Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Зошити Природознавство 2 клас Нова програма

Зошити Природознавство 2 клас Нова програма

Зошити та посібники з Природознавства для 2 класу за Новою програмою до підручника Грущинської І. В., Гільберг Т. Г. та інших.

Схвалені МОН України

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Альбом друга природи Рослини і тварини 2 клас За новою програмою Авт: І. В. Грущинська Вид-во: Освіта
Ілюстрований альбом-довідник із системою розвивальних завдань для використання на уроках природознавства у початковій школі До підручника Природознавство. 2 клас. Нова програма. Грущинська І. В. Вид-во: Освіта. Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією..
35.00 грн.
Бліц-контроль Природознавство Відрівні картки на кожен урок 2 клас 1 частина Нова програма До підручника: І. Грущинської Авт: Жаркова І. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник містить картки для індивідуального поурочного письмового опитування учнів з курсу Природознавство, які допоможуть учителеві в організації поточного контролю знань учнів  До підручника І. В. Грущинської Природознавство 2 клас. Для вчителів, батьків, учнів. ..
13.00 грн.
Бліц-контроль Природознавство Відрівні картки на кожен урок 2 клас 1 частина Нова програма До підручника: Т.Гільберг Автор: Жаркова І. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник містить картки для індивідуального поурочного письмового опитування учнів, які допоможуть учителеві в організації повторення вивченого матеріалу з учнями 2 класу до підручника Т. Г. Гільберг, Т. В. Сак Природознавство 2 клас. Для вчителів, батьків, учнів. ..
13.00 грн.
Бліц-контроль Природознавство Відрівні картки на кожен урок 2 клас 2 частина Нова програма До підручника: І. Грущинської Авт: Жаркова І. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник містить картки для індивідуального поурочного письмового опитування учнів з курсу Природознавство, які допоможуть учителеві в організації поточного контролю знань учнів  До підручника І. В. Грущинської Природознавство 2 клас. Для вчителів, батьків, учнів. ..
13.00 грн.
Бліц-контроль Природознавство Відрівні картки на кожен урок 2 клас 2 частина Нова програма До підручника: Т. Гільберг Авт: Жаркова І. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник містить картки для індивідуального поурочного письмового опитування учнів, які допоможуть учителеві в організації повторення вивченого матеріалу з учнями 2 класу До підручника Т. Г. Гільберг, Т. В. Сак Природознавство 2 клас. Для вчителів, батьків, учнів. ..
13.00 грн.
Експрес-контроль Природознавство 2 клас Оновлена програма До підручника Гільберг Т. До підручника Грущинської І. Авт: Назаренко А. Вид-во: Ранок
Експрес-контроль з Природознавства для учнів 2 класу складено за Оновленою програмою 2016 року до підручника Природознавство 2 клас Нова програма Авт: Т. Гільберг Т. Сак Вид-во: Генеза та до підручника Природознавство 2 клас Нова програма Авт: І. Грущинська Вид-во: Освіта. Посібник призначено для..
15.00 грн.
Збірник рівневих завдань Природознавство 2 клас Нова програма Авт: М. Майхрук Вид-во: Богдан
Посібник укладено відповідно до нової навчальної програми з природознавства у 2 класі. Видання містить завдання для перевірки знань учнів на основі чотирирівневої системи оцінювання. Його можна використовувати для підготовки дітей до роботи з тестовими завданнями з природознавства в почат..
13.00 грн.
Зошит для контрольних робіт Природознавство 2 клас Нова програма До підручника Гільберг Т.Г. Авт: Гладюк Т.В. Будна Н.О. Гладюк М.М. Вид-во: Богдан
Зміст зошита відповідає новій навчальній програмі з предмета Природознавство для 2 класу та підручнику Природознавство 2 клас Авт. Т.Г. Гільберг, Т.В. Сак.  Пропонуються п’ять тематичних робіт у двох варіантах по 6 завдань, які дають змогу визначити рівень навчальних досягнень учні..
16.00 грн.
Зошит для контрольних робіт Природознавство 2 клас Нова програма До підручника Грущинської І.В. Авт: Гладюк Т.В. Будна Н.О. Гладюк М.М. Вид-во: Богдан
Зміст зошита відповідає новій навчальній програмі з предмета Природознавство для 2 класу та підручнику Природознавство. 2 клас Авт. І.В. Грущинська. Пропонуються п’ять тематичних робіт у двох варіантах по 6 завдань, які дають змогу визначити рівень навчальних досягнень учнів з певної теми. К..
16.00 грн.
Зошит для тематичного оцінювання навчальних досягнень з Природознавства 2 клас Авт: Грущинська І.В. Вид-во: Освіта
У зошиті подано матеріали для контрольних робіт із природознавства для учнів 2-го класу. Всі роботи розроблено у двох варіантах. У зошиті пропонується система різнорівневих завдань. Передбачено місце для вербальної оцінки вчителя, а також самооцінювання і взаємооцінювання другокласників. До п..
22.00 грн.
Зошит друга природи 2 клас Нова програма Авт: Грущинська І.В. Вид-во: Освіта
Навчальний посібник для учнів 2 класу Зошит друга природи — складова НМК до підручника Природознавство 2 клас. Нова програма. Грущинська І. В. Вид-во: Освіта, укладено відповідно до підручника. У ньому у формі різноманітних і оригінальних ігрових завдань, поданих відповідно до..
20.00 грн.
Зошит друга природи 2 клас Оновлена програма Авт: Грущинська І. Вид-во: Освіта
Зошит друга природи для учнів 2 класу за Оновленою програмою 2016 року складено до підручника Природознавство 2 клас Нова програма Авт: І. Грущинська Вид-во: Освіта. У ньому у формі різноманітних і оригінальних ігрових завдань, поданих відповідно до тем кожного уроку, закріплюються природознавчі ..
24.00 грн.
Зошит з Природознавства 2 клас Оновлена програма Авт: Гільберг Т. Сак Т. Вид-во: Генеза
Робочий зошит з Природознавства для учнів 2 класу за Оновленою програмою складено до підручника Природознавство 2 клас Нова програма Авт: Т. Гільберг Т. Сак Вид-во: Генеза. Зошит призначений для узагальнення знань з природознавства, формування практичних умінь і навичок, розвитку пізнавальних інт..
25.00 грн.
Зошит з Природознавства 2 клас Оновлена програма До підручника Грущинської Авт: Андрусенко І. Вид: Генеза
Зошит з Природознавства 2 клас за Оновленою програмою складено до підручника Природознавство 2 клас Нова програма Авт: І. Грущинська Освіта. Зошит призначений для узагальнення знань з природознавства, формування практичних умінь і навичок, розвитку пізнавальних інтересів, емоційної сфери, творчог..
25.00 грн.
Зошит Природознавство 2 клас Нова програма Авт: Соболь В. Вид-во: Харків Освіта
Робочий зошит-практикум з Природознавства для 2 класу за Новою програмою до будь-якого чинного підручника Природознавство 2 клас Нова програма. Рекомендовано у відповідності до нової програми для початкової школи, затвердженої Міністерством освіти і науки України ..
26.00 грн.
Зошит Природознавство 2 клас Оновлена програма до підручника Гільберг Т. Авт: Будна Н. Вид-во: Богдан
Зошит з Природознавства для учнів 2 класу за Оновленою програмою 2016 року укладено до підручника Природознавство 2 клас Нова програма Авт: Т. Гільберг Т. Сак Вид-во: Генеза. Посібник містить вправи для самостійної роботи, завдання проблемного та пошукового характеру, практичні роботи, дослідниць..
24.00 грн.
Зошит Природознавство 2 клас Оновлена програма до підручника Грущинської І. Авт: Гладюк Т. Вид-во: Богдан
Зошит з Природознавства для учнів 2 класу за Оновленою програмою 2016 року укладено до підручника Природознавство 2 клас Нова програма Авт: І. Грущинська Вид-во: Освіта. Посібник містить вправи для самостійної роботи, завдання проблемного та пошукового характеру, практичні роботи, дослідницькі пр..
24.00 грн.
Контрольні роботи Природознавство 2 клас Оновлена програма До підручника Гільберг Т. Авт: Мечник Л. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник містить завдання для тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів із Природознавства у 2 класі. Тексти завдань складено за Оновленою програмою 2016 року до підручника Природознавство 2 клас Нова програма Авт: Т. Гільберг Т. Сак Вид-во: Генеза. Завдання подано у двох варіантах. Усі з..
12.00 грн.
Контрольні роботи Природознавство 2 клас Оновлена програма До підручника Грущинської І. Авт: Жаркова І. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник містить завдання для тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів із Природознавства у 2 класі. Тексти завдань складено за Оновленою програмою 2016 року до підручника Природознавство 2 клас Нова програма Авт: І. Грущинська Вид-во: Освіта. Завдання подано у двох варіантах. Усі завдан..
12.00 грн.
Практичні роботи та навчальні проекти з Природознавства 2 клас Оновлена програма Авт: Ємельяненко О. Вид-во: Генеза
Посібник з Природознавства для учнів 2 класу за Оновленою програмою до будь-якого чинного підручника допоможе ефективно організувати і реалізувати на практиці практичні роботи та навчальні проекти з Природознавства для 2 класу, передбачені Оновленою навчальною програмою. Зошит містить інструкції ..
30.00 грн.
Природоведение 2 класс Новая программа Рабочая тетрадь к учебнику Грущинской И. Авт: Мечник Л. Изд-во: Підручники і посібники
Рабочая тетрадь составлена по Новой программе к учебнику Природоведение 2 класс Новая программа Авт: Ирина Грущинская Изд-во: Освита. Издание содержит задания на воспроизведение и усвоение знаний учащихся, творческие задания и практические работы. Для учащихся 2 класса, учителей начальных классов..
24.00 грн.
Природоведение 2 класс Новая программа Тетрадь к учебнику Грущинской И. Авт: Соболь В. Вид-во: Харків Освіта
Рабочая тетрадь по природоведению для 2 класса по Новой программе к учебнику Природоведение 2 класс Новая программа Ирина Грущинская. Изд-во: Освита. Рекомендовано у відповідності до нової програми для початкової школи, затвердженої Міністерством освіти і науки України ..
26.00 грн.
Природознавство 2 клас Експрес-контроль Картки для поурочного письмового опитування Нова програма Авт: І. Жаркова Вид-во: Підручники і посібники
Посібник містить картки для індивідуального поурочного письмового опитування, які допоможуть учителеві в організації повторення вивченого матеріалу з учнями 2 класу відповідно до чинної програми та підручників для 2 класу. До будь-якого підручника з Природознавства 2-го класу Для вчителів..
13.00 грн.
Природознавство 2 клас Оновлена програма Зошит для контрольних робіт до підручника Гільберг Т. Авт: Будна Н. Вид-во: Богдан
Зошит для контрольних робіт з Природознавства для учнів 2 класу за Оновленою програмою 2016 року складено до підручника Природознавство 2 клас Нова програма Авт: Т. Гільберг Т. Сак Вид-во: Генеза. Посібник містить 5 двоваріантних тематичних робіт, по 6 завдань у кожній, які допоможуть учителеві п..
19.00 грн.
Природознавство 2 клас Оновлена програма Зошит для контрольних робіт до підручника Грущинської І. Авт: Гладюк Т. Вид-во: Богдан
Зошит для контрольних робіт з Природознавства для учнів 2 класу за Оновленою програмою 2016 року складено до підручника Природознавство 2 клас Нова програма Авт: І. Грущинська Вид-во: Освіта. Посібник містить 5 двоваріантних тематичних робіт, по 6 завдань у кожній, які допоможуть учителеві переві..
23.00 грн.
Природознавство 2 клас Оновлена програма Зошит до підручника Гільберг Т. Авт: Андрусенко І. Вид-во: Літера
Зошит з Природознавства для учнів 2 класа укладено за Оновленою програмою 2016 року до підручника Природознавство 2 клас Нова програма Авт: Т. Гільберг Т. Сак Вид-во: Генеза. Посібник призначен для формування в учнів 2 класу практичних умінь і навичок з предмета, узагальнення та закріплення знань..
25.00 грн.
Природознавство 2 клас Оновлена програма Зошит до підручника Грущинської І. Авт: Володарська М. Вид-во: Літера
Зошит з Природознавства для учнів 2 класа укладено за Оновленою програмою 2016 року до підручника Природознавство 2 клас Нова програма Авт: І. Грущинська Вид-во: Освіта. Виконуючи завдання зошита, учні дізнаються, яку форму мають Земля і горизонт, чому буває день і ніч, чому відбувається зміна пі..
25.00 грн.
Природознавство 2 клас Оновлена програма Робочий зошит До підручника Гільберг Т. Авт: Діптан Н. Вид-во: Ранок
Робочий зошит з Природознавства для учнів 2 класу створений за Оновленою програмою 2016 року до підручника Природознавство 2 клас Нова програма Авт: Т. Гільберг Т. Сак Вид-во: Генеза. Посібник містить різноманітні завдання з використанням малюнків, вірші та загадки за темами, що сприятиме розвитк..
25.00 грн.
Природознавство 2 клас Оновлена програма Робочий зошит до підручника Гільберг Т. Авт: Косовцева Н. Вид-во: ПЕТ
Зошит з Природознавства для учнів 2 класу за Оновленою програмою 2016 року складено до підручника Природознавство 2 клас Нова програма Авт: Т. Гільберг Т. Сак Вид-во: Генеза. Завдання доповнені схемами та малюнками, що забезпечать ефективність вивчення матеріалу, сприятимуть розвитку творчих здіб..
28.00 грн.
Природознавство 2 клас Оновлена програма Робочий зошит до підручника Грущинської І. Авт: Назаренко А. Вид-во: ПЕТ
Зошит з Природознавства для учнів 2 класу за Оновленою програмою складено до підручника Природознавство 2 клас Нова програма Авт: І. Грущинська Вид-во: Освіта. Завдання доповнені схемами та малюнками, що забезпечать ефективність вивчення матеріалу, сприятимуть розвитку творчих здібностей і пізнав..
28.00 грн.
Природознавство 2 клас Оновлена програма Тестові завдання до підручника Гільберг Т. Авт: Мальцева Л. Вид-во: Весна
Тестові завдання з Природознавства для учнів 2 класу складено за Оновленою програмою 2016 року до підручника Природознавство 2 клас Нова програма Авт: Т. Гільберг Т. Сак Вид-во: Генеза. Пропоновані завдання допоможуть учителеві здійснювати поточний і тематичний контроль шляхом тестової перевірки ..
20.00 грн.
Природознавство 2 клас Оновлена програма Тестові завдання до підручника Грущинської І. Авт: Мальцева Л. Вид-во: Весна
Тестові завдання з Природознавства для учнів 2 класу складено за Оновленою програмою 2016 року до підручника Природознавство 2 клас Нова програма Авт: І. Грущинська Вид-во: Освіта. Пропоновані завдання допоможуть учителеві здійснювати поточний і тематичний контроль шляхом тестової перевірки навча..
20.00 грн.
Природознавство 2 клас Тестові завдання Нова програма До підручника Гільберг Т.Г. Авт: Будна Н.О. Вид-во: Богдан
У посібнику подано тестові завдання, призначені для оперативної перевірки рівня засвоєння знань з предмета Природознавство учнями 2 класу. Зміст завдань дібрано відповідно до нової навчальної програми МОН України та підручника Природознавство. 2 клас Авт: Гільберг Т.Г., Сак Т.В..
33.00 грн.
Природознавство Тестові завдання 2 клас Нова програма До підручника І.В. Грущинської Авт: Т.В. Гладюк М.М. Гладюк Н.О. Будна Вид-во: Богдан
У посібнику подано тестові завдання, зміст яких відповідає новій навчальній програмі МОНмолодьспорту України та підручнику Природознавство. 2 клас Авт. Грущинська І.В.. Запропоновано тести у двох варіантах до кожної теми. Кожен варіант складається з чотирьох завдань, які дають змогу визначит..
20.00 грн.
Природознавство. Картки для самостійної роботи. До підручника І. В. Грущинської. Бліц-контроль. 2 клас. Т. В. Гладюк., М. М. Гладюк., Н. О. Будна. Вид-во: Богдан
У посібнику запропоновано картки, зміст яких відповідає новій навчальній програмі та підручнику “Природознавство. 2 клас” (авт. Грущинська І.В.). Їх використання допоможе вчителеві оперативно перевірити самостійну роботу учнів з метою засвоєння навчального матеріалу, урізноманітнити роботу на..
14.00 грн.
Природознавство. Картки для самостійної роботи. До підручника Гільберг Т. Г., Сак Т. В. Бліц-контроль. 2 клас. Н. О. Будна., Т. В. Гладюк., М. М. Гладюк. Вид-во: Богдан
У посібнику запропоновано картки, зміст яких відповідає новій навчальній програмі та підручнику «Природознавство. 2 клас» (авт. Гільберг Т.Г., Сак Т.В.). Їх використання допоможе вчителеві оперативно перевірити засвоєння навчального матеріалу учнями, зробити різноманітною роботу на уроці і пр..
14.00 грн.
Рабочая тетрадь Природоведение 2 класс Обновленная программа К учебнику Грущинской И. Авт: Тетеркина В. Изд-во: Ранок
Рабочая тетрадь по Природоведению для учеников 2 класса создана по Обновленной программе к учебнику Природоведение 2 класс Новая программа Ирина Грущинская. Изд-во: Освита. Разноуровневые задания с использованием рисунков, схем и таблиц помогут развить мышление и речь детей, расширят и обогатят п..
25.00 грн.
Робочий зошит Природознавство 2 клас До підручника Грущинської І. Оновлена програма Авт: Мечник Л. Вид-во: Підручники і посібники
Робочий зошит з Природознавства для учнів 2 класу складений за Оновленою програмою до підручника Природознавство 2 клас Нова програма Авт: І. Грущинська Вид-во: Освіта. Видання містить завдання на відтворення та закріплення знань, творчі завдання та практичні роботи. Схвалено для використання..
24.00 грн.
Робочий зошит Природознавство 2 клас До підручника Т. Г. Гільберг Нова програма Авт: Н.О. Будна. Т.В. Гладюк. М.М. Гладюк Вид-во: Богдан
Зошит-тренажер з природознавства укладено відповідно до навчальної програми МОНмолодьспорту України, Державного стандарту початкової загальної освіти та підручника Природознавство 2 клас Авт. Гільберг Т.Г., Сак Т.В. Посібник містить вправи для самостійної роботи, завдання проблемного та ..
18.00 грн.
Робочий зошит Природознавство 2 клас До підручника Т. Г. Гільберг Нова програма Авт: Хитра З.М. Мальцева Л.В. Вид-во: Весна
Поданий у зошиті навчальний матеріал відповідає чинній програмі для середньої загальоосвітньої школи з природознавства для учнів 2 класу та підручнику Природознавтсво 2 клас Автори Гільберг Т. Г., Сак Т. В. Навчальний посібник містить різні за рівнем складності завдання, дозволяє працюв..
19.00 грн.
Робочий зошит Природознавство 2 клас Нова програма До підручника І. В. Грущинської Авт: Т.В. Гладюк М.М. Гладюк Н.О. Будна Вид-во: Богдан
Зошит з природознавства укладено відповідно до нової навчальної програми МОНмолодьспорту України, Державного стандарту початкової загальної освіти та підручника Природознавство 2 клас Авт. Грущинська І.В. Посібник містить вправи для самостійної роботи, завдання проблемного та пошукового ..
18.00 грн.
Робочий зошит Природознавство 2 клас Нова програма До підручника І. Грущинська Нова програма Авт: Бобровська С. Доценко Ю. Федієнко В. Вид-во: Школа
Пропонований зошит укладено до підручника Природознавство 2 клас Нова програма Авт: І. Грущинська Вид-во: Генеза. Навчальний матеріал повністю відповідає новій програмі Міністерства освіти і науки України та Державному стандартові початкової загальної освіти. Зошит призначено для ор..
20.00 грн.
Робочий зошит Природознавство 2 клас Нова програма До підручника Гільберг Т. Г., Сак Т. В. Авт: Бурденюк Н.М. Вид-во: Грамота
Зошит призначений для роботи за підручником Т.Г. Гільберг, Сак Т.В. Природознавство 2 клас. Посібник складений відповідно до чинної програми Природознавство для 1-4 класів Запропоновані завдання сприяють формуванню цілісної картини світу, елементарних уявлень і понять про об'єкти та..
16.00 грн.
Робочий зошит Природознавство 2 клас Нова програма До підручника Гільберг Т.Г. Нова програма Авт: Бобровська С. Доценко Ю. Федієнко В. Вид-во: Школа
Пропонований зошит укладено до підручника Природознавство 2 клас Нова програма Авт: Т. Гільберг Т. Сак Вид-во: Генеза. Навчальний матеріал повністю відповідає новій програмі Міністерства освіти і науки України та Державному стандартові початкової загальної освіти. Зошит призначено д..
18.00 грн.
Робочий зошит Природознавство 2 клас Нова програма До підручника Грущинської І. Авт: Безкоровайна О. Вид-во: Весна
Посібник створено за Новою програмою до підручника Природознавство 2 клас Нова програма Авт: І. Грущинська Вид-во: Освіта. Зошит містить завдання різного типу з використанням малюнків, схем і таблиць, які сприятимуть розвитку мислення й мови у дітей, розширять і збагатять уяву молодших школярів п..
19.00 грн.
Робочий зошит Природознавство 2 клас Оновлена програма Авт: Зоя Хитра Вид: Весна
У робочому зошиті Природознавство 2 клас, представлено завдання до навчальних проектів, практичних робіт, екскурсій. Видання складено відповідно до оновленої програми з природознавства для учнів 2 класу. Посібник допоможе: сформувати межпредметні компетентності, оволодіти дослідницькими вмінн..
25.00 грн.
Робочий зошит Природознавство 2 клас Оновлена програма До підручника Гільберг Т. Авт: Жаркова І. Вид-во: Підручники і посібники
Робочий зошит з Природознавства для учнів 2 класу складений за Оновленою програмою до підручника Природознавство 2 клас Нова програма Авт: Т. Гільберг Т. Сак Вид-во: Генеза. Зошит містить завдання на відтворення та закріплення знань, творчі завдання і практичні роботи. Схвалено для використан..
24.00 грн.
Робочий зошит Природознавство 2 клас Оновлена програма До підручника Грущинської І. Авт: Тетьоркіна В. Вид-во: Ранок
Робочий зошит з Природознавства для учнів 2 класу створено за Оновленою програмою 2016 року до підручника Природознавство 2 клас Нова програма Авт: І. Грущинська Вид-во: Освіта. Різнорівневі завдання з використанням малюнків, схем і таблиць сприятимуть розвитку мислення і мовлення дітей, розширят..
25.00 грн.
Робочий зошит учня Природознавство Інтегровані уроки 2 клас Оновлена програма Авт: Грущинська І. Вид: Освіта
Природознавство Інтегровані уроки 2 клас Робочий зошит учня. Комплект складається з робочого зошита для учнів та методичного посібника для вчителів. У ньому подано орієнтовний зміст 20 інтерованих уроків та письмові завдання для учнів. Зошит допоможе цікаво та різнобічно вивчати природу і навколи..
32.00 грн.
Сходинками знань Тематичне оцінювання Природознавство 2 клас Нова програма До підр. Гільберг Т.Г. Авт: Мещерякова К.С. Вид-во: Весна
Пропоновані в посібнику роботи призначені для перевірки й оцінювання знань учнів 2 класу з природознавства. Їх зміст розроблено відповідно до вимог нової навчальної програми з природознавства для 1—4 класів, Критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи та підруч..
7.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019