Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Зошити Основи здоров'я 2 клас Нова програма

Зошити Основи здоров'я 2 клас Нова програма

Зошити та посібники з предмету Основи здоров я для 2 класу за Новою програмою до підручника Гнатюк О., Бех І., Воронцова Т. та інших.

Схвалені МОН України

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Бліц-контроль з Основ Здоров'я Відрівні картки 2 клас Нова програма До підручника: О. Гнатюк Автор: Жаркова І., Мечник Л. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник містить картки для індивідуального поурочного письмового опитування учнів з курсу Основи здоров’я, які допоможуть учителеві в організації поточного контролю знань учнів до підручника О. В. Гнатюк Основи здоров’я. 2 клас. Для вчителів, батьків, учнів. ..
13.00 грн.
Бліц-контроль Основи здоров'я Відрівні картки 2 клас Нова програма До підручника І. Беха Авт: Жаркова І., Мечник Л. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник містить картки для індивідуального поурочного письмового опитування учнів з курсу Основи здоров’я, які допоможуть учителеві в організації поточного контролю знань учнів до підручника І. Д. Беха, Т. В. Воронцової та ін. Основи здоров’я. 2 клас. Для вчителів, батьків, учнів. ..
13.00 грн.
Зошит для перевірних робіт Основи здоров’я 2 клас Нова програма До підручника Бех І.Д. Авт: Будна Н.О. Вид-во: Богдан
У зошиті подано тематичні та підсумкові завдання для контролю навчальних досягнень учнів 2-го класу, складені відповідно до нової навчальної програми з предмета Основи здоров’я та підручника Основи здоров’я. 2 клас Авт. Бех І.Д., Воронцова Т.В., Пономаренко B.C., Страшко С.В. Посібник мі..
19.00 грн.
Зошит для перевірних робіт Основи здоров’я 2 клас Нова програма До підручника Гнатюк О.В. Авт: Голінщак Ж.А. Вид-во: Богдан
У зошиті подано чотири двоваріантні тематичні роботи для контролю навчальних досягнень учнів 2-го класу, складені відповідно до нової навчальної програми з предмета Основи здоров’я та підручника Основи здоров’я. 2 клас Авт. Гнатюк О.В. Кожна робота містить чотири завдання у вигляді тесті..
19.00 грн.
Зошит з основ здоров’я 2 клас До підручника О. В. Гнатюк Нова програма Авт: О. В. Гнатюк Вид-во: Генеза
У завданнях зошита вдало використано різноманітні ігри, залучено міжпредметні зв’язки з уроками української мови, читання, математики, природознавства, трудового навчання. Таким чином, зміст предмета основи здоров’я розглядається в нерозривній єдності з іншими навчальними дисциплінами 2 класу. Кр..
25.00 грн.
Зошит Основи здоров'я 2 клас Нова програма Авт: Соболь В. Вид-во: Харків Освіта
Робочий зошит з Основ здоров'я для 2 класу за Новою програмою до будь-якого чинного підручника Основи здоров'я 2 клас Нова програма. Рекомендовано у відповідності до нової програми для початкової школи, затвердженої Міністерством освіти і науки України ..
26.00 грн.
Зошит-практикум Основи здоров'я 2 клас Авт: І. Д. Бех, Т. В. Воронцова, В. С. Понамаренко, С. В. Страшко Вид-во: Алатон
Зошит практикум містить матеріали для проведення уроків за підручником Основи здоров'я 2 клас Нова програма Авт: І. Д. Бех., Т. В. Воронцова., В. С. Пономаренко., С. В. Страшко Вид-во: Алатон. Він є складовою навчально-методичного комплекту, до якого також входять підручник і посібник д..
26.00 грн.
Контрольні роботи Основи здоров’я 2 клас Нова програма До підручника Беха І. Авт: Мечник Л., Жаркова І. Вид-во: Підручники та Посібники
Посібник містить завдання для тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів з основ здоров’я у 2 класі. Тексти завдань складено відповідно до чинної навчальної програми та підручника І. Беха, Т. Воронцової та ін. Основи здоров’я. 2 клас. Завдання подано у двох варіантах. Усі завд..
12.00 грн.
Основи здоров'я 2 клас Оновлена програма Зошит до підручника Беха І. Авт: Володарська М. Вид-во: Літера
Зошит з предмету Основи здоров'я для учнів 2 класу розроблений за Оновленою програмою 2016 року до підручника Основи здоров'я 2 клас Нова програма Авт: Бех І. Воронцова Т. Пономаренко В. Страшко С. Вид-во: Алатон. Виконуючи завдання, уміщені в зошиті, учні дізнаються, як правильно харчуватися і з..
25.00 грн.
Основи здоров'я 2 клас Оновлена програма Зошит до підручника Гнатюк О. Авт: Рудь О. Вид-во: Літера
Зошит з предмету Основи здоров'я для учнів 2 класу розроблений за Оновленою програмою 2016 року до підручника Основи здоров'я 2 клас Нова програма Авт: Гнатюк О. Вид-во: Генеза. Різнорівневі завдання для індивідуальної та групової роботи, проблемні запитання складені таким чином, щоб спонукати уч..
25.00 грн.
Основи здоров'я 2 клас Оновлена програма Робочий зошит до підручника Беха І. Авт: Будна Н. Вид-во: Богдан
Робочий зошит з Основ здоров'я для учнів 2 класу за Оновленою програмою 2016 року складено до підручника Основи здоров'я 2 клас Нова програма Авт: Бех І. Воронцова Т. Пономаренко В. Страшко С. Вид-во: Алатон. Посібник містить різноманітні завдання для індивідуальної, групової, диференційованої ро..
22.00 грн.
Основи здоров'я 2 клас Оновлена програма Робочий зошит До підручника Беха І. Авт: Діптан Н. Вид-во: Ранок
Робочий зошит з Основ здоров'я для учнів 2 класу складено за Оновленою програмою 2016 року до підручника Основи здоров'я 2 клас Нова програма Авт: Бех І. Воронцова Т. Пономаренко В. Страшко С. Вид-во: Алатон. У зошиті подані завдання для засвоєння і закріплення знань про здоровий спосіб життя, ум..
25.00 грн.
Основи здоров'я 2 клас Оновлена програма Робочий зошит до підручника Беха І. Авт: Шаповал О. Вид-во: ПЕТ
Зошит з Основ здоров'я для учнів 2 класу за Оновленою програмою 2016 року складено до підручника Основи здоров'я 2 клас Нова програма Авт: Бех І. Воронцова Т. Пономаренко В. Страшко С. Вид-во: Алатон. Завдання доповнені схемами та малюнками, що забезпечать ефективність вивчення матеріалу, сприяти..
28.00 грн.
Основи здоров'я 2 клас Оновлена програма Робочий зошит до підручника Гнатюк О. Авт: Бикова І. Вид-во: ПЕТ
Зошит з Основ здоров'я для учнів 2 класу за Оновленою програмою складено до підручника Основи здоров'я 2 клас Нова програма Авт: Гнатюк О. Вид-во: Генеза. Завдання доповнені схемами та малюнками, що забезпечать ефективність вивчення матеріалу, сприятимуть розвитку творчих здібностей і пізнавальні..
28.00 грн.
Основи здоров'я 2 клас Оновлена програма Робочий зошит до підручника Гнатюк О. Авт: Голінщак Ж. Вид-во: Богдан
Робочий зошит з Основ здоров'я для учнів 2 класу за Оновленою програмою 2016 року складено до підручника Основи здоров'я 2 клас Нова програма Авт: Гнатюк О. Вид-во: Генеза. Посібник містить різноманітні завдання для індивідуальної, групової, диференційованої роботи з другокласниками. Значна части..
21.00 грн.
Основи здоров'я. Творчі завдання. 2 клас. Дидактичний матеріал. До підручника І. Д. Бех., Т. В. Воронцової. За новою програмою. Н. О. Будна. Вид-во: Богдан
У посібнику подано шість тематичних робіт у двох варіантах. Кожна робота містить чотири завдання різного характеру: одні передбачають вибір правильного варіанту з-поміж кількох запропонованих, інші вимагають доповнення або конструювання відповіді. Завдання посібника допоможуть учителеві швидк..
11.00 грн.
Основи здоров'я. Тестові завдання. 2 клас. Посібник-практикум. До підручника І. Д. Бех., Т. В. Воронцової. За новою програмою. Н. О. Будна. Вид-во: Богдан
У посібнику подано тестові завдання, призначені для оперативної перевірки рівня засвоєння предмета. Зміст завдань дібрано відповідно до нової навчальної програми та підручника "Основи здоров'я. 2 клас. І. Д. Бех., Т. В. Воронцової., В. С. Пономаренко., С. В. Страшко." Рекомендов..
11.00 грн.
Основи здоров’я 2 клас Експрес-контроль Нова програма До підручників Гнатюк О.В. та І.Д. Бех Авт: Чекіна О. Ю. Вид-во: Ранок
Посібник складено відповідно до нової (2011 р.) програми з курсу Основи здоров’я для початкових класів загальноосвітніх шкіл та підручників О. В. Гнатюк Генеза та І. Д. Беха, Т. В. Воронцової, В. С. Пономаренко, С. В. Страшка Алатон. Посібник призначений для орга..
14.00 грн.
Основи здоров’я 2 клас Оновлена програма Робочий зошит До підручника Гнатюк О. Авт: Діптан Н. Вид-во: Ранок
Робочий зошит з Основ здоров'я для учнів 2 класу укладено за Оновленою програмою 2016 року до підручника Основи здоров'я 2 клас Нова програма Авт: Гнатюк О. Вид-во: Генеза. Зошит призначений для формування в молодших школярів здорового способу життя. Посібник дозволяє закріпити уявлення дітей про..
25.00 грн.
Основы здоровья 2 класс Новая программа Рабочая тетрадь к учебнику Беха И. Авт: Жаркова И. Изд-во: Підручники і посібники
Рабочая тетрадь составлена по Новой программе к учебнику Основы здоровья 2 класс Новая программа Авт: Бех И. Воронцова Т. Пономаренко В. Страшко С. Изд-во: Алатон. Издание содержит задания на воспроизведение и усвоение знаний, творческие задания и практические работы. Для учеников 2 класса, учите..
22.00 грн.
Основы здоровья 2 класс Новая программа Тетрадь к учебнику Беха И. Авт: Соболь В. Изд-во: Харків Освіта
Тетрадь по Основам здоровья для 2 класса по Новой программе к учебнику Основы здоровья. 2 класс Бех И.Д., Воронцова Т.В., Пономаренко В.С., Страшко С.В. Изд-во: Алатон. Рекомендовано у відповідності до нової програми для початкової школи, затвердженої Міністерством освіти і науки України ..
26.00 грн.
Основы здоровья 2 класс Экспресс-контроль Новая программа К учебнику Бех И.Д. Авт: Чекина Е. Ю. Изд-во: Ранок
Пособие составлено в соответствии с новой программой курса Основы здоровья для начальных классов общеобразовательных школ и учебнику И. Д. Беха, Т. В. Воронцовой, В. С. Пономаренко, С. В. Страшко Алатон. Пособие предназначено для организации самостоятельной работы второкла..
16.00 грн.
Рабочая тетрадь Основы здоровья 2 класс К учебнику И. Беха Авт: Е. Шаповал Изд: ПЕТ
Пособие содержит задания, которые дополнены схемами и рисунками. Рабочая тетрадь к учебнику Основы здоровья 2 класс Новая программа Авт: Бех И. Воронцова Т. Пономаренко В. Страшко С. Изд-во: Алатон.   Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах. ..
28.00 грн.
Рабочая тетрадь Основы здоровья 2 класс Обновленная программа К учебнику Беха И. Авт: Диптан Н. Изд-во: Ранок
Пособие составлено по Обновленной программе 2016 года к учебнику Основы здоровья 2 класс Новая программа Авт: Бех И. Воронцова Т. Пономаренко В. Страшко С. Изд-во: Алатон. В тетради представлены задания для усвоения и закрепления знаний о здоровом образе жизни, умении общаться со сверстниками и в..
25.00 грн.
Робочий зошит 2 клас Основи здоров'я До підручника Гнатюк О. Оновлена програма Авт: Вінникова С. Вид: Весна
Робочий зошит 2 клас Основи здоров'я містить навчальний матеріал за Оновленою програмою з основ здоров'я для учнів 2 класу до підручника Основи здоров'я 2 клас Нова програма Авт: Гнатюк О. Вид-во: Генеза. У робочому зошиті дібрано матеріал з урахуванням вікових особливостей учнів початкових класі..
22.00 грн.
Робочий зошит Основи здоров'я 2 клас Нова програма До підручника Беха І. Авт: Федієнко В. Вид-во: Школа
Пропонований зошит укладено до підручника Основи здоров'я 2 клас Нова програма Авт: І. Д. Бех, Т. В. Воронцова, В. С. Пономаренко, С. В. Страшко Вид-во: Алатон. Навчальний матеріал повністю відповідає Новій програмі Міністерства освіти і науки України та Державному стандартові поча..
18.00 грн.
Робочий зошит Основи здоров'я 2 клас Оновлена програма До підручника І. Д. Бех Авт: Хитра З.М. Вид-во: Весна
Зошит містить навчальний матеріал, який відповідає чинній програмі для середньої загальноосвітньої школи з основ здоров‘я для учнів 2 класу та підручнику Основи здоров‘я 2 клас І. Д. Беха, Т. В. Воронцової, В. С. Пономаренка, С. В. Страшка. У робочому зошиті дібрано матеріал з урахуванн..
22.00 грн.
Робочий зошит Основи здоров’я 2 клас До підручника Бех І. Д. Нова програма Авт: Будна Н. О. Тучапська Г. В. Вид-во: Богдан
Зошит з основ здоров’я для учнів 2-го класу містить навчальний матеріал, який відповідає новій навчальній програмі МОНмолодьспорту України, Державному стандартові початкової загальної освіти та підручнику Основи здоров’я. 2 клас Авт. Бех І.Д., Воронцова Т.В., Пономаренко В.С., Страшко С.В. ..
18.00 грн.
Робочий зошит Основи здоров’я 2 клас До підручника Беха І. Оновлена програма Авт: Жаркова І. Вид-во: Підручники і посібники
Робочий зошит з Основ здоров'я для учнів 2 класу складений за Оновленою програмою до підручника Основи здоров'я 2 клас Нова програма Авт: Бех І. Воронцова Т. Пономаренко В. Страшко С. Вид-во: Алатон. Видання містить завдання на відтворення та закріплення знань, творчі завдання та практичні роботи..
22.00 грн.
Робочий зошит Основи здоров’я 2 клас До підручника О. В. Гнатюк Нова програма Авт: Голінщак Ж.А. Вид-во: Богдан
Зошит з основ здоров’я для учнів 2-го класу містить матеріал, який відповідає навчальній програмі МОНмолодьспорту України, Державному стандартові початкової загальної освіти та підручнику Основи здоров’я. 2 клас Авт. Гнатюк О.В. Посібник містить різноманітні завдання для індивідуальної, ..
18.00 грн.
Робочий зошит Основи здоров’я 2 клас Оновлена програма До підручника Гнатюк О. Авт: Решетуха Т. Вид-во: Підручники і посібники
Робочий зошит з Основ здоров'я для учнів 2 класу складений за Оновленою програмою до підручника Основи здоров'я 2 клас Нова програма Авт: Гнатюк О. Вид-во: Генеза. Видання містить завдання на відтворення та закріплення знань, творчі завдання та практичні роботи. Схвалено для використання у за..
22.00 грн.
Тестові завдання з основ здоров'я 2 клас Нова програма До підручника Гнатюк О.В. Авт: Я. С. Фруктова Вид-во: Генеза
У посібнику зібрано тестові завдання, які допоможуть вчителям оперативно перевірити рівень знань учнів 2 класу з курсу Основи здоров'я. Зміст завдань дібрано відповідно до Державного стандарту початкової загальної освіти, навчальної програми та підручника Основи здоров'я 2 класу Авт: Гна..
15.00 грн.
Тестові завдання Основи здоров’я 2 клас Нова програма До підручника Гнатюк О.В. Авт: Голінщак Ж.А. Вид-во: Богдан
У посібнику подано тестові завдання, призначені для оперативної перевірки рівня засвоєння предмета Основи здоров’я учнями 2 класу. Зміст завдань дібрано відповідно до нової навчальної програми та підручника Основи здоров’я. 2 клас Автор О.В. Гнатюк. Шість тематичних робіт у вигляді т..
11.00 грн.
Тетрадь-практикум Основы здоровья 2 класс Новая программа Авт: Бех И. Д., Воронцова Т. В., Пономаренко В. С., Страшко С. В. Изд-во: Алатон
Тетрадь практикум содержит материалы для проведения уроков по учебнику Основы здоровья Авторы Бех И.Д., Воронцова Т.В., Пономаренко В.С., Страшко С.В. и является частью учебно-методического комплекта, в состав которого также входят учебник и учебное пособие для учителя. Схвалено для..
26.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019