Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Зошити Варіативна складова 2 клас

Зошити Варіативна складова 2 клас

Зошити та посібники з курсу за вибором або варіативної складової для учнів 2 класу за Новою програмою

Схвалені МОН України

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Зошит для додаткових завдань Логіка 2 клас Авт: Березiна О. Вид: Ранок
Зошит з логіки, призначений для розвитку мислення, уваги, пам’яті, просторової уяви другокласників. Містить 118 різноманітних завдань з логічним навантаженням, необхідні відомості з логіки, схеми, таблиці і малюнки. Зошит супроводжується додатком з відповідями та розв’язаннями. Призначений дл..
15.00 грн.
Зошит з каліграфії 2 клас Нова програма Авт: Дюдюнова Т. Вид-во: Богдан
Матеріал, розміщений в зошиті, відповідає змісту уроків каліграфії для учнів 2 класу за Новою програмою. Систематична робота з посібником сприятиме закріпленню початкових графічних навичок і корекції почерку. Різноманітні вправи та цікаві завдання - графічні диктанти, вправи на штрихування, каліг..
36.00 грн.
Зошит з розвитку творчих здібностей 2 клас Авт: Чмельова Л. Вид: Богдан
Зошит з друкованою основою є навчальним посібником для учнів 2 класу. Завдання зорієнтовані на розвиток мислення і творчих здібностей дітей. Переглянути... Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-метод..
20.00 грн.
Зошит Логіка 2 клас Нова програма Авт: Митник О. Вид-во: Мандрівець
Матеріал зошита відповідає чинній навчальній програмі і може бути використаний як додаток до підручника Логіка 2 клас автор О. Митник. Усі завдання подано за темами. Це завдання на перевірку знань, визначених програмою з логіки, а також на розвиток кмітливості, спостережливості, уваги та пам..
27.00 грн.
Логіка 2 клас Нова програма Робочий зошит до підручника Митника О. Авт: Гуска А. Вид-во: Підручники і посібники
Зошит складено за Новою програмою до підручника Логіка 2 клас Авт: Митник О.Я. Вид-во: Початкова школа. Робочий зошит призначений для розвитку мислення, уваги, пам’яті, просторової уяви другокласників. Зошит супроводжується додатком з відповідями та вказівками до розв’язання завдань. Для учн..
23.00 грн.
Логіка Початкова школа Нова програма Збірник задач Горішки для розуму Авт: Володарська М. Вид-во: Торсінг
Збірник завдань з логіки призначений для розвитку логічного мислення дітей молодшого шкільного віку. Матеріал підібраний згідно програмі Логіка Програма курсу для 2-4-х класів загальноосвітньої школи Митник О.Я. Посібник містить завдання, задачі, вправи та ігри спрямовані на формування таких розу..
44.00 грн.
Логика Начальная школа Новая программа Сборник задач Орешки для ума Авт: Володарская М. Изд-во: Торсінг
Сборник заданий по логике предназначен для развития логического мышления детей младшего школьного возраста. Пособие содержит задания, задачи, упражнения и игры направлены на формирование таких мыслительных процессов, как выделение существенных признаков, нахождение закономерностей, классификация ..
21.00 грн.
Ми – українці Зошит з патріотичного виховання 2 клас Авт: Гусельникова І. А. Вид: Ранок
Пропоновані завдання сприятимуть розвитку логічного мислення, концентрації уваги, тренуванню пам’яті, опануванню навичок читання та вмінню працювати з текстом. Видання призначене для учнів 2 класу і може використовуватися як додатковий матеріал у реалізації програми національн..
25.00 грн.
Посібник Риторика 2 клас Нова програма Авт: Науменко В. Захарійчук М. Вид-во: Літера
Навчальний посібник з риторики призначено для учнів 2-го класу. У ньому автори намагалися шляхом аналізу художніх творів, мовленнєвих ситуацій, розв’язування практичних завдань закласти у другокласників основи мовної культури, вдосконалити техніку мовлення, розвинути логіку мислення. Рекоменд..
35.00 грн.
Робочий зошит для розвитку логічного мислення Логіка Дізнайся відгадай обчисли 2 клас Авт: Баєва Т. Вид: Абетка
Робочий зошит для розвитку логічного мислення Логіка 2 клас містить завдання для розвитку пам'яті, мислення, уваги, уяви, формування умінь порівнювати, аналізувати, узагальнювати, класифікувати. Для учнів 2 класу, батьків, вчителів.   Схвалено Міністерством освіти і науки України для..
22.00 грн.
Робочий зошит з права 2 клас Правознайко Оновлена програма Авт: Бахтінова О. Вид: Ранок
Робочий зошит з права відповідає курсу Мій маленький світ програми з правознавства для початкової школи. Посібник також можна використовувати на уроках з курсу Основи здоров’я. Складає навчально-методичний комплект із права для 2 класу. На сторінках зошита учні викон..
22.00 грн.
Робочий зошит Фінансова абетка 2 клас Авт: Чарторинська Л. Вид: Мандрівець
Містить практичні матеріали, що розкривають суть категорій з курсу фінансової грамотності. Зошит призначений на допомогу вчителям початкової школи для організації навчальної роботи з учнями на всіх етапах навчального процесу як на уроці, так і вдома. Посібник укладено відповідно до навчал..
32.00 грн.
Робочий зошит. Мистецтво 2 клас. За новою програмою. Масол Л. М., Гайдамака О. В., Очеретяна Н. В., Колотило О. М. Вид-во: Генеза.
У робочому зошиті подано роботи з образотворчого мистецтва з використанням різних матеріалів і технік виготовлення виробів, зокрема робота з папером, створення орнаментів, ліплення, витинання тощо. Різнопланові завдання, цікавий ілюстративний матеріал, завдання для виконання на дозвіллі сприя..
30.00 грн.
Уроки каліграфії 2 клас Нова програма Авт: Дюдюнова Т. Вид-во: Богдан
У посібнику вміщено розробки уроків з каліграфії для вчителів 2 класу до будь-якого чинного підручника Українська мова 2 клас за Новою програмою. Поданий матеріал містить вправи та завдання, спрямовані на вдосконалення каліграфічних навичок, формування правильного, грамотного і швидкого письма. П..
35.00 грн.
Фінансова абетка Зошит-посібник з фінансової грамотності 2 клас Авт: Гільберг Т. Вид-во: Генеза
Зошит-посібник з фінансової грамотності для учнів 2 класу укладено до програми курсу за вибором Фінансова абетка. Видання містить матеріал до кожного уроку, а також тренувальні вправи, ситуативні завдання, казки, вірші, прислів'я, які розкривають сутність економічних понять, завдання для узагальн..
30.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019