До будь-якого чинного підручника Англійська мова 2 клас Нова програма. ..
17.00 грн.
Розмовні теми Speak English 2 клас Нова програма Авт: Левицька К. Вид: Весна
Speak English Розмовні теми 2 клас Нова програма. Збірник розмовних тем з англійської мови укладено відповідно до чинної Навчальної програми для 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів з вивченням іноземних мов, затвердженої Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України. Міст..
15.00 грн.
Тренажер з англійської мови 2 клас Нова програма Авт: Вакуленко Н. Вид-во: УЛА
Тренажер з англійської мови для 2 класу підготовлений за Новою програмою МОН України для початкової школи. Систематизований і поданий в оригінальному форматі матеріал курсу 2 класу дає змогу підготуватися до контрольних і самостійних робіт, поглибити знання, закріпити практичні уміння та навички ..
27.00 грн.
Тренажер з Англійської мови 2 клас Оновлена програма Авт: Мясоєдова С. Вид: Весна
Англійська мова 2 клас тренажер складено відповідно до Оновленої програми. Для учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Містить завдання до основних тем дисциплін що вивчають у 2-му класі, самооцінка виконання, підказки до аналізу робіт. ..
25.00 грн.
Тренажер з англійської мови Reading 2 клас Нова програма Авт: Чіміріс Ю. Вид-во: УЛА
Тренажер з читання англійською мовою для 2 класу підготовлений за Новою програмою МОН України для початкової школи. Систематизований і поданий в оригінальному форматі матеріал курсу 2 класу дає змогу підготуватися до аудіювання, словникових диктантів, контрольних і самостійних робіт, поглибити зн..
27.00 грн.
Я відмінник Англійська мова Тести 2 клас Нова програма Авт: Чіміріс Ю. Вид: УЛА
Кожен розділ зошита упорядковано відповідно до нової програми Міністерства освіти і науки України. Посібник Я відмінник 2 клас Англійська мова Тести допоможе учням успішно підготуватися до тестових підсумкових завдань з англійської мови в молодшій школі. У виданні міститься довідковий матеріал до..
22.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019