Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата

Білети ДАІ

Білети ДАІ

Завдання для складання іспитів на право керування транспортними засобами затверджені Департаментом ДАІ МВС України (наказ № 76 від 17.05.2013)

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Правила дорожнього руху України 2018 Коментар у малюнках Авт: Фоменко О. Я, Раціборинський Б. Л, Гусар В. Є. Вид-во: УкрСпецВидав
Книга для всіх, хто навчається в автошколі чи на курсах підготовки водіїв, працівникам автотранспортних підприємств, а також автомобілістам зі стажем для підвищення кваліфікації. Посібник містить детальні ілюстровані пояснення до чинних Правил дорожнього руху України зі змінами і доповненнями, за..
55.00 грн.
Екзаменаційні завдання для підготовки водіїв категорій АВ Білети Авт: Дерех З. Вид-во: Арій
У книзі містяться екзаменаційні завдання для кандидатів у водії транспортних засобів категорій А і В. Білети призначені для перевірки знань з Правил дорожнього руху, основ безпечного керування транспортними засобами, надання першої медичної допомоги постраждалим у ДТП, а також законодавчих актів,..
89.00 грн.
Правила дорожного движения Украины ПДД 2018 Комментарий в рисунках Авт: Фоменко А. Изд: УкрСпецВидав
Російською мовою. Має відеододаток Дорожні знаки та розмітка, який можна завантажити за QR-кодом на обкладинці. Видання доповнено необхідними для водіїв додатками: Дорожні знаки, нова Дорожня розмітка коментар у малюнках, Сигнали регулювальника пояснення, Дії водія транспортного засобу при ДТП, т..
55.00 грн.
Экзаменационные вопросы для подготовки водителей категорий АВ Билеты Авт: Дерех З. Изд-во: Арій
В книге содержатся экзаменационные вопросы для кандидатов в водители транспортных средств категорий А и В. Билеты предназначены для проверки знаний по Правилам дорожного движения, основам безопасного управления транспортными средствами, оказания первой медицинской помощи пострадавшим в ДТП и зако..
89.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2018