Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Зошити Українська мова 2 клас Нова програма

Зошити Українська мова 2 клас Нова програма

Зошити та посібники з Української мови для 2 класу за Новою програмою до підручника Вашуленко М. С., Захарійчук М. Д., Гавриш Н. В., Хорошковської О. Н. та інших.

Схвалені МОН України

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
АРТшкола Пишу грамотно Українська мова 2 клас Авт: Агаркова І. Вид-во: АРТ
Як пояснити другокласнику навчальну тему? Як допомогти дитині відпрацювати потрібні навички? Тут стануть у нагоді робочі зошити серії АРТшкола. Кожен розворот — це міні-урок, що складається з теми, стислого пояснення теорії, завдань різного рівня складності, поради для дорослих і смайликів для са..
29.00 грн.
АРТшкола Швидкі тести Українська мова 2 клас Авт: Попова Н. Вид-во: АРТ
Швидка перевірка знань, хіба це можливо? Авжеж! Якщо перед вами Швидкі тести. Кожна сторінка в них - це контрольний міні-урок, який містить тему, стисле пояснення теорії, 10 тестових завдань, тестометр для самооцінки. Чому варто обрати саме ці зошити? Тому що вони: зручні та зрозумілі; ..
29.00 грн.
Бліц-контроль з Української мови Відрівні картки на кожен урок 2 клас 1 частина До підручника: М. Захарійчук Авт: Савчук А. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник складено відповідно до новою програми за підручником Захарійчук М. Д. Українська мова: підручник для 2 класу. Він містить картки для індивідуального поурочного письмового опитування учнів, які допоможуть учителеві в організації поточного контролю знань учнів. Кожна картка мі..
15.00 грн.
Бліц-контроль з Української мови Відрівні картки на кожен урок 2 клас 1 частина До підручника: М.С. Вашуленка Авт: Савчук А. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник містить картки для індивідуального поурочного письмового опитування учнів, які допоможуть учителеві в організації поточного контролю знань учнів. За підручником Вашуленка М. С. Дубовик С. Г. Рідна мова: Підручник для 2 класу. Кожна картка містить по три завдання. Відповіді учні м..
15.00 грн.
Бліц-контроль з Української мови Відрівні картки на кожен урок 2 клас 2 частина До підручника: М. Захарійчук Авт: Савчук А. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник складено відповідно до новою програми за підручником Захарійчук М. Д. Українська мова: підручник для 2 класу. Він містить картки для індивідуального поурочного письмового опитування учнів, які допоможуть учителеві в організації поточного контролю знань учнів. Кожна картка містить по..
15.00 грн.
Бліц-контроль з Української мови Відрівні картки на кожен урок 2 клас 2 частина До підручника: М.С. Вашуленка Авт: Савчук А. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник містить картки для індивідуального поурочного письмового опитування учнів, які допоможуть учителеві в організації поточного контролю знань учнів. За підручником Вашуленка М. С. Дубовик С. Г. Рідна мова: Підручник для 2 класу. Кожна картка містить по три завдання. Відповіді учні м..
15.00 грн.
Буду мову я вивчати 2 клас Зошит з української мови для шкіл з російською мовою навчання Нова програма В двух частинах До підручника Н.В. Гавриш Авт: Чекіна О.Ю. Вид-во: Ранок
Посібник створений за Новою програмою до підручника Українська мова 2 клас Для шкіл з навчанням російською мовою Нова програма Гавриш Н. В. Маркотенко Т. С. Вид-во: Генеза. Продумана система вправ зошита дозволяє поступово протягом навчального року формувати необхідні навички з усіх видів мовленн..
45.00 грн.
Буду мову я вивчати 2 клас Зошит з української мови для шкіл з російською мовою навчання Нова програма В двух частинах До підручника О.Н. Хорошковської Авт: Кобзар О.Г. Вид-во: Ранок
Зошит призначений для організації роботи учнів 2 класу загальноосвітніх шкіл з російською мовою навчання. Відповідає новій програмі та підручнику Українська мова О. Н. Хорошковської, Г. І. Охоти Освіта. Посібник допоможе ефективно засвоїти курс української мови, оскільки містить різ..
45.00 грн.
Грамотійко. Українська мова. 2 клас. Нова програма. Зошит для успішного набуття орфографічних та пунктуаційних навичок. Навчаємося писати грамотно. Н. О. Воскресенська. Вид-во: Ранок
Навчальний матеріал, запропонований у серії посібників «Грамотійко», покликаний сприяти виробленню в учнів 2—4 класів орфографічних і пунктуаційних умінь і навичок, відповідає вимогам чинної програми. Автори пропонують різнотипні вправи і завдання, спрямовані на формування мовленнєвої компетенції..
25.00 грн.
Дидактичні матеріали з української мови Тренажер 2 клас Нова програма До підручника Вашуленка М. Авт: Данилко О. Вид-во: Підручники та Посібники
Посібник відповідає новій програмі з української мови і підручнику Вашуленко М. С., Дубовик С. Г. Українська мова. Він містить теоретичний матеріал із граматичних тем та систему вправ з української мови до кожної теми, поділених на розділи: Запам’ятай!; Потренуйся!; Перевір себе!. Для уч..
30.00 грн.
Дидактичні матеріали з української мови Тренажер 2 клас Нова програма До підручника Захарійчук М. Авт: Данилко О. Вид-во: Підручники і Посібники
Посібник відповідає новій програмі з української мови і підручнику Українська мова 2 клас Нова програма Авт: М. Захарійчук Вид-во: Грамота. Він містить теоретичний матеріал із граматичних тем та систему вправ до кожної теми. Для учнів 2 класу, учителів початкових класів, вихователів груп прод..
30.00 грн.
Експрес-контроль Тестові завдання з української мови 2 клас Нова програма Авт: Г.Й. Волкотруб Вид-во: Генеза
У посібнику вміщено матеріал для оперативної перевірки навчальних досягнень учнів 2 класу з української мови у вигляді 11 тестів за темами навчальної програми. Кожен тест містить перевірні роботи за 4 варіантами, де 3 і 4 варіанти - складніші. Час виконання завдань одного варіанта тексту - 10..
15.00 грн.
Експрес-контроль Українська мова 2 клас Оновлена програма До підручника Вашуленка М. та Захарійчук М. Авт: Кидисюк Н. Вид-во: Ранок
Експрес-контроль з Української мови для учнів 2 класу укладений за Оновленою програмою 2016 року до підручника Українська мова 2 клас Нова програма Авт: М. Вашуленко С. Дубовик Вид-во: Освіта та до підручника Українська мова 2 клас Нова програма Авт: М. Захарійчук Вид-во: Грамота. Збірник завдань..
18.00 грн.
Зошит для контрольних робіт з Української мови 2 клас Нова програма Авт: Пономарьова К. Вид-во: Генеза
Посібник складено за Новою програмою до будь-якого чинного підручника Українська мова 2 клас Нова програма для загальноосвітніх закладів з Українською мовою навчання та призначено для контролю навчальних досягнень учнів з української мови в 2 класі. Посібник складається з 2 частин: контрольних ро..
15.00 грн.
Зошит для оцінювання навчальних досягнень з української мови 2 клас Контрольні роботи Частина 1 Нова програма Вашуленко М.С. Дубовик С.Г. Вид-во: Освіта
Складова НМК з української мови для 2 класу для ЗНЗ з навчанням українською мовою. Зошит із друкованою основою для виконання письмових та усних робіт на уроках української мови. Передбачено всі форми контролю навчальних досягнень учнів: аудіювання, складання діалогів, усний стислий та докладн..
20.00 грн.
Зошит для оцінювання навчальних досягнень з української мови 2 клас Тематичний тестовий контроль Частина 2 Нова програма Авт: Вашуленко М.С. Дубовик С.Г. Вид-во: Освіта
Складова НМК з української мови для 2 класу для ЗНЗ з навчанням українською мовою. Зошит із друкованою основою для роботи на уроках узагальнення та систематизації знань учнів за темами і розділами програми. Містить по 12 тестових завдань закритої і відкритої структури у двох варіантах. До..
20.00 грн.
Зошит для списування 2 клас Кроки до успіху Оновлена програма Авт: О. Харченко Вид: Основа
Працюючи за алгоритмами, дитина навчається планувати свої дії, контролювати їх та оцінювати результати. Батьки й учителі мріють про те, щоб дитина грамотно писала. Один із ключиків до грамотного письма прихований у такий вправі, як списування тексту за алгоритмом (правилами) списування. ..
30.00 грн.
Зошит для тематичного оцінювання з української мови 2 клас Нова програма Авт: Захарійчук М.Д. Вид-во: Грамота
Зошит для тематичного оцінювання входить до навчально-методичного комплекту Українська мова 2 клас Автор М. Д. Захарійчук. У зошиті вміщені завдання в тестовій формі та з каліграфічного списування для контролю й перевірки навчальних досягнень учнів з української мови. Для учнів, мето..
22.00 грн.
Зошит для тестової перевірки знань з української мови 2 клас Нова програма Авт: К.І. Пономарьова Вид-во: Генеза
У зошиті для тестової перевірки знань з української мови пропонуються роботи до всіх розділів з мови, передбачених новою навчальною програмою для 2 класу. Кожна робота має два рівноцінних варіанти, в яких подано чотири завдання: три перших передбачають вибір правильної відповіді з трьох запропоно..
14.00 грн.
Зошит з розвитку мовлення Подружися зі словом 2 клас Нова програма Пономарьова К. І. Вид-во: Генеза
Цей зошит призначений для роботи на уроках розвитку зв'язного мовлення. Вміщені в ньому завдання сприятимуть збагаченню словникового запасу другокласників словами різних тематичних груп, виражальними засобами мови (порівняннями, епітетами тощо). Більшість вправ спрямована на формування в учнів ум..
22.00 грн.
Зошит з української мови 2 клас До підручника Н.В. Гавриш Нова програма Авт: О.Ф. Беспала О.Ф. Золочевська С.В. Вінникова Т.М. Загорулько Вид-во: Генеза
Запропонована у зошиті система вправ допоможе закріпити і систематизувати знання з української мови, засвоєні другокласниками за підручником, сформувати правописні навички. Завдання на конструювання речень і текстів, сприятимуть розвитку мовленнєвих умінь і творчої уяви учнів. До підручника У..
18.00 грн.
Зошит з української мови 2 клас Чотири частини Нова програма Авт: Терещенко О. Вид: АВДІ
Вправи й завдання, вміщені у зошитах, дають можливість удосконалювати і закріплювати знання, вміння й навички другокласників з усіх розділів, передбачених програмою за 1—4-й класи чотирирічної початкової шкопи. Слід зазначити, що у період, коли дитина не відвідує школу з різних причин, вона м..
100.00 грн.
Зошит з української мови Компетентнісний підхід 2 клас Частина 1 Оновлена програма Авт: Захарійчук М. Вид: Грамота
Українська мова 2 клас Частина 1 Компетентнісний підхід. Навчальний матеріал зошита у двох частинах відповідає вимогам оновленої програми з української мови для 2 класу 2016.   Додатковий до підручника матеріал спрямований на формування предметних компетентностей, самостійності у вик..
24.00 грн.
Зошит з української мови Компетентнісний підхід 2 клас Частина 2 Оновлена програма Авт: Захарійчук М. Вид: Грамота
Компетентнісний підхід Українська мова 2 клас Частина 2. Навчальний матеріал зошита у двох частинах відповідає вимогам оновленої програми з української мови для 2 класу 2016.   Додатковий до підручника матеріал спрямований на формування предметних компетентностей, самостійності у вик..
24.00 грн.
Зошит моїх досягнень Українська мова 2 клас Нова програма Авт: Вашуленко М. Дубовик С. Вид: Освіта
Зошит розроблено відповідно до нової програми з української мови для 2 класу загальноосвітніх навчальних закладів з урахуванням змін, внесених МОН України в 2016 році та орієнтовних вимог до контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи. Посібник складається із трьох частин і..
27.00 грн.
Картки для поточної перевірки знань Українська мова 2 клас Оновлена програма Авт: Пономарьова К. Вид-во: Літера
Посібник Картки для поточної перевірки знань з Української мови для учнів 2 класу складений за Оновленою програмою 2016 року і призначений для поточного контролю знань і вмінь учнів з української мови. Його можна використовувати під час повторення і закріплення вивченого матеріалу, перевірки дома..
17.50 грн.
Контроль навчальних досягнень з української мови Крок до знань 2 клас Нова програма До підручника Вашуленко М.С. Авт: Данилко О. Вид-во: Підручники та Посібники
Посібник складено відповідно до нової програми з української мови для 2 класу, Системи контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи й підручника Вашуленко М., Дубовик С. Українська мова : підручник для 2 класу. Видання містить завдання чотирьох рівнів складності для кон..
15.00 грн.
Контроль навчальних досягнень з української мови Крок до знань 2 клас Нова програма До підручника Захарійчук М. Авт: Данилко О. Вид-во: Підручники та Посібники
Посібник складено відповідно до нової програми з української мови для 2 класу, Державного стандарту початкової загальної освіти, Вимог контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи й підручника Захарійчук М. Українська мова : підручник для 2 класу. Видання містить завдан..
15.00 грн.
Контрольні роботи Українська мова 2 клас Нова програма До підручника Вашуленка М. Авт: Данилко О. Вид-во: Підручники та Посібники
Зошит із друкованою основою містить усі види перевірки знань, умінь і навичок учнів з української мови у 2 класі, а саме: аудіювання, діалогічне мовлення, перевірка мовних знань і вмінь, усний переказ , диктант і списування. Методичні вказівки щодо роботи з цим зошитом уміщено в посібнику Методич..
16.00 грн.
Контрольні роботи Українська мова 2 клас Нова програма До підручника Захарійчук М.Д. Авт: Данилко О. Вид-во: Підручники та Посібники
Зошит із друкованою основою містить усі види перевірки знань, умінь і навичок учнів з української мови у 2 класі, а саме: аудіювання, діалогічне мовлення, перевірка мовних знань і вмінь, усний переказ , диктант і списування. Методичні вказівки щодо роботи з цим зошитом уміщено в посібнику «Методи..
16.00 грн.
Навчайся рідної мови, 2 клас. Пізнавальні і творчі завдання з української мови. Пономарьова К.І., Гайова Л.А. Вид-во: Генеза
Посібник, розроблений за новою програмою, призначено для додаткового використання на уроках української мови. Вміщені в ньому завдання дібрано відповідно до етапів засвоєння навчального матеріалу: 1) спостереження за мовними одиницями чи явищами; 2) засвоєння нових знань; 3) закріплення їх у проц..
20.00 грн.
Підсумковий контроль знань з української мови 2 клас Нова програма Авт: М.С. Вашуленко С.Г. Дубовик Вид-во: Освіта
Складова НМК з української мови для 2 класу для ЗНЗ з навчанням українською мовою. Зошит із друкованою основою для контролю знань учнів наприкінці навчального року. Зошит укладено відповідно до формату ДПА: за кожною темою подано 6 завдань закритої та вїдкритої структури у двох варіантах. ..
17.00 грн.
Практикум 2000 завдань з української мови 2 клас Авт: Безкоровайна О. Вид: Торсінг
Зошит просто знахідка для вашої дитини у вивченні української мови для учнів 2-х класів. У вигляді таблиць наведені тренувальні вправи на основні правила, що входять у програму початкової школи. За допомоги цього посібника ви завжди зможете перевірити рівень знань дитини у межах зазначено..
16.50 грн.
Практичні завдання Українська мова 2 клас Нова програма До підручника М. Вашуленка Авт: Семеренко Г. Вид: Богдан
Практичні завдання з української мови укладені відповідно до нової навчальної програми та підручника Українська мова 2 клас Нова програма Авт: М. Вашуленко С. Дубовик Вид-во: Освіта. Його використання допоможе вчителеві в організації, керівництві та контролі навчальних досягнень учнів. Для вчител..
12.00 грн.
Практичні завдання Українська мова 2 клас Нова програма До підручника М. Захарійчук Авт: Семеренко Г. Вид: Богдан
Українська мова Практичні завдання 2 клас посібник укладено відповідно до нової навчальної програми та підручника Українська мова 2 клас Нова програма Авт: М. Захарійчук Вид-во: Грамота. Його використання допоможе вчителеві в організації, керівництві та контролі навчальних досягнень учнів. Для вч..
14.00 грн.
Робочий зошит з української мови 2 клас Частина 1 Нова програма Авт: Вашуленко М.С. Дубовик С.Г. Вид-во: Освіта
Складова НМК з української мови для 2 класу для ЗНЗ з навчанням українською мовою. Зошит із друкованою основою, призначений для організації роботи на уроках української мови та виконання домашніх завдань. Різноманітні вправи, ігрові завдання, ілюстрації допоможуть учителеві зацікавити учн..
12.50 грн.
Робочий зошит з української мови 2 клас Частина 2 Нова програма Авт: Вашуленко М.С. Дубовик С.Г. Вид-во: Освіта
Складова НМК з української мови для 2 класу для ЗНЗ з навчанням українською мовою. Зошит із друкованою основою, призначений для організації роботи на уроках української мови та виконання домашніх завдань. Різноманітні вправи, ігрові завдання, ілюстрації допоможуть учителеві зацікавити учн..
12.50 грн.
Робочий зошит Українська мова 2 клас Нова програма Частина друга Авт: М.Д. Захарійчук Вид-во: Грамота
Робочий зошит (у двох частинах) входить до навчально-методичного комплекту Українська мова 2 клас Авт: Захарійчук М.Д. Матеріал зошита охоплює всі розділи нової програми з української мови для 2 класу. Навчальний зміст кожного уроку є логічним продовженням навчального змісту підручника т..
16.00 грн.
Робочий зошит Українська мова 2 клас Нова програма Частина перша Авт: М.Д. Захарійчук Вид-во: Грамота
Робочий зошит (у двох частинах) входить до навчально-методичного комплекту Українська мова 2 клас Авт: Захарійчук М.Д. Матеріал зошита охоплює всі розділи нової програми з української мови для 2 класу. Навчальний зміст кожного уроку є логічним продовженням навчального змісту підручника т..
16.00 грн.
Розвивайко Українська мова 2 клас Пишемо грамотно Авт: Крипак В. Вид-во: УЛА
Посібник містить тренувальні вправи з української мови для учнів 2 класу за Новою програмою та відповідає будь-якому чинному підручнику. Видання призначене для учнів початкових класів, батьків та вчителів. ..
17.00 грн.
Самостійні роботи з української мови. Цікаві завдання. 2 клас. За новою програмою. Безкоровайна О. В. Вид-во: Торсінг
Самостійні роботи з української мови. Цікаві завдання. 2 клас. За новою програмою.  Завдання подаються на відривних аркушах у трьох варіантах. Перші два варіанти містять тренувальні завдання для актуалізації та перевірки знань. Третій варіант містить альтернативні завдання підвищ..
18.00 грн.
Соловейко Робочий зошит Українська мова 2 клас До підручника Вашуленко М.С. Дві частини Нова програма Авт: Л.І. Тимченко Вид-во: Ранок
Посібник розроблено відповідно до нової програми з української мови для загальноосвітніх шкіл з українською мовою навчання та підручника М.С. Вашуленка, С.Г. Дубовик Освіта Матеріал зошита спрямований на вдосконалення та закрілення знань і вмінь учнів. Велику увагу приділено вихован..
32.00 грн.
Соловейко Робочий зошит Українська мова 2 клас До підручника М.Д. Захарійчук Дві частини Нова програма Авт: М.О. Володарська Вид-во: Ранок
Зошит відповідає новій програмі та підручнику Українська мова автор М.Д. Захарійчук Грамота. Посібник допоможе засвоїти курс української мови в 2 класі. Змістовний дидактичний матеріал, різноманітні за змістом і формою завдання та вправи сприяють формуванню каліграфічних навичок..
32.00 грн.
Сходинками знань Тематичне оцінювання Українська мова 2 клас Нова програма До підр. Захарійчук М.Д. Авт: Мещерякова К.С. Вид-во: Весна
Пропоновані в посібнику роботи призначені для перевірки й оцінювання знань учнів 2 класу з української мови. Їх зміст розроблено відповідно до вимог нової навчальної програми з української мови для 1—4 класів, Критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи та підр..
7.00 грн.
Сходинками знань Тематичне оцінювання Українська мова 2 клас Нова програма До підручника Вашуленка М. Авт: Мещерякова К. Вид-во: Весна
Посібник з української мови для 2 класу розроблено за Новою програмою до підручника Українська мова 2 клас Нова програма Авт: М. Вашуленко С. Дубовик Вид-во: Освіта. Пропоновані в посібнику роботи призначені для перевірки й оцінювання знань учнів 2 класу. Усі роботи подані у двох варіантах. Робот..
7.00 грн.
Творчі завдання з української мови 2 клас До підручника М.С. Вашуленко М. Д. Захарійчук Нова програма Авт: Будна Н. Вид: Богдан
Тексти та творчі завдання з української мови 2 клас створені відповідно до Нової навчальної програми і підручників Українська мова 2 клас автори Вашуленко М. С., Дубовик С. Г., Укр. мова 2 клас автор Захарійчук М.Д. Пропоновані вправи допоможуть дітям практично засвоїти та закр..
21.00 грн.
Тестові завдання з української мови 2 клас Нова програма До підручника Вашуленка М. Авт: Наумчук В., Наумчук М. Вид-во: Підручники та Посібники
Посібник містить тестові завдання з української мови, складені відповідно до чинної програми, інформаційного збірника МОН України та підручника М С. Вашуленка, С. Г. Дубовик Українська мова. 2 клас. Вони охоплюють увесь матеріал, що забезпечує можливість працювати з усіма граматичними понятт..
15.00 грн.
Тестові завдання з української мови 2 клас Нова програма До підручника Захарійчук М.Д. Авт: Данилко О. Вид-во: Підручники та Посібники
Посібник складено відповідно до чинної програми та інформаційного збірника МОН України і містить тестові завдання з української мови для 2 класу до підручника М. Д. Захарійчук. Збірник призначено для здійснення поточного контролю й оперативної перевірки рівня грамотності учнів з кожної т..
15.00 грн.
Тестові завдання з української мови Посібник-практикум 2 клас Нова програма До підручника М. Д. Захарійчук Авт: Н.О. Будна Вид-во: Богдан
У практикумі подано тестові завдання з української мови для 2 класу, що відповідають новій навчальній програмі та підручнику Українська мова 2 клас Автор Захарійчук М.Д. Вправи десяти тестів (по 4 варіанти кожний) допоможуть учителеві здійснити поточний, періодичний чи тематичний контроль за допо..
15.00 грн.
Тестові завдання з української мови Посібник-практикум 2 клас Нова програма До підручника М.С. Вашуленко Авт: Н.О. Будна Вид-во: Богдан
У практикумі подано тестові завдання з української мови для 2 класу, що відповідають новій навчальній програмі та підручнику Українська мова. 2 клас Авт. М.С. Вашуленко, С.Г. Дубовик. Вправи десяти тестів (по 4 варіанти кожний) допоможуть учителеві здійснити поточний, періодичний чи тема..
13.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019