Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 150 гривен !
Доставка
Оплата

Посібники Позакласне читання 2 клас Нова програма

Посібники Позакласне читання 2 клас Нова програма

Посібники з Позакласного читання для 2 класу за Новою програмою Видавництв: Богдан, Весна, Генеза, Літера, Освіта, Підручники і посібники, ПЕТ.

Схвалені МОН України

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Веселий струмочок Хрестоматія 2 клас Нова програма Добірка 1 Авт: Гребенькова Л. Вид-во: Ранок
Хрестоматія для 2 класу за Новою програмою містить художні тексти, що їх пропонує програма для позакласного читання. До збірника увійшли зразки усної народної творчості, прозові й віршові твори про пори року, твори різних авторів про нашу Батьківщину, про природу й ставлення до неї, про ставлення..
28.00 грн.
Внеклассное чтение 2 класс Новая программа Авт: Наумчук М., Наумчук В. Изд-во: Підручники та Посібники
Пособие для внеклассного чтения содержит художественные и научно-познавательные произведения, а также произведения устного народного творчества. Для учащихся 2 класса, родителей, учителей. ..
18.00 грн.
Внеклассное чтение 2 класс Обновленная программа Авт: Лапшина И. Изд-во: Освіта
Хрестоматия по Внеклассному чтению для учеников 2 класса составлена по Обновленной программе 2016 года и дополняет любой учебник Литературное чтение 2 класс Новая программа. В книге представлены произведения к разделам самостоятельного чтения, вопросы и задания к ним для формирования читательской..
30.00 грн.
Внеклассное чтение 2 класс. Новая программа. Мишина Л.С. Изд-во: ПЕТ
Пособие "Внеклассное чтение. 2 класс" создано в соответствии с новой учебной программой Министерства образования и науки Украины. В нём собраны интересные художественные произведения, вопросы и задачи, содержание которых соответствует психологическим особенностям учащихся данного возраста, способ..
30.00 грн.
Волшебный звоночек Хрестоматия 2 класс Новая программа Авт: Трунова В. Изд-во: Освіта
В учебном пособии по Внеклассному чтению для 2 класса по Новой программе представлены произведения художественной литературы разных народов: сказки, рассказы, стихотворения, малые художественные жанры с учётом возрастных особенностей детей семи-восьми лет. Предусмотрена специфика проведения ..
28.00 грн.
Золотой веночек Хрестоматия 2 класс Обновленная программа Авт: Попова Н. Изд-во: Ранок
В хрестоматии для дополнительного чтения Золотой веночек для 2 класса по Обновленной программе 2016 года содержатся произведения известных писателей и поэтов, образцы устного народного творчества, с которыми будет интересно ознакомиться ребенку. Книга способствует расширению мировоззрения школьни..
45.00 грн.
Литературный калейдоскоп Внеклассное чтение 2 класс Новая программа Авт: Анна Даниелян Изд-во: Генеза
В пособии Литературный калейдоскоп представлены произведения устного народного творчества, сказки русских и зарубежных писателей, проза и стихи отечественных классиков, а также произведения различной тематики - детских писателей о дружбе, семье и отношениях в ней, родителях и детях, о п..
30.00 грн.
Моя домашня читальня 2 клас Нова програма Навчальний посібник для позакласного читання Автор: Савченко О.Я. Вид-во: Освіта
Посібник є складовою НМК з літературного читання для 2 класу. Містить різножанрові тексти для домашнього читання. У ньому зібрано найкращі тексти української та світової дитячої літератури, мета яких виховати в учнів любов до читання, розвивати традиції сімейного читання. До підручника Літера..
38.00 грн.
Навчальний посібник Книжкова країна Позакласне читання 2 клас Нова програма Авт: Йолкіна Л.В. Вид-во: Генеза
Посібник містить художні тексти для позакласного читання за темами, рекомендованими програмою з літературного читання. Зібрані у виданні твори - зразки усної народної творчості, прозові й віршові твори - сприятимуть вихованню у дітей бажання читати художню літературу, любити Батьківщину, розвиват..
30.00 грн.
Пізнавальне читання Навчальний посібник 2 клас Нова програма Авт: Марко Беденко Вид-во: Богдан
Запропонований посібник містить цікаві тексти та запитання, які допоможуть учителеві з’ясувати, чи зрозуміли учні зміст прочитаного. Для другокласників, батьків та вчителів початкових класів. ..
45.00 грн.
Перлинка Книга з літературного читання 2 клас Нова програма Додаток до підручника Літературне читання Авт: Науменко В. О. Вид-во: Генеза
Навчальний посібник являє собою дібрані за розділами підручника художні твори (народні та літературні, різноманітних жанрів та форм відповідно до програми), доповнені методичним апаратом у вигляді авторських звернень, коротких текстів, які характеризують твори того чи іншого розділу та їхні особл..
32.00 грн.
Позакласне читання 2 клас Збірник художніх творів Нова програма Авт: Будна Н.О. Головко З.Л. Вид-во: Богдан
У збiрник увійшли вірші та оповідання українських письменникiв про нашу Батьківщину, її природу та людей; казки вітчизняних і зарубіжних авторів, казки народів світу; кращі зразки дитячого фольклору. До кожної теми дібрані цікаві та творчі завдання, які допоможуть краще зрозуміти прочитане. ..
25.00 грн.
Позакласне читання 2 клас Нова програма Авт: Кордуба Н. Стрихар М. Вид-во: Підручники і Посібники
Збірка містить науково-пізнавальні, художні твори українських та зарубіжних письменників, казки, приказки, прислів'я, загадки на теми, передбачені новою шкільною програмою. Творчі й логічні завдання допоможуть краще зрозуміти прочитане. Наприкінці посібників діти знайдуть норми техніки читанн..
28.00 грн.
Позакласне читання 2 клас Оновлена програма Авт: Гордієнко Н. Вид-во: Весна
Посібник Позакласне читання для учнів 2 клас укладено за Оновленою програмою 2016 року до будь-якого чинного підручника Літературне читання 2 клас. У ньому зібрані найцікавіші художні твори українських та зарубіжних письменників, а також кращі зразки дитячого фольклору, зміст яких відповідає псих..
27.00 грн.
Позакласне читання 2 клас Оновлена програма Авт: Мартиненко В. Вид-во: Освіта
Збірник творів для позакласного читання учнів 2 класу допоможе організувати позакласну роботу з читання так, щоб робота з текстом була пізнавальною й цікавою. Посібник містить тексти як класиків української та зарубіжної літератури, так і сучасних письменників, твори яких рекомендовано оновленою ..
30.00 грн.
Позакласне читання 2 клас Художні твори та цікаві завдання Нова програма Авт: Гордієнко Н.М. Вид-во: Весна
Посібник укладено відповідно до нової навчальної програми з української мови та літературного читання Міністерства освіти і науки України. У них зібрані найцікавіші художні твори українських та зарубіжних письменників, а також кращі зразки дитячого фольклору, зміст яких відповідає психол..
25.00 грн.
Посібник Позакласне читання 2 клас Нова програма Авт: Настенко А.І. Ковальчук Н.О. Вид-во: ПЕТ
Посібник Позакласне читання. 2 клас створено відповідно до нової навчальної програми Міністерства освіти і науки України. В ньому зібрано найцікавіші художні твори, запитання та завдання, зміст яких відповідає психологічним особливостям учнів даного віку, сприяє інтелектуальному та духо..
30.00 грн.
Сучасні вправи і оповідання Швидкочитаночка 2 клас Оновлена програма Авт: Антонова Л. Вид: Літера
Навчальний зошит містить сучасні вправи і оповідання для вдосконалення навички швидкого читання для учнів 2 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Є вправи для розвитку площі зорового сприймання. ..
30.00 грн.
Універсальна Читаночка для любих дітей які навчаються у 2 класі Авт: Дудіна Т. Вид: Майстер-клас
Читаночка для дітей, які навчаються у другому класі належить до серії посібників із читання для початкової школи і є чудовим подарунком маленькому учневі, який тільки відкриває для себе цікавий світ книжок. Універсальність цього видання полягає в тому, що воно може використовуватися не тільки без..
54.00 грн.
Хрестоматія Золотий віночок 2 клас Нова програма Авт: Агаркова І. Вид-во: Ранок
У Хрестоматії Золотий віночок для учнів 2 класу містяться твори відомих українських письменників і поетів, зразки усної народної творчості, з якими буде цікаво ознайомитися дитині. Книга сприяє розширенню світогляду школяра, вдосконаленню читацьких навичок, вчить бути свідомим читачем, який вміє ..
45.00 грн.
Хрестоматія сучасної української дитячої літератури для читання в 1, 2 класах Оновлена програма Авт: Стус Т. Вид-во: Старого Лева
Хрестоматія сучасної української дитячої літератури для читання в 1, 2 класах складена за Оновленою програмою 2016 року. Вірші, оповідання та казки сучасних авторів з ілюстраціями сучасних художників розважать і ненав’язливо вчитимуть наймолодших школяриків уважному ставленню до навколишніх та до..
100.00 грн.
Хрестоматія української літератури Коло читання 1-2 класи Оновлена програма Авт: Єфімова І. Вид-во: Ранок
Хрестоматія української літератури для учнів 1-2 класів за Оновленою програмою 2016 року призначена розширити коло читання учнів, ознайомити їх з цікавими творами класиків української літератури та сучасними українськими письменниками. Ретельно дібрані твори сприятимуть вдосконаленню навичок чита..
45.00 грн.
Хрестоматия Читаем в классе и дома 2 класс Обновленная программа Авт: Джежелей О. Изд-во: Ранок
Хрестоматия для внеклассного чтения Читаем в классе и дома для 2 класса составлена по Обновленной программе 2016 года. Материалы хрестоматии обеспечивают свободное чтение учащихся по интересам и подготовку к урокам внеклассного чтения. Литература представлена по тематическим блокам с учётом возмо..
28.00 грн.
Чарівне слово Читанка 2 клас Книжка для позакласного читання Нова програма Авт: В.О. Науменко, І.Г. Сухопара. Вид-во: Літера
Чарівне слово Читанка 2 клас Книжка для позакласного читання Нова програма Авт: В.О. Науменко, І.Г. Сухопара. Вид-во: Літера Схвалено для використання в загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради з питань освіти Міні..
50.00 грн.
Читаємо із задоволенням щодня Хрестоматія 2 клас Оновлена програма Авт: Гайова Л. Йолкіна Л. Вид-во: Оріон
Посібник із Літературного читання Читаємо із задоволенням щодня для учнів 2 класу за Оновленою програмою 2016 року є принципово новим видом навчального посібника, у якому поєднано функції і хрестоматії, і навчального посібника, і робочого зошита з літературного читання. У посібник уведено ігровий..
42.00 грн.
Читаем на уроке и дома Книга по литературному чтению 2 класс Новая программа К учебнику Н.В. Гавриш, Т.С. Маркотенко Изд-во: Генеза
Учебный материал пособия представлен соответственно жанрово-видовым особенностям. Второклассники знакомятся с особенностями прибауток, считалок, загадок, сказок о животных, получают представление о литературной сказке, осваивают грамотный подход к чтению рассказа, учатся рифму в стихотворении. Ос..
30.00 грн.
Завдання в посібнику спрямовані на закріплення необхідних учням читацьких умінь самостійної роботи з художнім твором і контролю за рівнем сформованості читацьких умінь відповідно до завдань навчальної програми для учнів 2-х класів. Навчальний посібник призначений для самостійної роботи другок..
28.00 грн.
Я люблю читати Навчальний посібник з літературного читання 2 клас Нова програма Савченко О. Я. Вид-во: Освіта
Навчальний посібник із літературного читання, що є інноваційною складовою містить твори різних жанрів і тем, передбачених програмою для 2 класу, до яких розроблена оригінальна система розвивальних завдань і запитань. Книга знайомить читачів із широким колом найкращих творів дитячої літератури, ро..
38.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2017