Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Довідники з Математики Алгебри Геометрії

Довідники з Математики Алгебри Геометрії

Довідники з предмету Математика містять матеріал 7-11 класів. Допоможуть при виконанні домашнього завдання, а також незамінні при підготовці до Зовнішнього Незалежного Оцінювання.

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Алгебра в таблицах Авт: Нелин Е. Изд-во: Гімназія
Учебное пособие может быть использовано как учащимися для повторения школьного курса алгебры, начал анализа и комбинаторики, так и учителями на уроке при обобщении той или иной темы независимо от того, по каким учебникам алгебры и начал анализа для средней школы они работают. В пособии логически ..
60.00 грн.
Геометрия в таблицах Авт: Нелин Е. Изд-во: Гімназія
В пособии логически упорядочены и систематизированы основные и дополнительные сведения из школьного курса геометрии. Овладение этими сведениями позволяет учащимся решать самые сложные геометрические задачи, которые предлагаются в заданиях государственной итоговой аттестации и внешнего независимог..
60.00 грн.
Математика Довідник для абітурієнтів та школярів Авт: Гайштут О. Вид-во: Літера
Зміст і розміщення матеріалу довідника дозволяє використовувати його як у загальноосвітніх закладах, так і в школах з поглибленим вивченням математики. Він зручний для підготовки до вступних іспитів до університетів та інститутів, а також для студентів педагогічних спеціальностей, які вивчають ел..
180.00 грн.
Практичний довідник Математика Профільний рівень Авт: Роганін О. Вид-во: Весна
Посібник укладено за чинною програмою з математики для загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженою Міністерством освіти і науки України, та програмовими вимогами зовнішнього незалежного оцінювання з математики, розробленими Українським центром оцінювання якості освіти. У практичному до..
30.00 грн.
100% довідник Математика Авт: Каплун О. Вид-во: УЛА
Довідник підготовлений відповідно до чинної програми МОН України і програми ЗНО з математики. Систематизований і поданий в оригінальному форматі теоретичний матеріал дає змогу читачеві знайти стислу відповідь на типові запитання найважливіших випробувань — ЗНО, ДПА, вступних іспитів до вищих навч..
23.00 грн.
Oлімпіади з математики 1987–2016 роки Завдання, відповіді Авт: Федак І. Вид-во: Основа
Зібрані задачі тридцяти Івано-Франківських обласних олімпіад із математики за 1987-2016 роки, до проведення яких автор посібника мав безпосереднє відношення як член чи голова журі. Наведені відповіді та вказівки до їх розв'язування, а також критерії оцінювання. Переглянути... Для учнів 7-11 к..
65.00 грн.
Алгебра в таблицях і схемах Авт: Роганін О. Вид-во: Торсінг
У посібнику у зручній формі таблиць і схем викладено основні поняття алгебри та початків аналізу, вивчення яких передбачено чинною шкільною програмою. Виклад матеріалу в таблицях та схемах сприяє кращому засвоєнню інформації та допомагає зосередити увагу на важливих правилах, фактах, формулах. ..
39.50 грн.
Алгебра у таблицях Авт: Нелін Є. Вид-во: Гімназія
Навчальний посібник може бути використаний як учнями для повторення шкільного курсу алгебри, початків аналізу й комбінаторики, так і вчителями на уроці під час узагальнення тієї чи іншої теми незалежно від того, за якими підручниками алгебри і початків аналізу для середньої школи вони працюють. У..
60.00 грн.
Алгебра увесь шкільний курс у 100 темах Експрес-допомога Нова школа Авт: Виноградова Т. Вид: АССА
Експрес-допомога Алгебра увесь шкільний курс у 100 темах довідник містить матеріал усього шкільного курсу, відібраний у 100 найбільш важливих тем. Інформація представлена в наочній формі чітко на 1–2 сторінки, що дозволяє швидко знайти і запам’ятати необхідну тему. Посібник надає можливість самос..
32.00 грн.
Алгебраїчний тренажер Авт: Мерзляк А. Номіровський Д. Полонський В. Якір М. Вид-во: Гімназія
У посібнику наведено основні розділи курсу шкільної алгебри і початків аналізу. Книжку побудовано за схемою ключова задача + вправи. Її можна розглядати як навчальний збірник задач з широким діапазоном застосування: від довідника з методів розв'язування до дидактичного матеріалу. Для учнів 7-11 к..
60.00 грн.
Вчимося розв'язувати задачі Тригонометрія Авт: Мерзляк А. Полонський В. Рабінович Ю. Якір М. Вид-во: Генеза
Задачник складений у формі конспекту досвідченого вчителя і містить понад 3000 задач із великою кількістю розв'язаних прикладів. За допомогою різноманітного матеріалу систематизовані всі основні типи задач з тригонометрії за методами їх розв'язування, за основу взято принцип від простого до склад..
25.00 грн.
Геометрія в таблицях і схемах Авт: Роганін О. Вид-во: Торсінг
У посібнику у зручній формі таблиць і схем викладено основні поняття геометрії, вивчення яких передбачено чинною шкільною програмою. Виклад матеріалу в таблицях та схемах сприяє кращому засвоєнню інформації та допомагає зосередити увагу на важливих правилах, фактах, формулах. Для учнів і вчит..
39.50 грн.
Геометрія у таблицях Авт: Нелін Є. Вид-во: Гімназія
У посібнику логічно впорядковано й систематизовано основні та додаткові відомості зі шкільного курсу геометрії - планіметрія, стереометрія, координати й вектори. Засвоєння цих відомостей дозволяє розв'язувати найскладніші геометричні задачі, які пропонують у завданнях ДПА або ЗНО. Навчальний посі..
60.00 грн.
Геометрія увесь шкільний курс у 100 темах Експрес-допомога Нова школа Авт: Виноградова Т. Вид: АССА
Структура і зміст довідника відповідають державній шкільній програмі, а також рекомендовані для підготовки до ДПА і ЗНО. Геометрія увесь шкільний курс у 100 темах містить матеріал усього шкільного курсу, відібраний у 100 найбільш важливих тем з геометрії. Інформація представлена в наочній формі ч..
32.00 грн.
Довідник у таблицях Алгебра 7-11 класи Авт: О. Роганін Вид: УЛА
У новій серії книжок відомості з відповідних шкільних дисциплін подані в доступній, стислій і наочній формі — у вигляді зручних таблиць. Теми, передбачені чинною програмою, містять правила й визначення, що супроводжуються зрозумілими прикладами. Довідники дозволять учням 7–11 класів..
25.00 грн.
Довідник у таблицях Геометрія 7-11 класи Авт: О. Роганін Вид: УЛА
Цей довідник охоплює курс геометрії з 7 по 11 клас. Усі теми посібника, передбачені чільною шкільною програмою, подані в доступній, стислій і наочній формі - у вигляді зручних таблиць, що допоможуть систематизувати та поглибити знання. Видання призначене для дітей старшого шкільного ..
25.00 грн.
Енциклопедія тестових завдань Повний курс математики в тестах Різнорівневі завдання Авт: Захарійченко Ю. Вид-во: Ранок
Видання являє собою збірник тестових завдань з математики і включає всі основні типи тестових завдань, які використовуються під час оцінювання якості знань. Матеріал посібника структуровано за типами тестових завдань і за тематичними блоками, які відтворюють змістовні лінії сучасного шкільного ку..
125.00 грн.
Енциклопедія тестових завдань Повний курс математики в тестах Теоретичні відомості Авт: Захарійченко Ю. Вид-во: Ранок
Видання містить короткі теоретичні відомості, тематичні й підсумкові комбіновані тести, структура яких відповідає тестам ЗНО з математики. Матеріал посібника структуровано за тематичними блоками, які відтворюють змістові лінії сучасного шкільного курсу математики 5-11 класи. До всіх завдань подан..
50.00 грн.
Жива математика Авт: Яків Перельман Вид-во: Країна Мрій
Книга Жива математика містить понад сотню різноманітних математичних задач і головоломок, для розв'язання яких читачеві достатньо знайомства з елементарною арифметикою і початковою геометрією. Лише незначна частина завдань вимагає вміння складати і розв'язувати прості рівняння. Подібні завдання, ..
60.00 грн.
Живая математика Авт: Яков Перельман Изд-во: Країна Мрій
В книге Живая математика Математические рассказы и головоломки содержится свыше сотни разнообразных математических задач и головоломок, для решения которых читателю достаточно знакомства с элементарной арифметикой и начальной геометрией. Лишь незначительная часть задач требует умения составлять и..
58.00 грн.
За лаштунками підручника з математики Збірник розвивальних задач 5-7 класів Авт: Басанько А. Романенко А Вид: Генеза
Матеріал кожного розділу посібника поданий за рівнем складності, при цьому збірник містить велику кількість простих задач. Збірник містить 700 задач, об’єднаних у 13 розділів. Задачі розташовані за принципом спільності міркувань так, що кожній групі задач передує розв’язана зад..
50.00 грн.
Крок до ВНЗ Математика Комплексний довідник Профільний рівень Авт: Каплун О. Вид-во: Весна
Основною метою створення комплексного довідника є якісна та грунтовна підготовка учнів до складання зовнішнього незалежного оцінювання. З цією метою нами було разроблено цілий комплекс завдань, які допоможуть учневі не тільки закріпити теоретичні знання, отримані під час проходження шкільного кур..
55.00 грн.
Логічними стежинками математики 5-9 класи Авт: Апостолова Г. Бакал О. Вид-во: Генеза
Посібник містить близько 700 різноманітних задач логічного характеру, які згруповано по темах і прийомах розв`язування. Може бути використаний для ооганізації позакласних занять з учнями 5-9 класів, доповнення уроків математики нестандартними задачами, підготовки учнів до математичних змагань. ..
50.00 грн.
Математика 5-6 класи в таблицях і схемах Авт: Каплун О. Вид-во: Торсінг
У посібнику у зручній формі таблиць і схем викладено основні математичні поняття, вивчення яких передбачено чинною програмою МОН України для 5-6 класів загальноосвітньої школи. Збірник містить практичні завдання для самостійного опанування матеріалу і приклади, докладно пояснюються розв'язання за..
39.50 грн.
Математика Посібник для школярів та абітурієнтів Авт: Роганін О. Вид-во: Гімназія
Посібник відповідає програмі з математики для вступників до вищих навчальних закладів та вимогам до ЗНО з математики. Перший розділ містить основні поняття і факти з алгебри і геометрії, другий - теореми і формули, які треба вміти доводити. У третьому розділі розглянуто основні методи розв'язуван..
80.00 грн.
Навчально-практичний довідник Математика Авт: Каплун О. Вид-во: Торсінг
Навчально-практичний довідник підготовлений відповідно до чинної програми МОНМС України і програми ЗНО з математики. Систематизований і поданий в оригінальному форматі теоретичний матеріал дає змогу читачеві знайти стислу відповідь на типові запитання найважливіших випробувань - ЗНО, ДПА, вступни..
60.00 грн.
Найкращий довідник Алгебра в таблицях та схемах Оновлена програма 7-9 класи Авт: Лебеденко Н. Вид: Торсінг
Найкращий довідник укладено відповідно до чинної Оновленої програми для 7-9 класів загальноосвітньої школи. Зручна структура довідника у вигляді таблиць і схем навчить учнів працювати зі схемами і таблицями, аналізувати, робити висновки, самостійно закріплювати і поглиблюв..
22.00 грн.
Найкращий довідник Математика в таблицях та схемах Оновлена програма 5-6 класи Авт: Каплун О. Вид: Торсінг
Довідник та шпаргалка у подарунок, математика в таблицях та схемах 5-6 класи, швидка допомога у навчанні та підготовці до ДПА, усі основні визначення, правила, формули. Видання укладено відповідно до чинної оновленої програми загальноосвітньої школи. Зручна структура посібника у вигл..
22.00 грн.
Найкращий довідник Оновлена програма Геометрія в таблицях та схемах 7-9 класи Авт: Лебеденко Н. Вид: Торсінг
Найкращий довідник укладено відповідно до чинної Оновленої програми загальноосвітньої школи. Зручна структура посібника у вигляді таблиць і схем навчить учнів працювати зі схемами й таблицями, аналізувати, робити висновки, самостійно закріплювати й поглиблювати здобуті знання. Ш..
22.00 грн.
Наскрізні лінії компетентностей та їх реалізація 5-9 класи Збірник задач з математики Авт: Васильєва Д. Вид: Освіта
Збірник задач 5-9 класи з математики Наскрізні лінії компетентностей та їх реалізація складений відповідно до Навчальної програми з математики для основної школи і призначений для використання вчителями для підготовки і проведення уроків та учнями для самостійного розв'язування задач у школі і вд..
45.00 грн.
Практичний довідник Креслення Авт: Противень І. Вид-во: Весна
Структура і зміст посібника повною мірою відповідають вимогам чинної навчальної програми з креслення. Структурно-змістовна повнота зумовлює необмеженість можливостей як самостійного опрацьовування учнями наведеного матеріалу, так і роботи під керівництвом учителя. Кожний розділ посібника містить ..
20.00 грн.
Рятівник Алгебра і початки аналізу в означеннях, таблицях і схемах Авт: Роганін О. Вид-во: Ранок
Посібник містить основні положення шкільного курсу алгебри і початків аналізу. Довідник допоможе знайти необхідну інформацію - означення, формули, приклади; згадати, як розв’язуються типові завдання; повторити та систематизувати відповідний матеріал під час підготовки до уроку, контрольної роботи..
30.00 грн.
Рятівник Геометрія в означеннях, таблицях і схемах Авт: Дергачов В. Вид-во: Ранок
Посібник містить основні положення шкільного курсу геометрії. Наочна форма викладення матеріалу допоможе в узагальненні та систематизації знань з геометрії, дозволить скоротити час на повторення вивченого матеріалу напередодні контрольної роботи, державної підсумкової атестації, зовнішнього незал..
30.00 грн.
Спасатель Алгебра в определениях, таблицах и схемах Авт: Роганин А. Изд-во: Ранок
Пособие содержит основные положения школьного курса алгебры и начал анализа. Справочник поможет найти необходимую информацию: определения, формулы, примеры; вспомнить, как решаются типовые задания; повторить материал при подготовке к уроку, контрольной работе, государственной итоговой аттестации,..
30.00 грн.
Спасатель Геометрия в определениях, таблицах и схемах Авт: Дергачев В. Изд-во: Ранок
Пособие содержит основные положения школьного курса геометрии. Наглядная форма изложения материала поможет школьникам обобщить и систематизировать знания по геометрии, позволит сократить время на повторение изученного перед контрольной работой, государственной итоговой аттестацией, внешним незави..
30.00 грн.
Увесь шкільний курс у 100 темах Математика Авт: Виноградова Т. Вид-во: АССА
Довідник містить матеріал усього шкільного курсу, відібраний у 100 найбільш важливих тем. Інформація представлена в наочній формі чітко на одну сторінку, що дозволяє швидко знайти і запам’ятати необхідну тему. Посібник відповідає чинній програмі МОН України. Надає можливість самостійно ..
32.00 грн.
Чотиризначні математичні таблиці для середньої школи Авт: Брадіс В.М. Вид-во: Харків
Чотиризначні математичні таблиці Брадіса для середньої школи - незамінна річ для школяра, яка дозволить легко визначати значення тригонометричних функцій для різних кутів при розв'язуванні вправ. ..
18.00 грн.
Шпаргалка старшокласника 7–11 класи Алгебра Геометрія Фізика Хімія Авт: Роганін О. Вид: УЛА
Видання містить основні визначення, формули та схеми з алгебри, геометрії, фізики та хімії. Зручний кишеньковий формат видання дозволить завжди тримати необхідну інформацію під рукою та швидко пригадати її за потреби. Компактно структурований матеріал допоможе школяреві краще підготуватися д..
16.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019