Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Англійська мова 1 клас Нова програма

Англійська мова 1 клас Нова програма

Категорія містить підручники з англійської мови для 1 класу за Новою програмою.

Для загальноосвітніх навчальних закладів та шкіл з поглибленим вивченням англійської мови. 

Авторів: Несвіт А. М., Карп юк О. Д., Доценко І. В. та інших.

Рекомендовані МОН України.

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Підручник Англійська мова 1 клас English Student's Book З поглибленим вивченням англійської мови Авт: Ростоцька М.Є. Карп'юк О.Д. Вид-во: Астон
Підручник є основним компонентом навчально-методичного комплекту, розробленого на основі оригінальної авторської концепції креативного іншомовного навчання молодшого школяра, яка акцентує особливу увагу на ролі уяви та творчого розвитку учня у формуванні комунікативної компетенції. Книга містить ..
92.00 грн. 87.00 грн.
Підручник Англійська мова 1 клас English Несвіт А. М. Вид-во: Генеза
Підручник з Англійської мови для 1 класу за Новою програмою пропонує навчальні матеріали, що базуються на сучасних дослідженнях, пов’язані з реальним життєвим досвідом дітей цього віку та сприяють розвитку пізнавальних інтересів учнів, активно вводять дитину у світ іноземної мови, що вивчається. ..
80.00 грн.
Підручник Англійська мова 1 клас Нова програма З відеододатком Авт: Карп'юк О. Вид-во: Астон
Підручник з англійської мови для 1 класу за Новою програмою розроблено на основі авторської концепції позитивної мотивації молодших школярів до вивчення англійської мови. Це вступний курс для початкової школи, який містить навчальний матеріал, передбачений чинною програмою Міністерства освіти і н..
79.00 грн. 75.00 грн.
Навчальний посібник Англійська мова 1 клас Авт: Плахотник В. Полонська Т. Вид-во: Райдуга
Навчальний посібник з Англійської мови для 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів містить конкретні матеріали для навчання читання й письма в 1 класі ІІ семестр. Схвалено Міністерством освіти і науки України ..
30.00 грн.
Підручник English 1 клас Англійська мова Нова програма Для спеціалізованих шкіл Авт: Калініна Л.В. Самойлюкевич І.В. Вид-во: ЦНМЛ
Підручник побудовано на принципах комунікативності, інтегрованого розвитку всіх видів мовленнєвої діяльності: аудіювання, говоріння, читання, письма. Структура книжок проста та зрозуміла. Завершується кожен розділ завданнями на перевірку під рубрикою «Check Yourself!». У кінці підручника міститьс..
66.00 грн.
Підручник Англійська мова 1 клас Get Ready 1 Pupil's Book Авт: Felicity Hopkins Вид-во: Oxford
Get Ready 1 Pupil's Book - містить усні вправи і безліч яскравих ілюстрацій. Підручник закладає фундаментальні знання для юних учнів і використовує різні мотиваційні прийоми, щоб розвинути інтерес до вивчення англійської мови. Він вчить алфавіту і числам, базової лексиці англійської мови, фразам ..
132.00 грн.
Підручник Англійська мова 1 клас Get Set Go 1 Pupil's Book Авт: Cathy Lawday Вид-во: Oxford
Get Set Go 1 Pupil's Book - яскравий підручник для дітей, які починають вивчати англійську мову. Має досконально розташовану за рівнями систему навчання, що забезпечує гарантований результат. Первинні рівні закладають основу для фонетики та аудіювання, а також для розвитку письма надалі. Включає ..
236.00 грн.
Підручник Англійська мова 1 клас Start Up Авт: І. Доценко О. Євчук Вид-во: Ранок
Нова програма. Підручник призначений для вивчення англійської мови в 1-х класах загальноосвітніх навчальних закладів. Видання відповідає положенням державного освітнього стандарту та чинній програмі з іноземних мов нашої країни, враховує рекомендації Ради Європи щодо мовної освіти, новітн..
100.00 грн.
Підручник Англійська мова 1 клас Zoom in Special 1 Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications
Zoom in Special - это экспресс-курс английского языка для начальной школы. Отличительной чертой курса является то, что учебник - Student's Book, тетрадь - Workbook и бесплатный интерактивный CD-ROM объединены в одной книге. Курс рассчитан на классы с 1-2 часами английского языка в неделю. С помощ..
191.00 грн.
Підручник Англійська мова 1 клас Авт: Плахотник В. Полонська Т. Вид-во: Перун
Підручник з Англійської мови для 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів, ліцеїв та гімназій. Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (Наказ Міністерства освіти і науки України № 1/11-4796) ..
100.00 грн.
Підручник Англійська мова 1 клас Поглиблений English World 1 Pupil's Book Авт: Mary Bowen, Liz Hocking Вид-во: Macmillan
English World - новый, прекрасно иллюстрированный десятиуровневый курс современного английского языка. English World 1 Pupil's Book сочетает лучшие традиции преподавания английского языка с инновационными методиками обучения английскому языку как иностранному. Эффективность работы по формиро..
245.00 грн.
Підручник Англійська мова 1 клас Поглиблений Smart Junior 2 Student's Book Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications
Smart Junior - це новий курс англійської мови для початкової школи, розроблений відповідно до Європейських мовних стандартів CEF. Розрахований на 100-140 годин класної роботи, або 3-4 години на тиждень. Smart Junior 2 - це сучасний підручник для 1 класу, який є не тільки ідеальний навчальним курс..
184.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019