Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Довідники з Географії

Довідники з Географії

Довідники з предмету Географія містять матеріал програми з Географії 6-11 класів. Допоможуть при виконанні домашнього завдання, а також незамінні при підготовці до ЗНО

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Практичний довідник Географія Профільний рівень Авт: Шматько О. Вид-во: Весна
Матеріал посібника охоплює основні розділи й теми шкільних курсів географії. Кожний розділ посібника складається з теоретичного та практичного матеріалу. Для якісної підготовки до державної підсумкової атестації, зовнішнього незалежного оцінювання з географії автори пропонують не тільки повторити..
35.00 грн.
Інтегровані проекти Екологічна безпека та сталий розвиток Ключові компетентності Авт: Філончук З. Вид: Основа
У посібнику вміщено інтегровані навчальні проекти, розраховані на учнів 5–9 класів; методичні рекомендації щодо їх організації та проведення. Матеріал посібника серії Ключові компетентності розкриває особливості та можливості проектної технології у вивченні наскрізної змістової лінії Екологічна б..
60.00 грн.
Географія в таблицях і схемах Авт: Мастюх М. Вид-во: Торсінг
У посібнику у зручній формі таблиць і схем викладено основні поняття географії, вивчення яких передбачено чинною шкільною програмою. Виклад матеріалу в таблицях та схемах сприяє кращому засвоєнню інформації та допомагає зосередити увагу на важливих правилах, фактах, формулах. Для учнів і вчит..
39.50 грн.
Географія Довідник для абітурієнтів та школярів Авт: Кобернік С. Вид-во: Літера
У посібнику докладно подано теоретичний матеріал основних курсів шкільної географії для підготовки до проходження зовнішнього незалежного оцінювання для вступу у вищі навчальні заклади та державної підсумкової атестації учнів 9 та 11 класів. Книга є сучасним навчально-методичним посібником для аб..
180.00 грн.
Енциклопедія тестових завдань Повний курс географії в тестах Авт: Шматько О. Вид-во: Ранок
Видання являє собою збірник завдань із географії і містить усі основні типи завдань, які використовуються під час державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання. Завдання згруповані за темами шкільного курсу географії у 6—10 класах та порядку їх вивчення. У посібнику наведе..
125.00 грн.
Компактний атлас свiту Вид-во: Картографія
Компактний атлас світу - це комплексне науково-довідкове картографічне видання, призначене для широкого кола читачів. Атлас містить географічні та політичні карти, карти континентів і океанів, карти окремих груп країн. Україна представлена окремим розділом. Карти відображають сучасний політичний ..
155.00 грн.
Компактный атлас мира Изд-во: Картографія
Компактный атлас мира - это комплексное научно-справочное картографическое издание, предназначенное для широкого круга читателей. Атлас содержит географические и политические карты, карты континентов и океанов, карты отдельных групп стран. Украина представлена отдельным разделом. Карты отражают с..
120.00 грн.
Крок до ВНЗ Географія Комплексний довідник Профільний рівень Авт: Байназаров А. Вид-во: Весна
Теоретична частина цього посібника поряд із академічною інформацією включає пізнавальну рубрику Це цікаво, що містить незвичайні та маловідомі факти про нашу планету та її мешканців. Особливостями посібника є розділ Матеріал для поглибленого вивчення курсу географії, у якому докладно розглянуто н..
50.00 грн.
Навчально-практичний довідник Географія Авт: Алексєєнко О. Вид-во: Торсінг
Навчально-практичний довідник підготовлений відповідно до чинної програми МОНМС України і програми ЗНО з географії. Систематизований і поданий в оригінальному форматі теоретичний матеріал дає змогу читачеві знайти стислу відповідь на типові запитання найважливіших випробувань - ЗНО, ДПА, вступних..
60.00 грн.
Рятівник 10-11 класи Соціально-економічна географія світу у визначеннях таблицях і схемах Авт: Довгань Г. Вид: Ранок
Рятівник є довідником із курсу соціальноекономічної географії світу 10 класу рівень стандарту, академічний рівень та географії 10—11 класів профільний рівень. Матеріал подано у вигляді схем і таблиць, що полегшує його сприйняття, узагальнення та систематизацію, а також дозволяє скоротити час на п..
28.00 грн.
Спасатель География в определениях, таблицах и схемах 10-11 классы Авт: Довгань Г. Изд-во: Ранок
Предлагаемое учебное пособие является справочником по курсу социально-экономической географии мира 10 класса - уровень стандарта, академический уровень, и географии 10—11 классов - профильный уровень. Преобладающая форма подачи материала — в виде схем и таблиц, что облегчает его восприятие. Пособ..
30.00 грн.
Увесь шкільний курс у 100 темах Географія Авт: Місюра Т. Вид-во: АССА
Довідник містить матеріал усього шкільного курсу, відібраний у 100 найбільш важливих тем. Інформація представлена в наочній формі чітко на одну-дві сторінки, що дозволяє швидко знайти і запам’ятати необхідну тему. Посібник відповідає чинній програмі МОН України. Надає можливість самості..
32.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019