Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Тематичне оцінювання 2 клас Нова програма

Тематичне оцінювання 2 клас Нова програма

Категорія містить зошити для тематичного оцінювання учнів 2 класу з усіх предметів за Новою програмою.

Схвалені МОН України

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Контрольні роботи 2 клас. Математика. Українська мова. Природознавство. Основи здоров`я. Англійська мова. Інформатика. Грецьких В.М., Діденко Ю.О., Коломієць М.О. Вид-во: Гімназія
Збірник, складений відповідно до чинної програми МОН України, включає контрольні роботи з математики, української мови, природознавства, основ здоров`я, англійської мови та інформатики, призначені для перевірки знань, умінь та навичок учнів 2 класу. Роботи з усіх предметів, окрім англійської, под..
45.00 грн.
Ступеньки к вершинам Тетрадь для тематического оценивания 2 класс Обновленная программа Авт: Назаренко А. Изд-во: Ранок
Тетрадь предназначена для тематического оценивания учебных достижений учащихся 2 класса по русскому языку, математике и природоведению. Издание составлено в соответствии с Обновленной программой 2016 года, а также ориентировочными требованиями к контролю и оцениванию учебных достижений учащихся н..
35.00 грн.
Ступеньки к успеху Тематическое оценивание 2 класс Обновленная программа Авт: Безкоровайная Е. Изд-во: Освіта
Пособие содержит задания для тематического оценивания по Математике, Русскому языку, Украинскому языку, Природоведению, Литературному чтению для учащихся 2 класса общеобразовательных учебных заведений с Русским языком обучения. Тематическое оценивание и компетентностные задания составлены с учето..
35.00 грн.
Сходинки до вершин Зошит для тематичного оцінювання 2 клас Оновлена програма Авт: Назаренко А. Вид-во: Ранок
Зошит призначений для Тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів 2 класу з української мови, літературного читання, математики та природознавства. Посібник упорядковано за Оновленою програмою 2016 року до будь-яких чинних підручників, рекомендованих Міністерством освіти і науки України. Зо..
35.00 грн.
Сходинки до успіху Тематичне оцінювання 2 клас Оновлена програма Авт: Безкоровайна О Вид: Освіта
Сходнки до успіху для учнів 2 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Включає до себе наступні предмети: математика, українська мова, природознавство та літературне читання. Тематичне оцінювання містить різні види завдань для перевірки знань. За Оновленою програмою 2016 ро..
35.00 грн.
Тематическое оценивание 2 класс Новая программа Авт: Киц С. Изд-во: Харків Освіта
Раздаточный материал для тематического оценивания во 2 классе по новой программе. Тетрадь предназначена для текущего контроля и проверки знаний учащихся 2 класса по предметам: Українська мова, Чтение, Русский язык, Природоведение, Основы здоровья. Для школ с русским языком обучения. ..
32.00 грн.
Тематичні роботи 2 клас Комплект 1 Нова програма Авт: Будна Н.О. Вид-во: Богдан
Посібник містить тематичні роботи з літературного читання, української мови, математики, природознавства та основ здоров’я, зміст яких складено відповідно до вимог чинних програм для 2 класу. Завдання подано у двох варіантах. Вони допоможуть перевірити знання і визначити рівень навчальних досягне..
20.00 грн.
Тематичне оцінювання 2 клас Нова програма Авт: Кіц С. Вид-во: Харків Освіта
Роздавальний матеріал для тематичного оцінювання у 2 класі за новою програмою. Зошит призначений для поточного контролю і перевірки знань учнів 2 класу за предметами: Читання, Українська мова, Природознавство, Основи здоров`я Для шкіл з українською мовою навчання Рекомендовано у відп..
32.00 грн.
Тематичне оцінювання Сходинками знань 2 клас Оновлена програма Авт: Мещерякова К. Вид-во: Весна
Посібник для Тематичного оцінювання складено відповідно до Критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи, за Оновленою програмою для 2 класу з української мови, літературного читання, природознавства, математики, основ здоров'я. Завдання подаються у двох рівноцінних варіантах. ..
25.00 грн.
Успішні сходинки Тематичне оцінювання 2 клас Оновлена програма Авт: Бикова І. Вид-во: ПЕТ
Зошит Успішні сходинки Тематичне оцінювання 2 клас складено за Оновленою програмою 2016 року з української мови, математики, літературного читання, природознавства. Структура зошита зручна як для вчителя, так і для учня: усі роботи подані у двох варіантах; пропонується система оцінювання навчальн..
35.00 грн.
Тетрадь Успешные ступеньки. Обновленная программа Тематическое оценивание. 2 класс составлена в соответствии с новой учебной программой по: Украинскому языку Математике Литературному чтению Русскому языку Природоведению Одобрено для использования в ..
40.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019