Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Зошити Образотворче мистецтво 2 клас Нова програма

Зошити Образотворче мистецтво 2 клас Нова програма

Зошити та альбоми з Образотворчого мистецтва для 2 класу за Новою програмою до підручника Калініченко О., Сергієнко В., Трач С. та інших.

Схвалені МОН України

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Альбом Образотворче мистецтво 2 клас Мова образотворчого мистецтва Серія Творча майстерня Авт: О.В. Агєєва Вид-во: Весна
В альбомі пропонуються репродуктивно-творчі та художньо-творчі завдання і вправи для уроків абетки образотворчого мистецтва у 2 класі, розроблені відповідно до нової програми Міністерства освіти і науки України та вимог Державного стандарту початкової загальної освіти. Цікаві завдання, подані..
20.00 грн.
Альбом Образотворче мистецтво 2 клас Оновлена програма До підручника Калініченко О. Авт: Фесенко Л. Вид-во: Ранок
Альбом із шаблонами з Образотворчого мистецтва для учнів 2 класу укладений за Оновленою програмою 2016 року до підручника Образотворче мистецтво 2 клас Нова програма Калініченко О. В. Сергієнко В. В. Вид-во: Освіта. Видання у доступній для дітей формі пояснює особливості мови різних видів образот..
38.00 грн.
Альбом Образотворче мистецтво 2 клас Оновлена програма До підручника Трач С. Авт: Трач С. Вид-во: Богдан
Альбом містить практичні завдання до уроків образотворчого мистецтва в 2 класі за підручником С. К. Трач, М. І. Резніченка за Оновленою програмою Міністерства освіти і науки України. Запропонований матеріал допоможе розвитку художніх здібностей, творчої уяви, фантазії, логічного мислення. Перегля..
39.00 грн.
Альбом Образотворче мистецтво 2 клас Оновлена програма До підручника Трач С. Авт: Фесенко Л. Вид-во: Ранок
Альбом із шаблонами з Образотворчого мистецтва для учнів 2 класу укладений за Оновленою програмою 2016 року до підручника Образотворче мистецтво 2 клас Нова програма Авт: С.К. Трач. Видання у доступній для дітей формі пояснює особливості мови різних видів образотворчого мистецтва, пропонує цікаві..
38.00 грн.
Альбом-посібник Образотворче мистецтво 2 клас Нова програма Авт: Дятленко О. Вид: Літера
Зміст відповідає чинній програмі з образотворчого мистецтва, затвердженій Міністерством освіти і науки України. В альбомі стисло й доступно подано матеріал з предмету Образотворче мистецтво, спрямований на опанування учнями основ формотворення, компонування на площині та кольорознавства. Призначе..
40.00 грн.
Альбом-посібник Образотворче мистецтво 2 клас Нова програма До підручника Калініченко О. Авт: Демчак С., Чернявська Т. Вид-во: Підручники та Посібники
В альбомі-посібнику запропоновано репродуктивно-творчі та художньо-творчі завдання і вправи для уроків образотворчого мистецтва в 2 класі, розроблені відповідно до нової програми МОН України і спрямовані на розвиток універсальних художньо-творчих якостей та сенсорних здібностей учнів. До підр..
40.00 грн.
Альбом-посібник Образотворче мистецтво 2 клас Нова програма До підручника: С.К. Трач Авт: Шевченко Н. Вид-во: Посібники і підручники
В альбомі-посібнику запропоновано репродуктивно-творчі та художньо-творчі завдання і вправи для уроків образотворчого мистецтва в 2 класі, розроблені відповідно до нової програми МОН України та підручника С. Трач, М. Резніченко Образотворче мистецтво 2 клас. Для учнів 2 класу, учителів п..
40.00 грн.
Изобразительное искусство Рабочая тетрадь-альбом 2 класс. Новая программа Авт: Е. Калиниченко., В. Калиниченко., В. Сергиенко. Изд-во: Освита
Рабочая тетрадь составлена в соответствии с учебником. Содержит задачи, указанные в учебнике со страницами, на которых предусмотрены варианты его выполнения. На тренировочных страницах есть элементы подсказок. К учебнику Изобразительное искусство. 2 класс. Новая программа. Е. Калиниченко., В...
37.00 грн.
Образотворче мистецтво 2 клас Нова програма Альбом-посібник Чарівний пензлик Авт: Бровченко А. Вид: Підручники і посібники
В альбомі-посібнику Образотворче мистецтво 2 клас запропоновано репродуктивно-творчі та художньотворчі завдання і вправи для уроків образотворчого мистецтва в 2 класі, розроблені відповідно до чинної програми МОН України з образотворчого мистецтва для 1-4 класів і спрямовані на розвиток здібносте..
40.00 грн.
Образотворче мистецтво 2 клас Робочий зошит-альбом Нова програма Авт: Бровченко А.В. Вид-во: Генеза
Зміст посібника відповідає Державному стандарту початкової освіти і чинній програмі з образотворчого мистецтва для 2 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Завдання посібника мають чітку структуру, подано послідовність виконання роботи. Ілюстративний матеріал цікавий, використання за..
36.00 грн.
Образотворче мистецтво Альбом посібник 2 клас Нова програма До підручника Калініченко О. В. Авт: Шевченко Н.Т. Вид-во: Богдан
Альбом містить практичні завдання до уроків образотворчого мистецтва в 2-му класі за підручником Образотворче мистецтво. 2 клас Автори: О.В. Калініченко, В.В. Сергієнко. Структура посібника відповідає чинній навчальній програмі Міністерс­тва освіти і науки України та вимогам Державного ..
37.00 грн.
Образотворче мистецтво Зошит для 2 класу Нова програма Вид-во: Харків Освіта
Робочий зошит з Образотворчого мистецтва для 2 класу за Новою програмою до будь-якого чинного підручника Образотворче мистецтво 2 клас Нова програма. Зошит містить шаблони і комплект кольорового паперу. Невеликі за обсягом тексти та ілюстративний матеріал допоможуть школярам зрозуміти методику та..
33.00 грн.
Образотворче мистецтво Робочий зошит-альбом 2 клас Нова програма Авт: Калініченко О. В., Сергієнко О. В., Калініченко В. С. Вид-во: Освіта
Складова НМК для 2 класу з образотворчого мистецтва. Робочий зошит укладений відповідно до підручника. Уміщує завдання, зазначені у підручнику зі сторінками, на яких передбачено варіанти його виконання. До підручника Образотворче мистецтво. 2 клас. Нова програма. Калініченко О. В., Сергієнко ..
37.00 грн.
Учусь рисовать 2 класс Альбом с шаблонами Новая программа К учебнику Е. Калиниченко Авт: Л.В. Фесенко З.А. Черныш Изд-во: Ранок
Альбом по изобразительному искусству составлен по новой действующей программе «Изобразительное искусство» для 2 класса. Издание содержит определения основных художественных терминов, в доступной для детей форме объясняет особенности языка различных видов изобразительного искусства, предлагает..
38.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019