Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Довідники з Історії

Довідники з Історії

Довідники з предмету Історія України та Всесвітня містять матеріал програми з Історії 5-11 класів. Допоможуть при виконанні домашнього завдання, а також незамінні при підготовці до Зовнішнього Незалежного Оцінювання.

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Історія України Довідник для абітурієнтів та школярів Авт: Кульчицький С. Вид-во: Літера
У довіднику висвітлено історію України від найдавніших часів до сьогодення з позицій сучасної науки. Структура видання поєднує високу інформативність із простотою, логічністю й дохідливістю викладу. Текстовий матеріал належно ілюстрований. Довідник має карти до основних періодів історії України. ..
180.00 грн.
Альма Матер Історія України Довідник Авт: Бойко О. Вид-во: Академія
Попередні видання запам’яталися студентам і набули популярності у вищій школі як навчальні посібники. У них приваблювали компактність і лаконічність тексту, концептуально-смислова самодостатність, аналітичність, системне, науково коректне мислення автора, розкуте і тактовне слово. Нині це видання..
90.00 грн.
Практичний довідник Історія України Авт: Земерова Т. Вид-во: Весна
Пропонований практичний довідник покликаний освітити та розширити знання, отримані в ході вивчення шкільного курсу з історії України, а також допомогти долучитися до активної самостійної роботи. Хронологічно теми посібника охоплюють період від найдавніших часів до сьогодення. Оригінальна структур..
70.00 грн.
100% довідник Історія України Авт: Корягіна О. Вид-во: УЛА
Довідник підготовлений відповідно до чинної програми МОН України з історії України. Систематизований і поданий в оригінальному форматі теоретичний матеріал дає змогу читачеві знайти стислу відповідь на типові запитання найважливіших випробувань — ЗНО, ДПА, вступних іспитів до вищих навчальних зак..
23.00 грн.
Історія України 10-11 класи в таблицях і схемах Авт: Губіна С. Вид-во: Торсінг
Матеріал навчального посібника охоплює історичний період від 1914 року до сьогодення. До посібника увійшли цікаві й важливі факти і дати, що стане у пригоді учням під час підготовки до уроків, тематичних атестацій, ДПА, ЗНО. Виклад матеріалу в таблицях та схемах сприяє кращому засвоєнню інформаці..
39.50 грн.
Історія України 5-9 класи в таблицях і схемах Авт: Дух Л. Вид-во: Торсінг
До посібника увійшли цікаві й важливі факти і дати, що стане у пригоді учням під час підготовки до уроків, тематичних атестацій, ДПА, ЗНО. Виклад матеріалу в таблицях та схемах сприяє кращому засвоєнню інформації та допомагає зосередити увагу на важливих правилах, фактах. Для учнів 5-9 класів..
39.50 грн.
Історія України в таблицях та схемах 5-9 класи Найкращий довідник Авт: Дух Л. І. Вид: Торсінг
Довідник укладено відповідно до чинної оновленої програми загальноосвітньої школи. Історія України в таблицях та схемах 5-9 класи шпаргалка у подарунок. Усі основні визначення, правила, формули. Швидка допомога у навчанні та підготовці до ДПА. Зручна структура посі..
22.00 грн.
Історія України Таблиці та схеми Авт: Земерова Т. Вид: Підручники і посібники
Довідник для учнів з історії містить навчальний матеріал зі шкільного курсу історії України у вигляді таблиць і схем і відповідає чинній навчальній програмі.   Видання розраховане на учнів, абітурієнтів і вчителів історії. ..
90.00 грн.
Історія України Хронологічні таблиці Авт: Дух Л. Вид-во: Торсінг
У навчальному довіднику в хронологічній послідовності подано історію України від найдавніших часів до сьогодення. Видання вирізняють системність, логічність та простота викладу матеріалу. Це полегшить пошук необхідних фактів, допоможе опанувати курс історії України, підготуватися до тематичного о..
39.50 грн.
Всесвітня історія 10-11 класи в таблицях і схемах Авт: Губіна С. Вид-во: Торсінг
Матеріал навчального посібника охоплює період із Всесвітньої історії з 1914 року до сьогодення. Він викладений стисло, доступно - у вигляді таблиць і схем. До посібника увійшла цікава інформація, корисна для учнів під час підготовки до уроків, тематичних атестацій, ДПА, ЗНО. Для учнів 10-11 к..
39.50 грн.
Довідник у таблицях Історія України 7-11 класи Авт: О. Конобевська Вид: УЛА
У новій серії книжок відомості з відповідних шкільних дисциплін подані в доступній, стислій і наочній формі — у вигляді зручних таблиць. Теми, передбачені чинною програмою, містять правила й визначення, що супроводжуються зрозумілими прикладами. Довідники дозволять учням 7–11 класів..
25.00 грн.
Довідник школяра Історія України Авт: Панчук І. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник укладено відповідно до чинної програми з історії України для середньої загальноосвітньої школи. У посібнику представлено відомості з історії України від найдавніших часів до сучасності, які дають змогу здійснити узагальнення вивченого матеріалу та перевірку знань, умінь і навичок з цього..
60.00 грн.
Енциклопедія тестових завдань Повний курс історії України в тестах Авт: Мартинюк О. Вид-во: Ранок
Видання являє собою збірник завдань з історії України, зміст яких охоплює матеріал чинної навчальної програми з історії України для 5-11 класів та Програми зовнішнього незалежного оцінювання. Завдання згруповані за темами шкільного курсу в порядку їх вивчення. До кожної теми посібника також подан..
125.00 грн.
Короткий курс історії України Авт: Палій О. Вид: Абабагаламага
У посібнику з історії України викладено істричні факти з давнини до наших днів. Вичерпно подано найважливіші події української історії. Посібник стане в пригоді студентам, викладачам, школярам, а також усім, хто цікавиться вітчизняною історією. ..
113.00 грн.
Крок до ВНЗ Історія України Комплексний довідник Профільний рівень Авт: Воропаєва В. Вид-во: Весна
Основною метою складання комплексного довідника є якісна та грунтовна підготовка учнів до складання зовнішнього незалежного оцінювання. Саме із цією метою було розроблено цілий комплекс завдань, які допоможуть учневі не тільки закріпити теоретичні знання, отримані під час проходження шкільного ку..
55.00 грн.
Крок до ВНЗ Всесвітня історія Комплексний довідник Профільний рівень Авт: Земерова Т. Вид-во: Весна
Комплексні довідники стануть незамінними помічниками на будь-якому етапі роботи з навчальним матеріалом. Одна частина, в якій ретельно систематизовано теоретичний і практичний матеріал, допоможе отримати ґрунтовні знання з певного предмету, а також перевірити рівень засвоєння інформації за допомо..
65.00 грн.
Навчально-практичний довідник Історія України Авт: Корягіна О. Вид-во: Торсінг
Навчально-практичний довідник підготовлений відповідно до чинної програми МОНМС України і програми ЗНО з історії України. Систематизований і поданий в оригінальному форматі теоретичний матеріал дає змогу читачеві знайти стислу відповідь на типові запитання найважливіших випробувань - ЗНО, ДПА, вс..
60.00 грн.
Практичний довідник Хрестоматія з історії України Авт: Воропаєва В. Вид-во: Весна
Практичний довідник за всією шкільною програмою містить документи та матеріали, довідкову інформацію, словник, а також завдання та запитання до документів та матеріалів. ..
30.00 грн.
Рятівник Історія України у визначеннях таблицях і схемах 7-9 класи Нова програма Авт: Скирда І. Вид: Ранок
Рятівник Історія України у визначеннях таблицях і схемах навчальний посібник відповідає чинним програмам є довідником із курсу історії України для 7—9 класів. Він охоплює події V — початку XX ст. Матеріал подано у вигляді схем і таблиць, що полегшує його сприйняття, узагальнення та систематизацію..
30.00 грн.
Рятівник Історія України у визначеннях, таблицях і схемах 10—11 класи Авт: Марченко О. Вид-во: Ранок
Пропонований навчальний посібник розроблено відповідно до чинної навчальної програми з історії України. Він охоплює події історії України ХХ — початку ХХІ ст. Переважна форма подачі матеріалу — у вигляді схем і таблиць, що полегшує його сприйняття учнями. Призначений для учнів загальноосвітніх на..
28.00 грн.
Рятівник Всесвітня історія у визначеннях, таблицях і схемах 10-11 класи Авт: Земерова Т. Вид-во: Ранок
Пропонований навчальний посібник є довідником із курсу всесвітньої історії. Переважна форма подачі матеріалу — у вигляді схем і таблиць, що полегшує його сприйняття. Посібник структуровано відповідно до чинної навчальної програми. Призначений для учнів загальноосвітніх навчальних закладів усіх ти..
28.00 грн.
Спасатель Всемирная история в определениях, таблицах и схемах 10—11 класс Авт: Земерова Т. Изд-во: Ранок
Предложенное учебное пособие является справочником по курсу всемирной истории. Преобладающая форма подачи материала — в виде схем и таблиц, что облегчает его восприятие. Пособие структурировано в соответствии с действующей учебной программой. Предназначено для учащихся общеобразовательных учебных..
28.00 грн.
Увесь шкільний курс у 100 темах Історія України Авт: Дедурін Г. Вид-во: АССА
Довідник містить матеріал усього шкільного курсу, відібраний у 100 найбільш важливих тем. Інформація представлена в наочній формі чітко на одну сторінку, що дозволяє швидко знайти і запам’ятати необхідну тему. Посібник відповідає чинній програмі МОН України. Надає можливість самостійно систематиз..
32.00 грн.
Увесь шкільний курс у 100 темах Всесвітня історія Авт: Дедурін Г. Вид-во: АССА
Довідник містить матеріал усього шкільного курсу, відібраний у 100 найбільш важливих тем. Інформація представлена в наочній формі чітко на одну сторінку, що дозволяє швидко знайти і запам’ятати необхідну тему. Посібник відповідає чинній програмі МОН України. Надає можливість самостійно ..
32.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019