Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Довідники Початкова школа

Довідники Початкова школа

Довідники, посібники, схеми та таблиці з математики, української мови, англійської мови, природознавства, інформатики, русского языка для учнів початкових класів та їх батьків.

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
5 кроків до успіху Математика Оновлена програма Задачі Авт: Н. Лебеденко Вид: Торсінг
Оновлена програма Задачі. Посібник містить усі типи задач, що зустрічаються у програмі з математики початкової школи. Посібник також включає приклади оформлення задач різних типів. ..
30.00 грн.
5 кроків до успіху Орфограми Українська мова Вид: Торсінг
Українська мова Орфограми 5 кроків до успіху, книжка допоможе маленькому учню сформувати елементарні уміння орфографічно писати слова українською мовою. Мета цього посібника - допомогти дитині опанувати ряд важливих правил граматики і надати їй можливості набути певного автоматизму під час розв'я..
20.00 грн.
5 кроків до успіху посібник Швидко навчаємо читати Вид: Торсінг
5 кроків до успіху. Цей посібник допоможе дитині швидко опанувати читання рідною мовою. Посібник розрахований на сумісну роботу батьків з дітьми. Завдяки оригінальній подачі матеріалу, яскравим ілюстраціям і цікавим вправам, дитина напевно зацікавиться процесом навчання. Крім того, книжка містить..
20.00 грн.
English 1–4 класи Англійська мова Різнорівневі твори з планами Авт: Чіміріс Ю. Вид: УЛА
Різнорівневі твори з планами English 1–4 класи допоможуть учням легко опанувати базовий курс англійської мови. Посібники містять завдання трьох рівнів складності — початкового Starter Level, базового Beginner та достатнього Рre-Intermediate. Видання допо..
40.00 грн.
PYTHON для дітей Веселий вступ до програмування Авт: Джейсон Бріґґс Р. Видавництво Старого Лева
Книжка легко та невимушено допоможе вивчити основи мов програмування Python, що завдяки простому і зрозумілому синтаксису особливо пасує для новачків. Крок за кроком, на простих та дотепних прикладах та з допомогою смішних завдань ви зможете пізнати тонкощі мови Python. Навчитеся використовувати ..
250.00 грн.
Ілюстрований словник молодшого школяра 1-4 класи Мовних труднощів Авт: О. Коваленко Вид: Весна
Серія Ілюстрований словник молодшого школяра включає 5 словників, необхідних учням початкових класів для успішного опанування знаннями й уміннями, передбаченими навчальними програмами з української мови і літературного читання, а також для підготовки до підсумкової атестації: тлумачний, орфографі..
30.00 грн.
Ілюстрований словник молодшого школяра застарілих слів 1-4 класи Авт: А. Ємець Вид: Весна
В посібнику для учнів 1-4 класів, зібрані застарілі слова, які часто зустрічаються під час читання художньої літератури у початковій школі. Слова згруповані за тематичним принципом Хата, Двір, Людина, Вбрання, Їжа, Свята тощо. Кожне слово супроводжується поясненням, цитатою з приклад..
30.00 грн.
Ілюстрований словник молодшого школяра Орфографічний словник 1-4 класи Авт: Коваленко О. Вид-во: Весна
Орфографічний словник містить близько трьох тисяч слів, правопис яких викликає труднощі. Він стане у пригоді молодшим школярам під час вирішення орфографічних завдань: допоможе знайти правильний варіант написання слова з орфограмою. ..
30.00 грн.
Ілюстрований словник молодшого школяра Розбір слова за будовою 1-4 класи Українська мова Авт: Ткаченко Л. Вид: Весна
Ілюстрований словник молодшого школяра 1-4 класи містить слова і словоформи сучасної української літературної мови, які розібрані за будовою відповідно до сучасних норм. Користування словником збагатить мовлення молодшого школяра, покращить його знання з будови слова. Призначений для учнів початк..
30.00 грн.
Ілюстрований словник молодшого школяра Словник синонімів, антонімів, омонімів 1-4 класи Авт: Купіна І. Вид-во: Весна
Посібник включає словник синонімів, антонімів, омонімів. Словник містить найпоширеніші слова і сталі вислови сучасної української літературної мови, які учні початкових класів можуть використовувати в усних і письмових висловленнях. ..
30.00 грн.
Ілюстрований словник молодшого школяра Тлумачний словник 1-4 класи Авт: Руднєва А. Вид-во: Весна
Тлумачний словник молодшого школяра містить тлумачення найбільш уживаних слів і мовних зворотів. З його допомогою молодші школярі з'ясують значення незрозумілих слів, які трапляються їм у книжках і в побутовому спілкуванні. Призначений для учнів початкової школи та вчителів. ..
30.00 грн.
Ілюстрований словник молодшого школяра Фразеологічний словник 1-4 класи Авт: Ємець А. Вид-во: Весна
Фразеологічний словник пропонує найбільш уживані сталі вислови, які для зручності використання згруповані тематично. До кожного вислову подано пояснення, синонімічні варіанти, невеликий художній твір, який демонструє вживання фразеологізму. Також наведені посилання на твори класичної дитячої літе..
30.00 грн.
Інформатика в таблицях і схемах для учнів початкових класів Авт: Москаленко В. Вид-во: Торсінг
У посібнику пропонується шкільний матеріал з інформатики у таблицях і схемах. Така форма спростить розуміння теоретичних понять сучасної науки, навчить бачити інформаційні процеси у повсякденному житті, уникати помилок при роботі з комп'ютером. Посібник - основи інформатики в початковій школі. На..
34.50 грн.
Англійська грамота Повний довідник для початкової школи Авт: Іванова Ю. Whalen J. Вид-во: New Time
Англійська грамота - унікальний довідник, що містить весь матеріал, який проходять діти з англійської мови в загальноосвітній школі за перші 4 роки. Видання стане у пригоді й дорослим, які почали вивчати англійську. Для зручності використання довідник поділений на три частини: Правила чит..
79.00 грн.
Англійська мова без проблем Вправи і завдання 1-4 класи Авт: Омеляненко В. Вид-во: АССА
Вправи і завдання, що увійшли до збірника, допоможуть молодшим школярам у простій і цікавій формі повторити і закріпити навички з англійської мови. Завдання книги дібрані відповідно до програми навчання в 1-4 класах загальноосвітньої школи. Оригінальний збірник буде корисний молодшим школярам для..
54.00 грн.
Англійська мова в таблицях та схемах для учнів початкових класів Авт: Вакуленко Н. Вид-во: Торсінг
Посібник охоплює основний матеріал початкової загальноосвітньої школи з граматики англійської мови. Поступовий перехід від початкового рівня до базових знань дозволяє працювати з посібником однаково продуктивно як у першому, так і у четвертому класах. Матеріал навчального посібника викладений сти..
39.50 грн.
Англійська мова Довідник у наліпках 1-4 класи Авт: О. Подорожна Вид: АССА
У посібнику «Англійська мова» 1-4 клас представлено 48 багаторазових наклейок, які допоможуть швидко і легко вивчити англійську з нуля. Транскрипція, неправильні дієслова, часи - велика кількість складних даних часто заплутує учнів. У довіднику інформація подана в зручній формі: схеми, т..
24.00 грн.
Англійська мова Довідничок для учнів початкових класів Авт: Давиденко Л. Вид-во: Підручники і посібники
Довідник з Англійської мови адресований учням початкових класів загальноосвітніх шкіл та шкіл з поглибленим вивченням англійської мови. Він містить основи нормативного курсу фонетики і граматики сучасної англійської мови та зразки навчальних монологів та діалогів, які допоможуть учням зв'язно вис..
28.00 грн.
Англійська мова Різнорівневі тематичні діалоги English 1–4 класи Авт: Чіміріс Ю. Вид: УЛА
Допоможе учням 1–4 класів легко опанувати базовий курс англійської мови.  Посібники стануть незамінними помічниками школярів під час виконання домашніх завдань, підготовки до контрольних та підсумкових робіт, словникових диктантів та аудіювань. Посібники містять завдан..
40.00 грн.
Англійська мова Таблиці Схеми Формули 1-4 класи Авт: О. Конобевська Вид: УЛА
Посібник з англійської мови 1-4 класи відповідає чинній програмі МОН України для початкової школи. Усю необхідну інформацію подано у вигляді простих і зрозумілих таблиць, схем і алгоритмів, що допоможе поглибити знання з англійської мови, отримати додаткову інформацію зі складних питань та п..
19.00 грн.
Англійська мова Таблиці та схеми Початковий рівень Авт: Давиденко Л. Вид: Підручники і посібники
Англійська мова Таблиці та схеми Початковий рівень. Посібник укладений на основі чинної програми МОН України з англійської мови. Його мета подати основи граматики англійської мови в стислій і доступній формі.   Для учнів, які вивчають ангійську мову на початковому рівні, учителів, ре..
20.00 грн.
Английская грамота Полный справочник для начальной школы Авт: Иванова Ю. Whalen J. Изд-во: New Time
Полный справочник для начальной школы включает весь материал новой программы начальной школы по английском языку. Для удобства использования справочник разбит на три части: Правила чтения + описание английских звуков и знаков транскрипции Грамматика Тематический словарь и разг..
79.00 грн.
Английский язык в таблицах и схемах для начальных классов Авт: Вакуленко Н. Изд-во: Торсінг
В пособиях предлагается школьный материал в таблицах и схемах. Такая форма поможет не только быстро найти нужное правило, закрепить пройденный материал, но и научиться анализировать информацию, применяя ее на практике. Руководство пригодится при изучении сложных тем, потому что здесь последовател..
32.00 грн.
Англо-український Українсько-англійський словник для учнів молодших класів Понад 6000 слів та виразів Авт: Зайковскі С. Вид: Богдан
Англо-український Українсько-англійський словник укладений згідно з чинною програмою з англійської мови для учнів молодших класів середньої загальноосвітньої школи та містить понад 6000 слів та виразів. З його допомогою учні молодшого шкільного віку зможуть прочитати та перекласти англійські текс..
43.00 грн.
Англо-український українсько-англійський словник Для учнів початкових класів Авт: Бизова Н. Вид: Літера
Призначено для учнів початкових класів. Англо-український українсько-англійський словник містить понад 5000 слів і виразів, що складають лексичну основу вивчення англійської мови. Словник стане у пригоді як під час виконання завдань з підручників англійської мови, так і при читанні та перекладі т..
35.00 грн.
Библиотека школьника Иллюстрированный словарь для детей пословиц и поговорок Изд: Веско
Иллюстрированный словарь пословиц и поговорок для детей с цветными картинками серия: Библиотека школьника. Тайна народной мудрости и красота народной речи. Эта книга может являться учебным пособием для детей младшей и средней школы. В нее вошли самые распространенные пословицы и поговорки. ..
49.00 грн.
Довідник молодшого школяра Англійська мова Авт: Жукова О. Вид-во: АССА
Довідник містить стислі відомості з англійської мови, викладені відповідно до нової програми початкової школи. Використання посібника дозволить учневі уточнити незрозуміле, заповнити наявні прогалини, удосконалити власні вміння й навички, систематизувати отримані знання. Вдале поєднання теоретичн..
42.00 грн.
Довідник молодшого школяра з Української мови і мовлення Авт: Вашуленко М. Вид-во: Освіта
Довідник призначено для роботи учнів на уроці української мови під керівництвом учителя та вдома з батьками. Містить основні відомості з мови і мовлення, передбачені Новою програмою, приклади мовних розборів, аналіз найпоширеніших помилок учнів. Словники синонімів, антонімів, фразеологізмів, влас..
50.00 грн.
Довідник молодшого школяра Математика Авт: Марченко І. Вид-во: АССА
Довідник містить стислі відомості з математики, викладені відповідно до нової програми початкової школи. Використання посібника дозволить учневі уточнити незрозуміле, заповнити наявні прогалини, удосконалити власні вміння й навички, систематизувати отримані знання. Вдале поєднання теоретичного ма..
42.00 грн.
Довідник молодшого школяра Українська мова Авт: Медведь О. Вид-во: АССА
Довідник містить стислі відомості з української мови, викладені відповідно до нової програми початкової школи. Використання посібника дозволить учневі уточнити незрозуміле, заповнити наявні прогалини, удосконалити власні вміння й навички, систематизувати отримані знання. Вдале поєднання теоретичн..
42.00 грн.
Довідник молодшого школяра Я відмінник Авт: Меренцова О. Вид-во: Торсінг
Пропонований посібник охоплює основний матеріал початкової школи з української мови, читання, математики, природознавства. Поступовий перехід від початкового рівня до базових знань дозволяє працювати з посібниками однаково продуктивно і в 1 класі, і в 4 класі. Творчі завдання, цікаві розповіді, і..
62.00 грн.
Довідник у таблицях 1–4 класи Англійська мова Авт: Чіміріс Ю. Вид: УЛА
Довідники дозволять швидко та якісно підготуватися до самостійних та контрольних робіт та ДПА. Довідник у таблицях допоможе учням 1–4 класів систематизувати й поглибити знання з української, англійської, російської мов та математики. Усі відомості подані в доступній, стислій і наочні..
25.00 грн.
Довідник у таблицях 1–4 класи Математика Авт: Бачинська І. Вид: УЛА
Довідник Математика допоможе учням 1–4 класів систематизувати й поглибити знання з математики.  Усі відомості подані в доступній, стислій і наочній формі - у вигляді зручних таблиць з математики. Видання містить правила й визначення, що супроводжуються зрозум..
25.00 грн.
Довідник учня початкових класів 1-4 класи Українська мова Природознавство Математика Оновлена програма Авт: Будна Н. Вид: Богдан
Призначений для учнiв початкових класiв, учителiв, батьків, вихователів груп продовженого дня. Довідник сприяє узагальненню знань учнiв початкових класiв з української мови, математики та природознавства, а також систематизувати загальнонавчальні навички i вмiння учнiв. Зміст, об’єм та послiдовнi..
25.00 грн.
Довідник-тренажер 1-4 класи Базові правила Англійська мова 2 в 1 Авт: Л. Зінов'єва Вид: УЛА
Довідник-тренажер з англійської мови допоможе вашим маленьким школярикам зробити впевнені кроки у вивченні іноземних мов. Довідкова інформація, структурована й зручно розміщена в книзі, допоможе дітлахам опанувати базовий матеріал, а рухомі круги-тренажери внесуть ігровий момен..
23.00 грн.
Довідник-тренажер 2 в 1 Англійська мова 1-4 класи Базові слова Словник Авт: Собчук О. Вид: УЛА
Інформація, структурована й зручно розміщена в книзі, допоможе дітлахам опанувати базовий матеріал, а рухомі круги-тренажери внесуть у навчання ігровий момент та допоможуть закріпити здобуті знання. Формат видання сприятиме кращому запам’ятовуванню та підвищенню зацікавлен..
23.00 грн.
Довідник-тренажер 2 в 1 Математика Вивчаємо таблицю множення Авт: О. Собчук Вид: УЛА
Довідник-тренажер з математики 1–4 класи допоможе вашим маленьким школярикам зробити впевнені кроки у вивченні перших шкільних предметів. Зручна формат видання сприятиме кращому запам’ятовуванню та підвищенню зацікавленості в дитини, а також розвитку уваги, координації рухів та дрібної м..
23.00 грн.
Довідник-тренажер Рахуємо в межах 100 Математика 2 в 1 Авт: Собчук О. Вид: УЛА
Поданий матеріал у довіднику з математики для початкових класів, структурований й зручно розміщений в книзі. Він допоможе дітлахам опанувати базовий матеріал, а рухомі круги-тренажери внесуть ігровий момент у навчання та допоможуть закріпити здобуті знання. Такий формат видання ..
23.00 грн.
Довідничок з англійської мови для учнів початкових класів 1-4 класи Авт: Давиденко Л. Вид: Підручники і посібники
Англійська мова 1-4 класи довідник адресований учням початкових класів загальноосвітніх шкіл та шкіл з поглибленим вивченням англійської мови. Він містить основи нормативного курсу фонетики і граматики сучасної англійської мови та зразки навчальних монологів та діалогів, які допоможуть учням зв'я..
28.00 грн.
Довідничок з німецької мови для учнів початкових класів 1-4 класи Авт: Грицюк І. Вид: Підручники і посібники
Довідник 1-4 клас Німецька мова призначений для засвоєння та закріплення основ граматики, фонетики та лексики німецької мови. Посібник укладений на основі навчальних програм з іноземної мови і відповідає вимогам викладання німецької мови.   Для учнів початкового та середнього ступені..
25.00 грн.
Довідничок з польської мови для учнів початкових класів 1-4 класи Авт: Мастиляк В. Вид: Підручники і посібники
Довідничок Польська мова 1-4 класи укладений на основі чинної програми МОН України з польської мови. Його мета подати основи фонетики, морфології й орфографії в стислій і доступній формі.   Для учнів, які вивчають польську мову на початковому рівні, учителів, репетиторів і ..
20.00 грн.
Довідничок учня 1-4 класів Українська мова Авт: Оксана  Давидова Вид: Підручники і посібники
Довідничок учня 1-4 класів Українська мова містить узагальнений теоретичний матеріал з української мови, що охоплює всі розділи чинної програми початкової школи. Для учнів початкових класів, вчителів. ..
25.00 грн.
Експрес-словник 1-4 класи Англійський тематичний Авт: Зінов'єва Л. Вид-во: УЛА
Навчальний посібник містить базові слова англійської мови за темами та правила утворення множини іменників для учнів початкових класів. Компактний, 20х20 см, у вигляді рухомих картонних кіл з віконцями. ..
15.00 грн.
Експрес-словник 1-4 класи Англо-Український Авт: Зінов'єва Л. Вид-во: УЛА
Навчальний посібник містить базові слова англійської мови, транскрипцію, переклад, пояснення знаків транскрипції для учнів початкових класів. Компактний, 20х20 см, у вигляді рухомих картонних кіл з віконцями. ..
15.00 грн.
Експрес-словник 1-4 класи Неправильні дієслова Авт: Зінов'єва Л. Вид-во: УЛА
Навчальний посібник містить три форми базових неправильних дієслів англійської мови, переклад, схеми утворення часів для учнів початкових класів. Компактний, 20х20 см, у вигляді рухомих картонних кіл з віконцями. ..
15.00 грн.
Експрес-словник 1-4 класи Розбір слова за будовою Вид-во: УЛА
Навчальний посібник містить зразки розбору слів за будовою, пояснення термінології та план розбору слова за будовою для учнів початкових класів. Компактний, 20х20 см, у вигляді рухомих картонних кіл з віконцями. ..
15.00 грн.
Експрес-словник 1-4 класи Синоніми та антоніми Вид-во: УЛА
Навчальний посібник містить зразки синонімів та антонімів в українській мові, пояснення термінології для учнів початкових класів. Компактний, 20х20 см, у вигляді рухомих картонних кіл з віконцями. ..
15.00 грн.
Експрес-словник 1-4 класи Словникові слова Вид-во: УЛА
Навчальний посібник містить зразки словникових слів української мови, пояснення термінології для учнів початкових класів. Компактний, 20х20 см, у вигляді рухомих картонних кіл з віконцями. ..
15.00 грн.
Збірник диктантів 1-4 класи Українська мова Авт: Н. Сергієнко Вид: Торсінг
Видання призначено для вчителів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів та батьків учнів. Збірник диктантів з української мови укладено відповідно до чинної Оновленої програми вивчення української мови в початковій школі. У ньому наведено контрольні диктанти, а також різні види навчальних..
44.00 грн.
Збірник диктантів 1-4 класи Українська мова Нова програма Авт: Уліщенко В. Вид: Гімназія
Видання призначено для вчителів 1—4 класів загальноосвітніх навчальних закладів та батьків. Збірник диктантів Українська мова укладено відповідно до чийної програми вивчення української мови в початковій школі. У ньому наведено контрольні диктанти, а також різні в..
60.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019