Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 150 гривен !
Доставка
Оплата

Довідники з Математики Алгебри Геометрії

Довідники з Математики Алгебри Геометрії

Довідники з предмету Математика містять матеріал 7-11 класів. Допоможуть при виконанні домашнього завдання, а також незамінні при підготовці до Зовнішнього Незалежного Оцінювання.

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Алгебра в таблицах Авт: Нелин Е. Изд-во: Гімназія
Учебное пособие может быть использовано как учащимися для повторения школьного курса алгебры, начал анализа и комбинаторики, так и учителями на уроке при обобщении той или иной темы независимо от того, по каким учебникам алгебры и начал анализа для средней школы они работают. В пособии логически ..
50.00 грн.
Геометрия в таблицах Авт: Нелин Е. Изд-во: Гімназія
В пособии логически упорядочены и систематизированы основные и дополнительные сведения из школьного курса геометрии. Овладение этими сведениями позволяет учащимся решать самые сложные геометрические задачи, которые предлагаются в заданиях государственной итоговой аттестации и внешнего независимог..
50.00 грн.
Математика Довідник для абітурієнтів та школярів Авт: Гайштут О. Вид-во: Літера
Зміст і розміщення матеріалу довідника дозволяє використовувати його як у загальноосвітніх закладах, так і в школах з поглибленим вивченням математики. Він зручний для підготовки до вступних іспитів до університетів та інститутів, а також для студентів педагогічних спеціальностей, які вивчають ел..
150.00 грн.
Практичний довідник Математика Профільний рівень Авт: Роганін О. Вид-во: Весна
Посібник укладено за чинною програмою з математики для загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженою Міністерством освіти і науки України, та програмовими вимогами зовнішнього незалежного оцінювання з математики, розробленими Українським центром оцінювання якості освіти. У практичному до..
30.00 грн.
100% довідник Математика Авт: Каплун О. Вид-во: УЛА
Довідник підготовлений відповідно до чинної програми МОН України і програми ЗНО з математики. Систематизований і поданий в оригінальному форматі теоретичний матеріал дає змогу читачеві знайти стислу відповідь на типові запитання найважливіших випробувань — ЗНО, ДПА, вступних іспитів до вищих навч..
23.00 грн.
Oлімпіади з математики 1987–2016 роки Завдання, відповіді Авт: Федак І. Вид-во: Основа
Зібрані задачі тридцяти Івано-Франківських обласних олімпіад із математики за 1987-2016 роки, до проведення яких автор посібника мав безпосереднє відношення як член чи голова журі. Наведені відповіді та вказівки до їх розв'язування, а також критерії оцінювання. Переглянути... Для учнів 7-11 к..
65.00 грн.
Алгебра в таблицях і схемах Авт: Роганін О. Вид-во: Торсінг
У посібнику у зручній формі таблиць і схем викладено основні поняття алгебри та початків аналізу, вивчення яких передбачено чинною шкільною програмою. Виклад матеріалу в таблицях та схемах сприяє кращому засвоєнню інформації та допомагає зосередити увагу на важливих правилах, фактах, формулах. ..
34.50 грн.
Алгебра у таблицях Авт: Нелін Є. Вид-во: Гімназія
Навчальний посібник може бути використаний як учнями для повторення шкільного курсу алгебри, початків аналізу й комбінаторики, так і вчителями на уроці під час узагальнення тієї чи іншої теми незалежно від того, за якими підручниками алгебри і початків аналізу для середньої школи вони працюють. У..
50.00 грн.
Алгебра увесь шкільний курс у 100 темах Експрес-допомога Нова школа Авт: Виноградова Т. Вид: АССА
Експрес-допомога Алгебра увесь шкільний курс у 100 темах довідник містить матеріал усього шкільного курсу, відібраний у 100 найбільш важливих тем. Інформація представлена в наочній формі чітко на 1–2 сторінки, що дозволяє швидко знайти і запам’ятати необхідну тему. Посібник надає можливість самос..
29.00 грн.
Алгебраїчний тренажер Авт: Мерзляк А. Номіровський Д. Полонський В. Якір М. Вид-во: Гімназія
У посібнику наведено основні розділи курсу шкільної алгебри і початків аналізу. Книжку побудовано за схемою ключова задача + вправи. Її можна розглядати як навчальний збірник задач з широким діапазоном застосування: від довідника з методів розв'язування до дидактичного матеріалу. Для учнів 7-11 к..
50.00 грн.
Вчимося розв'язувати задачі Тригонометрія Авт: Мерзляк А. Полонський В. Рабінович Ю. Якір М. Вид-во: Генеза
Задачник складений у формі конспекту досвідченого вчителя і містить понад 3000 задач із великою кількістю розв'язаних прикладів. За допомогою різноманітного матеріалу систематизовані всі основні типи задач з тригонометрії за методами їх розв'язування, за основу взято принцип від простого до склад..
25.00 грн.
Геометрія в таблицях і схемах Авт: Роганін О. Вид-во: Торсінг
У посібнику у зручній формі таблиць і схем викладено основні поняття геометрії, вивчення яких передбачено чинною шкільною програмою. Виклад матеріалу в таблицях та схемах сприяє кращому засвоєнню інформації та допомагає зосередити увагу на важливих правилах, фактах, формулах. Для учнів і вчит..
34.50 грн.
Геометрія у таблицях Авт: Нелін Є. Вид-во: Гімназія
У посібнику логічно впорядковано й систематизовано основні та додаткові відомості зі шкільного курсу геометрії - планіметрія, стереометрія, координати й вектори. Засвоєння цих відомостей дозволяє розв'язувати найскладніші геометричні задачі, які пропонують у завданнях ДПА або ЗНО. Навчальний посі..
50.00 грн.
Геометрія увесь шкільний курс у 100 темах Експрес-допомога Нова школа Авт: Виноградова Т. Вид: АССА
Структура і зміст довідника відповідають державній шкільній програмі, а також рекомендовані для підготовки до ДПА і ЗНО. Геометрія увесь шкільний курс у 100 темах містить матеріал усього шкільного курсу, відібраний у 100 найбільш важливих тем з геометрії. Інформація представлена в наочній формі ч..
29.00 грн.
Довідник у таблицях Алгебра 7-11 класи Авт: О. Роганін Вид: УЛА
У новій серії книжок відомості з відповідних шкільних дисциплін подані в доступній, стислій і наочній формі — у вигляді зручних таблиць. Теми, передбачені чинною програмою, містять правила й визначення, що супроводжуються зрозумілими прикладами. Довідники дозволять учням 7–11 класів..
22.00 грн.
Довідник у таблицях Геометрія 7-11 класи Авт: О. Роганін Вид: УЛА
Цей довідник охоплює курс геометрії з 7 по 11 клас. Усі теми посібника, передбачені чільною шкільною програмою, подані в доступній, стислій і наочній формі - у вигляді зручних таблиць, що допоможуть систематизувати та поглибити знання. Видання призначене для дітей старшого шкільного ..
22.00 грн.
Енциклопедія тестових завдань Повний курс математики в тестах Різнорівневі завдання Авт: Захарійченко Ю. Вид-во: Ранок
Видання являє собою збірник тестових завдань з математики і включає всі основні типи тестових завдань, які використовуються під час оцінювання якості знань. Матеріал посібника структуровано за типами тестових завдань і за тематичними блоками, які відтворюють змістовні лінії сучасного шкільного ку..
95.00 грн.
Енциклопедія тестових завдань Повний курс математики в тестах Теоретичні відомості Авт: Захарійченко Ю. Вид-во: Ранок
Видання містить короткі теоретичні відомості, тематичні й підсумкові комбіновані тести, структура яких відповідає тестам ЗНО з математики. Матеріал посібника структуровано за тематичними блоками, які відтворюють змістові лінії сучасного шкільного курсу математики 5-11 класи. До всіх завдань подан..
37.50 грн.
Жива математика Авт: Яків Перельман Вид-во: Країна Мрій
Книга Жива математика містить понад сотню різноманітних математичних задач і головоломок, для розв'язання яких читачеві достатньо знайомства з елементарною арифметикою і початковою геометрією. Лише незначна частина завдань вимагає вміння складати і розв'язувати прості рівняння. Подібні завдання, ..
60.00 грн.
Живая математика Авт: Яков Перельман Изд-во: Країна Мрій
В книге Живая математика Математические рассказы и головоломки содержится свыше сотни разнообразных математических задач и головоломок, для решения которых читателю достаточно знакомства с элементарной арифметикой и начальной геометрией. Лишь незначительная часть задач требует умения составлять и..
58.00 грн.
За лаштунками підручника з математики Збірник розвивальних задач 5-7 класів Авт: Басанько А. Романенко А Вид: Генеза
Матеріал кожного розділу посібника поданий за рівнем складності, при цьому збірник містить велику кількість простих задач. Збірник містить 700 задач, об’єднаних у 13 розділів. Задачі розташовані за принципом спільності міркувань так, що кожній групі задач передує розв’язана зад..
50.00 грн.
Крок до ВНЗ Математика Комплексний довідник Профільний рівень Авт: Каплун О. Вид-во: Весна
Основною метою створення комплексного довідника є якісна та грунтовна підготовка учнів до складання зовнішнього незалежного оцінювання. З цією метою нами було разроблено цілий комплекс завдань, які допоможуть учневі не тільки закріпити теоретичні знання, отримані під час проходження шкільного кур..
55.00 грн.
Логічними стежинками математики 5-9 класи Авт: Апостолова Г. Бакал О. Вид-во: Генеза
Посібник містить близько 700 різноманітних задач логічного характеру, які згруповано по темах і прийомах розв`язування. Може бути використаний для ооганізації позакласних занять з учнями 5-9 класів, доповнення уроків математики нестандартними задачами, підготовки учнів до математичних змагань. ..
50.00 грн.
Математика 5-6 класи в таблицях і схемах Авт: Каплун О. Вид-во: Торсінг
У посібнику у зручній формі таблиць і схем викладено основні математичні поняття, вивчення яких передбачено чинною програмою МОН України для 5-6 класів загальноосвітньої школи. Збірник містить практичні завдання для самостійного опанування матеріалу і приклади, докладно пояснюються розв'язання за..
34.50 грн.
Математика Посібник для школярів та абітурієнтів Авт: Роганін О. Вид-во: Гімназія
Посібник відповідає програмі з математики для вступників до вищих навчальних закладів та вимогам до ЗНО з математики. Перший розділ містить основні поняття і факти з алгебри і геометрії, другий - теореми і формули, які треба вміти доводити. У третьому розділі розглянуто основні методи розв'язуван..
80.00 грн.
Навчально-практичний довідник Математика Авт: Каплун О. Вид-во: Торсінг
Навчально-практичний довідник підготовлений відповідно до чинної програми МОНМС України і програми ЗНО з математики. Систематизований і поданий в оригінальному форматі теоретичний матеріал дає змогу читачеві знайти стислу відповідь на типові запитання найважливіших випробувань - ЗНО, ДПА, вступни..
60.00 грн.
Найкращий довідник Алгебра в таблицях та схемах Оновлена програма 7-9 класи Авт: Лебеденко Н. Вид: Торсінг
Найкращий довідник укладено відповідно до чинної Оновленої програми для 7-9 класів загальноосвітньої школи. Зручна структура довідника у вигляді таблиць і схем навчить учнів працювати зі схемами і таблицями, аналізувати, робити висновки, самостійно закріплювати і поглиблюв..
22.00 грн.
Найкращий довідник Математика в таблицях та схемах Оновлена програма 5-6 класи Авт: Каплун О. Вид: Торсінг
Довідник та шпаргалка у подарунок, математика в таблицях та схемах 5-6 класи, швидка допомога у навчанні та підготовці до ДПА, усі основні визначення, правила, формули. Видання укладено відповідно до чинної оновленої програми загальноосвітньої школи. Зручна структура посібника у вигл..
22.00 грн.
Найкращий довідник Оновлена програма Геометрія в таблицях та схемах 7-9 класи Авт: Лебеденко Н. Вид: Торсінг
Найкращий довідник укладено відповідно до чинної Оновленої програми загальноосвітньої школи. Зручна структура посібника у вигляді таблиць і схем навчить учнів працювати зі схемами й таблицями, аналізувати, робити висновки, самостійно закріплювати й поглиблювати здобуті знання. Ш..
22.00 грн.
Наскрізні лінії компетентностей та їх реалізація 5-9 класи Збірник задач з математики Авт: Васильєва Д. Вид: Освіта
Збірник задач 5-9 класи з математики Наскрізні лінії компетентностей та їх реалізація складений відповідно до Навчальної програми з математики для основної школи і призначений для використання вчителями для підготовки і проведення уроків та учнями для самостійного розв'язування задач у школі і вд..
40.00 грн.
Практичний довідник Креслення Авт: Противень І. Вид-во: Весна
Структура і зміст посібника повною мірою відповідають вимогам чинної навчальної програми з креслення. Структурно-змістовна повнота зумовлює необмеженість можливостей як самостійного опрацьовування учнями наведеного матеріалу, так і роботи під керівництвом учителя. Кожний розділ посібника містить ..
20.00 грн.
Рятівник Алгебра і початки аналізу в означеннях, таблицях і схемах Авт: Роганін О. Вид-во: Ранок
Посібник містить основні положення шкільного курсу алгебри і початків аналізу. Довідник допоможе знайти необхідну інформацію - означення, формули, приклади; згадати, як розв’язуються типові завдання; повторити та систематизувати відповідний матеріал під час підготовки до уроку, контрольної роботи..
28.00 грн.
Рятівник Геометрія в означеннях, таблицях і схемах Авт: Дергачов В. Вид-во: Ранок
Посібник містить основні положення шкільного курсу геометрії. Наочна форма викладення матеріалу допоможе в узагальненні та систематизації знань з геометрії, дозволить скоротити час на повторення вивченого матеріалу напередодні контрольної роботи, державної підсумкової атестації, зовнішнього незал..
28.00 грн.
Спасатель Алгебра в определениях, таблицах и схемах Авт: Роганин А. Изд-во: Ранок
Пособие содержит основные положения школьного курса алгебры и начал анализа. Справочник поможет найти необходимую информацию: определения, формулы, примеры; вспомнить, как решаются типовые задания; повторить материал при подготовке к уроку, контрольной работе, государственной итоговой аттестации,..
28.00 грн.
Спасатель Геометрия в определениях, таблицах и схемах Авт: Дергачев В. Изд-во: Ранок
Пособие содержит основные положения школьного курса геометрии. Наглядная форма изложения материала поможет школьникам обобщить и систематизировать знания по геометрии, позволит сократить время на повторение изученного перед контрольной работой, государственной итоговой аттестацией, внешним незави..
28.00 грн.
Увесь шкільний курс у 100 темах Математика Авт: Виноградова Т. Вид-во: АССА
Довідник містить матеріал усього шкільного курсу, відібраний у 100 найбільш важливих тем. Інформація представлена в наочній формі чітко на одну сторінку, що дозволяє швидко знайти і запам’ятати необхідну тему. Посібник відповідає чинній програмі МОН України. Надає можливість самостійно ..
29.00 грн.
Чотиризначні математичні таблиці для середньої школи Авт: Брадіс В.М. Вид-во: Харків
Чотиризначні математичні таблиці Брадіса для середньої школи - незамінна річ для школяра, яка дозволить легко визначати значення тригонометричних функцій для різних кутів при розв'язуванні вправ. ..
18.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2018