Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 800 гривен !
Доставка
Оплата

ДПА 9 клас 2018

ДПА 9 клас 2018

 

При замовленні на клас - знижка 10-20%

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
English Test Trainer level A2 Збірник тестових завдань з англійської мови для учнів основної школи Авт: Юркович М. Вид: Лібра Терра
З метою ретельної та систематичної підготовки до екзамену ЗНО створено це нове сучасне кольорове видання, яке забезпечить учнів основної школи тренувальними завданнями на рівні А2 згідно із Загальноєвропейськими рекомендаціями з мовної освіти. Дане видання пропонує збалансований підхід до розвитк..
88.00 грн.
Англійська мова 9 клас Відповіді до збірника завдань для підготовки до ДПА Вид: Освіта
Видання містить відповіді до збірника завдань для підготовки до проведення державної підсумкової атестації з Англійської мови Оновлена програма 9 клас. ..
15.00 грн.
Біологія 9 клас Відповіді до збірника завдань для підготовки до ДПА Вид: Освіта
Посібник містить відповіді до збірника завдань для підготовки до проведення державної підсумкової атестації з Біології Оновлена програма 9 клас. ..
15.00 грн.
Відповіді до збірника завдань для підготовки до ДПА 9 клас Математика Вид: Освіта
Відповіді до збірника завдань для підготовки до проведення державної підсумкової атестації з Математики Оновлена програма 2018 року 9 клас. ..
15.00 грн.
Відповіді до підсумкових контрольних робіт для ДПА з біології 9 клас 2018 Оновлена програма Авт: Барна І. Вид: Підручники і посібники
Видання містить всі відповіді до 30 варіантів контрольних робіт з біології 9 клас. Укладено відповідно до чинної програми з біології для 9-го класу. ..
20.00 грн.
ДПА 2018 Математика 9 клас Збірник тестових завдань Авт: А. Капіносова Вид: Підручники і посібники
Збірник призначений для підготовки учнів 9 класів до ДПА з математики. Тестові завдання складено відповідно до чинних програм з математики для середньої загальноосвітньої школи. Для учнів 9 класу, учителів математики. ..
35.00 грн.
ДПА 2018 Шпора Відповіді до підсумкових контрольних робіт 9 клас з Української літератури Авт: Витвицька С. Вид: Підручники і посібники
Зміст матеріалів відповідає вимогам чинної навчальної програми. Цей посібник містить відповіді до 20 варіантів підсумкових контрольних робіт для ДПА з української літератури. Для учнів 9 класу, учителів української мови та літератури. ..
20.00 грн.
ДПА 9 клас 2017 Математика Авт: Корнієнко Т. Фіготіна В. Вид-во: Ранок
Збірник завдань з Математики для підготовки до Державної Підсумкової Атестації в 9 класі містить тренувальні завдання та 15 варіантів робіт для підготовки до ДПА 2017 року. Кожний варіант складається із 18 завдань для учнів загальноосвітніх класів або 21 завдання для класів із поглибленим вивченн..
25.00 грн.
ДПА 9 клас 2018 Історія України Оновлена програма Авт: Власов В. Вид-во: Генеза
Посібник для підготовки до ДПА у 9 класі з Історії України 2018 містить 10 варіантів зразків контрольних робіт, у кожному з яких по 22 тестових завдань: 16 - з вибором однієї правильної відповіді із чотирьох запропонованих варіантів; 2 - на встановлення відповідності поданого п..
30.00 грн.
ДПА 9 клас 2018 Історія України Оновлена програма Авт: Горинський І. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник містить 14 варіантів підсумкових контрольних робіт по 22 завдання в кожному. Він укладений відповідно до чинних програм з історії та призначений для підготовки та проведення ДПА 2018 року з історії України в 9 класі. У посібнику наведено різноманітні тестові завдання з історії України ві..
25.00 грн.
ДПА 9 клас 2018 Історія України Оновлена програма Авт: О. І. Гук Вид: Освіта
Збірник завдань з Історії України для проведення підсумкової атестації для підготовки до ДПА в 9 класі розроблено відповідно до Оновленої програми зі змінами. Відповідає інструктивно-методичним вказівкам МОН України щодо оцінювання навчальних досягнень учнів.   Схвалено для..
28.00 грн.
ДПА 9 клас 2018 Англійська мова Авт: Коса І. Вид-во: Ранок
Посібник укладено відповідно до чинних вимог Міністерства освіти і науки України до проведення державної підсумкової атестації. Збірник завдань з Англійської мови для підготовки до Державної Підсумкової Атестації в 9 класі. Всі тести мають різний рівень складності, тож учитель зможе дібрати варіа..
25.00 грн.
ДПА 9 клас 2018 Англійська мова Відповіді до всіх завдань Авт: Мясоєдова С. Вид: Ранок
ДПА 9 клас 2018 відповіді до видання Англійська мова Авт: Коса І. Вид-во: Ранок. Матеріал у посібнику подано у зручній формі для системної й ефективної підготовки учнів до екзамену. Книга допоможе учням 9 класу підготуватися до державної підсумкової атестації з англійської мови. Теми можуть бути ..
12.50 грн.
ДПА 9 клас 2018 Англійська мова Оновлена програма Авт: Константинова О. Володіна Л. Вид: Освіта
Збірник завдань для підготовки до Державної Підсумкової Атестації в 9 класі розроблено відповідно до Нової програми зі змінами. Відповідає інструктивно-методичним вказівкам МОН України щодо оцінювання навчальних досягнень учнів.   Збірник містить 44 тести: 22 тести - рівень А2+, 22 т..
28.00 грн.
ДПА 9 клас 2018 Англійська мова Оновлена програма Авт: Марченко А. Вид-во: Підручники і посібники
У посібнику подано 30 варіантів контрольних робіт з англійської мови для проведення підсумкового контролю в 9 класі. Кожна робота складається з трьох частин та передбачає контроль обох видів мовленнєвої діяльності учнів - читання і письма. Для учнів 9-го класу та вчителів англійської мови. ..
30.00 грн.
ДПА 9 клас 2018 Географія Оновлена програма Авт: Капіруліна С. Вид: Освіта
Збірник завдань Географія містить складені у 2-х варіантах, уніфіковані контрольні роботи для підготовки та проведення ДПА 2018 року з географії у 9 класі Оновлена програма. Змістом посібника передбачено перевірку рівня навчальних досягнень учнів основної школи. Відповідає інструктивно-методичним..
28.00 грн.
ДПА 9 клас 2018 Географія Оновлена програма Авт: Кузишин А. Вид: Підручники і посібники
Контрольні роботи складено до оновленої навчальної програми та програми зовнішнього незалежного оцінювання з географії. 11 варіантів контрольних робіт з географії. Для учнів 9 класу, вчителів географії. ..
30.00 грн.
ДПА 9 клас 2018 Збірник завдань з відповідями Математика Оновлена програма Авт: Істер О.С. Єргіна О.В. Вид: Генеза
Посібник призначено для підготовки та проведення державної підсумкової атестації з математики в основній школі. Він містить 12 варіантів атестаційних робіт, з яких кожні чотири є однотипними. Зміст усіх завдань відповідає державним вимогам до рівня загальноосвітньої підготовки учнів з м..
30.00 грн.
ДПА 9 клас 2018 Математика Авт: Мерзляк А. Вид-во: Гімназія
Посібник призначений для підготовки та проведення ДПА 2018 року з Математики в 9 класах загальноосвітніх навчальних закладах. Зміст завдань відповідає чинній програмі для загальноосвітніх навчальних закладів та програмі для шкіл, ліцеїв і гімназій з поглибленим вивченням математики. Збірник місти..
40.00 грн.
ДПА 9 клас 2018 Математика Відповіді до збірника Мерзляка А. Авт: Щербань П. Вид-во: Гімназія
Видання містить розв'язання завдань збірника ДПА 9 клас 2018 Математика Авт: Мерзляк А. Вид-во: Гімназія ..
25.00 грн.
ДПА 9 клас 2018 Математика Оновлена програма Авт: Бевз В. Васильєва Д. Вид: Освіта
Збірник завдань для підготовки до Державної Підсумкової Атестації в 9 класі розроблено відповідно до Нової програми зі змінами. Відповідає інструктивно-методичним вказівкам МОН України щодо оцінювання навчальних досягнень учнів.   Збірник містить 10 контрольних робіт у двох варіантах..
28.00 грн.
ДПА 9 клас 2018 Математика Оновлена програма Авт: Березняк М. Вид-во: Підручники і посібники
У посібнику подано підсумкові контрольні роботи для підготовки до ДПА-2018 з математики Оновлена програма. Для вчителів математики та учнів 9 класу. ..
25.00 грн.
ДПА 9 клас 2018 Математика Шпора Відповіді Авт: Березняк М. Вид-во: Підручники і посібники
У посібнику подано відповіді до завдань ДПА з математики за збірником ДПА 9 клас 2018 Математика Оновлена програма Авт: Березняк М. Вид-во: Підручники і посібники. Для вчителів математики та учнів 9 класів. ..
15.00 грн.
ДПА 9 клас 2018 Математика Шпора Відповіді до збірника Істера О. Авт: Березняк М. Вид-во: Підручники і посібники
У посібнику подано відповіді до завдань ДПА з математики за збірником ДПА 9 клас 2018 Математика Авт: Істер О. Вид-во: Генеза. Для вчителів математики та учнів 9 класів. ..
12.00 грн.
ДПА 9 клас 2018 Оновлена Біологія Авт: Барна І. Вид-во: Підручники і посібники
Підсумкві контрольні роботи 30 варіантів з біології для підготовки та проведення ДПА 2018 року в 9 класі за Оновленою програмою. Завдання укладено відповідно до чинної програми з біології для 9 класу та наказу МОН України. ..
30.00 грн.
ДПА 9 клас 2018 Оновлена програма Українська література Авт: Витвицька С. Вид-во: Підручники і посібники
Видання пропонує 20 варіантів контрольних робіт з української літератури для підготовки та проведення ДПА 2018 року в 9 класі. Завдання визначають рівень засвоєння програмового матеріалу, перевіряють відповідність знань, умінь і навичок дев’ятикласників програмовим вимогам і сформованість в учнів..
30.00 грн.
ДПА 9 клас 2018 Українська мова Збірник диктантів Авт: Авраменко О. Вид-во: Грамота
Збірник містить нові тексти для диктантів, а також ті, що було створено для проведення Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності протягом останніх восьми років. Тексти для диктантів, подані у збірнику, дібрано з класичної та сучасної української літератури, історії й публіцистики. ..
34.00 грн.
ДПА 9 клас Біологія 2018 Оновлена програма Авт: Ягенська Г. Василюк Д. Вид-во: Освіта
Посібник відповідає інструктивно-методичним вказівкам МОН України щодо оцінювання навчальних досягнень учнів. Збірник завдань з Біології для підготовки до Державної Підсумкової Атестації в 9 класі розроблено відповідно до Оновленої програми зі змінами. Збірник призначено для проведення ДПА з біол..
28.00 грн.
ДПА 9 клас Математика 2018 Комплексне видання Авт: А. Капіносова Вид: Підручники і посібники
ДПА Комплексне видання містить теоретичний матеріал, а також тестові завдання різних рівнів складності з усіх тем шкільного курсу математики. Відповідає вимогам шкільної програми для середньої загальноосвітньої школи.   Для абітурієнтів, учнів 9 класу, учителів математики. ..
55.00 грн.
ДПА 9 клас Українська мова 2018 Оновлена програма Авт: Єременко О. Лупійчук А. Вид: Освіта
Збірник диктантів для підготовки до проведення ДПА 2018 з Української мови для підготовки до Державної Підсумкової Атестації в 9 класі розроблено відповідно до Оновленої програми зі змінами. Відповідає інструктивно-методичним вказівкам МОН України щодо оцінювання навчальних досягнень учнів. &..
28.00 грн.
Збірник різнорівневих завдань для ДПА з фізики Авт: І. Гельфгат Вид: Гімназія
Збірник містить різнорівневі завданя для ДПА з фізики. Наведено приклади розв язання задач високого рівня. Додаток містить необхідні довідкові матеріали Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (лист МОН України від 04.09.2007 № 1/11-6719) Видання 6-те. Автори:..
40.00 грн.
Математика 7-9 класи Довідник для підготовки до ДПА Авт: А. Мерзляк М. Якір В. Полонський Вид: Гімназія
Містить базові факти з курсу математики для 5-6 класів, а також з алгебри та геометрії для 7-9 класів. Довідник призначений для підготовки та проходження державної підсумкової атестації з математики в закладах загальної середньої освіти. Великий дидактичний матеріал сприятиме тренінгу та самоконт..
50.00 грн.
Математика 9 клас Комплект ДПА 2018 Збірник завдань + відповіді Авт: Мерзляк А. Вид: Гімназія
ДПА 2018 комплект з Математики 9 клас містить Збірник завдань та відповіді до збірника. Посібник призначений для підготовки та проведення ДПА 2018 року з Математики в 9 класах загальноосвітніх навчальних закладах. Зміст завдань відповідає чинній програмі для загальноосвітніх навчальних закладів т..
65.00 грн.
Підсумкові контрольні роботи ДПА 9 клас 2018 Англійська мова 35 віріантів Оновлена програма Авт: Андрієнко А. Вид: Богдан
9 клас Англійська мова 2018 Оновлена програма підсумкові контрольні роботи для державної підсумкової атестації 35 віріантів. ..
49.00 грн.
Українська мова ДПА 9 клас 2018 Збірник диктантів 50 аудіодиктантів Авт: Т. Ткачук Вид: Богдан
У посібнику з української мови подано 50 диктантів. 40 диктантів розбито на 20 занять, по два диктанти до кожного заняття з відповідними до теми орфограмами та пунктограмами. 10 диктантів мають підвищену складність. Диктанти такого рівня, як правило, пропонуються при вступі у вищі навчальні закла..
19.00 грн.
Українська мова ДПА і ЗНО 2018 Правопис у таблицях, тестові завдання Авт: Авраменко О. Тищенко О. Вид: Грамота
Українська мова правопис у таблицях, тестові завдання для підготовки до ДПА та ЗНО для учнів загальноосвітніх навчальних закладів містить відомості з орфографії й пунктуації, викладені у формі таблиць; різнорівневі вправи репродуктивного та творчого характеру; завдання в тестовій формі...
85.00 грн.
Шпора Відповіді до підсумкових контрольних робіт ДПА Англійська мова 9 клас Авт: Марченко А. Вид: Підручники і посібники
Видання містить відповіді до 30 варіантів контрольних робіт з англійської мови в 9-му класі. Кожна робота складається із 5-ти частин та передбачає контроль усіх видів мовленнєвої діяльності учнів аудіювання, читання, письма і говоріння.   Для учнів 9-го класу та вчителів англійської ..
15.00 грн.
Шпора ДПА 9 клас 2018 Українська мова Збірник диктантів Оновлена програма Авт: Білецька О. Вид-во: Підручники і посібники
У збірнику запропоновано тексти 100 диктантів для підготовки до ДПА-2018 Оновлена програма з української мови в 9 класі. Для вчителів української мови та літератури, учнів 9 класів загальнооосвітніх навчальних закладів та їхніх батьків. Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних ..
25.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2018