Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 150 гривен !
Доставка
Оплата

Довідники Початкова школа

Довідники Початкова школа

Довідники, посібники, схеми та таблиці з математики, української мови, англійської мови, природознавства, інформатики, русского языка для учнів початкових класів та їх батьків.

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Оновлена програма Задачі. Посібник містить усі типи задач, що зустрічаються у програмі з математики початкової школи. Посібник також включає приклади оформлення задач різних типів. ..
30.00 грн.
English 1–4 класи Англійська мова Різнорівневі твори з планами Авт: Чіміріс Ю. Вид: УЛА
Різнорівневі твори з планами English 1–4 класи допоможуть учням легко опанувати базовий курс англійської мови. Посібники містять завдання трьох рівнів складності — початкового Starter Level, базового Beginner та достатнього Рre-Intermediate. Видання допо..
31.00 грн.
Ілюстрований словник молодшого школяра 1-4 класи Мовних труднощів Авт: О. Коваленко Вид: Весна
Серія Ілюстрований словник молодшого школяра включає 5 словників, необхідних учням початкових класів для успішного опанування знаннями й уміннями, передбаченими навчальними програмами з української мови і літературного читання, а також для підготовки до підсумкової атестації: тлумачний, орфографі..
27.00 грн.
Ілюстрований словник молодшого школяра застарілих слів 1-4 класи Авт: А. Ємець Вид: Весна
В посібнику для учнів 1-4 класів, зібрані застарілі слова, які часто зустрічаються під час читання художньої літератури у початковій школі. Слова згруповані за тематичним принципом Хата, Двір, Людина, Вбрання, Їжа, Свята тощо. Кожне слово супроводжується поясненням, цитатою з приклад..
27.00 грн.
Ілюстрований словник молодшого школяра Орфографічний словник 1-4 класи Авт: Коваленко О. Вид-во: Весна
Орфографічний словник містить близько трьох тисяч слів, правопис яких викликає труднощі. Він стане у пригоді молодшим школярам під час вирішення орфографічних завдань: допоможе знайти правильний варіант написання слова з орфограмою. ..
27.00 грн.
Ілюстрований словник молодшого школяра Словник синонімів, антонімів, омонімів 1-4 класи Авт: Купіна І. Вид-во: Весна
Посібник включає словник синонімів, антонімів, омонімів. Словник містить найпоширеніші слова і сталі вислови сучасної української літературної мови, які учні початкових класів можуть використовувати в усних і письмових висловленнях. ..
27.00 грн.
Ілюстрований словник молодшого школяра Тлумачний словник 1-4 класи Авт: Руднєва А. Вид-во: Весна
Тлумачний словник молодшого школяра містить тлумачення найбільш уживаних слів і мовних зворотів. З його допомогою молодші школярі з'ясують значення незрозумілих слів, які трапляються їм у книжках і в побутовому спілкуванні. Призначений для учнів початкової школи та вчителів. ..
27.00 грн.
Ілюстрований словник молодшого школяра Фразеологічний словник 1-4 класи Авт: Ємець А. Вид-во: Весна
Фразеологічний словник пропонує найбільш уживані сталі вислови, які для зручності використання згруповані тематично. До кожного вислову подано пояснення, синонімічні варіанти, невеликий художній твір, який демонструє вживання фразеологізму. Також наведені посилання на твори класичної дитячої літе..
27.00 грн.
Інформатика в таблицях і схемах для учнів початкових класів Авт: Москаленко В. Вид-во: Торсінг
У посібнику пропонується шкільний матеріал з інформатики у таблицях і схемах. Така форма спростить розуміння теоретичних понять сучасної науки, навчить бачити інформаційні процеси у повсякденному житті, уникати помилок при роботі з комп'ютером. Посібник - основи інформатики в початковій школі. На..
32.00 грн.
Англійська грамота Повний довідник для початкової школи Авт: Іванова Ю. Whalen J. Вид-во: New Time
Англійська грамота - унікальний довідник, що містить весь матеріал, який проходять діти з англійської мови в загальноосвітній школі за перші 4 роки. Видання стане у пригоді й дорослим, які почали вивчати англійську. Для зручності використання довідник поділений на три частини: Правила чит..
69.00 грн.
Англійська мова без проблем Вправи і завдання 1-4 класи Авт: Омеляненко В. Вид-во: АССА
Вправи і завдання, що увійшли до збірника, допоможуть молодшим школярам у простій і цікавій формі повторити і закріпити навички з англійської мови. Завдання книги дібрані відповідно до програми навчання в 1-4 класах загальноосвітньої школи. Оригінальний збірник буде корисний молодшим школярам для..
54.00 грн.
Англійська мова в таблицях та схемах для учнів початкових класів Авт: Вакуленко Н. Вид-во: Торсінг
Посібник охоплює основний матеріал початкової загальноосвітньої школи з граматики англійської мови. Поступовий перехід від початкового рівня до базових знань дозволяє працювати з посібником однаково продуктивно як у першому, так і у четвертому класах. Матеріал навчального посібника викладений сти..
32.00 грн.
Англійська мова Довідник у наліпках 1-4 класи Авт: О. Подорожна Вид: АССА
У посібнику «Англійська мова» 1-4 клас представлено 48 багаторазових наклейок, які допоможуть швидко і легко вивчити англійську з нуля. Транскрипція, неправильні дієслова, часи - велика кількість складних даних часто заплутує учнів. У довіднику інформація подана в зручній формі: схеми, т..
24.00 грн.
Англійська мова Довідничок для учнів початкових класів Авт: Давиденко Л. Вид-во: Підручники і посібники
Довідник з Англійської мови адресований учням початкових класів загальноосвітніх шкіл та шкіл з поглибленим вивченням англійської мови. Він містить основи нормативного курсу фонетики і граматики сучасної англійської мови та зразки навчальних монологів та діалогів, які допоможуть учням зв'язно вис..
20.00 грн.
Англійська мова Різнорівневі тематичні діалоги English 1–4 класи Авт: Чіміріс Ю. Вид: УЛА
Допоможе учням 1–4 класів легко опанувати базовий курс англійської мови.  Посібники стануть незамінними помічниками школярів під час виконання домашніх завдань, підготовки до контрольних та підсумкових робіт, словникових диктантів та аудіювань. Посібники містять завдан..
31.00 грн.
Англійська мова Таблиці Схеми Формули 1-4 класи Авт: О. Конобевська Вид: УЛА
Посібник з англійської мови 1-4 класи відповідає чинній програмі МОН України для початкової школи. Усю необхідну інформацію подано у вигляді простих і зрозумілих таблиць, схем і алгоритмів, що допоможе поглибити знання з англійської мови, отримати додаткову інформацію зі складних питань та п..
19.00 грн.
Английская грамота Полный справочник для начальной школы Авт: Иванова Ю. Whalen J. Изд-во: New Time
Полный справочник для начальной школы включает весь материал новой программы начальной школы по английском языку. Для удобства использования справочник разбит на три части: Правила чтения + описание английских звуков и знаков транскрипции Грамматика Тематический словарь и разг..
69.00 грн.
Английский язык в таблицах и схемах для начальных классов Авт: Вакуленко Н. Изд-во: Торсінг
В пособиях предлагается школьный материал в таблицах и схемах. Такая форма поможет не только быстро найти нужное правило, закрепить пройденный материал, но и научиться анализировать информацию, применяя ее на практике. Руководство пригодится при изучении сложных тем, потому что здесь последовател..
32.00 грн.
Довідник молодшого школяра Англійська мова Авт: Жукова О. Вид-во: АССА
Довідник містить стислі відомості з англійської мови, викладені відповідно до нової програми початкової школи. Використання посібника дозволить учневі уточнити незрозуміле, заповнити наявні прогалини, удосконалити власні вміння й навички, систематизувати отримані знання. Вдале поєднання теоретичн..
35.00 грн.
Довідник молодшого школяра з Української мови і мовлення Авт: Вашуленко М. Вид-во: Освіта
Довідник призначено для роботи учнів на уроці української мови під керівництвом учителя та вдома з батьками. Містить основні відомості з мови і мовлення, передбачені Новою програмою, приклади мовних розборів, аналіз найпоширеніших помилок учнів. Словники синонімів, антонімів, фразеологізмів, влас..
40.00 грн.
Довідник молодшого школяра Математика Авт: Марченко І. Вид-во: АССА
Довідник містить стислі відомості з математики, викладені відповідно до нової програми початкової школи. Використання посібника дозволить учневі уточнити незрозуміле, заповнити наявні прогалини, удосконалити власні вміння й навички, систематизувати отримані знання. Вдале поєднання теоретичного ма..
35.00 грн.
Довідник молодшого школяра Українська мова Авт: Медведь О. Вид-во: АССА
Довідник містить стислі відомості з української мови, викладені відповідно до нової програми початкової школи. Використання посібника дозволить учневі уточнити незрозуміле, заповнити наявні прогалини, удосконалити власні вміння й навички, систематизувати отримані знання. Вдале поєднання теоретичн..
35.00 грн.
Довідник молодшого школяра Я відмінник Авт: Меренцова О. Вид-во: Торсінг
Пропонований посібник охоплює основний матеріал початкової школи з української мови, читання, математики, природознавства. Поступовий перехід від початкового рівня до базових знань дозволяє працювати з посібниками однаково продуктивно і в 1 класі, і в 4 класі. Творчі завдання, цікаві розповіді, і..
62.00 грн.
Довідник у таблицях 1–4 класи Англійська мова Авт: Чіміріс Ю. Вид: УЛА
Довідники дозволять швидко та якісно підготуватися до самостійних та контрольних робіт та ДПА. Довідник у таблицях допоможе учням 1–4 класів систематизувати й поглибити знання з української, англійської, російської мов та математики. Усі відомості подані в доступній, стислій і наочні..
21.00 грн.
Довідник у таблицях 1–4 класи Математика Авт: Бачинська І. Вид: УЛА
Довідник Математика допоможе учням 1–4 класів систематизувати й поглибити знання з математики.  Усі відомості подані в доступній, стислій і наочній формі - у вигляді зручних таблиць з математики. Видання містить правила й визначення, що супроводжуються зрозум..
21.00 грн.
Довідник-тренажер 1-4 класи Базові правила Англійська мова 2 в 1 Авт: Л. Зінов'єва Вид: УЛА
Довідник-тренажер з англійської мови допоможе вашим маленьким школярикам зробити впевнені кроки у вивченні іноземних мов. Довідкова інформація, структурована й зручно розміщена в книзі, допоможе дітлахам опанувати базовий матеріал, а рухомі круги-тренажери внесуть ігровий момен..
21.00 грн.
Довідник-тренажер 2 в 1 Англійська мова 1-4 класи Базові слова Словник Авт: Собчук О. Вид: УЛА
Інформація, структурована й зручно розміщена в книзі, допоможе дітлахам опанувати базовий матеріал, а рухомі круги-тренажери внесуть у навчання ігровий момент та допоможуть закріпити здобуті знання. Формат видання сприятиме кращому запам’ятовуванню та підвищенню зацікавлен..
21.00 грн.
Довідник-тренажер 2 в 1 Математика Вивчаємо таблицю множення Авт: О. Собчук Вид: УЛА
Довідник-тренажер з математики 1–4 класи допоможе вашим маленьким школярикам зробити впевнені кроки у вивченні перших шкільних предметів. Зручна формат видання сприятиме кращому запам’ятовуванню та підвищенню зацікавленості в дитини, а також розвитку уваги, координації рухів та дрібної м..
21.00 грн.
Довідник-тренажер Рахуємо в межах 100 Математика 2 в 1 Авт: Собчук О. Вид: УЛА
Поданий матеріал у довіднику з математики для початкових класів, структурований й зручно розміщений в книзі. Він допоможе дітлахам опанувати базовий матеріал, а рухомі круги-тренажери внесуть ігровий момент у навчання та допоможуть закріпити здобуті знання. Такий формат видання ..
21.00 грн.
Експрес-словник 1-4 класи Англійський тематичний Авт: Зінов'єва Л. Вид-во: УЛА
Навчальний посібник містить базові слова англійської мови за темами та правила утворення множини іменників для учнів початкових класів. Компактний, 20х20 см, у вигляді рухомих картонних кіл з віконцями. ..
15.00 грн.
Експрес-словник 1-4 класи Англо-Український Авт: Зінов'єва Л. Вид-во: УЛА
Навчальний посібник містить базові слова англійської мови, транскрипцію, переклад, пояснення знаків транскрипції для учнів початкових класів. Компактний, 20х20 см, у вигляді рухомих картонних кіл з віконцями. ..
15.00 грн.
Експрес-словник 1-4 класи Неправильні дієслова Авт: Зінов'єва Л. Вид-во: УЛА
Навчальний посібник містить три форми базових неправильних дієслів англійської мови, переклад, схеми утворення часів для учнів початкових класів. Компактний, 20х20 см, у вигляді рухомих картонних кіл з віконцями. ..
15.00 грн.
Експрес-словник 1-4 класи Розбір слова за будовою Вид-во: УЛА
Навчальний посібник містить зразки розбору слів за будовою, пояснення термінології та план розбору слова за будовою для учнів початкових класів. Компактний, 20х20 см, у вигляді рухомих картонних кіл з віконцями. ..
15.00 грн.
Експрес-словник 1-4 класи Синоніми та антоніми Вид-во: УЛА
Навчальний посібник містить зразки синонімів та антонімів в українській мові, пояснення термінології для учнів початкових класів. Компактний, 20х20 см, у вигляді рухомих картонних кіл з віконцями. ..
15.00 грн.
Експрес-словник 1-4 класи Словникові слова Вид-во: УЛА
Навчальний посібник містить зразки словникових слів української мови, пояснення термінології для учнів початкових класів. Компактний, 20х20 см, у вигляді рухомих картонних кіл з віконцями. ..
15.00 грн.
Збірник диктантів 1-4 класи Українська мова Нова програма Авт: Уліщенко В. Вид: Гімназія
Видання призначено для вчителів 1—4 класів загальноосвітніх навчальних закладів та батьків. Збірник диктантів Українська мова укладено відповідно до чийної програми вивчення української мови в початковій школі. У ньому наведено контрольні диктанти, а також різні в..
45.00 грн.
Збірник диктантів і завдань для тематичного опитування у початкових класах Авт: Сапун Г. Вид-во: Підручники і посібники
У збірнику подані слова, словосполучення, окремі речення, а також художні й публіцистичні тексти для диктантів, граматичні завдання, різнорівневі завдання для тематичного опитування. Контрольні диктанти різні за складністю. Речення, тексти дібрані так, щоб своїм змістом розширювали кругозір школя..
28.00 грн.
Збірник диктантів з Української мови 1-4 класи Оновлена програма Авт: Кидисюк Н. Вид-во: Ранок
Збірник диктантів з Української мови відповідає Оновленій програмі 2016 року з української мови для початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання. Продумана система навчальних та контрольних диктантів, послідовний добір орфографічного матеріалу роблять цей зб..
35.00 грн.
Збірник диктантів Українська мова 1-4 класи Авт: Курганова Н. Вид-во: Торсінг
Збірник диктантів з Української мови для початкової школи складено за Новою програмою. Посібник містить систему різновидів диктантів репродуктивного, конструктивного і творчого характеру. Матеріал диктантів відповідає віковим особливостям учнів. Упорядником підібрано багато віршованих творів, тво..
34.00 грн.
Збірник текстів для диктантів переказів та аудіювання 1-4 класи Авт: А. І. Настенко Вид: ПЕТ
Мета посібника - допомогти розвинути в учневі моленеві компентенції, сформувати в них вільно володіти мовою. Збірник для диктантів переказів та аудіювання укладено відповідно до чинної навчальної програми, затвердженої Міністерством освіти і науки України. Призначений для вчител..
32.00 грн.
Зошит-словничок для запису англійських слів 1-4 класи Авт: Л. Зінов'єва Вид: УЛА
Зошит-словничок для запису англійських слів - це індивідуальний зошит школяра, до якого він записує нові слова з транскрипцією та перекладом з кожної вивченої теми. За допомогою цього зошита учень зможе повторити вивчені слова та словосполучення. Наприкінці року дитина матиме змогу перег..
15.00 грн.
К пятёрке шаг за шагом или 50 занятий с репетитором Русский язык 2-4 классы Авт: Ахременкова Л. Изд-во: Просвещение
С этой книгой будет полезно работать всем учащимся, имеющим пробелы в знаниях по русскому языку. Нетрадиционная методика, показавшая высокую эффективность, а главное, доступность как для одаренных детей, так и для испытывающих определенные трудности в обучении, позволяет учащимся быстро усвоить и..
240.00 грн.
Ключик до навчання Математика в опорних схемах і таблицях 1-4 класи Авт: Сухарева Л. Вид-во: Основа
Довідник містить основні відомості з курсу математики для 1–4 класів, які подані у зручній формі таблиць, схем, алгоритмів. Усі означення, правила, властивості супроводжуються прикладами, відповідними вправами зі зразками розв’язання та відповідями. Матеріали посібника сприятимуть якісному повтор..
15.00 грн.
Ключик до навчання Українська мова в опорних схемах і таблицях 1-4 класи Авт: Чекіна О. Вид-во: Основа
Довідник містить матеріали з української мови для 1–4 класів, які подані у зручній формі таблиць, опорних схем, пам’яток, алгоритмів. Це допоможе учням запам’ятати найважливіші правила українського правопису, а також систематизувати знання з предмета. Для учнів, учителів початкової школи, батьків..
15.00 грн.
Ключик к обучению Русский язык в опорных схемах и таблицах 1-4 классы Авт: Чекина Е. Изд-во: Основа
Справочник школьника в опорных схемах и таблицах составлен согласно требованиям действующей учебной программы МОН Украины. Материалы по русскому языку поданы в форме алгоритмов, опорных схем, памяток, таблиц. Это поможет учащимся 1–4 классов запомнить важнейшие правила русского правописания, а та..
15.00 грн.
Комплект Комплексний словник молодшого школяра + довідник молодшого школяра Авт: Воскресенська Н. Вид-во: Ранок
Комплексний словник молодшого школяра містить такі словники: тлумачний, орфографічний, орфоепічний, словник наголосів, словник синонімів і антонімів, етимологічний, фразеологічний, народознавчий. За допомогою цього збірника учень зможе поповнити свій словниковий запас, навчиться доречно вживати с..
80.00 грн.
Видання включає приклади оформлення вправ різних типів. Містить усі типи виразів, що зустрічаються у програмі з математики початкової школи за Оновленоюа програмою. ..
30.00 грн.
Математика без проблем Вправи і завдання 1-4 класи Авт: Ісаєва І. Вид-во: АССА
Вправи і завдання, що увійшли до збірника, допоможуть молодшим школярам у простій і цікавій формі повторити і закріпити навички з математики. Завдання книги дібрані відповідно до програми навчання в 1-4 класах загальноосвітньої школи. Оригінальний збірник буде корисний молодшим школярам для позау..
54.00 грн.
Математика в таблицах и схемах для начальных классов Авт: Курганов С. Изд-во: Торсінг
В пособиях предлагается школьный материал в таблицах и схемах. Такая форма поможет не только быстро найти нужное правило или формулу, закрепить пройденный материал, но и научиться анализировать информацию, применяя ее на практике. Руководство пригодится при изучении сложных тем, потому что здесь ..
32.00 грн.
Математика в таблицях та схемах для учнів початкових класів Авт: Курганов С. Вид-во: Торсінг
У посібнику пропонується шкільний матеріал з математики у таблицях і схемах. Така форма допоможе не тільки швидко знайти потрібне правило чи формулу, закріпити пройдений матеріал, а й навчитися аналізувати інформацію, застосовувати її на практиці. Видання стане у пригоді при вивченні складних тем..
32.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2017