Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Довідники з Німецької мови

Довідники з Німецької мови

Довідники з предмету Німецька мова містять матеріал програми 5-11 класів. Допоможуть при виконанні домашнього завдання, а також незамінні при підготовці до Зовнішнього Незалежного Оцінювання.

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Практичний довідник Французька мова Авт: Кобринець О. Вид-во: Весна
Практичний довідник допоможе учням систематизувати, конкретизувати і поглибити набуті знання і вміння з французької мови, а також долучитися до активної самостійної роботи. Структура і зміст посібника повною мірою відповідають вимогам чинної навчальної програми для середньої школи. Для старшоклас..
30.00 грн.
Схеми і таблиці Німецька мова Авт: Співак В. Вид-во: Весна
У посібнику з німецької мови у вигляді таблиць і схем подано класифікацію частин мови, правила словозміни, словотворення, способи вживання слів у мовленні, а також відомості з синтаксису й пунктуації, фонетики та орфографії. Пропоноване видання призначене для учнів, учителів, абітурієнтів, студен..
30.00 грн.
Німецька граматика в таблицях і схемах Авт: Бережна В. Вид-во: Торсінг
У посібнику у зручній формі таблиць і схем викладено основні правила граматики німецької мови, вивчення яких передбачено чинною шкільною програмою. Видання спрямоване на формування основ граматичних знань і набуття мовних навичок школярів, абітурієнтів, студентів молодших курсів. Виклад матеріалу..
39.50 грн.
Німецька мова увесь шкільний курс у 100 темах Експрес-допомога Нова школа Авт: Воронкевич В. Вид: АССА
Експрес-допомога увесь шкільний курс у 100 темах містить матеріал усього шкільного курсу, відібраний у 100 найбільш важливих тем з німецької мови. Інформація представлена в наочній формі чітко на одну-дві сторінки, що дозволяє швидко знайти і запам’ятати необхідну тему. Посібник надає можливість ..
32.00 грн.
Практичний довідник Іспанська мова Авт: Єрмакова О. Вид-во: Весна
Даний посібник допоможе учням шкіл, ліцеїв, гімназій, студентам I-II курсів швидко й ефективно повторити матеріал, в оптимальний термін підготуватись до контрольної роботи, тематичного оцінювання, заліку чи екзамену. Містить теоретичні відомості за всією шкільною програмою, синтаксичні комплекси,..
30.00 грн.
Рятівник Німецька мова у таблицях і схемах Авт: Кордуп Р. Вид-во: Ранок
Навчальний посібник-довідник допоможе усім, хто вивчає німецьку, узагальнити і систематизувати свої знання правил читання і граматики. Від інших подібних навчальних посібників, виданих у нашій країні, цей посібник-довідник вигідно відрізняється лаконічністю та доступністю викладу матеріалу 5-11 к..
30.00 грн.
Спасатель Немецкий язык в таблицах и схемах Авт: Кордуп Р. Изд-во: Ранок
Учебное пособие-справочник поможет всем, кто изучает немецкий, обобщить и систематизировать свои знания правил чтения и грамматики. От других подобных учебных пособий, изданных в нашей стране, данное пособие-справочник выгодно отличается лаконичностью и доступностью изложения материала 5-11 класс..
28.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019