Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 150 гривен !
Доставка
Оплата

Зошити Математика 2 клас Нова програма

Зошити Математика 2 клас Нова програма

Зошити та посібники з Математики для 2 класу за Новою програмою до підручника Рівкінд Ф., Богданович М.

Схвалені МОН України

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
АРТшкола Розв'язую задачі Математика 2 клас Частина 1 Авт: Агаркова І. Вид-во: АРТ
Як пояснити другокласнику навчальну тему? Як допомогти дитині відпрацювати потрібні навички? Тут стануть у нагоді робочі зошити серії АРТшкола. Зошит Розв'язую задачі допоможе, якщо під час розв'язування задач трапляються помилки. Кожен розворот - це міні-урок, що складається з теми, стислого поя..
29.00 грн.
АРТшкола Розв'язую задачі Математика 2 клас Частина 2 Авт: Агаркова І. Вид-во: АРТ
Як пояснити другокласнику навчальну тему? Як допомогти дитині відпрацювати потрібні навички? Тут стануть у нагоді робочі зошити серії АРТшкола. Зошит Розв'язую задачі допоможе, якщо під час розв'язування задач трапляються помилки. Кожен розворот - це міні-урок, що складається з теми, стислог..
29.00 грн.
АРТшкола Розв'язую, обчислюю Математика 2 клас Частина 1 Авт: Муренець О. Вид-во: АРТ
Як пояснити другокласнику навчальну тему? Як допомогти дитині відпрацювати потрібні навички? Тут стануть у нагоді робочі зошити серії АРТшкола. Кожен розворот — це міні-урок, що складається з теми, стислого пояснення теорії, завдань різного рівня складності, поради для дорослих і смайликів для са..
29.00 грн.
АРТшкола Розв'язую, обчислюю Математика 2 клас Частина 2 Авт: Муренець О. Вид-во: АРТ
Як пояснити другокласнику навчальну тему? Як допомогти дитині відпрацювати потрібні навички? Тут стануть у нагоді робочі зошити серії АРТшкола. Кожен розворот - це міні-урок, що складається з теми, стислого пояснення теорії, завдань різного рівня складності, поради для дорослих і смайликів для са..
29.00 грн.
АРТшкола Швидкі тести Математика 2 клас Авт: Попова Н. Вид-во: АРТ
Швидка перевірка знань, хіба це можливо? Авжеж! Якщо перед вами Швидкі тести. Кожна сторінка в них - це контрольний міні-урок, який містить тему, стисле пояснення теорії, 10 тестових завдань, тестометр для самооцінки. Чому варто обрати саме ці зошити? Тому що вони: зручні та зрозумілі; ..
29.00 грн.
Бліц-контроль з математики Картки для поурочного опитування 2 клас Частина 1 До підруч. Богдановича М. Авт: Корчевська О. Вид-во: Підручники та Посібники
Посібник містить картки для індивідуального поурочного письмового опитування учнів, які допоможуть учителеві в організації поточного контролю знань учнів до підручника Богданович М. В. Лишенко Г. П. Математика. 2 клас. Для вчителів, батьків, учнів. ..
13.00 грн.
Бліц-контроль з математики Картки для поурочного опитування 2 клас Частина 2 До підруч. Богдановича М. Авт: Корчевська О. Вид-во: Підручники та Посібники
Посібник містить картки для індивідуального поурочного письмового опитування учнів, які допоможуть учителеві в організації поточного контролю знань учнів до підручника Богданович М. В. Лишенко Г. П. Математика. 2 клас. Для вчителів, батьків, учнів. ..
13.00 грн.
Бліц-контроль Математика Відрівні картки на кожен урок 2 клас Оновлена програма 2 частина До підручника Ф. Рівкінд Авт: Корчевська О. Вид: Підручники і посібники
2 частина Бліц-контроль Математика. Посібник містить картки для індивідуального поурочного письмового опитування учнів, які допоможуть учителеві в організації поточного контролю знань учнів до підручника Математика 2 клас Нова програма Оляницька Л. В. Рівкінд Ф. М. Вид-во: Освіта. Для вчител..
13.00 грн.
Веселий тренажер Множення та ділення Авт: Коротяєва Є. Вид: УЛА
Необхідно розв'язати приклади на множення і ділення, вибрати пропущене число серед прямукутних наліпок та вставити наклеїти його. Посібник з математики із наліпками та кумедними героями зробить заняття дитини насиченим та захопливим. Книга сприятиме закріпленню навичок множення і діле..
16.00 грн.
Вчимося лічити швидко Математика 2 клас Нова програма Вивчаємо таблицю множення Авт: Даніліна І. Вид-во: Ула
Посібник містить 1015 завдань, направлених на відпрацювання навичок розв'язування виразів із діями множення та ділення. Перевірити правильність виконання завдань допоможуть ключі, що знаходяться в кінці зошита. Матеріал відповідає навчальній програмі з математики для 1-4 класів. Видання призначен..
14.50 грн.
Експрес-контроль з математики 2 клас Нова програма частина 1 До підр. Богданович М. В. Авт: Лишенко Г.П. Вид-во: Генеза
Посібник містить картки із завданнями, які охоплюють усі теми курсу з математики для 2 класу, і призначений для оперативної перевірки знань учнів. Для вчителів початкових класів, вихователів груп продовженого дня, учнів 2 класу, батьків, студентів педуніверситетів та педколеджів. До підру..
12.00 грн.
Експрес-контроль з математики 2 клас Нова програма частина 2 До підр. Богданович М. В. Авт: Лишенко Г.П. Вид-во: Генеза
Посібник містить картки із завданнями, які охоплюють усі теми курсу з математики для 2 класу, і призначений для оперативної перевірки знань учнів. Для вчителів початкових класів, вихователів груп продовженого дня, учнів 2 класу, батьків, студентів педуніверситетів та педколеджів. До підру..
12.00 грн.
Експрес-контроль Математика 2 клас Нова програма До підруч. Богдановича М. та Рівкінд Ф. Авт: Корчевська О., Гнатківська О., Хребтова Н. Вид-во: Підручники та Посібники
Посібник містить короткочасні (до восьми хвилин) самостійні роботи, які допоможуть учителеві в організації поточного контролю знань учнів з математики за кожною темою, а також сприятимуть своєчасному виявленню й ліквідації прогалини у знаннях учнів. Для вчителів, батьків та учнів 2 класу. ..
12.00 грн.
Завдання для самостійної роботи 2 клас. 33 картки з Математики. Богданович М. В., Будна Н. О. Вид-во: Богдан
Посібник призначений для оперативної перевірки знань учнів та своєчасного виявлення і усунення прогалин у засвоєнні вивченного матеріалу. У посібнику міститься 33 самостійні роботи. Матеріал посібнику розташовано за варіантами. Кожен варіант є окремим блоком. ..
13.00 грн.
Збірник задач і тестових завдань із математики. 2 клас. За новою програмою. Софія Рябова., Наталя Будна. Вид-во: Богдан
У збірнику запропоновано завдання для поглиблення, закріплення та автоматизації навичок обчислень в межах 20 і 100. Вправи для усного рахунку, а також задачі, вправи й творчі завдання до них відповідають новій програмі з математики для 2 класу МОНмолодьспорту України. Подано цікаві задачі для роз..
28.00 грн.
Зошит для контрольних робіт з Математики 2 клас Нова програма До підручника Богдановича М. Авт: Прима Н. Вид-во: Генеза
Зошит для контрольних робіт з Математики для 2 класу за Новою програмою до підручника Математика 2 клас За новою програмою Богданович М. В., Лишенко Г. П. Вид-во: Генеза призначено для тематичного контролю навчальних досягнень учнів з математики у 2 класі. У ньому подано комбіновані контрольні ро..
15.00 грн.
Зошит для контролю навчальних досягнень учнів Математика 2 клас Нова програма Оляницька Л. В. Вид-во: Освіта
Посібник є складовою НМК з математики для 2 класу. Містить 10 блоків перевірочних робіт, поданих у двох варіантах однакового рівня складності. Кожен блок охоплює матеріал розділу або його логічно завершеної частини. Призначений для організації проміжного і тематичного контролю знань учні..
18.00 грн.
Зошит з математики 2 клас Нова програма Авт: Богданович М. Лишенко Г. Вид-во: Генеза
Робочий зошит з Математики для 2 класу Нова програма до підручника Математика 2 клас За новою програмою Богданович М. В., Лишенко Г. П. Вид-во: Генеза призначений для узагальнення і закріплення знань з математики, формування відповідних умінь і навичок, розвитку логічного мислення друго..
17.00 грн.
Зошит з Математики 2 клас Нова програма До підручника Богдановича М. Авт: Данілейко Є. Вид-во: Харків Освіта
Робочий зошит з математики для 2 класу за Новою програмою розроблено до підручника Математика 2 клас За новою програмою Богданович М. В., Лишенко Г. П. Вид-во: Генеза. Зошит містить завдання для формування обчислювальних навичок, творчі види робіт над задачами, завдання для розвитку логічного мис..
23.00 грн.
Картки для поточної перевірки знань з Математики 2 клас Оновлена програма Авт: Листопад Н. Вид-во: Літера
Посібник Картки для поточної перевірки знань з Математики для учнів 2 класу складено за Оновленою програмою до будь-якого чинного підручника. Посібник уміщує 16 карток у двох рівноцінних варіантах. Учитель може їх використовувати на всіх етапах засвоєння учнями програмового змісту: формування вмі..
17.50 грн.
Контроль навчальних досягнень з математики Крок до знань 2 клас Нова програма До підруч. Богдановича М. Авт: Корчевська О. Вид-во: Підручники та Посібники
Посібник складено відповідно до нової програми з математики для 2 класу, Системи контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи й підручника Богдановича М., Лишенка Г. Математика для 2 класу. Видання містить завдання чотирьох рівнів для контролю навчальних досягнень ..
15.00 грн.
Контроль навчальних досягнень з математики Крок до знань 2 клас Нова програма До підруч. Рівкінд Ф. Авт: Корчевська О. Вид-во: Підручники та Посібники
Посібник складено відповідно до нової програми з математики для 2 класу, Системи контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи й підручника Рівкінд Ф., Оляницька Л. Математика для 2 класу. Видання містить завдання чотирьох рівнів для контролю навчальних досягнень уч..
15.00 грн.
Контрольні роботи Математика 2 клас Нова програма До підруч. Рівкінд Ф. Авт: Шандрівська Г. Вид-во: Підручники та Посібники
Зошит для контрольних робіт з математики відповідає чинній програмі з математики для 2 класу та підручнику Рівкінд Ф. М. Математика 2 клас. У ньому подано тексти 9 контрольних робіт, по 2 варіанти в кожній. Для вчителів початкових класів та учнів 2 класу ..
15.00 грн.
Контрольні роботи Математика 2 клас Оновлена програма До підручника Богдановича М. Авт: Шандрівська Г. Вид-во: Підручники і Посібники
Зошит для контрольних робіт з Математики для учнів 2 класу складено за Оновленою програмою до підручника Математика 2 клас За новою програмою Богданович М. В., Лишенко Г. П. Вид-во: Генеза. Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики поча..
15.00 грн.
Математика 2 клаcс Рабочая тетрадь К учебнику М.В. Богдановича, Г.П. Лишенко Обновленная программа Авт: Назаренко А. Изд: Ранок
Пособие является необходимым дополнением к учебнику. Тетрадь составлена по математике в соответствии с действующей программой с учетом изменений, утвержденных Приказом МОН Украины от 05.08.2016 № 948 и учебником М. В. Богдановича, Г. П. Лышенко Математика для 2 класса. В тетради представлена ..
22.00 грн.
Математика 2 клас Бліц-контроль знань Частина Друга Нова програма Авт: Беденко М.В. Вид-во: Богдан
Пропонований математичний тренажер відповідає чинній програмі і підручникам з математики для 2-го класу. Картка “тренажера” включає 10-20 виразів та одну задачу. На кожному уроці протягом 3 хвилин учні обчислюють вирази. Вчитель фіксує час і оцінює правильність виконання завдань, адже швидкіс..
15.00 грн.
Математика 2 клас Бліц-контроль знань Частина перша Нова програма Авт: Беденко М.В. Вид-во: Богдан
Пропонований математичний тренажер відповідає чинній програмі і підручникам з математики для 2-го класу. Картка “тренажера” включає 10-20 виразів та одну задачу. На кожному уроці протягом 3 хвилин учні обчислюють вирази. Вчитель фіксує час і оцінює правильність виконання завдань, адже швидкіс..
15.00 грн.
Математика 2 клас Дидактичний матеріал До підручника Богданович М. В. Авт: Галина Нечай Вид-во: Богдан
У посібнику запропоновано завдання для поглиблення і закріплення знань учнів з математики. Матеріал подано у двох варіантах до кожного уроку. У дужках наведено нумерацію завдань підручника Математика 2 клас Автор Богданович М.В., Лишенко Г.П. Посібник допоможе вчителеві у доборі матеріал..
36.00 грн.
Математика 2 клас Збірник завдань Нова програма Авт: О. Корчевська Вид-во: Підручники і посібники
Посібник складено відповідно до чинної програми та чинних підручників з математики для 2 класу. Він містить завдання арифметичного, алгебраїчного та геометричного змісту; завдання, пов'язані з величинами та частинами; текстові задачі та творчі завдання. Пропоновані матеріали допоможуть учите..
28.00 грн.
Математика 2 клас Збірник тренувальних завдань Нова програма Авт: Будна Н.О. Вид-во: Богдан
Посібник містить тематичні роботи та тестові завдання  до всіх тем з математики для 2 класу. Всі завдання мають два або чотири варіанти. Тести укладено за чотирма рівнями: початковий, середній, достатній, високий. Запропонований матеріал допоможе учням перевірити свої знання з пе..
9.00 грн.
Математика 2 клас зошит для контрольних робіт Нова програма До підручника Богданович М. В. Авт: Будна Н.О. Вид-во: Богдан
Зошит відповідає новій навчальній програмі з математики для 2 класу та підручнику Математика 2 клас Авт. Богданович М.В., Лишенко Г.П. У ньому подано тексти 8 контрольних робіт, по 2 варіанти у кожній. Кожен варіант є окремим блоком сторінок. Посібник можна розшити й отримати два..
22.00 грн.
Математика 2 клас зошит для контрольних робіт Нова програма До підручника Рівкінд Ф.М. Авт: Брудко Н.П. Сліпець О.Б. Фучила О.П. Вид-во: Богдан
Зошит відповідає новій навчальній програмі з математики для 2 класу та підручнику Математика 2 клас Авт. Ф.М. Рівкінд, Л.В. Оляницька. Запропоновано тексти 7 контрольних робіт, по 2 варіанти у кожній. Кожен варіант є окремим блоком сторінок. Посібник можна розшити й отримати два ..
22.00 грн.
Математика 2 клас Зошит для контролю навчальних досягнень Нова програма Авт: Скворцова С.О. Вид-во: Ранок
Посібник містить роботи для тематичного й поточного контролю навчальних досягнень учнів 2 класу з математики. Для здійснення тематичної перевірки подані контрольні роботи у традиційній і тестовій формах, а також роботи для контрольних усних обчислень; для поточної перевірки — самостійні робот..
16.00 грн.
Математика 2 клас Зошит у двох частинах До підручника Рівкінд Ф. Авт: Шевчук Л. Нова програма Вид: АССА
Зошит у двох частинах відповідає чинній навчальній програмі та посторінково узгоджений з підручником "Математика 2 клас Нова програма Оляницька Л. В. Рівкінд Ф. М. Вид-во: Освіта" Враховано спрощення, яке відображене в останній редакції навчальної програми з математики для 2 класу. ..
28.00 грн.
Математика 2 клас Нова програма Домашні завдання з поясненнями До підручника Рівкінд Ф. Авт: Будна Н. Вид-во: Богдан
У посібнику подано зразки виконання домашніх завдань до підручника Математика 2 клас Нова програма Оляницька Л. В. Рівкінд Ф. М. Вид-во: Освіта. Наведено додаткові запитання, інструкції, правила, вказівки, короткі записи умов задач, ілюстрації, схеми і плани розв’язань, різні способи перевірки, к..
28.00 грн.
Математика 2 клас Нова програма Зошит для контрольних робіт Авт: Кіц С. Вид-во: Харків Освіта
Зошит для контрольних робіт з Математики для 2 класа за Новою програмою до будь-якого чинного підручника з математики для 2 класу за новою програмою. Комплект складається з двох зошитів: зошит 1 - перший варіант, зошит 2 - другий варіант. Рекомендовано у відповід..
44.00 грн.
Математика 2 клас Нова програма Зошит до підручника Рівкінд Ф. Авт: Данілейко Е. Вид-во: Харків Освіта
Робочий зошит з математики для 2 класу за новою програмою розроблено до підручника Математика 2 клас Нова програма Оляницька Л. В. Рівкінд Ф. М. Вид-во: Освіта. Рекомендовано у відповідності до нової програми для початкової школи, затвердженої Міністерством освіти і науки України ..
23.00 грн.
Математика 2 клас Нова програма Зошит у двох частинах До підручника Богдановича М. Авт: Шевчук Л. Вид-во: АССА
Зошит укладено за новою програмою з математики й посторінково узгоджено з підручником Математика 2 клас За новою програмою Богданович М. В., Лишенко Г. П. Вид-во: Генеза. У зошиті враховано спрощення, яке відображене в останній редакції навчальної програми з математики. Зошит містить різнома..
28.00 грн.
Математика 2 клас Нова програма Робочий зошит до підручника Богдановича М. Авт: Корчевська О. Вид-во: Підручники і посібники
Зошит складений за Новою програмою до підручника Математика 2 клас За новою програмою Богданович М. В., Лишенко Г. П. Вид-во: Генеза. Завдання зошита призначені для формування обчислювальних навичок й умінь розв’язувати основні види програмових задач. Цікава нестандартна форма подання завдань спр..
24.00 грн.
Математика 2 клас Нова програма Робочий зошит до підручника Богдановича М. Авт: Назаренко А. Вид-во: Ранок
Зошит складено за Новою програмою до підручника Математика 2 клас За новою програмою Богданович М. В., Лишенко Г. П. Вид-во: Генеза. Посібник є логічним доповненням підручника. У зошиті представлена система різноманітних тренувальних завдань до кожної теми. Важлива роль у доборі завдань відводить..
20.00 грн.
Математика 2 клас Нова програма Робочий зошит до підручника Рівкінд Ф. Авт: Цимбалару А. Вид-во: Ранок
Робочий зошит з математики для 2 класу за Новою програмою до підручника Математика 2 клас Нова програма Оляницька Л. В. Рівкінд Ф. М. Вид-во: Освіта. Посібник містить завдання на обчислення; завдання з логічним навантаженням, з алгоритмами, на добір знаків, порівняння; завдання на виправлення пом..
19.00 грн.
Математика 2 клас Нова програма Тестові завдання до підручника Рівкінд Ф. Авт: Корчевська О. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник містить тестові завдання для поточного контролю навчальних досягнень учнів з кожної теми, а також контрольні та підсумкові тести за І та ІІ семестри за Новою програмою до підручника Математика 2 клас Нова програма Оляницька Л. В. Рівкінд Ф. М. Вид-во: Освіта. ..
15.00 грн.
Математика 2 клас Оновлена програма Експрес-контроль До підручника Богдановича М. та Рівкінд Ф. Авт: Максимова Л. Вид-во: Ранок
Експрес-контроль з Математики для учнів 2 класу складено за Оновленою програмою 2016 року до підручника Математика 2 клас За новою програмою Богданович М. В., Лишенко Г. П. Вид-во: Генеза та до підручника Математика 2 клас Нова програма Оляницька Л. В. Рівкінд Ф. М. Вид-во: Освіта. Посібник призн..
17.00 грн.
Математика 2 класс Новая программа Тетрадь к учебнику Богдановича М. Авт: Данилейко Е. Изд-во: Харків Освіта
Рабочая тетрадь по математике для 2 класса по Новой программе к учебнику Математика 2 класс Новая программа М. В. Богданович Г. П. Лишенко Изд-во: Генеза. Тетрадь содержит задания для формирования вычислительных навыков, творческие виды работ над задачами, задания для развития логического мышлени..
23.00 грн.
Математика 2 класс Тетрадь для контроля учебных достижений Новая программа Авт: Скворцова С.А. Изд-во: Ранок
Пособие содержит работы для тематического и текущего контроля учебных достижений учащихся 2 класса по математике. Для осуществления тематической проверки предложены контрольные работы в традиционной и тестовой формах, а также контрольные устные вычисления; для текущей проверки — самостоятельн..
18.00 грн.
Математика Бліц-контроль Відрівні картки на кожен урок 2 клас 1 частина Оновлена програма До підручника Ф. Рівкінд Авт: Корчевська О. Вид: Підручники і посібники
Бліц-контроль 1 частина Математика. Посібник містить картки для індивідуального поурочного письмового опитування учнів, які допоможуть учителеві в організації поточного контролю знань учнів до підручника Математика 2 клас Нова програма Оляницька Л. В. Рівкінд Ф. М. Вид-во: Освіта. Для вчителів, б..
13.00 грн.
Математика Збірник 1000 задач 2 клас Нова програма Авт: Беденко М. Вид-во: Богдан
У збірнику запропоновано 1000 простих і складених задач всіх основних типів (на різницеве порівняння, на знаходження невідомого доданка чи зменшуваного, на множення, ділення тощо), які вивчаються у 2 класі. Сюжети задач різноманітні й цікаві. У них живуть, жартують, розважаються і допомагають..
27.00 грн.
Математика Зошит для контрольних робіт 2 клас Оновлена програма До підручника Богдановича М. Авт: Будна Н. Вид: Богдан
Зошит відповідає Оновленій навчальній програмі з математики для 2 класу та підручнику Математика 2 клас За новою програмою Богданович М. В., Лишенко Г. П. Вид-во: Генеза. У ньому подано тексти 8 контрольних робіт, по 2 варіанти у кожній. Посібник містить сторінки для роботи над помилками та додат..
22.00 грн.
Математика Зошит для контролю навчальних досягнень 2 клас Нова програма Авт: Сухарева Л. С. Вид-во: Ранок
Зошит містить усі види завдань для перевірки й оцінювання математичних умінь і навичок другокласників. Зміст посібника відповідає новій програмі з математики та Критеріям оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи. У зошиті подані завдання на усне та письмове додавання й ..
10.00 грн.
Математика Робочий зошит 2 клас Нова програма Авт: Оляницька Л. Вид-во: Освіта
Посібник містить систему вправ, яка логічно доповнює матеріал підручника і структурована за уроками. Робота з цим начальним матеріалом сприятиме формуванню основних умінь і навичок, визначених Програмою з математики; допоможе оптимізувати й урізноманітнити роботу учнів на уроці. До підручника..
24.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2018