Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Зошити Літературне читання 2 клас Нова програма

Зошити Літературне читання 2 клас Нова програма

Зошити та посібники з Літературного читання для 2 класу за Новою програмою до підручника Науменко В., Савченко О., Лапшина И., Гавриш Н., Маркотенко Т. та інших.

Схвалені МОН України

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Вчимося читати швидко Удосконалюємо техніку читання 2 клас Авт: Таровита І. Вид-во: УЛА
Посібник містить 250 завдань для учнів 2 класу, направлених на відпрацювання навичок швидкого читання, розуміння текстів, читання вголос та мовчки, правильної вимови, освоєння яких передбачене програмою з читання. Перевірити правильність виконання поданих завдань допоможуть ключі, подані в кінці ..
14.50 грн.
Вчуся бути читачем Літературне читання 2 клас Авт: Вашуленко О. Вид: Освіта
Посібник з Літературного читання для учнів 2 класу складено за Оновленою програмою 2016 року до будь-якого чинного підручника. Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради з питань освіти Мініст..
26.00 грн.
Експрес-контроль 1-2 класи Оновлена програма Літературне читання Відривні картки до хрестоматії сучасної української дитячої літератури Авт: В. Лиженко Вид: Ранок
Серія «Експрес-контроль». Навчальний посібник укладено відповідно до чинної програми (з урахуванням змін, затверджених Наказом МОН України від 05.08.2016 № 948) з літературного читання для початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів. Збірник завдань призначений для організації..
17.00 грн.
Зошит з літературного читання 2 клас За новою програмою. До підручника Науменко В. О. Вид-во: Генеза
Зошит містить завдання на уважність, на вдосконалення читацької навички, ігрові завдання, завдання на дії за аналогією, за зразком, на виокремлення головного, узагальнення, творчі завдання із залученням ілюстративного матеріалу або спонуканням до виявлення дитиною власних творчих здібностей. ..
17.00 грн.
Зразковий читач Тести з Літературного читання 2 клас Нова програма До підручника Науменко В. Авт: Гребенькова Л. Вид-во: Весна
Посібник складено за Новою програмою до підручника Літературне читання 2 клас Нова програма Науменко В. О. Вид-во: Генеза. Пропонований посібник стане у пригоді вчителю на початковому етапі роботи з літературними текстами. Прості за змістом запитання з кількома варіантами відповіді дозволять пере..
20.00 грн.
Зразковий читач Тести з Літературного читання 2 клас Нова програма До підручника Савченко О. Авт: Айзацька Н. Вид-во: Весна
Посібник складено за Новою програмою до підручника Літературне читання 2 клас Нова програма Савченко О. Я. Вид-во: Освіта. Пропонований посібник стане у пригоді вчителю на початковому етапі роботи з літературними текстами. Прості за змістом запитання з кількома варіантами відповіді дозволять пере..
20.00 грн.
Контроль навчальних досягнень з літературного читання Крок до знань 2 клас Нова програма До підруч. Науменко В. Авт: Пачашинська М. Вид-во: Підручники та Посібники
Посібник складено відповідно до вимог нової програми з літературного читання для 2 класу, Системи контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи й підручника Науменко В. О. Літературне читання для 2 класу. Видання містить завдання чотирьох рівнів для контролю навчальних д..
15.00 грн.
Контроль навчальних досягнень з літературного читання Крок до знань 2 клас Нова програма До підруч. Савченко О. Авт: Пачашинська М. Вид-во: Підручники та Посібники
Посібник складено відповідно до нової програми з літературного читання для 2 класу, Системи контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи й підручника Савченко О. Я. Літературне читання для 2 класу. Видання містить завдання чотирьох рівнів для контролю навчальних досягне..
15.00 грн.
Літературне читання 2 клас Нова програма Зошит до підручника Савченко О. Авт: Соболь В. Вид-во: Харків Освіта
Робочий зошит з Літературного читання для 2 класу за Новою програмою до підручника Літературне читання 2 клас Нова програма Савченко О. Я. Вид-во: Освіта. Рекомендовано у відповідності до нової програми для початкової школи, затвердженої Міністерством освіти і науки України ..
24.00 грн.
Літературне читання 2 клас Оновлена програма Перевірка досвіду читацької діяльності До підручника Науменко В. Авт: Будна Н. Вид-во: Богдан
Посібник містить дванадцять робіт у вигляді тестових і творчих завдань, складених за Оновленою програмою 2016 року до підручника Літературне читання 2 клас Нова програма Науменко В. О. Вид-во: Генеза. До кожної теми наведено двоваріантні роботи по чотири завдання в кожній. Вони допоможуть перевір..
19.00 грн.
Літературне читання 2 клас Оновлена програма Перевірка досвіду читацької діяльності До підручника Савченко О. Авт: Будна Н. Вид-во: Богдан
Посібник містить тринадцять робіт у вигляді тестових і творчих завдань, складених за Оновленою програмою 2016 року до підручника Літературне читання 2 клас Нова програма Савченко О. Я. Вид-во: Освіта. До кожної теми наведено двоваріантні роботи чотирьох рівнів: початкового, середнього, достатньог..
22.00 грн.
Літературне читання 2 клас Оновлена програма Робочий зошит до підручника Науменко В. Авт: Будна Н. Вид-во: Богдан
Робочий зошит з Літературного читання для учнів 2 класу за Оновленою програмою 2016 року містить завдання та вправи для роботи над текстами підручника Літературне читання 2 клас Нова програма Науменко В. О. Вид-во: Генеза. Робочий зошит допоможе розширити читацькі навички школярів, навчить працюв..
24.00 грн.
Літературне читання 2 клас Оновлена програма Робочий зошит до підручника Савченко О. Авт: Будна Н. Вид-во: Богдан
Робочий зошит з Літературного читання для учнів 2 класу за Оновленою програмою 2016 року містить завдання та вправи для роботи над текстами підручника Літературне читання 2 клас Нова програма Савченко О. Я. Вид-во: Освіта. Робочий зошит допоможе розширити читацькі навички школярів, навчить працюв..
24.00 грн.
Літературне читання 2 клас Пізнавальні тексти з творчими завданнями Авт: Канчук В. Вид-во: Підручники і посібники
Мета посібника з Літературного читання для учнів 2 класу за Новою програмою - допомогти вчителеві ефективно організувати навчальний процес у 2 класі. Матеріали дібрано відповідно до чинної програми з курсу Літературне читання у 2 класі та можуть бути використані з будь-яким чинним підручником Літ..
18.00 грн.
Літературне читання Завдання для тематичного та підсумкового контролю знань 2 клас До підр. Науменко В. О. Авт: Будна Н.О. Вид-во: Богдан
Посібник містить дванадцять тематичних робіт (у вигляді тестових і творчих завдань), складених відповідно до вимог нової навчальної програми МОН України з літературного читання для 2 класу та підручника Літературне читання. 2 клас Авт. Науменко В.О. До кожної теми наведено двоваріантні р..
13.00 грн.
Літературне читання Завдання для тематичного та підсумкового контролю знань 2 клас До підр. Савченко О. Я. Авт: Будна Н.О. Онишків З.М. Вид-во: Богдан
Посібник містить тринадцять тематичних робіт (у вигляді тестових і творчих завдань), складених відповідно до вимог нової навчальної програми МОНмолодьспорту України з літературного читання для 2 класу та підручника Літературне читання. 2 клас Авт. Савченко О.Я. До кожної теми наведено дв..
17.00 грн.
Літературне читання Зошит для контрольних робіт 2 клас Оновлена програма Авт: Будна Н. О. Вид: Богдан
Посібник містить 8 контрольних робіт з літературного читання для учнів 2-го класу, зміст яких відповідає оновленій програмі МОН України. Завдання, подані у двох варіантах, допоможуть перевірити складники читацької компетентності: навички читання та досвід читацької діяльності; складники кому..
21.00 грн.
Літературне читання Контрольні роботи 2 клас Оновлена програма Авт: Сапун Г. Вид: Підручники і посібники
Зошит складено відповідно до Оновленої програми з літературного читання для 2 класу та інструктивно-методичних матеріалів щодо контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкових класів. Посібник містить методичні рекомендації щодо проведення перевірних робіт, тексти для аудіюв..
15.00 грн.
Літературне читання Творчі завдання для підсумкових робіт 2 клас Нова програма До підручника О.Я. Савченко Авт: Г.Й. Бойко Вид-во: Богдан
Посібник містить вісім тематичних робіт (у вигляді творчих і тестових завдань), складених відповідно до вимог нової навчальної програми МОН України з літературного читання для 2 класу та підручника Літературне читання. 2 клас авт. Савченко О.Я. Наведені завдання допоможуть перевірити зн..
12.00 грн.
Литературное чтение 2 класс Новая программа Тетрадь к учебнику Гавриш Н. Авт: Соболь В. Изд-во: Харків Освіта
Тетрадь с печатной основой разработана для уроков чтения во 2 классе по Новой программе к учебнику Литературное чтение 2 класс Новая программа Для школ с русским языком обучения Гавриш Н. В., Маркотенко Т. С. Изд-во: Генеза. Рекомендовано у відповідності до нової програми для початкової школи..
24.00 грн.
Литературное чтение 2 класс Новая программа Тетрадь к учебнику Лапшиной И. Авт: Соболь В. Изд-во: Харків Освіта
Тетрадь с печатной основой по Литературному чтению для 2 класса по Новой программе к учебнику Литературное чтение 2 класс Для школ с русским языком обучения Новая программа Лапшина И. Н., Попова Т. Д. Изд-во: Освита. Рекомендовано у відповідності до нової програми для початкової школи, затвер..
24.00 грн.
Практикум 200 завдань Читання вголос 2 клас Удосконалюємо техніку Авт: Скріпай О. Вид: Торсінг
Удосконалюємо техніку Читання вголос Практикум 200 завдань 2 клас. Посібник містить спеціально підібрані тексти відповідно до вимог програми Міністерства освіти і науки України. Практикум дозволить протягом навчального року об'єктивно оцінювати знання, вміння і навички з техніки читання вголос шк..
16.50 грн.
Репетитор Читання 2 клас Нова програма Авт: Федосова В. Вид-во: Торсінг
Посібник призначений для занять турботливих батьків із дітьми, а також для допомоги вчителям початкових класів. Із цим помічником дитина легко опанує навички вільного читання або вдосконалить свої уміння. Книжка містить правила читання по складах, приклади і спеціальні вправи, а також невеличкі т..
35.00 грн.
Робочий зошит із літературного читання, 2 клас. Зоряна М.І. Вид-во: Грамота
Робочий зошит написаний до підручника "Літературне читання. 2 клас" (автор М.І. Зоряна). У ньому подано завдання, що формують у другокласників правильність, швидкість, усвідомленість і виразність читання, увагу до художнього слова, уміння запам`ятовувати й відтворювати сюжет, установлювати зв`язо..
16.00 грн.
Робочий зошит з літературного читання. 2 клас. До підручника О. Я. Савченко. Із вкладкою. Н. О. Будна., З. Л. Головко. Вид-во: Богдан
Робочий зошит з літературного читання. 2 клас. До підручника О. Я. Савченко. Із вкладкою.  У посібнику запропоновано завдання та вправи для роботи над текстами підручника “Літературне читання. 2 клас” (авт. О. Я. Савченко.) Для учнів 2го класу, вчителів початкових класів, ба..
22.00 грн.
Робочий зошит Літературне читання 2 клас До підручника Савченко О. Я. За новою програмою В. О. Мартиненко Вид-во: Освіта
Навчальний посібник із літературного читання, як складова навчально-методичного комплекта до підручника Літературне читання 2 клас Савченко О.Я., розширює та поглиблює поданий матеріал. У ньому опрацьовано різножанрові твори, передбачені навчальною програмою, методично продумана система ..
25.00 грн.
Робочий зошит. Літературне читання. 2 клас. До підручника В. О. Науменко. Н. О. Будна., З. М. Онишків. Вид-во: Богдан
Робочий зошит. Літературне читання. 2 клас. До підручника В. О. Науменко.  У посібнику завдання та вправи для роботи над текстами підручника "Літературне читання 2 клас. Науменко В. О." + вкладка гра "Поетичне лото". ..
20.00 грн.
Сходинками знань Тематичне оцінювання Літературне читання 2 клас Нова програма До підр. Науменко В.О. Авт: Мещерякова К.С. Вид-во: Весна
Пропоновані в посібнику роботи призначені для перевірки й оцінювання знань учнів 2 класу з літературного читання. Їх зміст розроблено відповідно до вимог нової навчальної програми з літературного читання для 1—4 класів, Критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи та..
8.00 грн.
Сходинками знань Тематичне оцінювання Літературне читання 2 клас Нова програма До підручника Савченко О. Авт: Мещерякова К. Вид-во: Весна
Посібник з літературного читання для 2 класу розроблено за Новою програмою до підручника Літературне читання 2 клас Нова програма Савченко О. Я. Вид-во: Освіта. Пропоновані в посібнику роботи призначені для перевірки й оцінювання знань учнів 2 класу з літературного читання. Усі роботи подані у дв..
8.00 грн.
Тексти для перевірки техніки читання 2 клас Нова програма Авт: Наумчук М., Наумчук В. Вид-во: Підручники та Посібники
Книжка містить спеціально дібрані художні твори, які дозволяють упродовж навчального року об’єктивно здійснювати контроль та оцінювати знання, уміння й навички молодших школярів з читання. Посібник адресований учителям початкових класів, вихователям груп продовженого дня, учням. ..
18.00 грн.
Тексты для проверки техники чтения 2 класс Нова программа Авт: Наумчук М., Наумчук В. Изд-во: Підручники та Посібники
Книга содержит специально подобранные художественные тексты, позволяющие в течение года объективно оценивать знания, умения и навыки учащихся начальных классов по овладению ими навыками чтения: темпом, осмысленностью, правильностью и выразительностью. Для учителей начальных классов, младших ш..
15.00 грн.
Тетрадь по литературному чтению 2 класс Новая программа К учебнику Гавриш Н.В. Маркотенко Т.С. Авт: Ємельяненко О.В. Изд-во: Генеза
Пособие представляет собой рабочую тетрадь с заданиями, которые носят познавательный и занимательный характер, и отвечает темам учебника Литературное чтение, 2 класс Авт. Н.В. Гавриш, Г.С. Маркотенко. Материал пособия предназначен для закрепления и углубления знаний, языковых и речевых у..
18.00 грн.
Тренажер з літературного читання До підручника Савченко О. 2 клас Нова програма Авт: Наумчук М. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник складено за Новою програмою до підручника Літературне читання 2 клас Нова програма Савченко О. Я. Вид-во: Освіта. Видання містить різноманітні зразки усної народної творчості, твори сучасних українських поетів і прозаїків, українських та зарубіжних класиків. До кожного твору пропону..
20.00 грн.
Тренажер з читання 2 клас Нова програма Авт: Таровита І. Вид-во: УЛА
Тренажер з читання для 2 класу підготовлений за Новою програмою МОН України для початкової школи. Систематизований і поданий в оригінапьному форматі матеріал дає змогу поглибити знання з літературознавства, закріпити навички та вміння швидкого читання. Сучасне оформлення та наочна форма подання м..
27.00 грн.
Учимся быть читателями Рабочая тетрадь по литературному чтению 2 класс Часть 1 Новая программа Лапшина И. М., Попова Т. Д. Изд-во: Освита
В рабочей тетради представлен материал, дополняющий учебник по литературному чтению. В рабочей тетради ученики смогут повторить и закрепить полученные знания, усовершенствуют навыки работы с художественным текстом (определение основной темы и мысли), составление плана, пересказ прочитанного, ..
25.00 грн.
Учимся быть читателями Рабочая тетрадь по литературному чтению 2 класс Часть 2 Новая программа Лапшина И. М., Попова Т. Д. Изд-во: Освита
В рабочей тетради представлен материал, дополняющий учебник по литературному чтению. В рабочей тетради ученики смогут повторить и закрепить полученные знания, усовершенствуют навыки работы с художественным текстом (определение основной темы и мысли), составление плана, пересказ прочитанного, ..
25.00 грн.
Читай Міркуй Аналізуй Тексти та завдання для розвитку критичного мислення 2 клас Авт: Беденко М. Вид-во: Ранок
Посібник Читай Міркуй Аналізуй для учнів 2 класу містить цікаві інформаційні тексти, які дають змогу сформувати навички смислового читання. Обговорюючи разом з учителем прочитане на уроці, учні навчаться розуміти зміст текстів, аналізувати їх, а також формулювати й висловлювати судження. Поданий ..
30.00 грн.
Читай Размышляй Анализируй Тексты для развития критического мышления 2 класс Авт: Беденко М. Изд-во: Ранок
Пособие Читай Размышляй Анализируй для учеников 2 класса содержит интересные информационные тексты, позволяющие сформировать навыки смыслового чтения. Обсуждая вместе с учителем прочитанное на уроке, учащиеся научатся понимать содержание текстов, анализировать их, а также формулировать и высказыв..
35.00 грн.
Читайка Тетрадь по чтению 2 класс Обновленная программа К учебнику Гавриш Н. Авт: Бацула Н. Изд-во: Ранок
Рабочая тетрадь по Литературному чтению для учеников 2 класса составлена по Обновленной программе 2016 года к учебнику Литературное чтение 2 класс Новая программа Для школ с русским языком обучения Гавриш Н. В., Маркотенко Т. С. Изд-во: Генеза. Пособие содержит разнообразные задания для совершенс..
22.00 грн.
Читайка Тетрадь по чтению 2 класс Обновленная программа К учебнику Лапшиной И. Авт: Царевская Н. Изд-во: Ранок
Рабочая тетрадь по Литературному чтению для учеников 2 класса составлена по Обновленной программе 2016 года к учебнику Литературное чтение 2 класс Для школ с русским языком обучения Новая программа Лапшина И. Н., Попова Т. Д. Изд-во: Освита. Пособие содержит разнообразные задания для совершенство..
22.00 грн.
Читайко 1-2 класи Робочий зошит до хрестоматії сучасної української дитячої літератури Оновлена програма Авт: В. Лиженко Вид: Ранок
Зошит відповідає оновленій програмі і складений відповідно до хрестоматії сучасної української дитячої літератури для читання в 1, 2 класах. Посібник містить завдання для вдосконалення навичок читання, розвитку мовлення та збагачення словника учня. Різноманітні види робіт із текстом спрямован..
20.00 грн.
Читайко Зошит з читання 2 клас Оновлена програма До підручника Науменко В. Авт: Бацула Н. Вид-во: Ранок
Зошит з Літературного читання для учнів 2 класу складений за Оновленою програмою 2016 року до підручника Літературне читання 2 клас Нова програма Науменко В. О. Вид-во: Генеза. Посібник містить завдання для вдосконалення навичок читання, розвитку мовлення та збагачення словника учня. Різноманітні..
20.00 грн.
Читайко Зошит з читання 2 клас Оновлена програма До підручника Савченко О. Авт: Царевська Н. Вид-во: Ранок
Зошит з Літературного читання для учнів 2 класу складений за Оновленою програмою 2016 року до підручника Літературне читання 2 клас Нова програма Савченко О. Я. Вид-во: Освіта. Посібник містить завдання для вдосконалення навичок читання, розвитку мовлення та збагачення словника учня. Різноманітні..
20.00 грн.
Читайлик Робочий зошит з літературного читання 2 клас Оновлена програма До підручника Науменко В. Авт: Сапун Г. Вид-во: Підручники і посібники
Робочий зошит з Літературного читання для учнів 2 класу за Оновленою програмою до підручника Літературне читання 2 клас Нова програма Науменко В. О. Вид-во: Генеза містить таблиці складів, пірамідки слів для розширення поля читання, колонки слів та словосполучень для розвитку навичок читання, лог..
25.00 грн.
Читайлик Робочий зошит з літературного читання 2 клас Оновлена програма До підручника Савченко О. Авт: Сапун Г. Вид-во: Підручники і посібники
Робочий зошит з Літературного читання для учнів 2 класу за Оновленою програмою до підручника Літературне читання 2 клас Нова програма Савченко О. Я. Вид-во: Освіта містить таблиці складів, пірамідки слів для розширення поля читання, колонки слів та словосполучень для розвитку навичок читання, лог..
25.00 грн.
Читання Експрес-контроль 2 клас Нова програма До підруч. В. О. Науменко Авт: Гребенькова Л. О. Вид-во: Ранок
Посібник складено відповідно до нової (2011 р.) програми з курсу Літературне читання для початкових класів загальноосвітніх шкіл та підручника В. О. Науменко 2 клас. Збірник завдань призначений для організації самостійної роботи другокласників на уроках, мета якої — виявити і с..
15.00 грн.
Читання Експрес-контроль 2 клас Нова програма До підруч. О. Я. Савченко Авт: Гребенькова Л. О. Вид-во: Ранок
Посібник складено відповідно до нової (2011 р.) програми з курсу Літературне читання для початкових класів загальноосвітніх шкіл та підручника О. Я. Савченко 2 клас. Збірник завдань призначений для організації самостійної роботи другокласників на уроках, мета якої — виявити і с..
15.00 грн.
Читацький щоденник 2 клас. Нова програма. М. Наумчук, В. Наумчук. Вид-во: Підручники і посібники
Навчальний посібник допоможе дитині удосконалювати навички читання творів, глибше розуміти зміст прочитаних творів, а вчителям і батькам — здійснювати контроль за процесом читання.  Для учнів, учителів, вихователів груп продовженого дня, батьків. ..
18.00 грн.
Чтение Экспресс-контроль 2 класс Новая программа К учеб. И. Н. Лапшиной Авт: Гребенькова Л. А. Изд-во: Ранок
Пособие составлено в соответствии с действующей программой по курсу Литературное чтение. 2–4 классы для начальных классов общеобразовательных школ с русским языком обучения и учебником И. Н. Лапшиной, Т. Д. Поповой для 2 класса. Каждая работа дана в двух вариантах и рассчитана ..
17.00 грн.
Чтение Экспресс-контроль 2 класс Новая программа К учеб. Н. В. Гавриш Т. С. Маркотенко Авт: Гребенькова Л. А. Изд-во: Ранок
Пособие составлено в соответствии с действующей программой по курсу Литературное чтение. 2–4 классы для начальных классов общеобразовательных школ с русским языком обучения и учебником Н. В. Гавриш, Т. С. Маркотенко для 2 класса. Каждая работа дана в двух вариантах и рассчитана на 5..
17.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019