Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Акции

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Дивовижні пригоди в лісовій школі Книга 1 Сонце серед ночі Пригоди в Павутинії Авт: Нестайко В. Вид-во: Школа
У цих двох книгах, що розпочинають серію книжок про пригоди в лісовій школі, розповідається про веселих, дотепних учнів спеціалізованої музичної лісової школи з ведмежою мовою викладання — зайчика, їжачка та їхніх однокласників. Легку, життєрадісну, сповнену доброго гумору оповідь із задоволенням..
155.00 грн. 124.00 грн.
Дивовижні пригоди в лісовій школі Книга 2 Секрет Васі Кицина Енелолик, Уфа і Жахоб'як Авт: Нестайко В. Вид-во: Школа
Легка, життєрадісна, сповнена доброго гумору книга розповідає про веселі, дотепні пригоди зайчика, їжачка та їхніх однокласників, учнів спеціалізованої музичної лісової школи з ведмежою мовою викладання. Книги В. Нестайка перекладено двадцятьма мовами, в тому числі англійською, німецькою, фра..
120.00 грн. 96.00 грн.
Дивовижні пригоди в лісовій школі Книга 3 Загадковий Яшка Сонячний зайчик і Сонячний вовк Авт: Нестайко В. Вид-во: Школа
Легка, життєрадісна, сповнена доброго гумору книга розповідає про веселі, дотепні пригоди зайчика, їжачка та їхніх однокласників, учнів спеціалізованої музичної лісової школи з ведмежою мовою викладання. Всеволод Зіновійович Нестайко — український дитячий письменник. Для його творів характерн..
120.00 грн. 96.00 грн.
Дивовижні пригоди в лісовій школі Книга 4 Таємний агент Порча і козак Морозенко Таємниці лісею  Кондор Авт: Нестайко В. Вид-во: Школа
 Легка, життєрадісна, сповнена доброго гумору книга розповідає про веселі, дотепні пригоди зайчика, їжачка та їхніх однокласників, учнів спеціалізованої музичної лісової школи з ведмежою мовою викладання, а також про новостворений пташиний лісей.  За повість-казку «Незвичайні пригод..
120.00 грн. 96.00 грн.
Дивовижні пригоди в лісовій школі Комплект 5 книг Авт: Нестайко В. Вид-во: Школа
Комплект включає в себе 5 книг із серії Дивовижні пригоди в лісовій школі: Дивовижні пригоди в лісовій школі Книга 1 Сонце серед ночі Пригоди в Павутинії Авт: Нестайко В. Вид-во: Школа Дивовижні пригоди в лісовій школі Книга 2 Секрет Васі Кицина Енелолик, Уфа і Жахоб'як Авт: Нестайк..
630.00 грн. 527.00 грн.
Игралочка Математика для детей 4-5 лет Часть 2 Авт: Петерсон Л. Кочемасова Е. Изд-во: Ювента
Учебная тетрадь Игралочка ориентирована на развитие мышления, творческих способностей детей, их интереса к математике. Представляет собой начальное звено непрерывного курса математика Школа 2000. Продолжением для детей 5-6 и 6-7 лет является комплект Раз - ступенька, два - сту..
73.00 грн. 65.00 грн.
Комплект книг Удивительные приключения в лесной школе Авт: Нестайко В. Изд-во: Школа
Комплект состоит из 4 книг " Удивительных приключений в лесной школе": Солнце среди ночи. Приключения в Паутинии. Всеволод Нестайко. Удивительные приключения в лесной школе. Изд-во: Школа. Секрет Васи Кискина. Энелолик, Уфа и Страхозаврик. Детский бестселлер. Удивительные приключения..
515.00 грн. 412.00 грн.
Набір для вчителя до підручника Англійська мова 1 клас Нова програма Авт: Карп'юк О. Вид-во: Лібра Терра
Набір методичного та наочного матеріалу для вчителя English with smiley Teacher's set до підручника Англійська мова 1 клас Нова програма З відеододатком Карп'юк О.Д. Вид-во: Астон. Набір для вчителя містить: аудіододаток; мультимедійний додаток; методичний посібник; набі..
299.00 грн. 285.00 грн.
Підручник Англійська мова 1 клас English Student's Book З поглибленим вивченням англійської мови Авт: Ростоцька М.Є. Карп'юк О.Д. Вид-во: Астон
Підручник є основним компонентом навчально-методичного комплекту, розробленого на основі оригінальної авторської концепції креативного іншомовного навчання молодшого школяра, яка акцентує особливу увагу на ролі уяви та творчого розвитку учня у формуванні комунікативної компетенції. Книга містить ..
92.00 грн. 87.00 грн.
Підручник Англійська мова 1 клас Нова програма З відеододатком Авт: Карп'юк О. Вид-во: Астон
Підручник з англійської мови для 1 класу за Новою програмою розроблено на основі авторської концепції позитивної мотивації молодших школярів до вивчення англійської мови. Це вступний курс для початкової школи, який містить навчальний матеріал, передбачений чинною програмою Міністерства освіти і н..
79.00 грн. 75.00 грн.
Підручник Англійська мова 10 клас Cтандарт Авт: Карп'юк О. Вид-во: Астон
Підручник з Англійської мови для учнів 10 класу загальноосвітніх навчальних закладів Рівень стандарту. Переглянути сторінки підручника... Переглянути календарне планування... Завантажити аудіо... Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (Наказ про надання грифу навча..
87.00 грн. 82.00 грн.
Підручник Англійська мова 11 клас Рівень Стандарту Авт: Карп'юк О. Вид-во: Астон
Підручник з Англійської мови для 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів Рівень Стандарту. Переглянути сторінки підручника... Переглянути календарне планування... Завантажити аудіо... Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (Наказ Міністерства освіти і науки Укр..
110.00 грн. 104.00 грн.
Підручник Англійська мова 8 клас Нова програма Авт: Карп'юк О. Вид-во: Лібра Терра
Підручник з Англійської мови для учнів 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів за Новою програмою. Переглянути сторінки підручника... Переглянути календарне планування... Завантажити аудіо... Рекомендовано Міністерством освіти і науки України ..
110.00 грн. 104.00 грн.
Підручник Англійська мова 9 клас Авт: Карп'юк О. Вид-во: Астон
Підручник з Англійської мови для учнів 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Зміст навчального матеріалу будується навколо діяльності головних персонажів підручника — українських школярів, об’єднаних проектом створення газети English Bridge. Особливостями навчальних видань є чітка поурочн..
87.00 грн. 82.00 грн.
Підручник Хімія 9 клас Нова програма Авт: Попель П. Крикля Л. Вид: Академія
Підручник Хімія 9 клас створено за програмою з хімії для 7—11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. У ньому розглянуто матеріал із розділів Вода, Розчини, Хімічні реакції, Найважливіші органічні сполуки. Містить практичні роботи, лабораторні досліди, запитання, вправи, задачі, завдання для..
110.00 грн. 100.00 грн.
Раз - ступенька, два - ступенька Математика для детей 5-6 лет Часть 1 Авт: Петерсон Л. Холина Н. Изд-во: Ювента
Учебная тетрадь Раз-ступенька, Два-ступенька части 1, объединяет в себе как удовлетворение от игры, так и приносит практическую пользу. Вы получаете индивидуальный и системный подход к развитию ребенка, так как задания рассчитаны и сгруппированы на определенный возраст 5-6 лет, а герои из мультфи..
73.00 грн. 65.00 грн.
Робочий зошит Інформатика 2 клас Авт: Андрусич О. Вид-во: Світич
Робочий зошит містить практичні вправи різних рівнів складності до кожного уроку курсу Сходинки до інформатики. Завдання сприяють засвоєнню основних понять інформатики, розвивають мислення, уяву, кмітливість та творчі здібності учнів. Багато завдань пов'язано з вивченням основних предметів - укра..
20.00 грн. 14.90 грн.
Робочий зошит Англійська мова 11 клас Стандарт Авт: Карп'юк О. Павлюк A. Вид-во: Лібра Терра
Робочий зошит з Англійської мови для 11 класу складено до підручника Англійська мова 11 клас Рівень Стандарту Авт: Карп'юк О. Вид-во: Астон. Він містить вправи і завдання, що доповнюють та урізноманітнюють навчальний інструментарій підручника і сприяють формуванню учнівської комунікативної компет..
35.00 грн. 33.00 грн.
Робочий зошит Англійська мова 8 клас Нова програма Workbook Авт: Карп'юк О. Вид-во: Лібра Терра
Робочий зошит з Англійської мови для учнів 8 класу за Новою програмою до підручика Англійська мова 8 клас Нова програма Авт: Карп'юк О. Вид-во: Лібра Терра. Схвалено для використання в загальноосвітніх навчальних закладах Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України ..
35.00 грн. 33.00 грн.
Робочий зошит Анлійська мова 1 клас English Workbook З поглибленим вивченням Нова програма Авт: Ростоцька М.Є. Карп'юк О.Д. Вид-во: Лібра Терра
Робочий зошит з Англійської мови для 1 класу за Новою програмою розроблено до підручника Англійська мова 1 клас English Student's Book З поглибленим вивченням англійської мови Авт: Ростоцька М.Є. Карп'юк О.Д. Вид-во: Астон, який створено на основі авторської Концепції креативного іншомовного навч..
35.00 грн. 32.00 грн.
Удивительные приключения в лесной школе Книга 1 Солнце среди ночи Приключения в Паутинии Авт: В. Нестайко Изд: Школа
Это легкая, жизнерадостная, полная доброго юмора книга рассказывает про веселые, интересные приключения зайчика, ежика и их одноклассников, учеников специализированной музыкальной лесной школы с медвежьим языком преподавания. Написана знаменитым детским писателем Всеволодом Нестайко. Для дете..
155.00 грн. 124.00 грн.
Удивительные приключения в лесной школе Книга 3 Загадочный Яшка Солнечный зайчик и Солнечный волк Авт: Нестайко В. Изд-во: Школа
Загадочный Яшка Солнечный зайчик и Солнечный волк - третья книга из серии Удивительные приключения в лесной школе. Лёгкая, жизнерадостная, полная доброго юмора книга рассказывает о весёлых приключениях зайчика, ёжика и их одноклассников, учеников специализированной музыкальной лесной школы с медв..
120.00 грн. 96.00 грн.
Удивительные приключения в лесной школе Книга 4 Тайный агент Порча и казак Морозенко Тайны лицея Кондор Авт: Нестайко В. Изд-во: Школа
Лёгкая, жизнерадостная, полная доброго юмора книга рассказывает о весёлых приключениях зайчика, ёжика и их одноклассников, учеников специализированной музыкальной лесной школы с медвежьим языком преподавания. Для детей младшего и среднего школьного возраста. ..
120.00 грн. 96.00 грн.
Удивительные приключения в лесной школе Секрет Васи Кискина Энелолик Уфа и Страхозаврик Книга 2 Авт: В. Нестайко Изд: Школа
Жизнерадостная, полная доброго юмора книга рассказывает о веселых приключениях зайчика, ежика и их одноклассников, учеников специализированной музыкальной лесной школы с медвежьим языком преподавания. Для детей младшего и среднего школьного возраста. Детский бестселлер серии Удивительные приключе..
120.00 грн. 96.00 грн.
Учебник Химия 9 класс Новая программа Авт: Попель П. Крикля Л. Изд: Академия
В учебнике есть практические работы, лабораторные опыты, упражнения, задачи. Содержит теоретический материал разделов Вода, Растворы, Химические реакции, Важнейшие органические соединения. Для общеобразовательных учебных заведений с обучением на русском языке. Учебник подготовлен в соответст..
95.00 грн. 90.00 грн.
Read Me Book for Primary School Children Книга для читання англійською мовою 3-4 клас Авт: Карп'юк О. Вид-во: Лібра Терра
Read Me Book for Primary School Children - це книга для читання англійською мовою у 3-4 класах загальноосвітніх навчальних закладах. Вона містить яскраво проілюстровані казки у вигляді коміксів, які буде цікаво читати сучасній дитині. Мета видання - заохотити молодших школярів до читання англійсь..
50.00 грн. 48.00 грн.
Англійська мова 4 клас Нова програма Робочий зошит для шкіл з поглибленим вивченням Авт: Карпюк О. Вид-во: Лібра Терра
Робочий зошит з Англійської мови за Новою програмою для 4 класу спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням англійської мови до підручника Англійська мова 4 клас Нова програма Поглиблене вивчення Авт: Карпюк О. Вид-во: Лібра Терра. Зошит розроблений на основі оригінальної авторської Концепції кр..
50.00 грн. 48.00 грн.
Англійська мова 5 клас Нова програма Книга для домашнього читання Read me Book Авт: Карп'юк О. Вид-во: Лібра Терра
До підручника Англійська мова 5 клас Нова програма Авт: Карп'юк О. Вид-во: Астон. Навчальна книга має зручну для самостійного використання учнем структуру та нвчально-методичний інструмент, що складається із вправ і завдань не тільки для перевірки прочитаного, але й для формування мовних нави..
49.00 грн. 47.00 грн.
Англійська мова 5 клас Робочий зошит з граматики Grammar Practice Book Програма 2018 Авт: Павлюк А. Карпюк О. Вид: Лібра Терра
Робочий зошит з граматики Англійська мова 5 клас Grammar Practice Book англійської мови є інтегрованою складовою навчально-методичного комплекту з англійської мови для 5-го року навчання, створеного на основі авторської концепції формування учнівської здібності до міжкультурного спілкування взаєм..
30.00 грн. 28.00 грн.
Англійська мова 7 клас Нова програма Збірник тестів Test Book до підручника Карп'юк О. Авт: Вілігорська О. Вид-во: Лібра Терра
Збірник тестів з Англійської мови для учнів 7 класу за Новою програмою до підручника Англійська мова 7 клас Нова програма Авт: Карп'юк О. Вид-во: Лібра Терра призначений для контролю навчальних досягнень учнів з англійської мови у 7 класах загальноосвітніх навчальних закладів. Використання посібн..
27.00 грн. 25.00 грн.
Англійська мова 8 клас Нова програма Книга для читання Read me Book Авт: Карп'юк О. Вид-во: Лібра Терра
Книга для домашнього читання англійською мовою для 8 класу за Новою програмою складена до підручника Англійська мова 8 клас Нова програма Авт: Карп'юк О. Вид-во: Лібра Терра та містить уривки художніх творів та статті для читання і обговорення. Розроблені завдання співвіднесені із віковими особли..
46.00 грн. 44.00 грн.
Англійська мова 9 клас Read me Book Нова програма Книга для читання Авт: Карп'юк О. Вид: Лібра Терра
Прочитай мене Read me Book книга для домашнього читання англійською мовою для учнів до підручника Англійська мова для 9 класу  містить уривки художніх творів та статті для читання і обговорення. Розроблені завдання співвіднесені із віковими особливостями і н..
40.00 грн. 38.00 грн.
Англійська мова 9 клас Нова програма Збірник тестів Test Book до підручника Карп'юк О. Авт: Бондар Т. Вид: Лібра Терра
Навчальне видання Англійська мова 9 клас Нова програма Збірник тестів Test Book призначене для контролю навчальних досягнень учнів з англійської мови у 9 класах загальноосвітніх навчальних закладів. Зміст видання зорієнтований на навчальний матеріал і структуру нового підручника Англійська мова 9..
30.00 грн. 28.00 грн.
Англійська мова Зошит з Граматики Grammar Practice Book 6 клас Нова програма Авт: Карп'юк О. Вид-во: Лібра Терра
Робочий зошит з граматики англійської мови для учнів 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів 6 рік навчання складено до підручника Англійська мова 6 клас Нова програма Авт: О.Д. Карп'юк Вид-во: Астон Схвалено для використання в загальноосвітніх навчальних закладах ..
30.00 грн. 28.00 грн.
Англійська мова Зошит з Граматики Grammar Practice Book 7 клас Нова програма Авт: Карп'юк О. Вид-во: Лібра Терра
Робочий зошит з граматики англійської мови для учнів 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів: 7 рік навчання складено до підручника Англійська мова для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів за Новою програмою автора Оксана Карп'юк Схвалено для використання в загальноосвітніх ..
30.00 грн. 28.00 грн.
Англійська мова Книга для читання Read me Book 6 клас Нова програма Авт: Карп'юк О. Вид-во: Лібра Терра
Книга для домашнього читання англійською мовою складена до підручника Англійська мова 6 клас Нова програма О.Д. Карп'юк Вид-во: Астон. Навчальна книга має зручну для самостійного використання учнем структуру та навчально-методичний інструмент, що складається із вправ і завдань не тільки для перев..
46.00 грн. 44.00 грн.
Англійська мова Книга для читання Read me Book 7 клас Нова програма Авт: Карп'юк О. Вид-во: Лібра Терра
Книга для домашнього читання англійською мовою складена до підручника Англійська мова 7 клас Нова програма Авт: Карп'юк О. Вид-во: Лібра Терра. Навчальна книга має зручну для самостійного використання учнем структуру та навчально-методичний інструмент, що складається із вправ і завдань не тільки ..
46.00 грн. 44.00 грн.
Англійська мова Нова програма 8 клас Збірник тестів Test Book до підручника Карп'юк О. Авт: Вілігорська О., Куриш С. Вид: Лібра Терра
Збірник тестів призначений для контролю навчальних досягнень учнів з англійської мови у 8 класах загальноосвітніх навчальних закладів. Зміст видання зорієнтований на навчальний матеріал і структуру нового НМК з англійської мови English для 8 класу автора О.Карп'юк. Використання посібника сприятим..
27.00 грн. 25.00 грн.
Англійська мова Нова програма Збірник тестів 6 клас Test Book до підручника Карп'юк О. Авт: Куриш С., Яківчик О. Вид: Лібра Терра
Збірник тестів призначений для контролю навчальних досягнень учнів з англійської мови у 6 класах загальноосвітніх навчальних закладів. Зміст видання зорієнтований на навчальний зміст і структуру нових НМК з англійської мови для відповідних класів автора О.Карп'юк. Використання матералу посіб..
27.00 грн. 25.00 грн.
Англійська мова Робочий зошит Workbook 7 клас Нова програма Авт: Карп'юк О. Вид-во: Лібра Терра
Робочий зошит з Англійської мови для 7 класу за Новою програмою складено до підручника Англійська мова 7 клас Нова програма Авт: Карп’юк О. Вид-во: Лібра Терра. Робочий зошит пропонує додатковий інструментарій для послідовної роботи над формуванням писемних навичок та розвитком мовленнєвих у..
35.00 грн. 33.00 грн.
Гарри Поттер Герои Маги и маглы Авт: Ревенсон Джоди Изд: Перо
Книга большого формата в твёрдом переплёте, подарочное издание, рассказывающее историю создания киноэпопеи о Гарри Поттере и его друзьях. Читатель узнает, какой путь прошли герои Джоан Ролинг, прежде чем оказаться на большом экране, как художники, костюмеры и гримеры работали над образами пер..
954.00 грн. 880.00 грн.
Гарри Поттер Магические артефакты Авт: Ревенсон Джоди Изд: Перо
Красивая, большая, подарочная книга с магическими артефактами в плотном переплёте. В ней вы найдёте летающие метлы, говорящие портреты, кусачие книжки и загадочные крестражи в вол­шебном мире Гарри Поттера немало удивительного! А чтобы все эти уникальные предметы появились на большом экране, деко..
954.00 грн. 880.00 грн.
Енциклопедія для Чомучок Серія Світ навколо тебе Гуріна В.В. Вид-во: Белкар-книга
Дітям цікаво пізнавати світ, дістаючи відповіді на всі свої численні запитання. В цій чудовій книжці у доступній формі розповідається про Всесвіт, нашу галактику Чумацький Шлях, Сонце та інші зірки, планети Сонячної системи, про континенти й океани, про явища природи, рослинний і тваринний світ н..
112.00 грн. 101.00 грн.
Збірник тестів 5 клас Англійська мова Нова програма Test Book до підручника Карп'юк О. Авт: Куриш С., Яківчик О. Вид: Лібра Терра
Збірник тестів призначений для контролю навчальних досягнень учнів у 5 класах з англійської мови загальноосвітніх навчальних закладів. Зміст видання зорієнтований на навчальний зміст і структуру нових НМК з англійської мови для відповідних класів автора О.Карп'юк. Використання матералу посібника ..
27.00 грн. 25.00 грн.
Зошит з Граматики Grammar Practice Book 9 клас Англійська мова Нова програма Авт: Павлюк А., Карпюк О. Вид: Лібра Терра
Grammar Practice Book робочий зошит з граматики є інтегрованою складовою навчально-методичного комплекту з англійської мови для 9 року навчання створеного на основі авторської Концепції формування учнівської здатності до міжкультурного спілкування і взаємодії ві..
32.00 грн. 30.00 грн.
Зошит з Граматики Grammar Practice Book Англійська мова 8 клас Нова програма Авт: Карп'юк О. Вид-во: Лібра Терра
Робочий зошит з граматики англійської мови Grammar Practice Book для учнів 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів 8 рік навчання складено за Новою програмою до підручника Англійська мова 8 клас Нова програма Авт: Карп'юк О. Вид-во: Лібра Терра. Граматичні теми представлено у тій послід..
30.00 грн. 28.00 грн.
Зошит з письма і розвитку мовлення 1 клас Нова програма Авт: Сєда І. Вид: Генеза
Зошит призначений для використання у післябукварний період навчання грамоти. Він містить систему вправ, які допоможуть учителям, вихователям, батькам закріпити знання, отримані учнями 1 класу на уроках української мови, а також удосконалити і розвинути практичні вміння та навички, передбачені про..
11.00 грн. 7.90 грн.
Книга для читання Англійська мова 3 клас Нова програма Поглиблений English Reader 3 Авт: Карп'юк О. Вид-во: Лібра Терра
Книга для домашнього читання з Англійської мови для учнів 3 класу за Новою програмою розроблена до підручника Англійська мова 3 клас З поглибленим вивченням Авт: Карп'юк О. Ростоцька М. Вид-во: Астон. Вона містить яскраво проілюстровані комікси з казками та завданнями на розуміння й розвиток мовл..
45.00 грн. 43.00 грн.
Книга для читання Англійська мова 4 клас Нова програма Поглиблений English Reader 4 Авт: Карп'юк О. Вид-во: Лібра Терра
Книга для домашнього читання з Англійської мови для учнів 4 класу за Новою програмою розроблена до підручника Англійська мова 4 клас Нова програма Поглиблене вивчення Авт: Карпюк О. Вид-во: Лібра Терра. Вона містить яскраво проілюстровані комікси з казками та завданнями на розуміння й розвиток мо..
47.00 грн. 44.00 грн.
Комплект 7 книг Коти-вояки Авт: Ерін Гантер Вид: АССА
Сьогодні світовий бестселер Warriors — це понад 30 000 000 проданих примірників! Роман вже багато років входить у топ книг дитячої та підліткової літератури. Автор серії — Ерін Гантер. Під цим ім'ям працюють чотири британських письменниці. Книга дарує читачеві дивовижний світ фентезі, сповнений н..
875.00 грн. 700.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019