Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 150 гривен !
Доставка
Оплата

Перевірка предметних компетентностей 2 клас

Перевірка предметних компетентностей 2 клас

Категорія містить навчальні посібники, призначені для проведення тематичного контролю у 2 класі. Для вчителя ці посібники слугуватимуть основою для створення банку завдань, які спрямовані на формування ключових та предметних компетентностей.

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Перевірка предметних компетентностей 2 клас Математика Авт: Листопад Н. Вид-во: Оріон
Навчальний посібник призначений для проведення тематичного контролю з математики у 2 класі. У посібнику вміщено 8 тематичних робіт у двох рівноцінних варіантах. Їх зміст розроблено відповідно до вимог чинної навчальної програми з математики для 1-4 класів з урахуванням змін, затверджених наказом ..
26.00 грн.
Перевірка предметних компетентностей 2 клас Природознавство Авт: Волкова А. Вид-во: Оріон
У навчальному посібнику пропонується новий підхід до оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи, в основі якого - перевірка предметних компетентностей. У посібнику вміщено перевірні роботи у двох рівноцінних варіантах до всіх передбачених навчальною програмою розділів та на кінець нав..
26.00 грн.
Перевірка предметних компетентностей 2 клас Українська мова Авт: Пономарьова К. Вид-во: Оріон
У навчальному посібнику пропонується новий підхід до оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи, розроблений на основі компетентнісно зорієнтованих завдань. У посібнику вміщено перевірні роботи до всіх передбачених навчальною програмою розділів та на кінець навчального року, що п..
26.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2017