Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Довідники з Англійської мови

Довідники з Англійської мови

Довідники з предмету Англійська мова містять матеріал програми 5-11 класів. Допоможуть при виконанні домашнього завдання, а також незамінні при підготовці до Зовнішнього Незалежного Оцінювання.

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Рятівник Англійська мова у таблицях і схемах Авт: Бондаренко Є. Вид-во: Ранок
Навчальний посібник-довідник допоможе всім, хто вивчає англійську мову, узагальнити й систематизувати свої знання з правил читання, фонетики й граматики. Від інших подібних довідників, виданих у нашій країні, цей посібник вигідно відрізняється лаконічністю й доступністю, певною новизною у подачі ..
30.00 грн.
100% довідник Англійська мова Авт: Довгополова Я. Вид-во: УЛА
Довідник підготовлений відповідно до чинної програми МОН України і програми ЗНО з англійської мови. Систематизований і поданий в оригінальному форматі теоретичний матеріал дає змогу читачеві знайти стислу відповідь на типові запитання найважливіших випробувань — ЗНО, ДПА, вступних іспитів до вищи..
23.00 грн.
Англійська граматика в таблицях і схемах Авт: Погожих Г. Вид-во: Торсінг
У посібнику у зручній формі таблиць і схем викладено основні правила граматики англійської мови, вивчення яких передбачено чинною шкільною програмою. Видання спрямоване на формування основ граматичних знань і набуття мовних навичок школярів, абітурієнтів, студентів молодших курсів. Виклад матеріа..
39.50 грн.
Англійська мова Граматика увесь шкільний курс у 100 темах Експрес-допомога Нова школа Авт: Ільченко В. Вид: АССА
Довідник Граматика увесь шкільний курс у 100 темах складається з двох розділів: Розділ Морфологія Частини мови містить відомості про частини мови, граматичні категорії та форми, систему словозміни. У поданому матеріалі особливості граматики сучасної англійської мови порівнюються з українським..
32.00 грн.
Англійська мова Довідник у таблицях 7-11 класи Авт: Чіміріс Ю. Вид-во: УЛА
Довідник охоплює курс англійської мови для учнів 7-11 класів. Усі теми, передбачені чинною шкільною програмою, подані в доступній, стислій і наочній формі - у вигляді зручних таблиць, що допоможуть систематизувати й поглибити знання. Видання призначене для дітей старшого шкільного віку. ..
25.00 грн.
Англійська мова Найкращі з 1000 тем із паралельним перекладом для учнів 5-11 класів Авт: Чернишова Ю. Вид: Ранок
Посібник Найкращі з 1000 тем містить англійські теми з паралельним перекладом українською мовою. Тексти різноманітної тематики можна використовувати протягом навчального року й під час підготовки до іспитів з англійської мови, а також учні можуть користуватися ними як зразками, складаючи власні п..
75.00 грн.
Англійська мова Розмовні теми увесь шкільний курс у 100 темах Експрес-допомога Нова школа Авт: Ільченко В. Вид: АССА
Англійська мова Розмовні теми увесь шкільний курс у 100 темах містить матеріал усього шкільного курсу, відібраний у 100 найбільш важливих розмовних тем. Інформація представлена в наочній формі чітко на одну-дві сторінки, що дозволяє швидко знайти і запам’ятати необхідну тему. Посібник надає можли..
32.00 грн.
Граматика англійської мови Вивчаємо англійську Авт: Коваленко О. Вид: Арій
Вивчаємо англійську кишеньковий довідник з граматики призначений для широкого кола осіб, які вивчають основи граматики англійської мови. Основні граматичні правила подано у вигляді схем і таблиць, які супроводжуються прикладами та їхнім перекладом українською мовою. ..
21.00 грн.
Довідник школяра Англійська мова Авт: Давиденко Л. Вид-во: Підручники і посібники
Довідник з Англійської мови складається з 4 частин: фонетика, лексика, граматика та орфографія, які містять теоретично-довідковий та практичний матеріали. Посібник адресовано учням загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій, абітурієнтам, студентам, учителям і широкому колу людей, які вивчають а..
45.00 грн.
Крок до ВНЗ Англійська мова Комплексний довідник Профільний рівень Авт: Кузнєцова А. Вид-во: Весна
Книга складається з трьох розділів: Повний курс англійської мови Англійська мова в схемах та таблицях ЗНО: тренувальні вправи. Основною метою складання комплексного довідника є якісна та грунтовна підготовка учнів до складання зовнішнього незалежного оцінювання. Саме із ..
45.00 грн.
Найкращий довідник Англійська мова в таблицях та схемах Оновлена програма 5-9 класи Авт: Погожих Г. Вид: Торсінг
Зручна структура посібника у вигляді таблиць і схем навчить учнів працювати зі схемами і таблицями, аналізувати, робити висновки, самостійно закріплювати і поглиблювати отримані знання. Шпаргалки, розташованих на зворотному боці обкладинки, допоможуть швидко знайти відповіді на питання, що ці..
22.00 грн.
Неправильні дієслова англійської мови Авт: Стасюк Р. Вид-во: Арій
Довідник містить таблицю найуживаніших неправильних дієслів англійської мови, використання яких дозволить вдало та правильно висловлювати свої думки. ..
12.00 грн.
Спасатель Английский язык в таблицах и схемах Авт: Бондаренко Е. Изд-во: Ранок
Учебное пособие поможет всем, кто изучает английский язык, обобщить и систематизировать свои знания по правилам чтения, фонетике и грамматике. От других подобных справочников данное пособие отличается лаконичностью и доступностью изложения, некоторой новизной в подаче материала. ..
30.00 грн.
Увесь шкільний курс у 100 темах Англійська мова Авт: Насонова Г. Вид-во: АССА
Довідник містить матеріал усього шкільного курсу англійської мови, відібраний у 100 найбільш важливих тем. Інформація представлена в наочній формі чітко на одну сторінку, що дозволяє швидко знайти і запам’ятати необхідну тему. Посібник відповідає чинній програмі МОН України. Надає можливість само..
32.00 грн.
Усі часи англійських дієслів Авт: Коваленко О. Вид-во: Арій
Кишеньковий довідник з Граматики англійської мови надзвичайно зручний у використанні. Незважаючи на невеликий розмір він охоплює такі питання: особливості утворення та вживання усіх 4 груп часів англійської мови, пасивний стан, узгодження часів, типи питань, а також містить таблицю найуживаніших ..
20.00 грн.
Фонетика англійської мови Авт: Рубчак О. Вид: Арій
Кишеньковий довідник з фонетики англійської мови є зручним та надзвичайно корисним при вивченні англійської мови. У ньому викладено основні фонетичні особливості англійської мови, а саме: характеристики англійських голосних і приголосних звуків, основні правила читання голосних і приголосних звук..
20.00 грн.
Шпаргалка старшокласника 7–11 класи Українська мова Англійська мова Історія України Авт: Таровита І. Вид: УЛА
Шпаргалка старшокласника має зручний кишеньковий формат видання дозволить завжди тримати необхідну інформацію під рукою та швидко пригадати її за потреби. Це видання містить основні визначення, правила та дати з української та англійської мов, а також історії України. Компактно структурований мат..
16.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019