Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Довідники з Хімії

Довідники з Хімії

Довідники з предмету Хімія містять матеріал 7-11 класів. Допоможуть при виконанні домашнього завдання, а також незамінні при підготовці до Зовнішнього Незалежного Оцінювання.

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Рятівник Хімія у визначеннях, таблицях і схемах Авт: Білик О. Вид-во: Ранок
Посібник містить основний теоретичний матеріал зі шкільного курсу хімії. Зручне подання інформації у вигляді таблиць і схем допоможе повторити, узагальнити і систематизувати матеріал за всіма темами. Призначений для учнів 7–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів і абітурієнтів. ..
30.00 грн.
100% довідник Хімія Авт: Гончаренко Л. Вид-во: УЛА
Довідник підготовлений відповідно до чинної програми МОН України і програми ЗНО з хімії. Систематизований і поданий в оригінальному форматі теоретичний матеріал дає змогу читачеві знайти стислу відповідь на типові запитання найважливіших випробувань — ЗНО, ДПА, вступних іспитів до вищих навчальни..
23.00 грн.
Довідник у таблицях Хімія 7-11 класи Авт: Н. Островерхова Вид: УЛА
Зручні таблиці дозволять школярам поновити в пам’яті основні хімічні поняття, систематизувати й поглибити базові знання з неорганіки й органіки. Готуйтеся до контрольних робіт, ДПА та ЗНО разом з видавництвом «УЛА» Автор - Наталія Іванівна Островерхова. Усі теми, ..
25.00 грн.
Довідник школяра Хімія Авт: Березан О. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник містить теоретичний матеріал із загальної, неорганічної та органічної хімії, поданий відповідно до чинної програми з хімії для загальноосвітніх шкіл та програми ЗНО, приклади розв’язання типових задач, необхідні відомості про сучасну хімічну номенклатуру, фізико-хімічні величини, викорис..
70.00 грн.
Задачі районних олімпіад з хімії Авт: Г. Беліменко Вид: Основа
Посібник вміщує задачі районних олімпіад з хімії починаючи з 2008–2012 роках у м. Одеса, а також сорок задач для самостійного розв’язування. Додатково до складу посібника увійшли задачі за темами Розчини, Електроліз, Реакції за участі газоподібних речовин. Рекомендовано вчителям хімії та учня..
50.00 грн.
Збірник задач з Хімії Авт: О. Березан Вид: Підручники і посібники
У довіднику задачі до всіх розділів хімії, що вивчаються в загальноосвітніх навчальних закладах, які можуть бути використані для індивідуальної та групової роботи з учнями, з поглибленим вивченням хімії, що вивчають хімію і готуються до вступу у вищі учбові заклади. Для вчителів хімії та учнів, с..
60.00 грн.
Крок до ВНЗ Хімія Комплексний довідник Профільний рівень Авт: Гога С. Вид-во: Весна
Основною метою створення комплексного довідника є якісна та грунтовна підготовка учнів до складання зовнішнього незалежного оцінювання. З цією метою було розроблено цілий комплекс завдань, які допоможуть учневі не тільки закріпити теоретичні знання, отримані під час проходження шкільного курсу, а..
60.00 грн.
Навчальний посібник Органічна хімія Авт: Березан О. Вид-во: Підручники і посібники
Довідник містить найважливіші теоретичні питання курсу: будова, ізомерія, номенклатура, хімічні властивості, методи добування органічних речовин, генетичні зв'язки між ними та напрямки їх використання, а також завдання, вправи, тести та розрахункові задачі. Для вчителів хімії, учнів. ..
55.00 грн.
Пособие по химии для поступающих в вузы Авт: Хомченко Г. Изд-во: Новая волна
В этом известном пособии наиболее полно освещены все темы и вопросы приемных экзаменов по химии. Для лучшего усвоения курса химии приведены все необходимые дополнительные сведения. После каждой главы даются типовые задачи с решениями и задачи для самостоятельной работы. Книга предназначена поступ..
50.00 грн.
Спасатель Химия в определениях, таблицах и схемах Авт: Билык Е. Изд-во: Ранок
Пособие содержит основной теоретический материал школьного курса химии. Удобная форма подачи информации в виде таблиц и схем поможет повторить, обобщить и систематизировать материал по всем темам. Предназначено для учащихся 7 - 11 классов общеобразовательных учебных заведений и абитуриентов. ..
28.00 грн.
Увесь шкільний курс у 100 темах Хімія Авт: Мєшкова О. Вид-во: АССА
Довідник містить матеріал усього шкільного курсу, відібраний у 100 найбільш важливих тем. Інформація представлена в наочній формі чітко на одну сторінку, що дозволяє швидко знайти і запам’ятати необхідну тему. Посібник відповідає чинній програмі МОН України. Надає можливість самостійно ..
32.00 грн.
Хімія 7-11 класи Збірник задач і вправ Авт: Ярошенко О. Вид: Освіта
Збірник задач і вправ Хімії 7-11 класи адресовано учням загальноосвітніх навчальних закладів, які не байдужі до своїх навчальних досягнень з хімії, випускникам ЗНЗ, які вирішили складати зовнішнє незалежне оцінювання з хімії, студентам майбутнім вчителям хімії. Посібник складається з 13 розділів,..
70.00 грн.
Хімія в таблицях і схемах Авт: Варавва Н. Вид-во: Торсінг
У посібнику у зручній формі таблиць і схем викладено основні поняття хімії, вивчення яких передбачено чинною шкільною програмою. Виклад матеріалу в таблицях та схемах сприяє кращому засвоєнню інформації та допомагає зосередити увагу на важливих правилах, фактах, формулах. Для учнів і вчителів..
39.50 грн.
Хімія в таблицях та схемах 7-9 класи Найкращий довідник Авт: Євсеєв Р. С. Вид: Торсінг
Найкращий довідник з Хімії для учнів 7-9 класів укладено відповідно до чинної Оновленої програми загальноосвітньої школи. Шпаргалки, що розташовані, на звороті обкладинки, допоможуть швидко знайти відповіді на питання, що цікавлять. Зручна структура посібника у вигляді..
22.00 грн.
Хімія Довідник для абітурієнтів та школярів Авт: Гриньова М. Вид-во: Літера
У посібнику-довіднику викладено теоретичні основи загальної, неорганічної та органічної хімії в обсязі, необхідному для складання зовнішнього незалежного оцінювання. Кожен розділ посібника супроводжується тестовими завданнями, задачами, вправами для самоконтролю. Узагальнено зразки розв’язків роз..
180.00 грн.
Хімія Збірник завдань 10–11 клас Ключові компетентності Авт: Мєшкова О. Вид: Основа
Ключові компетентності Збірник завдань містить типові задачі та завдання, які охоплюють навчальні теми курсу хімії 10–11 класів зі зразками їх розв’язань. Значна кількість задач дає можливість учителю використовувати їх у поточній навчальній діяльності учнів, а також формувати з них потрібну кіль..
75.00 грн.
Хімія у визначеннях таблицях прикладах Навчальний посібник для 7–11 класів Авт: Бутенко А. Вид: Гімназія
Навчальний посібник для учнів 7–11 класів Хімія у визначеннях таблицях прикладах складено за програмою зовнішнього незалежного оцінювання, затвержденою МОН України. Теоретичний матеріал з необхідним коротким поясненням подано у формі таблиць і схем.   Схвалено для використання у зага..
60.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019