Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Довідники з Біології

Довідники з Біології

Довідники з предмету Біологія містять матеріал програми з Біології 6-11 класів. Допоможуть при виконанні домашнього завдання, а також незамінні при підготовці до Зовнішнього Незалежного Оцінювання.

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Біологія Довідник для абітурієнтів та школярів Авт: Біда О. Вид-во: Літера
Матеріал посібника-довідника викладено згідно з чинною навчальною програмою та програмою з біології для 6-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, рекомендованою Міністерством освіти і науки України. Теоретичний навчальний матеріал кожного курсу супроводжується ілюстраціями, містить тестов..
180.00 грн.
Поглиблений курс, нова програма, тестові завдання. Викладено основні положення загальної біології, ботаніки, зоології, анатомії та фізіології людини. Наведено тестові завдання з усіх розділів курсу. Для учнів 10—11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Може бути корисним учням спеціалізова..
115.00 грн.
Загальна біологія Збірник задач Авт: Барна І. Вид-во: Підручники і посібники
У навчальному посібнику, що відповідає чинній програмі із загальної біології, подано базовий теоретичний матеріал, приклади розв'язання задач, задачі для самостійного розв'язування, контрольні тести, а також словник біологічних термінів і додатки. Посібник також містить задачі, пропоновані на вст..
80.00 грн.
Практичний довідник Біологія Профільний рівень Авт: Волкова Т. Вид-во: Весна
У практичному довіднику наведено основні теоретичні відомості з усіх тем програми, цікаві факти, а також завдання для самоконтролю, тестові та практичні роботи. Видання розраховане на старшокласників, випускників загальноосвітніх навчальних закладів, учнів шкіл, гімназій, ліцеїв, а також абітуріє..
30.00 грн.
100% довідник Біологія Авт: Кравченко М. Вид-во: УЛА
Довідник підготовлений відповідно до чинної програми МОН України і програми ЗНО з біології. Систематизований і поданий в оригінальному форматі теоретичний матеріал дає змогу читачеві знайти стислу відповідь на типові запитання найважливіших випробувань — ЗНО, ДПА, вступних іспитів до вищих навчал..
23.00 грн.
Біологія в таблицях і схемах Авт: Іонцева А. Вид-во: Торсінг
У посібнику у зручній формі таблиць і схем викладено основні поняття біології, вивчення яких передбачено чинною шкільною програмою. Виклад матеріалу в таблицях та схемах сприяє кращому засвоєнню інформації та допомагає зосередити увагу на важливих правилах, фактах, формулах. Для учнів і вчите..
39.50 грн.
Біологія в таблицях та схемах 6-9 класи Найкращий довідник Авт: Євсеєв Р. С. Вид: Торсінг
Усі основні визначення, правила, формули Біологія в таблицях та схемах 6-9 класи шпаргалка у подарунок, швидка допомога у навчанні та підготовці до ДПА. Посібник укладено відповідно до чинної оновленої програми загальноосвітньої школи. Зручна структура посібника у в..
22.00 грн.
Біологія Довідник у таблицях 7-11 класи Авт: Конобевська О. Вид-во: УЛА
Довідник охоплює курс Біології для учнів 7-11 класів. Усі теми, передбачені чинною шкільною програмою, подані в доступній, стислій і наочній формі - у вигляді зручних таблиць, що допоможуть систематизувати й поглибити знання. Видання призначене для дітей старшого шкільного віку. ..
25.00 грн.
Біологія Довідник школяра та абітурієнта Авт: Барна І. Вид-во: Підручники і посібники
Довідник містить теоретичний матеріал з основних питань сучасної біології, зокрема таких галузей, як загальна біологія, цитологія, гістологія, морфологія, фізіологія, біохімія, біофізика, систематика, географія таксонів, загальна екологія, еволюційне вчення, генетика, селекція, мікробіологія. ..
210.00 грн.
Довідник школяра Біологія Авт: Мердух І. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник містить відомості про основні закони біології, а також у скороченому вигляді висвітлює матеріал, який необхідно знати учням загальноосвітніх навчальних закладів для проходження підсумкових державних атестацій з біології в усній та письмовій формах, тематичних оцінювань, для підготовки до..
40.00 грн.
Крок до ВНЗ Біологія Комплексний довідник Профільний рівень Авт: Волкова Т. Вид-во: Весна
Матеріал посібника охоплює основні розділи і теми шкільних курсів біології: біохімії клітини, ембріології, розмноження та індивідуального розвитку оргаізмів, генетики, мікробіології, ботаніки, мікології, зоології, біології людини, екології, вчення про біосферу, еволюції. Перший розділ посібника м..
40.00 грн.
Рятівник Біологія у визначеннях, таблицях і схемах Авт: Бугай О. Вид-во: Ранок
Посібник містить основний теоретичний матеріал зі шкільного курсу біології. Зручне подання інформації у вигляді таблиць і схем допоможе повторити, узагальнити і систематизувати матеріал за всіма темами. Призначений для учнів 6–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів і абітурієнтів. ..
30.00 грн.
Спасатель Биология в определениях, таблицах и схемах Авт: Зайцева О. Изд-во: Ранок
Пособие содержит основной теоретический материал из школьного курса биологии. Удобное изложение информации в виде таблиц и схем поможет повторить, обобщить и систематизировать материал по всем темам. Предназначено для учащихся 6–11 классов общеобразовательных учебных заведений и абитуриентов. ..
30.00 грн.
Увесь шкільний курс у 100 темах Біологія Авт: Джамєєв В. Вид-во: АССА
Довідник містить матеріал усього шкільного курсу біології, відібраний у 100 найбільш важливих тем. Інформація представлена в наочній формі чітко на одну сторінку, що дозволяє швидко знайти і запам’ятати необхідну тему. Посібник відповідає чинній програмі МОН України. Надає можливіс..
32.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019