Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Довідники з Фізики

Довідники з Фізики

Довідники з предмету Фізика містять матеріал 7-11 класів. Допоможуть при виконанні домашнього завдання, а також незамінні при підготовці до Зовнішнього Незалежного Оцінювання.

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Фізика Довідник для абітурієнтів та школярів Авт: Дідович М. Вид-во: Літера
Довідник містить відомості з усіх розділів курсу фізики в логічній послідовності. Значну увагу приділено розв’язуванню задач. Після кожної теми подано класифікацію задач, методи їх розв’язування та достатню кількість прикладів розв’язування задач. Задачі підібрано так, щоб при самостійній роботі ..
180.00 грн.
Енциклопедія тестових завдань Повний курс шкільної фізики в тестах Авт: Гельфгат І. Вид-во: Ранок
Видання являє собою збірник тестових завдань з фізики і містить усі основні типи тестових завдань, які використовуються під час оцінювання якості знань. Матеріал посібника структуровано за тематичними розділами, які відтворюють змістові лінії сучасного шкільного курсу фізики. Тестові завдання в м..
125.00 грн.
Занимательная физика Авт: Яков Перельман Изд-во: Країна Мрій
Среди известнейших произведений автора Занимательная физика занимает особое место. Секрет ее популярности и востребованности объясняется как подбором излагаемых тем и разнообразием материала, так и способом подачи информации, манерой объяснения физических понятий. В книге много остроумных задач и..
104.00 грн.
Крок до ВНЗ Фізика Комплексний довідник Профільний рівень Авт: Дудінова О. Вид-во: Весна
Завдяки докладним прикладам та поясненням послідовності розв’язування можна якісно підготуватися до складних випробувань із фізики. ..
50.00 грн.
Навчально-практичний довідник Фізика Авт: Столяревська Н. Вид-во: Торсінг
Навчально-практичний довідник підготовлений відповідно до чинної програми МОНМС України і програми ЗНО з фізики. Систематизований і поданий в оригінальному форматі теоретичний матеріал дає змогу читачеві знайти стислу відповідь на типові запитання найважливіших випробувань - ЗНО, ДПА, вступних іс..
60.00 грн.
Практичний довідник Усі формули та таблиці Авт: Дудінова О. Вид-во: Весна
У посібнику зібрані всі найважливіші формули та таблиці за весь шкільний курс з математики, інформатики, фізики, хімії, біології. Зручна форма посібника допоможе учням легко орієнтуватися в довідковому матеріалі. ..
20.00 грн.
Схеми і таблиці Фізика Авт: Чертіщева Т. Вид-во: Весна
Посібник охоплює основні розділи шкільного курсу з фізики: Механіка, Молекулярна фізика, Електродинаміка, Коливання та хвилі, Оптика, Елементи теорії відносності, Атомна та ядерна фізика. Посібник подає визначення основних понять, основні закони фізики, найважливіші фізичні величини, їх формули й..
30.00 грн.
Увесь шкільний курс у 100 темах Фізика Авт: Дахова О. Вид-во: АССА
Довідник містить матеріал усього шкільного курсу, відібраний у 100 найбільш важливих тем. Інформація представлена в наочній формі чітко на одну-дві сторінки, що дозволяє швидко знайти і запам’ятати необхідну тему. Посібник відповідає чинній програмі МОН України. Надає можливість самостійно систем..
32.00 грн.
Фізика в таблицях і схемах Авт: Дудінова О. Вид-во: Торсінг
У посібнику у зручній формі таблиць і схем викладено основні поняття фізики, вивчення яких передбачено чинною шкільною програмою. Виклад матеріалу в таблицях та схемах сприяє кращому засвоєнню інформації та допомагає зосередити увагу на важливих правилах, фактах, формулах. Для учнів і вчителі..
39.50 грн.
Фізика в таблицях та схемах 7-9 класи Найкращий довідник Авт: Пєєва А. Ф. Вид: Торсінг
Усі основні визначення, правила, формули, Фізика в таблицях та схемах 7-9 класи шпаргалка у подарунок. Допомога у навчанні та підготовці до ДПА. Посібник укладено відповідно до чинної оновленої програми загальноосвітньої школи. Зручна структура посібника у вигляді таблиць і ..
22.00 грн.
Фізика Довідник у таблицях 7-11 класи Авт: Столяревська Н. Вид-во: УЛА
Довідник охоплює курс Фізики для учнів 7-11 класів. Усі теми, передбачені чинною шкільною програмою, подані в доступній, стислій і наочній формі - у вигляді зручних таблиць, що допоможуть систематизувати й поглибити знання. Видання призначене для дітей старшого шкільного віку. ..
25.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019