Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Читаю Англійською

Читаю Англійською

Книги серії Читаю англійською видавництва Арій містять адаптований текст рівня Starter, Beginner, Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate, Upper-Intermediate, Advanced, словник, вправи для перевірки розуміння прочитаного та закріплення навичок мовленнєвої діяльності.

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Advanced Бернард Шоу Пігмаліон Авт: Коваленко О. Вид-во: Арій
Книга містить адаптовані тексти п'єс Пігмаліон і Свята Йоанна - найвідомішіх й найкращіх творів у доробку англійського драматурга і публіциста ірландського походження Бернарда Шоу, а також словник, вправи для перевірки розуміння прочитаного та закріплення навичок мовленнєвої діяльності. Посі..
38.00 грн.
Advanced Герман Мелвілл Мобі Дік Авт: Кривець С. Вид-во: Арій
Книга містить адаптований текст гостросюжетного роману Мобі Дік американського письменника Германа Мелвілла, а також вправи, метою яких є перевірити розуміння тексту, відпрацювати та закріпити лексику і граматичні конструкції, а також сприяти розвитку мовленнєвих навичок. Вправи розроблено з урах..
37.00 грн.
Advanced Емілі Бронте Буремний перевал Авт: Кривець С. Вид-во: Арій
Книга містить адаптований роман англійської письменниці Емілі Джейн Бронте Буремний перевал, а також словник, вправи для перевірки розуміння прочитаного та закріплення навичок мовленнєвої діяльності. Посібник рекомендується учням загальноосвітніх і спеціалізованих шкіл, гімназій, ліцеїв, а також ..
40.00 грн.
Advanced Жінка у білому Читаю англiйською Авт: Коллінз Уїлкі Вид: Арій
Серiя Читаю англiйською розрахована на учнів, які вивчають англійську мову з першого по одинадцятий клас. Advanced Жінка у білому рiвень. Вся серія містить адаптований текст, ілюстрації, англо-український словник, вправи для перевірки розуміння прочитаного.   Рекомендуеться учням заг..
39.00 грн.
Advanced Оскар Уайльд Портрет Доріана Грея Авт: Коробейнікова Т. Вид-во: Арій
Книга містить адаптований текст найвідомішого та найпопулярнішого роману Портрет Доріана Грея видатного ірландського англомовного письменника Оскара Уайльда, а також вправи, метою яких є перевірити розуміння тексту, відпрацювати та закріпити лексику і граматичні конструкції, а також сприяти розви..
38.00 грн.
Advanced Сомерсет Моем Людина зі шрамом Авт: Борита О. Вид-во: Арій
Книга містить адаптовані тексти оповідань британського письменника Вільяма Сомерсета Моема, а також вправи, метою яких є перевірити розуміння тексту, відпрацювати та закріпити лексику і граматичні конструкції, а також сприяти розвитку мовленнєвих навичок. Вправи розроблено з урахуванням сучасних ..
43.00 грн.
Advanced Ф. Скотт Фіцджеральд Великий Гетсбі Авт: Тітова Т. Вид-во: Арій
Книга містить адаптований текст популярного любовно-детективного роману Великий Гетсбі Ф. Скотт Фіцджеральда, а також словник, вправи для перевірки розуміння прочитаного та закріплення навичок мовленнєвої діяльності. Посібник рекомендується учням загальноосвітніх і спеціалізованих шкіл, гімназій,..
38.00 грн.
Advanced Чарльз Діккенс Пригоди Олівера Твіста Авт: Коробейнікова Т. Вид-во: Арій
Книга містить адаптований текст популярного роману Пригоди Олівера Твіста англійського письменника Чарльза Діккенса, а також словник, вправи для перевірки розуміння прочитаного та закріплення навичок мовленнєвої діяльності. Посібник рекомендується учням загальноосвітніх і спеціалізованих шкіл, гі..
38.00 грн.
Beginner Beatrix Potter The Tale of Peter Rabbit Авт: Доценко І. Євчук О. Вид-во: Теза
Коли кроленята не слухаються своєї мами, вони втраплять у халепу! Їх може спіймати велика біла кицька чи...сам містер Макгрегор. Читанка англійською мовою для учнів 3 класів загальноосвітніх шкіл та 2 класів шкіл із поглибленим вивченням англійської мови. Навчальний посібник розроблено відпов..
38.00 грн.
Beginner Frank Baum Kidnapped Santa Claus Авт: Рильська Р. Вид-во: Теза
Різдвяної ночі може статися неймовірне - навіть Санта Клауса можуть викрасти. Як тоді діти отримають подарунки? Читанка англійською мовою для учнів 3-4 класів загальноосвітніх шкіл та 2-3 класів шкіл із поглибленим вивченням англійської мови. Навчальний посібник розроблено відповідно до чинно..
50.00 грн.
Beginner Pot, cook Авт: Рильська Р. Вид-во: Теза
Чи тобі коли-небудь доводилось керувати чарівним горщиком? Як з ним упоратись, і що з того виходить, дізнавайся з казки Вари горщику. Читанка англійською мовою для учнів 3 класів загальноосвітніх шкіл та 2-3 класів шкіл із поглибленим вивченням англійської мови. Навчальний посібник розроблено..
37.00 грн.
Beginner The Cock, the Mouse and the Little Red Hen Авт: Доценко І. Євчук О. Вид-во: Теза
Коли великий рудий лис і його маленькі руді лисенята зголодніли, вони вирішили пообідати ...Так, так, мишкою і півником. Чи вдасться курочці врятувати своїх друзів? Читанка англійською мовою для учнів 3 класів загальноосвітніх шкіл та 2 класів шкіл із поглибленим вивченням англійської мови. Н..
46.00 грн.
Beginner The Marriage of the Mouse Авт: Рильська Р. Вид-во: Теза
Як знайти наречену надзвичайно вродливому парубкові? Не інакше, як у оселі самого пана Бога. А як учинити, коли вродливий парубок - то миша? Читанка англійською мовою для учнів 3 класів загальноосвітніх шкіл та 2-3 класів шкіл із поглибленим вивченням англійської мови. Навчальний посібник роз..
32.00 грн.
Beginner Брати Грімм Бременські музики Авт: Чернова Л. Вид-во: Арій
Казка Бременські музики братів Грімм - пригодницька історія про бідолашних тварин, яких позбулися господарі. Кіт, Пес, Осел та Півень швидко потоваришували і змогли перемогти розбійників завдяки хитрості та кмітливості. Адаптований текст супроводжується системою вправ, метою яких є перевірити..
17.00 грн.
Beginner Брати Грімм Червона шапочка Авт: Чернова Л. Вид-во: Арій
Книга містить адаптовані тексти двох улюблених казок: Червона Шапочка і Рапунцель братів Грімм. Адаптований текст супроводжується системою вправ, метою яких є перевірити розуміння тексту, відпрацювати та закріпити лексику і граматичні конструкції, а також сприяти розвитку мовленнєвих навичок і тв..
21.00 грн.
Beginner Пригоди котика Томмі Авт: Довганець В. Вид: Арій
До цієї книги увійшли цікаві розповіді про захоплюючі пригоди котика Томмі, написані нашою співвітчизницею Вікто­рією Довганець. В оповіданнях йдеться про маленького котика, який разом зі своїми друзями пізнає світ: відвідує зоопарк, захоплюється веселкою, вчиться читати й рахувати. Адаптовані те..
21.00 грн.
Beginner Принцеса на горошині Авт: Ганс Крістіан Андерсен Вид: Арій
Адаптовані тексти казок: Принцеса на горошині Ганса Крістіана Андерсена, Принц-жабеня братів Ґрімм та британської народної казки Дочка графа Мара. Головними героями є принци, які шукають своїх принцес. Проте непросто знайти справжню принцесу, а ще важче принцесу, яка своїм коханням і добротою змо..
21.00 грн.
Beginner Шарль Перро Кіт у чоботях Авт: Чернова Л. Вид-во: Арій
До цієї книжки увійшли адаптовані тексти відомих казок - Кіт у чоботях французького письменника Шарля Перро та Гидке каченя данського письменника Ганса Крістіана Андерсена. Адаптовані тексти супроводжується системою вправ, метою яких є перевірити розуміння тексту, відпрацювати та закріпити ле..
26.00 грн.
Elementary The Frog Prince Авт: Доценко І. Євчук О. Вид-во: Теза
Любиш казкові пригоди? Тоді Принц Жаба, Король із Принцесою та маленька Дюймовочка - твої незамінні помічники у вивченні англійської. Читанка англійською мовою для учнів 5 класів загальноосвітніх шкіл та 4 класів шкіл із поглибленим вивченням англійської мови. Навчальний посібник розроблено в..
38.00 грн.
Elementary Англійські народні казки Авт: Захарчук С. Вид-во: Арій
Адаптовані тексти розраховані за складністю для учнів початкових класів. Вони супроводжуються системою вправ, метою яких є перевірити розуміння тексту, відпрацювати та закріпити лексику і граматичні конструкції, сприяти розвитку мовленнєвих навичок і творчих здібностей у дітей. Вправи розроб..
39.00 грн.
Elementary Кіплінг Р. Казки про тварин Авт: Чернова Л. Вид-во: Арій
У книгу вміщено адаптовані тексти дитячих казок англійського письменника Редьярда Кіплінга про допитливе слоненятко та відважного мангуста Рікі-Тікі-Таві. Адаптовані тексти супроводжується системою вправ, метою яких є перевірити розуміння тексту, відпрацювати та закріпити лексику і граматичні..
30.00 грн.
Elementary Карло Коллоді Пригоди Піноккіо Авт: Олійник О. Вид-во: Арій
Книга містить адаптований текст, словник, вправи для перевірки розуміння прочитаного та закріплення навичок мовленнєвої діяльності. Посібник рекомендується учням початкових класів загальноосвітніх і спеціалізованих шкіл, гімназій, ліцеїв, а також усім, хто вивчає або вдосконалює свої знання з анг..
28.00 грн.
Elementary Керрол Л. Аліса в Країні чудес Авт: Захарчук С. Вид-во: Арій
Книга містить адаптований текст, словник, вправи для перевірки розуміння прочитаного та закріплення навичок мовленнєвої діяльності. Посібник рекомендується учням початкових класів загальноосвітніх і спеціалізованих шкіл, гімназій, ліцеїв, а також усім, хто вивчає або вдосконалює свої знання з анг..
30.00 грн.
Elementary Котигорошко Авт: Чугай О. Вид-во: Арій
До книги увійшли українські народні казки - Котигорошко, Івасик-телесик і Солом'яний бичок. Казки супроводжуються системою вправ, метою яких є перевірити розуміння тексту, відпрацювати та закріпити лексику і граматичні конструкції, а також сприяти розвитку мовленнєвих навичок. Вправи розробле..
21.00 грн.
Elementary Рукавичка Авт: Соловей М. Вид-во: Арій
До книги ввійшли українські народні казки Рукавичка, Коза-дереза і Лисичка-сестричка. Текст казок є переказом англійською мовою, який за складністю розраховано на учнів початкових класів. Казки супроводжується системою вправ, метою яких є перевірити розуміння тексту, відпрацювати та закріпити лек..
20.00 грн.
Elementary Тейер Дж. Кумедні історії Авт: Коломієць В. Вид-во: Арій
До книги ввійшли адаптовані оповідання американської дитячої письменниці Джейн Тейер. Це цікаві й смішні історії про кошеня, яке боялося мишей, про веселого собаку, який після тривалих поневірянь зрештою знайшов собі господарів, про пором, який мріяв побачити короля, а ще про розумного кота, який..
28.00 грн.
Elementary Треверс П. Мері Поппінс Авт: Лясковська О. Вид-во: Арій
Книга містить адаптований текст, словник, вправи для перевірки розуміння прочитаного та закріплення навичок мовленнєвої діяльності. Посібник рекомендується учням початкових класів загальноосвітніх і спеціалізованих шкіл, гімназій, ліцеїв, а також усім, хто вивчає або вдосконалює свої знання з анг..
30.00 грн.
Harry Potter and the Chamber of Secrets Book 2 by J.K. Rowling
Harry Potter and the Chamber of Secrets is the second book in the phenomenally successful Harry Potter series by JK Rowling, and there is little doubt that Rowling's stories will continue to capture the imaginations of generations of young readers long into the future. After surviving his first y..
157.00 грн.
Harry Potter and the Cursed Child Book 8 by J.K. Rowling
Based on an original new story by J.K. Rowling, John Tiffany and Jack Thorne, a new play by Jack Thorne, Harry Potter and the Cursed Child is the eighth story in the Harry Potter series and the first official Harry Potter story to be presented on stage. The play will receive its world premiere in..
157.00 грн.
Harry Potter and the Deathly Hallows Book 7 by J.K. Rowling
As he climbs into the sidecar of Hagrid's motorbike and takes to the skies, leaving Privet Drive for the last time, Harry Potter knows that Lord Voldemort and the Death Eaters are not far behind. The protective charm that has kept Harry safe until now is now broken, but he cannot keep hiding. The..
157.00 грн.
Harry Potter and the Goblet of Fire Book 4 by J.K. Rowling
The Triwizard Tournament is to be held at Hogwarts. Only wizards who are over seventeen are allowed to enter - but that doesn't stop Harry dreaming that he will win the competition. Then at Hallowe'en, when the Goblet of Fire makes its selection, Harry is amazed to find his name is one of those t..
157.00 грн.
Harry Potter and the Half-Blood Prince Book 6 by J.K. Rowling
When Dumbledore arrives at Privet Drive one summer night to collect Harry Potter, his wand hand is blackened and shrivelled, but he does not reveal why. Secrets and suspicion are spreading through the wizarding world, and Hogwarts itself is not safe. Harry is convinced that Malfoy bears the Dark ..
157.00 грн.
Harry Potter and the Order of the Phoenix Book 5 by J.K. Rowling
Dark times have come to Hogwarts. After the Dementors' attack on his cousin Dudley, Harry Potter knows that Voldemort will stop at nothing to find him. There are many who deny the Dark Lord's return, but Harry is not alone: a secret order gathers at Grimmauld Place to fight against the Dark force..
157.00 грн.
Harry Potter and the Philosopher's Stone Book 1 by J.K. Rowling
Harry Potter has never even heard of Hogwarts when the letters start dropping on the doormat at number four, Privet Drive. Addressed in green ink on yellowish parchment with a purple seal, they are swiftly confiscated by his grisly aunt and uncle. Then, on Harry's eleventh birthday, a great beetl..
157.00 грн.
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban Book 3 by J.K. Rowling
When the Knight Bus crashes through the darkness and screeches to a halt in front of him, it's the start of another far from ordinary year at Hogwarts for Harry Potter. Sirius Black, escaped mass-murderer and follower of Lord Voldemort, is on the run - and they say he is coming after Harry. In hi..
157.00 грн.
Intermediate James Matthew Barrie Peter Pan Авт: Доценко І. Євчук О. Вид-во: Теза
Коли хочеться неймовірних пригод, лети на чарівний острів. Там є справжні індіанці, русалки, пірати і найсправжнісінькі небезпеки. Читанка англійською мовою для учнів 9 класів загальноосвітніх шкіл та 8 класів шкіл із поглибленим вивченням англійської мови. Навчальний посібник розроблено відп..
45.00 грн.
Intermediate Артур Конан Дойл Собака Баскервілів Авт: Соловей М. Вид-во: Арій
Детективна повість Собака Баскервілів - один із найцікавіших творів шотландського письменника сера Артура Конан Дойла про Шерлока Холмса та його друга доктора Ватсона. Книга містить адаптований текст, а також вправи, метою яких є перевірити розуміння тексту, відпрацювати та закріпити лексику і гр..
39.00 грн.
Intermediate Брем Стокер Дракула Авт: Кривець С. Вид-во: Арій
Адаптований текст популярного роману Дракула видатного ірландського письменника Брема Стокера супроводжується системою вправ, метою яких є перевірити розуміння тексту, відпрацювати та закріпити лексику і граматичні конструкції, а також сприяти розвитку мовленнєвих навичок. Вправи розроблено з ура..
39.00 грн.
Intermediate Вальтер Скотт Айвенго Авт: Литвин Л. Вид-во: Арій
Адаптований текст супроводжується системою вправ, метою яких є перевірити розуміння тексту, відпрацювати та закріпити лексику і граматичні конструкції, а також сприяти розвитку мовленнєвих навичок. Вправи розроблено з урахуванням сучасних вимог методики викладання іноземних мов. До книги додаєтьс..
30.00 грн.
Intermediate Гаррієт Бічер-Стоу Хатина дядька Тома Авт: Литвин Л. Вид-во: Арій
Книга містить адаптований текст найвідомішого роману американської письменниці Гаррієт Бічер-Стоу Хатина дядька Тома. Текст супроводжується системою вправ, метою яких є перевірити розуміння тексту, відпрацювати та закріпити лексику і граматичні конструкції, а також сприяти розвитку мовленнєвих на..
30.00 грн.
Intermediate Джеймс Баррі Пітер Пен Авт: Сухомлин М. Вид-во: Арій
Книга містить адаптований текст казкової повісті Пітер Пен шотландського письменника Джеймса Баррі, а також вправи, метою яких є перевірити розуміння тексту, відпрацювати та закріпити лексику і граматичні конструкції, а також сприяти розвитку мовленнєвих навичок. Вправи розроблено з урахуванням с..
34.00 грн.
Intermediate Джек Лондон Біле Ікло Авт: Литвин О. Вид-во: Арій
Адаптований текст відомої пригодницької повісті Біле Ікло видатного американського письменника Джека Лондона супроводжується системою вправ, метою яких є перевірити розуміння тексту, відпрацювати та закріпити лексику і граматичні конструкції, а також сприяти розвитку мовленнєвих навичок. Вправи р..
44.00 грн.
Intermediate Джонатан Свіфт Мандри Гуллівера Авт: Боярська О. Вид-во: Арій
Книга містить адаптований текст, а також вправи, метою яких є перевірити розуміння тексту, відпрацювати та закріпити лексику і граматичні конструкції, а також сприяти розвитку мовленнєвих навичок. Вправи розроблено з урахуванням сучасних вимог методики викладання іноземних мов. До книги додається..
36.00 грн.
Intermediate О. Генрі Вождь червоношкірих Авт: Боярська О. Вид-во: Арій
Книга містить адаптовані тексти оповідань відомого американського письменника О. Генрі, які вирізняються цікавими сюжетами, тонким гумором, несподіваними розв'язками, блискучим використанням жаргону, гострих слівець і виразів та колоритністю діалогів. Тексти супроводжуються системою вправ, м..
36.00 грн.
Intermediate Робін Гуд Вид: Арій
Адаптовані тексти відомих англійських балад про Робіна Гуда. Події розгортаються у середньовічній Британії, в Шервудському лісі біля Поттінгема. Робін збіднілий дворянин, лицар, який став благородним розбійником і боровся за справедливість. Він грабував багатіїв, роздавав здобуте біднякам, допома..
37.00 грн.
Intermediate Свята в англомовних країнах Авт: Тітова Т. Вид-во: Арій
Книга допоможе дізнатися про традиції та свята різних англомовних народів і країн та особливості їх святкування. Подані тексти ознайомлять з основними святами цих країн - Різдво, Великдень, День матері, День Святого Валентина, а також з особливими святами, які інші країни не святкують: День Австр..
37.00 грн.
Intermediate Шарлотта Бронте Джейн Ейр Авт: Кривець С. Вид-во: Арій
Книга містить адаптований текст зворушливого роману англійської письменниці Шарлотти Бронте про непросту долю бідної дівчини з сирітського притулку, а також вправи, метою яких є перевірити розуміння тексту, відпрацювати та закріпити лексику і граматичні конструкції, а також сприяти розвитку мовле..
43.00 грн.
Intermediate Шекспір В. Гамлет Авт: Ровицька Г. Вид-во: Арій
Книга містить адаптований текст, а також вправи, метою яких є перевірити розуміння тексту, відпрацювати та закріпити лексику і граматичні конструкції, а також сприяти розвитку мовленнєвих навичок. Вправи розроблено з урахуванням сучасних вимог методики викладання іноземних мов. До книги додається..
35.00 грн.
KM Classic Jane Eyre by Charlotte Bronte
Orphaned into the household of her Aunt Reed at Gateshead and subject to the cruel regime at Lowood charity school, Jane Eyre nonetheless emerges unbroken in spirit and integrity. She takes up the post of governess at Thornfield, falls in love with Mr. Rochester, and discovers the impediment to t..
74.00 грн.
KM Classic Lady Chatterley's Lover by David Herbert Lawrence
The story concerns a young married woman, Constance (Lady Chatterley), whose upper class husband, Clifford Chatterley, described as a handsome, well-built man, has been paralysed from the waist down due to a Great War injury. In addition to Clifford's physical limitations, his emotional neglect o..
68.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019