Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Довідники з Української мови та літератури

Довідники з Української мови та літератури

Довідники з предмету Українська мова та література містять матеріал програми 5-11 класів. Допоможуть при виконанні домашнього завдання, а також незамінні при підготовці до Зовнішнього Незалежного Оцінювання.

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Комплексний довідник Українська мова 5-11 класи Калина Авт: Дудка О. Шевелєва Л. Вид-во: Гімназія
Комплексний довідник з української мови для учнів 5-11 класів укладений за чинними програмами для загальноосвітніх навчальних закладів і містить теоретичний матеріал з основних розділів науки про мову, схеми лінгвістичного аналізу мовних одиниць та зразки їхнього виконання. Адресований учням, учи..
80.00 грн.
Практичний довідник Сучасний український правопис Авт: Попко О. Вид-во: Весна
Пропонований практичний довідник надасть можливість узагальнити, систематизувати та самостійно перевірити знання правил українського правопису, а також допоможе долучитися до активної самостійної роботи та підготуватися до тематичних і підсумкових атестацій, зовнішнього оцінювання й вступу до вищ..
20.00 грн.
Українська література Довідник для абітурієнтів та школярів Авт: Мелешко В. Вид-во: Літера
Довідник з української літератури є першим в Україні виданням, що охоплює весь матеріал шкільної програми з цього предмета. У книзі подано інформацію про особливості літературно-мистецького життя кожного періоду, біографічні відомості про майстрів слова, ґрунтовний аналіз усіх творів, передбачени..
180.00 грн.
Українська мова Довідник для абітурієнтів та школярів Авт: Дияк О. Вид-во: Літера
У довіднику послідовно і системно подано основні теоретичні питання курсу української мови. Матеріал структуровано за темами й об’єднано в розділи, які завершуються рубіжним тестуванням. Особливу увагу зосереджено на питаннях культури мови, зокрема на вимогах до написання власного висловлення. Те..
180.00 грн.
Український правопис Практикум Сонячник Авт: Дудка О. Шевелєва Л. Вид-во: Гімназія
Практикум з Українського правопису створений із метою вироблення й закріплення навичок грамотного письма. Посібник містить основні правила написання слів і вживання розділових знаків, систему тренувальних вправ, контрольні завдання та диктанти. Схвалено для використання у загальноосвітніх нав..
80.00 грн.
Український правопис у таблицях Авт: Шевелєва Л. Вид-во: Гімназія
До навчального посібника ввійшли основні правила української орфографії і пунктуації. Їх відібрано з урахуванням частоти помилок, яких припускаються на письмі, і наведено в 54 таблицях. Перед таблицями подано короткий теоретичний вступ: Основи українського правопису. Додаток містить 18 таблиць ві..
60.00 грн.
100% довідник Українська мова Авт: Терещенко В. Вид-во: УЛА
Навчально-практичний довідник укладено відповідно до програм МОН України та ЗНО з української мови та літератури. У ньому в дохідливій і зручній для опрацювання формі вміщено основні відомості про українську мову. Видання розраховане на учнів старших класів загальноосвітніх начальних закладів..
23.00 грн.
Весь шкільний курс 1000 найважливіших тем Авт: Виноградова Т. Вид-во: АССА
Довідник містить матеріал усього шкільного курсу, відібраний у 1000 найбільш важливих тем. Інформація представлена в наочній формі, що дозволяє швидко знайти і запам’ятати необхідну тему. Посібник відповідає чинній програмі МОН України. Надає можливість самостійно систематизувати знання, зосереди..
145.00 грн.
Диктанти і творчі завдання 5-9 класи Українська мова Авт: Омелянчук О. Вид: Торсінг
Збірник укладений відповідно до чинної програми з української мови для учнів 5-9 класів. Диктанти можна використовувати як для самостійної роботи, так і для роботи на уроках. У збірнику подано такі види диктантів: Розподільний, Кодовий, Буквений, Диктант-завдання, Графічний, Вибі..
44.00 грн.
Довідник школяра Українська мова Авт: Бондарчук К. Вид-во: Підручники і посібники
Довідник подає найважливіші відомості про українську мову. Докладно висвітлюються практично всі розділи: фонетика, орфоепія і графіка, орфографія, лексика, морфеміка і словотвір, граматика, стилістика. Опанування запропонованого матеріалу дасть можливість абітурієнтам якісно підготуватися до неза..
35.00 грн.
Енциклопедія Українська мова Авт: Муромцев І. Вид-во: Майстер-клас
Енциклопедія Українська мова розрахована на широке коло мовознавців - від початківців до фахівців, тому поєднує наукову точність із доступністю викладу. Видання подає основні загальнотеоретичні поняття мовознавства, найважливіші практичні відомості щодо правил української орфографії та пунктуації..
110.00 грн.
Збірник текстів для диктантів переказів та аудіювання 10-11 класи Авт: Н. І. Черсунова Вид: ПЕТ
Рівень стандарту + Академічний. Збірник переказів та аудіювання укладено відповідно до чинної навчальної програми, затвердженої Міністерством освіти і науки України. Посібник розрахований на учнів загальноосвітніх навчальних закладів та вчителів. ..
47.00 грн.
Збірник текстів для диктантів переказів та аудіювання 5-9 класи Нова програма Авт: Черсунова Н. Вид: ПЕТ
Збірник текстів для диктантів переказів та аудіювання 5-9 класи Нова програма. Посібник розрахований на учнів загальноосвітніх навчальних закладів та вчителів. Збірник укладено відповідно до чинної навчальної програми, затвердженої Міністерством освіти і науки України.   Схвалено для..
49.00 грн.
Крок до ВНЗ Українська мова та література Комплексний довідник Профільний рівень Авт: Марченко А. Вид-во: Весна
Основною метою складання комплексного довідника є якісна та грунтовна підготовка учнів до складання зовнішнього незалежного оцінювання. Саме із цією метою розроблено цілий комплекс завдань, які допоможуть учневі не тільки закріпити теоретичні знання, отримані під час проходження шкільного курсу, ..
80.00 грн.
Крок до ВНЗ Хрестоматія з Української літератури за програмою ЗНО Авт: Черсунова Н.  Вид-во: Весна
Хрестоматія з Української літератури за програмою ЗНО спрямована на комплексний підхід до вивчення літератури. До уривків творів дібрані питання, які допоможуть учневі краще засвоїти прочитане, щоб потім самостійно попрацювати над текстом. У кінці кожного розділу для самоперевірки подані тестові ..
60.00 грн.
Найкращий довідник Українська мова в таблицях та схемах Оновлена програма 5-9 класи Авт: Омелянчук О. Вид: Торсінг
Довідник укладено відповідно до чинної оновленої програми загальноосвітньої школи. Зручна структура посібника у вигляді таблиць і схем навчить учнів працювати зі схемами й таблицями, аналізувати, робити висновки, самостійно закріплювати й поглиблювати здобуті знання. Українська мова в таб..
22.00 грн.
Новий Довідник Українська мова Українська література Авт: Радишевська М. Вид-во: КАЗКА
Новий Довідник подає найважливіші відомості про українську мову та літературу. Стислий, зрозумілий текст, наочні приклади, а також оригінальна структура видання допоможуть грунтовно й швидко опанувати матеріал. Довідник можна використовувати як для вивчення окремих тем, так і для повторення вже п..
115.00 грн.
Олімпіади та конкурси з української мови та літератури Завдання відповіді Авт: В. Г. Сухенко Вид: Основа
У посыбнику завдання та відповіді шкільних, районних, міських, обласних та всеукраїнських олімпіад з української мови та літератури. Запропоновані завдання та відповіді для міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської творчості і.. Т. Г. Шевченка. Містить різнопланові завд..
60.00 грн.
Орфографічний словник учня початкових класів Авт: Бурячок А. Вид: Богдан
Цей зручний словник містить близько 22-х тисяч слів, в основному тих, що можуть становити труднощі щодо їх написання. Орфографічний словник української мови розрахований на школярів, студентів та широкий загал людей, які користуються державною мовою в повсякденному житті. Він відображає сучасний ..
42.00 грн.
Основи теорії літератури Авт: Пахаренко В. Вид-во: Генеза
У посібнику формулюються основні теоретико-літературні поняття: мистецтво та його види, художній образ, деталь, зміст і форма твору, жанрова система, композиція, художня мова, віршування, літературний процес, авторський стиль, методи, напрями, поняття про художність. Теоретичний матеріал розкрива..
30.00 грн.
Практикум з правопису і граматики української мови Авт: Ющук І. Вид-во: Освіта
Посібник оптимально поєднує теоретичні положення й практичні завдання, що сприяє засвоєнню граматики української мови і вдосконаленню правописних навичок учнів. Текстовий матеріал характеризується пізнавальністю, виховною й естетичною функціями слова. Посібник може бути використаний учителем для ..
60.00 грн.
Практичний довідник Українська мова Профільний рівень Авт: Попко О. Вид-во: Весна
Пропонований практичний довідник надасть можливість узагальнити, систематизувати та самостійно перевірити знання правил українського правопису, а також допоможе долучитися до активної самостійної роботи та підготуватися до тематичних і підсумкових атестацій, зовнішнього оцінювання й вступу до вищ..
40.00 грн.
Рятівник Українська мова у визначеннях, таблицях і схемах 5-11 класи Авт: Копитіна І. Вид-во: Ранок
Посібник містить теоретичні відомості шкільного курсу української мови та правила правопису. Подання матеріалу у вигляді таблиць і схем дасть змогу користувачеві узагальнити й систематизувати набуті знання, скоротити час на повторення матеріалу перед підсумковою контрольною роботою або перед екза..
30.00 грн.
Сучасний український правопис в таблицях і схемах Авт: Максименко В. Вид-во: Торсінг
У посібнику у зручній формі таблиць і схем викладено основні правила українського правопису, вивчення яких передбачено чинною шкільною програмою. Виклад матеріалу в таблицях та схемах сприяє кращому засвоєнню інформації та допомагає зосередити увагу на важливих правилах, фактах. Для учнів і в..
39.50 грн.
Схеми і таблиці Сучасний український правопис Авт: Співак Т. Вид-во: Весна
Навчальний посібник подає правила української орфографії та пунктуації, вміщені у 94 таблицях. Посібник складено на основі чинного українського правопису, для ілюстрування правил використано приклади з художньої літератури. Видання містить словничок найуживаніших слів із літерою ґ та словничок ск..
20.00 грн.
Увесь шкільний курс у 100 темах Українська література Авт: Омеляненко В. Вид-во: АССА
Довідник містить матеріал усього шкільного курсу, відібраний у 100 найбільш важливих тем. Інформація представлена в наочній формі чітко на одну сторінку, що дозволяє швидко знайти і запам’ятати необхідну тему. Посібник відповідає чинній програмі МОН України. Надає можливість самостійно ..
32.00 грн.
Увесь шкільний курс у 100 темах Українська мова Авт: Квартник Т. Вид-во: АССА
Довідник містить матеріал усього шкільного курсу, відібраний у 100 найбільш важливих тем. Інформація представлена в наочній формі чітко на одну сторінку, що дозволяє швидко знайти і запам’ятати необхідну тему. Посібник відповідає чинній програмі МОН України. Надає можливість самостійно ..
32.00 грн.
Українська література у стислому переказі Нова програма 5-11 класи Літературні Скарби Авт: Загоруйко О. Вид: Торсінг
Літературні Скарби. Щоб учень краще зрозумів задум письменника та особливість його творчості, перекази доповнені цитатами з творів та коментарем, що розташований одразу після відповідного переказу. Стисла форма переказів не порушує основних сюжетних ліній. У виданні зібрані скорочені тво..
77.00 грн.
Українська мова Довідник у таблицях 7-11 класи Авт: Таровита І. Вид-во: УЛА
Довідник охоплює курс Української мови для учнів 7-11 класів. Усі теми, передбачені чинною шкільною програмою, подані в доступній, стислій і наочній формі - у вигляді зручних таблиць, що допоможуть систематизувати й поглибити знання. Видання призначене для дітей старшого шкільного віку. ..
25.00 грн.
Українська мова Наскрізні лінії в дидактичних матеріалах 5-9 класи Ключові компетентності НУШ Авт: Фефілова Г. Вид: Основа
Українська мова Наскрізні лінії в дидактичних матеріалах 5-9 класи містить 4 розділи відповідно до провідних наскрізних ліній ключових компетентностей. Наведено тексти, що сприяють формуванню національної свідомості, розвитку духовної, фізичної, екологічної й естетичної культури школярів Нової ук..
65.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019