Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Зошити з письма і розвитку мовлення 2 клас Нова програма

Зошити з письма і розвитку мовлення 2 клас Нова програма

Зошити та посібники з письма і розвитку мовлення для 2 класу за Новою програмою до підручника Вашуленко М. С., Захарійчук М. Д., Хорошковської О. Н. та інших.

Схвалені МОН України

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Говоримо, читаємо, пишемо Зошит з розвитку зв’язного мовлення 2 клас До підручника М.С. Вашуленка Нова програма Авт: Будна Н.О. Вид-во: Богдан
  У посібнику подано зміст уроків з розвитку зв'язного мовлення відповідно до вимог програми Міністерства освіти і науки України з української мови для учнів 2 класу та підручника М.С.Вашуленка, С.Г.Дубовик. Запропоновані вправи допоможуть учителеві організувати мовленнєву діяль..
16.00 грн.
Зошит з письма і розвитку мовлення 2 клас Частина 1 Для шкіл із навчанням російською мовою Нова програма Авт: Хорошковська О.Н. Охота Г.І. Вид-во: Освіта
Матеріал зошита відповідає змісту підручника О.Н. Хорошковської, Г.І. Охоти Українська мова. 2 клас ЗНЗ із навчанням російською мовою Освіта. У зошиті вміщено вправи для формування в учнів умінь писати українською мовою, а також різноманітні навчальні, пізнавальні, розвивальні, ігро..
25.00 грн.
Зошит з письма і розвитку мовлення 2 клас Частина 2 Для шкіл із навчанням російською мовою Нова програма Авт: Хорошковська О.Н. Охота Г.І. Вид-во: Освіта
Матеріал зошита відповідає змісту підручника О.Н. Хорошковської, Г.І. Охоти Українська мова. 2 клас ЗНЗ із навчанням російською мовою Освіта. У зошиті вміщено вправи для формування в учнів умінь писати українською мовою, а також різноманітні навчальні, пізнавальні, розвивальні, ігро..
25.00 грн.
Зошит з розвитку зв'язного мовлення 2 клас Оновлена програма до підручника Вашуленка М. Авт: Будна Н. Вид-во: Богдан
У посібнику подано зміст урокiв з розвитку зв'язного мовлення для учнів 2 класу за Оновленою програмою 2016 року до підручника Українська мова 2 клас Нова програма Авт: М. Вашуленко С. Дубовик Вид-во: Освіта. Запропонованi вправи допоможуть учителевi організувати мовленнєву діяльність учнів на ур..
23.00 грн.
Зошит з розвитку зв'язного мовлення 2 клас Оновлена програма до підручника Захарійчук М. Авт: Будна Н. Вид-во: Богдан
У посібнику подано зміст урокiв з розвитку зв'язного мовлення для учнів 2 класу за Оновленою програмою 2016 року до підручника Українська мова 2 клас Нова програма Авт: М. Захарійчук Вид-во: Грамота. Запропонованi вправи допоможуть учителевi організувати мовленнєву діяльність учнів на уроках, спр..
23.00 грн.
Зошит з розвитку зв`язного мовлення 2 клас Почитаймо разом Авт: О.П. Третяк О.Г. Чернецька Т.К. Копликова Вид-во: Весна
Посібник містить твори видатного педагога сучасності В. О. Сухомлинського та завдання до них. Він може бути використаний на уроках позакласного читання, розвитку зв’язного мовлення, в позаурочний час та для роботи в Центрах читання вчителями, які працюють за особистісно орієнтованлю..
11.00 грн.
Зошит з розвитку зв’язного мовлення 2 клас Нова програма До підручника М.Д. Захарійчук Авт: Н.О. Будна Л. Ф. Левчук Вид-во: Богдан
У посібнику подано зміст уроків з розвитку зв'язного мовлення відповідно до вимог програми Міністерства освіти і науки України з української мови для учнів 2 класу та підручника М. Д. Захарійчук. Запропоновані вправи допоможуть учителеві організувати мовленнєву діяльність учнів на уроках..
18.00 грн.
Зошит з розвитку мовлення 2 клас Нова програма Авт: О.В. Ісаєнко І.Ю. Павлюк Вид-во: Гімназія
Посібник дає можливість сформувати в учнів уявлення про речення як одиницю мови. Це служить основою для написання зв`язних висловлювань. Творчі завдання, робота з текстами мають на меті поглибити й удосконалити практичні знання молодших школярів, їхні вміння та навички. На допомогу вчител..
18.00 грн.
Зошит з розвитку мовлення 2 клас Нова програма До чинних підручників Авт: Клименчук С. Вид-во: Грамота
Навчальний посібник укладено згідно з вимогами програми з української мови для 2 класу. Запропоновані завдання та вправи допоможуть учителю організувати роботу в парах і групах, здійснити диференційований підхід до розвитку словесної творчості молодших школярів. Для учнів, учителів, батьків,..
17.00 грн.
Зошит з розвитку мовлення Подружися зі словом 2 клас Нова програма Пономарьова К. І. Вид-во: Генеза
Цей зошит призначений для роботи на уроках розвитку зв'язного мовлення. Вміщені в ньому завдання сприятимуть збагаченню словникового запасу другокласників словами різних тематичних груп, виражальними засобами мови (порівняннями, епітетами тощо). Більшість вправ спрямована на формування в учнів ум..
22.00 грн.
Зошит з розвитку писемного мовлення 2 клас Нова програма Авт: Захарійчук М.Д. Вид-во: Грамота
Зошит входить до навчально-методичного комплекту до підручника Українська мова 2 клас автор М.Д. Захарійчук і містить різноманітні види робіт і завдань із розвитку писемного мовлення для учнів 2 класу, що визначені Державною програмою. Для учнів, учителів, батькив, методистів. С..
25.00 грн.
Кольорові стежки Зошит з розвитку зв'язного мовлення 2 клас Оновлена програма До підручника М. Захарійчук Авт: Лабащук О. Вид: Підручники і посібники
Робочий зошит призначений для використання на уроках розвитку зв'язного мовлення у другому класі. Його зміст повністю відповідає оновленій програмі серпень 2016 р. з української мови для 2 класу. Для учнів 2 класу, вчителів, батьків. Схвалено для використання у загаль..
24.00 грн.
Мандрівка зі словом Зошит з розвитку зв'язного мовлення 2 клас Оновлена програма До підручника Вашуленка М. Авт: Лабащук О. Вид-во: Підручники і посібники
Зошит призначений для використання на уроках розвитку зв'язного мовлення у 2 класі за Оновленою програмою до підручника Українська мова 2 клас Нова програма Авт: М. Вашуленко С. Дубовик Вид-во: Освіта. Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та м..
24.00 грн.
Навчаємось висловлюватися Українська мова 2 клас Оновлена програма Авт: Вашуленко М. Вид-во: Освіта
Зошит Навчаємось висловлюватися для учнів 2 класу складено за Оновленою програмою 2016 року до підручника Українська мова 2 клас Нова програма Авт: М. Вашуленко С. Дубовик Вид-во: Освіта. ..
26.00 грн.
Тетрадь по развитию речи 2 класс Новая програма К учебнику Е.И. Самонова Авт: Е.И. Самонова Изд-во: Генеза
Тетрадь к учебнику Русский язык для 2 класса общеобразовательных учебных заведений с обучением на украинском языке Авт. Е.И. Самонова, В.И. Стативка, Т.М. Полякова содержит систему упражнений, направленных на закрепление предусмотренных программой знаний и умений, развитие речевых навык..
20.00 грн.
Тетрадь по развитию речи 2 класс Новая программа Авт: О.В. Исаенко, М.Е. Ларюхина Изд-во: Гимназия
Пособие поможет учащимся сформировать представление о предложении как единице речи. Это служит основой для написания связных высказываний. Творческие задания, работа с текстами нацелены на углубление и усовершенствование практических знаний школьников, их умений и навыков. В помощь учител..
18.00 грн.
У світі рідного слова Зошит з розвитку мовлення 2 клас Оновлена програма М. Вашуленко С. Дубовик Вид-во: Освіта
Зошит призначений для роботи на уроках розвитку мовлення. Уміщені в ньому завдання сприятимуть збагаченню словникового запасу другокласників словами різних тематичних груп, виражальними засобами мови (порівняннями, епітетами тощо). Більшість вправ спрямована на формування в учнів умінь будувати с..
22.00 грн.
Щебетун Зошит із розвитку зв'язного мовлення Говорю читаю пишу 2 клас Оновлена програма Авт: І. Меренцова Вид: Ранок
Українська мова 2 клас Щебетун зошит із розвитку зв’язного мовлення призначений для формування різних видів мовленнєвої діяльності, пов’язаної із писемним мовленням. Матеріал робочого зошита сприятиме формуванню і вдосконаленню навичок, визначених в новій програмі для загальноосвітніх закладів Ук..
22.00 грн.
Щебетун Тетрадь по развитию речи 2 класс Обновленная программа Авт: Скороходова Н. Изд-во: Ранок
Пособие Щебетун Тетрадь по развитию речи 2 класс составлено по Обновленной программе 2016 года и предназначено для проведения занятий по речевому развитию учащихся. Особое внимание уделяется формированию внутренней мотивации к изучению родного языка, расширению словарного запаса учащихся, развити..
22.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019