Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Зошити Інформатика 2 клас Нова програма

Зошити Інформатика 2 клас Нова програма

Зошити та посібники з Інформатики для 2 класу за Новою програмою до підручника Ломаковська Г.В., Коршунова О.В., Корнієнко М.М.

Схвалені МОН України

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Робочий зошит Інформатика 2 клас Авт: Андрусич О. Вид-во: Світич
Робочий зошит містить практичні вправи різних рівнів складності до кожного уроку курсу Сходинки до інформатики. Завдання сприяють засвоєнню основних понять інформатики, розвивають мислення, уяву, кмітливість та творчі здібності учнів. Багато завдань пов'язано з вивченням основних предметів - укра..
20.00 грн. 14.90 грн.
Інформатика 2 клас Нова програма Робочий зошит до підручника Коршунової О. Авт: Антонова О. Вид-во: Підручники і посібники
Робочий зошит призначений для індивідуальної, самостійної та колективної робіт на уроках інформатики за підручником Сходинки до інформатики 2 клас Нова програма Авт: Коршунова О. Вид-во: Генеза. Завдання в робочому зошиті спрямовані на особистісну орієнтацію освітнього процесу, його індивідуаліза..
25.00 грн.
Інформатика 2 клас Оновлена програма Робочий зошит до підручника Коршунової О. Авт: Кульматицька О. Вид: Богдан
Робочий зошит створений відповідно до Оновленої навчальної програми Міністерства освіти і науки України та підручника Сходинки до інформатики 2 клас Нова програма Авт: Коршунова О. Вид-во: Генеза. Завдання пропоновані в зошиті, сприяють закріпленню та поглибленню знань і вмінь з основ інформатики..
29.00 грн.
Інформатика 2 клас Оновлена програма Робочий зошит учня Авт: Коршунова О. Вид-во: Освіта
Робочий зошит з Інформатики для учнів 2 класу складено за Оновленою програмою до підручника Сходинки до інформатики 2 клас Нова програма Авт: Коршунова О. Вид-во: Генеза. Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового навчання На..
27.00 грн.
Інформатика 2 клас Робочий зошит Оновлена програма Авт: Корнієнко М. Вид: Ранок
Зошит містить вправи, що надають можливість закріпити отримані знання, здійснити підготовку до виконання практичного завдання, розвинути логічне мислення, а також провестиінтелектуальну розминку на початку уроку, фізкультхвилинку всередині уроку та рефлексію наприкінці уроку. Матеріал посібника п..
28.00 грн.
Зошит Інформатика 2 клас Нова програма Авт: Кіц О. Вид-во: Харків Освіта
Робочий зошит з Інформатики для 2 класу за Новою програмою до будь-якого чинного підручника Інформатика 2 клас Нова програма. Рекомендовано у відповідності до нової програми для початкової школи, затвердженої Міністерством освіти і науки України ..
32.00 грн.
Зошит з Інформатики 2 клас Оновлена програма До підручника Корнієнко О. Авт: Антонова О. Вид-во: Генеза
Зошит з Інформатики для учнів 2 класу складено за Оновленою програмою 2016 року до підручника Сходинки до інформатики 2 клас Нова програма Авт: М. Корнієнко С. Крамаровська І. Зарецька Вид-во: Ранок. Зошит сприяє забезпеченню пропедевтичності навчання інформатики, формуванню уявлень учнів про осн..
24.00 грн.
Зошит з Інформатики 2 клас Оновлена програма До підручника Коршунової О. Авт: Антонова О. Вид: Генеза
Робочий зошит з інформатики створено відповідно до Оновленої програми 2016 року. Зміст зошита доповнює підручник Сходинки до інформатики, 2 клас автор О. В. Коршунова і дозволяє вивчити базові поняття в наочній графічній формі, засвоїти основи інформаційної культури, а також сф..
24.00 грн.
Зошит Сходинки до інформатики 2 клас За новою програмою Авт: Коршунова О. В. Вид-во: Генеза
Зошит містить завдання різного типу з розвитку логічного мислення, а також завдання, що сприяють оволодінню практичними навичками роботи з комп’ютером, підтримують вивчення основних предметів (українська мова, математика). Цей посібник як захоплююча гра, що постійно підтримує інтерес дітей до..
17.00 грн.
Информатика 2 класс Новая программа Тетрадь к учебнику Ломаковской А. Авт: Киц О. Изд-во: Харків Освіта
Рабочая тетрадь-конспект по информатике для 2 класса по Новой программе к учебнику Ступеньки к информатике 2 класс Новая программа Авт: А. Ломаковская Г. Проценко И. Ривкинд Ф. Ривкинд Изд-во: Освита. Рекомендовано у відповідності до нової програми для початкової школи, затвердженої Мініс..
32.00 грн.
Рабочая тетрадь Информатика 2 класс Новая программа К учебнику Ломаковской А. Авт: Золочевская М. Изд-во: Ранок
Пособие составлено по Новой программе к учебнику Ступеньки к информатике 2 класс Новая программа Авт: А. Ломаковская Г. Проценко И. Ривкинд Ф. Ривкинд Изд-во: Освита. Содержание пособия ориентировано на формирование у второклассников начальных представлений о базовых понятиях информатики; зак..
20.00 грн.
Рабочая тетрадь Информатика 2 класс Обновленная программа Авт: Ломаковская А. Изд-во: Освіта
Рабочая тетрадь по Информатике для учеников 2 класса общеобразовательных учебных заведений составлена по Обновленной программе 2016 года к учебнику Ступеньки к информатике 2 класс Новая программа Авт: А. Ломаковская Г. Проценко И. Ривкинд Ф. Ривкинд Изд-во: Освита. ..
27.00 грн.
Робочий зошит Інформатика 2 клас Нова програма До підручника Коршунової О. Авт: Золочевська М. Вид-во: Ранок
Посібник складено за Новою програмою до підручника Сходинки до інформатики 2 клас Нова програма Авт: Коршунова О. Вид-во: Генеза. Зміст посібника зорієнтовано на формування у другокласників початкових уявлень про базові поняття інформатики; закріплення вивченого матеріалу; розвиток уваги, алгорит..
20.00 грн.
Робочий зошит Інформатика 2 клас Нова програма До підручника Ломаковська Г.В. За редакцією Коршунової О.В. Авт: Зеленська О.І. Вид-во: Весна
Видання складене відповідно до чинної програми та підручника Г. В. Ломаковської, Г. О. Проценко, Й. Я. Ривкінда, Ф.М. Рівкінд Сходинки до інформатики для 2 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Зошит містить різнорівневі завдання логічного мислення, завдання, що сприяють засвоєнню осно..
18.00 грн.
Робочий зошит Інформатика 2 клас Нова програма До підручника Ломаковської Г. Авт: Золочевська М. Вид-во: Ранок
Посібник складено за Новою програмою до підручника Сходинки до інформатики 2 клас Нова програма Авт: Ломаковська Г. Проценко Г. Ривкінд Й. Рівкінд Ф. Вид-во: Освіта. Зміст посібника зорієнтовано на формування у другокласників початкових уявлень про базові поняття інформатики; закріплення вивченог..
20.00 грн.
Робочий зошит Інформатика 2 клас Оновлена програма Авт: Ломаковська Г. Вид-во: Освіта
Робочий зошит з Інформатики для учнів 2 класу складено за Оновленою програмою до підручника Сходинки до інформатики 2 клас Нова програма Авт: Ломаковська Г. Проценко Г. Ривкінд Й. Рівкінд Ф. Вид-во: Освіта ..
27.00 грн.
Робочий зошит Інформатика 2 клас Оновлена програма Авт: Морзе Н. Вид-во: Оріон
Робочий зошит з Інформатики для учнів 2 класу складено за Оновленою програмою 2016 року до будь-якого чинного підручника Інформатика 2 клас Нова програма. Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної..
24.00 грн.
Робочий зошит Інформатика 2 клас Оновлена програма До підручника Г. Ломаковської Авт: І. Табарчук Вид: ПЕТ
Інформатика 2 клас робочий зошит до підручника з інформатики нова програма Авт: Г. В. Ломаковська, Г. О. Проценко, Й. Я. Ривкінд. Містить навчальний матеріал, що відповідає чинній програмі МОН України. Виконуючи завдання, діти оволодіють такими поняттями як інформація, алгоритм. Містить схеми, ре..
29.00 грн.
Робочий зошит Сходинки до інформатики 2 клас Нова програма До підруч. Ломаковської Г. Авт: Балик Н. Вид-во: Підручники та Посібники
Робочий зошит призначений для індивідуальної, самостійної та колективної роботи учнів на уроках інформатики за підручником Ломаковська Г. та ін.. Сходинки до інформатики. 2 клас — К. : Видавничий дім Освіта, 2012. Завдання в робочому зошиті спрямовані на особистісну орієнтацію освітнього..
24.00 грн.
Робочий зошит Сходинки до інформатики 2 клас Нова програма До підручника Г. В. Ломаковської Авт: Н. Т. Шевченко Вид-во: Богдан
Посібник укладено відповідно до навчальної програми Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та підручника Сходинки до інформатики 2 клас Г.В. Ломаковської, Г.О. Проценко, Й.Я. Ривкінда, Ф.М. Рівкінд. Переглянути... Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закл..
19.00 грн.
Ступеньки к информатике Рабочая тетрадь 2 класс По новой программе Ломаковская А.В. Проценко Г.А. Ривкинд И.Я. Ривкинд Ф.М. Изд-во: Освита
Рабочая тетрадь является частью учебно-методического комплекта для 2 класса по основам информатики. Материал рабочей тетради дополняет материал учебника Ступеньки к информатике 2 класс. Новая программа 2013. А. В. Ломаковская., Г. А. Проценко., И. Я. Ривкинд., Ф. М. Ривкинд. Изд-во: Осв..
20.00 грн.
Ступеньки к информатике экспресс-контроль 2 класс Новая программа К учебнику А. В. Ломаковская Авт: Золочевська М. В., Рыкова Л. Л. Вид-во: Ранок
Пособие составлено в соответствии с действующей программой и учебником А. В. Ломаковской, Г. А. Проценко, И. Я. Ривкинда, Ф. М. Ривкинд Ступеньки к информатике для 2 класса общеобразовательных учебных заведений. Издание содержит 16 тестов в двух вариантах и предназначено для организ..
16.00 грн.
Сходинки до інформатики Експрес-контроль 2 клас До підруч. О. В. Коршунової Авт: М. В. Золочевська, Л. Л. Рикова Вид-во: Ранок
Посібник складено відповідно до чинної програми та підручника О. В. Коршунової Сходинки до інформатики для 2 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Видання містить 16 тестів у двох варіантах і призначено для організації поточного контролю знань з метою їх подальшої корекції. Уч..
13.00 грн.
Сходинки до інформатики Експрес-контроль 2 клас Нова програма Авт: Корнієнко М. М. Вид-во: Ранок
Посібник відповідає новій програмі Сходинки до інформатики для 2 класу загальноосвітніх навчальних закладів і призначений для організації поточного контролю знань з метою їх подальшої корекції. Видання містить 16 тестів у двох варіантах. Зміст завдань дозволяє використовувати посібн..
13.00 грн.
Сходинки до інформатики Експрес-контроль 2 клас Нова програма До підручника Г. В. Ломаковської Авт: М. В. Золочевська, Л. Л. Рикова Вид-во: Ранок
Посібник складено відповідно до чинної програми та підручника Г. В. Ломаковської, Г. О. Проценко, Й. Я. Ривкінда, Ф. М. Рівкінд Сходинки до інформатики для 2 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Видання містить 16 тестів у двох варіантах і призначено для організації поточного..
13.00 грн.
Сходинки до інформатики Робочий зошит Інформатика 2 клас Нова програма Авт: Ломаковська Г. Вид: Освіта
Робочий зошит складено за Новою програмою з урахуванням змін до підручника Сходинки до інформатики 2 клас Нова програма Авт: Ломаковська Г. Проценко Г. Ривкінд Й. Рівкінд Ф. Вид-во: Освіта. Завдання сприяють закріпленню та поглибленню знань і вмінь з основ інформатики. Наявність великої кількості..
20.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019