Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Словники / Словари

Словники / Словари

Словники англійські, німецькі, французькі, українські, російські для школярів та вчителів

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Новітній Англо-Український Українсько-Англійський словник 100 000 слів Вид-во: Промінь
Словник містить близько 100 000 слів та словосполучень сучасної української та англійської мов загальнолітературного та розмовного характеру. Розрахований на учнів, студентів, вчителів, аспірантів, наукових працівників. ..
84.00 грн.
Новітній Німецько-Український Українсько-Німецький словник 100 000 слів Вид-во: Промінь
Словник містить близько 100 тисяч термінів, типових словосполучень і окремих уживаних фразеологічних зворотів, необхідних для читання і перекладу сучасної німецькомовної літератури. Словник призначається для школярів, студентів, наукових працівників, перекладачів, а також для осіб, які прагнуть о..
84.00 грн.
Новейший Русско-Украинский Украинско-Русский словарь 100 000 слов Изд-во: Промінь
Словарь рассчитан на широкий круг читателей: учащихся, студентов, преподавателей, аспирантов и т.п. Назначение его - служить пособием при переводе русских текстов на украинский язык и наоборот, а также при чтении литературы различных жанров. Словарь может быть использован также при изучении русск..
84.00 грн.
Новейший Французско-Русский Русско-Французский словарь 90 000 слов Изд-во: Промінь
Словарь содержит около 90 тысяч слов и словосочетаний. Он рассчитан на учащихся школ, студентов, учителей, аспирантов. В словаре дана наиболее употребительная лексика современных французского и русского языков общелитературного и разговорного характера. ..
84.00 грн.
Новий Німецько-Український Українсько-Німецький словник 60 000 слів Вид-во: Промінь
Новий Німецько-Український Українсько-Німецький словник містить близько 60 000 слів і фразеологічних зворотів. Словник спрямований на потреби учнів загальноосвітніх навчальних закладів та студентів вищих навчальних закладів. До словника подано основи граматики німецької мови, що повністю звільняє..
67.00 грн.
Новый Англо-Русский Русско-Английский словарь 60 000 слов Изд-во: Промінь
Словарь содержит около 60 тысяч слов и словосочетаний. В словаре представлена бытовая, литературная и общественная лексика современных английского и русского языков. Все слова отмечены грамматической характеристикой. Приводится их транскрипция. Предлагаемый словарь рассчитан на учащихся школ, сту..
67.00 грн.
Современный Англо-Русский, Русско-Английский словарь. 35 000 слов. Изд-во: Проминь.
Современный Англо-Русский, Русско-Английский словарь. 35 000 слов. Для широкого круга пользователей, школьников, студентоа, абитуриентов и т. д. ..
44.00 грн.
Сучасний Англо-Український Українсько-Англійський словник 35 000 слів Вид-во: Промінь
Словник містить близько 35 000 слів та словосполучень сучасної української та англійської мови загальнолітературного й розмовного характеру. Він розрахований на учнів, студентів, вчителів, аспірантів тощо. ..
40.00 грн.
Сучасний Німецько-Український Українсько-Німецький словник 40 000 слів Вид-во: Промінь
Сучасний Німецько-Український Украинсько-Німецький словник містить близько 40 000 слів і фразеологічних зворотів. Адресований учням загальноосвітніх навчальних закладів та студентам вищих навчальних закладів. ..
44.00 грн.
Сучасний Французько-Український Українсько-Французький словник 35 000 слів Вид-во: Промінь
Сучасний Французько-Український Українсько-Французький словник містить близько 35 000 слів і словосполучень. Він розрахований на учнів, студентів, вчителів, аспірантів тощо. Словник містить найуживанішу лексику сучасної української та французької мов загальнолітературного і розмовного характеру. ..
44.00 грн.
Шкільний орфографічний словник 35 000 слів Авт: Жовтобрюх В. Вид-во: Ранок
У Словнику наведено 35 000 найбільш уживаних слів сучасної української лексики, дотримано правил сучасного українського правопису. Для зручності користування у додатки винесено: географічні та астрономічні назви, назви хімічних елементів і речовин, фізичні одиниці системи СІ, ..
35.00 грн.
2000  найкорисніших англійських слів і виразів Авт: Стасюк Р. Вид-во: Арій
Книга містить понад 2000 найбільш корисних і часто вживаних слів та виразів, які дозволять Вам вдало та правильно висловлювати свої думки англійською мовою. Наведений матеріал систематизовано та поділено на теми. Призначений для широкого кола читачів, а передусім для тих, хто вивчає англійськ..
20.00 грн.
Англо-Русский Русско-Английский словарь 100 000 слов Авт: Шевченко Л. Изд-во: Арій
Словарь содержит около 100 тысяч наиболее употребительных слов и словосочетаний современных английского и русского языков, которые представляют различные сферы общественной жизни человека. Кроме общеупотребительной лексики и некоторых распространенных терминов, словарь содержит англо-русские анал..
72.00 грн.
Англо-Український Українсько-Англійський словник 100 000 слів Авт: Шевченко Л. Вид-во: Арій
Словник містить близько 100 000 слів і словосполучень сучасної англійської та української мов, які охоплюють різні сфери суспільного життя. Крім загальновживаної лексики і деяких найпоширеніших термінів, словник містить англо-українські аналоги скорочень, які вживають в суспільній комунікації, ге..
78.00 грн.
Англо-Український Українсько-Англійський словник 35 000 слів Авт: Таланов О. Вид-во: Арій
Словник містить 35 000 слів та призначений для всіх, хто вивчає англійську мову, виконує англо-українські та українсько-англійські переклади. Маленький, зручний, необхідний у навчанні школярів та студентів. Містить загальновживану літературну та розмовну лексику, а також наукові та технічні термі..
50.00 грн.
Німецько-Український Українсько-Німецький словник 100 000 слів Авт: Шевченко Л. Вид-во: Арій
Німецько-Український Українсько-Німецький словник містить 100 тисяч найуживаніших слів і словосполучень сучасної німецької та української мов, які охоплюють різні сфери суспільного життя. Словник розрахований на студентів, школярів, туристів, а також усіх, хто вивчає або часто використовує ні..
83.00 грн.
Німецько-Український Українсько-Німецький словник 40 000 слів Авт: Бережна В. Іващенко І. Вид-во: Торсінг
Словник містить близько 40 000 найбільш уживаних слів німецької мови, а також типові словосполучення та фразеологічні вирази; граматичний коментар. Чіткість структури, широке охоплення сучасної лексики дозволяє користуватися ним при перекладах різноманітних текстів. Словник призначений для уч..
120.00 грн.
Новітній Англо-Український Українсько-Англійський словник 200 000 слів Вид-во: Промінь
Словник містить близько 200 000 слів та словосполучень сучасної української та англійської мов загальнолітературного та розмовного характеру. Розрахований на учнів, студентів, вчителів, аспірантів, наукових працівників. ..
142.00 грн.
Новейший Англо-Русский Русско-Английский словарь 100 000 слов Изд-во: Промінь
В словаре представлена бытовая, литературная и общественная лексика современных английского и русского языков. В обеих частях словаря насчитывается около 100 тысяч слов и словосочетаний. Все слова отмечены грамматической характеристикой. Приводится их транскрипция. Предлагаемый словарь рассчитан ..
84.00 грн.
Новейший Англо-Русский Русско-Английский словарь 200 000 слов Изд-во: Промінь
Словарь содержит около 200 тысяч слов и словосочетаний. Издание рассчитано на учащихся школ, студентов, учителей, аспирантов, преподавателей. В словаре дана наиболее употребительная лексика современных английского и русского языков общелитературного и разговорного характера. ..
142.00 грн.
Новий Англо-Український Українсько-Англійський словник 60 000 слів Вид-во: Промінь
Новий англо-український та українсько-англійський словник містить близько 60 000 слів і фразеологічних зворотів. Він розрахований на вивчаючих англійську мову, зокрема для потреби учнів середніх шкіл, ліцеїв, студентів вищих навчальних закладів, аспірантів та наукових працівників. ..
67.00 грн.
Новий Українсько-Російський Російсько-Український словник 60 000 слів Вид-во: Промінь
В російсько-українській та українсько-російській частинах словника зібрано близько 60 000 слів. Охоплена побутова, суспільна та літературна лексика. У словнику наводяться архаїчні слова та вислови, а також деякі найуживаніші фразеологізми. Словник розрахований на школярів, студентів та виклад..
54.00 грн.
Новый Французско-Русский Русско-Французский словарь 60 000 слов Изд-во: Промінь
Словарь содержит около 60 тысяч слов и словосочетаний. Он рассчитан на учащихся школ, студентов, учителей, аспирантов и имеет своей целью оказать помощь в переводе текстов средней сложности. В словаре дана наиболее употребительная лексика современных французского и русского языков общелитературно..
62.00 грн.
Польский язык за 4 недели + CD Авт: Ковальска М. Изд-во: Богдан
Предлагаемый в пособии интенсивный курс польского языка заинтересует не только начинающих его изучение, но и тех, кому понадобилось быстро и эффективно воспроизвести в памяти польскую лексику и повторить грамматику. Учебный материал дополняет познавательная информация о некоторых обычаях и традиц..
109.00 грн.
Польська мова за 4 тижні + CD Авт: Ковальська М. Вид-во: Богдан
Запропонований у посібнику інтенсивний курс Польської мови зацікавить не лише тих, хто починає її вивчати, а й тих, у кого виникла потреба швидко та ефективно відтворити в пам'яті польську лексику і повторити граматику. До посібника додається компакт-диск із записами всіх діалогів. Переглянут..
109.00 грн.
Польсько Український Українсько Польський словник 35 000 слів Авт: І. Андрущенко Вид: Арій
Словник призначений для всіх, хто вивчає польську мову, виконує польсько-українські та українсько-польські переклади. Він розрахований на широке коло читачів. Словником можуть користуватися школярі, студенти та всі, хто у своїй роботі має справу з перекладами. Поряд із загальновживан..
37.00 грн.
Польсько-Український Українсько-Польський словник 100 000 слів Авт: Таланов О. Вид-во: Арій
Польсько-Український Українсько-Польський словник призначений для всіх, хто вивчає польську мову, виконує польсько-українські та українсько-польські переклади. Він розрахований на широке коло читачів - школярів, студентів та всіх, хто у своїй роботі має справу з перекладами. ..
83.00 грн.
Розмовник Українсько Польський Вид: Глорія
Українсько-польський розмовник містить необхідний словниковий та фразеологічний запас для спілкування польською мовою. Призначений для широкого кола читачів, учнів загальноосвітніх початкових установ, студентів, викладачів, туристів, усіх, хто зацікавлений у вивченні польської мови. ..
40.00 грн.
Русско-Английский разговорник Авт: Таланов О. Изд-во: Арій
Разговорник включает наиболее употребительные слова и словосочетания английского языка, а также полезную для туристов информацию страноведческого характера. Книга предназначена прежде всего для русскоязычных граждан, которые выезжают за границу, в частности в англоязычные страны, а также для ..
22.00 грн.
Русско-Испанский разговорник Авт: Таланов О. Изд-во: Арій
Разговорник включает наиболее употребительные слова и словосочетания испанского языка, а также полезную для туристов информацию страноведческого характера. Книга предназначена прежде всего для русскоязычных граждан, которые выезжают за границу, а также для школьников, студентов и всех, кто из..
28.00 грн.
Русско-Итальянский разговорник Авт: Таланов О. Изд-во: Арій
Разговорник включает наиболее употребительные слова и словосочетания итальянского языка, а также полезную для туристов информацию страноведческого характера. Книга предназначена прежде всего для русскоязычных граждан, которые выезжают за границу, а также для школьников, студентов и всех, кто ..
22.00 грн.
Русско-Немецкий разговорник Авт: Таланов О. Изд-во: Арій
Разговорник включает наиболее употребительные слова и словосочетания немецкого языка, а также полезную для туристов информацию страноведческого характера. Книга предназначена прежде всего для русскоязычных граждан, которые выезжают за границу, а также для школьников, студентов и всех, кто изу..
22.00 грн.
Русско-Польский разговорник Авт: Таланов О. Изд-во: Арій
Разговорник включает наиболее употребительные слова и словосочетания польского языка, а также полезную для туристов информацию страноведческого характера. Книга предназначена прежде всего для русскоязычных граждан, которые выезжают за границу, а также для школьников, студентов и всех, кто изу..
23.00 грн.
Русско-Румынский разговорник Авт: Таланов О. Изд-во: Арій
Разговорник включает наиболее употребительные слова и словосочетания румынского языка, а также полезную для туристов информацию страноведческого характера. Книга предназначена прежде всего для русскоязычных граждан, которые выезжают за границу, а также для школьников, студентов и всех, кто из..
47.00 грн.
Русско-Турецкий разговорник Авт: Таланов О. Изд-во: Арій
Разговорник включает наиболее употребительные слова и словосочетания турецкого языка, а также полезную для туристов информацию страноведческого характера. Книга предназначена прежде всего для русскоязычных граждан, которые выезжают за границу, а также для школьников, студентов и всех, кто изу..
36.00 грн.
Русско-Французский разговорник Авт: Таланов О. Изд-во: Арій
Разговорник включает наиболее употребительные слова и словосочетания французского языка, а также полезную для туристов информацию страноведческого характера. Книга предназначена прежде всего для русскоязычных граждан, которые выезжают за границу, а также для школьников, студентов и всех, кто ..
23.00 грн.
Русско-Чешский разговорник Авт: Таланов О. Изд-во: Арій
Разговорник включает наиболее употребительные слова и словосочетания чешского языка, а также полезную для туристов информацию страноведческого характера. Книга будет полезной для русскоязычных граждан, которые собираются посетить Чешскую Республику. Она обязательно заинтересует студентов, шко..
33.00 грн.
Словник Польсько Український Українсько Польський 120 000 слів та словосполучень Вид: Глорія
Даний словник містить понад 120 000 слів і словосполучень сучасної польської та української мови. Призначений для щоденного використання людьми різних професій, школярами і студентами, туристами, а також всіх інших, хто цікавиться польською мовою. До словника включено геогр..
85.00 грн.
Словник труднощів української мови Авт: Т. С. Дорошенко Вид: Торсінг
Пояснюються особливості наголошення, правопис слів, словотворення, подається граматична та стилістична характеристика слів, наводяться приклади можливої сполучуваності слів і керування. У виданні окреслено зміни значень слів при вживанні паралельних закінчень іменників II відміни у родо..
90.00 грн.
Словник українського правопису 50 000 слів Lexicon Авт: Жовтобрюх В. Ф. Вид: Ранок
Словник українського правопису містить 50 000 одиниць найуживанішої лексики сучасної української мови, дотримано правил останнього, четвертого видання Українського правопису. В комплекті інтерактивна версія для мобільних пристроїв + обкладинка. Додатки містять чоловічі й жіночі ..
75.00 грн.
Современный Немецко-Русский Русско-Немецкий словарь 35 000 слов Изд-во: Промінь
Словарь содержит около 35 000 слов и словосочетаний. В словаре дана наиболее употребительная лексика современных немецкого и русского языков общелитературного и разговорного характера. Словарь рассчитан на учащихся школ, студентов, аспирантов, учителей. ..
44.00 грн.
Сучасний Англо-Український Українсько-Англійський словник 100 000 слів Авт: Мюллер В. Зубков М. Вид-во: Школа
Сучасний Англо-Український Українсько-Англійський словник містить близько 100 000 загальновживаних слів та словосполучень. Лексика, орфографія та транскрипція подані відповідно до сучасних норм. Словник може бути використаний для читання текстів різного рівня складності за будь-якою тематикою, за..
140.00 грн.
Сучасний Англо-Український Українсько-Англійський словник 200 000 слів Авт: Мюллер В. Зубков М. Вид-во: Школа
Сучасний Англо-Український Українсько-Англійський словник містить близько 200 000 загальновживаних слів та словосполучень. Лексика, орфографія та транскрипція подані відповідно до сучасних норм. Словник може бути використаний для читання текстів різного рівня складності за будь-якою тематикою, за..
255.00 грн.
Сучасний орфографічний словник 150 000 слів Вид-во: Промінь
Сучасний орфографічний словник розрахований на широке коло читачів, в першу чергу на школярів, студентів, викладачів. Містить понад 150 000 слів загальновживаної, наукової, термінологічної лексики. Написання слів, їх наголошення й відмінювання узгоджені з новим українським правописом. ..
59.00 грн.
Сучасний орфографічний словник 50 000 слів Вид-во: Промінь
Сучасний орфографічний словник розрахований на широке коло читачів, в першу чергу на школярів, студентів, викладачів. Містить понад 50 000 слів загальновживаної, наукової, термінологічної лексики. Написання слів, їх наголошення і відмінювання узгоджені з новим українським правописом. ..
44.00 грн.
Сучасний словник іншомовних слів Авт: Нечволод Л. Вид-во: Торсінг
До пропонованого словника іншомовних слів включено загальновживану лексику, а також слова та термінологічні словосполучення, які органічно ввійшли в українську літературну мову в останнє дисятиліття і відтворюють сучасний рівень розвитку науки, техніки, екології, інформатики, економіки, освіти та..
75.00 грн.
Сучасний тлумачний словник української мови 55 000 слів Авт: Антоніна Яковлева, Тетяна Афонська Вид: Торсінг
Сучасний тлумачний словник української мови містить 55 000 реєстрових слів і словосполучень найуживанішої лексики розмовної мови, книжної сфери, термінологічної лексики. До багатьох термінів або іншомовних слів подано українські відповідники. У словник введено також значну кількість..
110.00 грн.
Сучасний Українсько-Російський Російсько-Український словник 35 000 слів Вид-во: Промінь
Словник містить близько 35 000 слів та словосполучень сучасної української та російської мов загальнолітературного і розмовного характеру. Видання розраховане на школярів, студентів, вчителів, аспірантів. ..
44.00 грн.
Сучасний фразеологічний словник української мови Авт: Ярещенко А. Вид-во: Торсінг
Словник відображає загальновживану фразеологію сучасної української мови. У ньому простежується граматичне використання, специфіка й сфера вживання фразеологічних одиниць. Фразеологізми розміщені в алфавітному порядку. Їх значення ілюструється цитатним матеріалом, який у більшості випадків раніше..
105.00 грн.
Тематичний словник Українсько-Російсько-Англійський 10 000 слів Авт: Рудь С. Вид-во: Весна
Українсько-Російсько-Англійський словник містить понад 10 тисяч найуживаніших слів і словосполучень, упорядкованих за тематичним принципом. 25 тем видання охоплюють основні сфери повсякденної діяльності, бізнесу, науки, культури тощо. Наприкінці словника подано граматику англійської мови у таблиц..
35.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019