Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Книжки для дітей 0-4 років

Книжки для дітей 0-4 років

Книжки для малечі від найкращіх авторів та найвідоміших видавництв.

Казки та віршики, розвиваючи та пізнавальні ігри, видання з яскравими ілюстраціями для Вашого малюка.

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Веселка Візок чудових казок Авт: Чередниченко О. Вид-во: Белкар
До збірки увійшли віршовані казки відомих українських письменників. Серед їхніх героїв - веселі, дотепні чотириноги істоти: коти, мишки, лисички, зайчики, та інші. Казки вчать мудрості, виховують почуття гумору та розвивають творчу уяву дитини. ..
33.00 грн.
Веселка Віршики - веселинки Вид-во: Белкар
До збірки увійшли найкращі зразки української дитячої гумористичної поезії. ..
33.00 грн.
Веселка Добре зернятко - гарні сходи Вид-во: Белкар
Виховання дитини починається з її перших кроків у житті. У дитинстві формуються основи її характеру і моральних якостей. Тому недарма говориться: Добре зернятко - гарні сходи. До збірки увійшли найкращі твори українських і зарубіжних письменників на тему виховання дитини. Познайомившись з героями..
33.00 грн.
Веселка Казочки на добраніч Вид-во: Белкар
Ця книга - золота криничка народних казок, з якої ми черпаємо скарби народної мудрості. На прикладі казкових персонажів діти зможуть осягнути складний світ людських взаємин, навчаться відрізняти добро від зла, бути чемними та добрими. ..
33.00 грн.
Веселка Чарівні казки Вид-во: Белкар
У книзі відомі українські народні казки. Читаючи їх, малята навчаться відрізняти добро від зла, здійснювати гарні вчинки, бути сміливими, розумними, добрими і кмітливими. ..
33.00 грн.
Промінець Віршики для малят Вид-во: Белкар
До збірки ввійшли найкращі зразки української гумористичної поезії. Для дошкільнят і дітей молодшого шкільного віку. ..
40.00 грн.
Промінець Веселий трамвайчик Вид-во: Белкар
Кращі зразки української гумористичної поєзії. Для дошкільнят та дітей молодшого шкільного віку. ..
40.00 грн.
Промінець Для малят про звірят Авт: Кирпа Г. Вид-во: Белкар
Гумористична поезія про тварин. Читаючи ці вірші малята навчаться любити і поважати братів наших менших, здійснювати гарні вчинки. ..
40.00 грн.
Промінець Малечі про цікаві речі Авт: Кирпа Г. Вид-во: Белкар
У книзі вірші українських авторів про тварин, рослини, різні цікаві речі та дивовижні історії. ..
40.00 грн.
100 Казок Том 1 Найкращі українські народні казки Авт: Іван Малкович Вид: Абабагаламага
Перший том запланованого тритомника 100 казок. Лідер продажів серед подарункових кольорових видань протягом трьох останніх років. Робота над книгою тривала понад 7 років. Перше видання побачило світ у вересні 2005 р. Третє видання доповнене новими казками й малюнками. Одна з найуспішніших кн..
209.00 грн.
Англійська мова для малюків від 2 до 5 років Маленький геній Авт: В. Наливана Вид-во: Країна Мрій
Працюючи з цим посібником, ваша дитина швидко й легко опанує велику кількість англійських слів та фраз, правильно їх вимовлятиме і зможе навіть перекладати нескладні речення. Додаткові завдання та яскраві ілюстрації сприятимуть закріпленню знань маленького учня. Для читачів дошкільного ві..
89.00 грн.
Библиотека школьника 250 лучших скороговорок чистоговорок считалок загадок потешек Изд: Веско
Книга будет интересна и шестимесячным малышам, и уже почти совсем взрослым детям, посещающим старшую группу в детском саду. Простые и понятные стишки, увлекательные игры для карапузов, яркие и добрые иллюстрации сделают этот сборник любимой книгой вашего чада. Издание предназначено для чтения взр..
49.00 грн.
Букварик-словничок англійської мови Кмітливим малюкам Авт: Зінов’єва Л. Вид: УЛА
Кольоровий Букварик-словничок створено спеціально для малюків віком від 3-х років та їхніх турботливих батьків.  Як тільки малюк почне впевнено говорити та цікавитися книжечками, ви можете починати заняття. Ефективна методика вивчення літер гарантує: уже після кількох занять ваша дитина ..
100.00 грн.
Віршики для малят Авт: Турчина Ю. Вид-во: Промінь
Книга Віршики для малят подарує вашій дитині чарівний та неймовірно теплий світ фантазій. Веселі та добрі віршики про звірят, прочитані разом із батьками, казкові колискові створять гарний настрій та розвинуть уяву, а гарні яскраві ілюстрації подарують маленьким янголятам подорож до країни дитячи..
50.00 грн.
Ваш малюк зможе все Ігри від народження до 3 років Авт: Кухарук С. Вид-во: Підручники і посібники
Пропонована книга надає корисні поради батькам, як за допомогою захоплюючої гри з перших днів життя малюка розвивати його фізичну активність і розумові здібності. Щоденне спілкування з дорослими, виконання простих завдань, використання сучасних іграшок сприятимуть формуванню в дитини логічного ми..
50.00 грн.
Весела абетка Авт: Моніч О. Вид: Пегас
Читаючи та розглядуючи веселу абетку, дитина 3-6 років познайомиться з літерами, запам’ятає їхнє написання, а знання закріпить за допомогою слів, які підібрані для кожної літери алфавіту, веселих віршів і загадок. У книзі багато барвистих ілюстрацій до відомих казок. Це буде сприяти розвитку мисл..
59.50 грн.
Веселка Їде заєць до малечі Авт: Кирпа Г. Вид-во: Белкар
Учитися у народу, запозичувати його досвід і знання - мета сучасної школи та суспільства. Саме тому у книгу ввійшла збірка скарбів народної мудрості: українські народні та авторські скоромовки, лічилки, вірші, пісні. Їх зміст у дотепній і доступній формі розповість дітям про життя тварин, звичаї,..
33.00 грн.
Веселка Відгадайко Авт: Гуріна В. Вид-во: Белкар
До збірки ввійшли авторські загадки-добавлянки. Вони вчать дітей у легкій і захоплюючій формі пізнавати оточуючий світ, бути уважними, кмітливими і допитливими. ..
33.00 грн.
Веселка Веселі віршики Авт: Кирпа Г. Вид-во: Белкар
До збірки увійшли вірші відомих українських письменників про тварин, про правила поведінки та спілкуваня, про речі, що нас оточують, тощо. Вірші знайомлять дітей з навколишнім світом, виховують почуття гумору та розвивають творчу уяву юних читачів. ..
33.00 грн.
Веселка Дитячий віршограй Вид-во: Белкар
До збірки увійшли твори, які є кращими зразками дитячої української поезії. Вони вчать дітей добру, ввічливості, повазі та любові до нашої Батьківщини, до її природи, до рослин і тварин. ..
33.00 грн.
Все сказки Григория Остера Изд-во: АСТ
В книгу вошли самые известные сказки Г. Остера про котенка Гав, слоненка, удава, обезьянку и попугая, а также сказки-мультфильмы Он попался, Как гусенок потерялся, Попался, который кусался, Обезъянки и грабители. Каждая маленькая история - это ненавязчивый урок нравственности, доброты и тонкого ю..
330.00 грн.
Все сказки и картинки Авт: Сутеев В. Изд-во: АСТ
В книгу вошли все сказки, сказочные истории, цикл рассказов Времена года, а также загадки и задания, придуманные и нарисованные В. Сутеевым - известным художником-мультипликатором. Для детей до 3-х лет. ..
408.00 грн.
Гра-конструктор Домашній театр Ріпка 3+ Вид: УЛА
Комплект містить: велике ігрове поле 42 х 51 см, 6 фігурок персонажів та декорації до казки. Усередині також є текст казки та інструкція. З грою-конструктором Ріпка ваш малюк влаштує справжній домашній театр! Дитина зможе ознайомитися з казкою та влаштувати виставу на власний смак.   ..
40.00 грн.
Гра-конструктор Домашній театр Рукавичка 3+ Вид: УЛА
Вистави в домашньому театрі позитивно впливають на мовлення та пам’ять дитини, її комунікативні навички, поширюють словниковий запас. А спілкуючись з іншими учасниками гри, дитина звикає до конструктивного діалогу та спільної роботи.   З неймовірною грою-конструктором Рукавичка ваш м..
40.00 грн.
Гра-конструктор Домашній театр Троє поросят 3+ Вид: УЛА
Ваша дитина влаштує справжній домашній театр! Він зможе ознайомитися з казкою та влаштувати виставу на власний смак. Ця гра допоможе дитині:   – розвинути художні здібності та уяву;   – покращити дрібну моторику пальців;   – навчитися виступати перед публіко..
40.00 грн.
Гра-конструктор Домашній театр Червона Шапочка 3+ Вид: УЛА
Ця гра допоможе дитині:   – розвинути художні здібності та уяву;   – покращити дрібну моторику пальців;   – навчитися виступати перед публікою. Він зможе ознайомитися з казкою та влаштувати виставу на власний смак.   З неймовірною грою-конс..
40.00 грн.
Дід Мороз Книжка-картонка Дошколярик Вид: Школа
Найцікавіші вірші та найяскравіші малюнки. Схвалено педагогами та психологами. Для читання дорослими дітям. Серія: Зимові книжечки. Книжка-картонка Дід Мороз. ..
23.00 грн.
Детские классики Антошка, готовь к обеду ложку Авт: Энтин Ю. Изд-во: Самовар
В книгу вошли стихи, написанные к популярным фильмам, мультфильмам и спектаклям. Такие как А мне летать охота, Частушки Бабок Ёжек к мультфильму Летучий корабль, песни к Бременским музыкантам и другие... ..
45.00 грн.
Детские классики Кто ходит в гости по утрам Авт: Борис Заходер Изд: Самовар
Стихи для детей. В книгу известного писателя вошли знаменитые циклы стихов для детей младшего школьного возраста, такие как Школа для птенцов, Мохнатая азбука, Песенки Винни-Пуха, На задней парте. Художник-иллюстратор: Ульяна Шалина Для младшего школьного возраста. ..
45.00 грн.
Детские классики Мы едем едем едем Авт: С. Михалков Изд: Самовар
Стихи для детей В книгу вошли: - Мой секрет - А что у вас? - Мой щенок - Кораблики - Бараны - Песенка друзей  - Трезор - Котята - Дядя Стёпа - Прививка - Под новый год - Мы с приятелем - Фома - Тридцать шесь и пять ..
45.00 грн.
Детские классики Почитай мне, мама Авт: Токмакова И. Изд-во: Самовар
В книгу вошли более пятидесяти стихотворений для детей. Книга получилась веселая, задорная и очень яркая. Причем все это относится как к иллюстрациям, так и к стихам. ..
45.00 грн.
Детские классики У лукоморья дуб зеленый Авт: Пушкин А. Изд-во: Самовар
В книгу вошли пять стихотворных сказок Пушкина. Мастеру кисти - Вячеславу Назаруку потребовалось три года на создание иллюстраций к этому юбилейному изданию. ..
45.00 грн.
Детские классики У меня зазвонил телефон Авт: Чуковский К. Изд-во: Самовар
Замечательные стихи, на которых выросло не одно поколение - Муха-Цокотуха, Тараканище, Мойдодыр и другие. В книгу вошли также 25 стихотворных загадок. ..
45.00 грн.
Детские классики Уронили мишку на пол Авт: Барто А. Изд-во: Самовар
В книгу Агнии Львовны Барто вошли стихи для детей дошкольного и младшего школьного возраста, такие как Игрушки, Разговор с мамой, Девочка чумазая, Помощница, Я часто краснею, Я расту и многие другие. ..
45.00 грн.
Для маленьких дівчаток Ідемо до магазину Авт: Потаніна І. Вид: Ранок
Книжка для маленьких дівчаток Ідемо до магазину намальована спеціально для найменших, адже багаторазову наліпку можна розташувати в будь-якому місці картинки! А якщо результат крихітці не сподобається, наліпочку можна переклеїти в інше місце! Але книжки стануть у пригоді і дещо старшим ..
15.00 грн.
Для маленьких дівчаток Маленька господарочка Авт: Потаніна І. Вид: Ранок
Ті юні леді, які вже навчилися складати з літер слова, зможуть потренуватися читати коротенькі тексти з серією Для маленьких дівчаток! Книга намальована спеціально для найменших, адже багаторазову наліпку можна розташувати в будь-якому місці картинки! А якщо результат крихітці не сподобається, на..
15.00 грн.
Для маленьких дівчаток Маленька принцеса Авт: Потаніна І. Вид: Ранок
Книга із серії для маленьких дівчаток з наліпками намальована спеціально для найменших дівчаток, адже багаторазову наліпку можна розташувати в будь-якому місці картинки! А якщо результат крихітці не сподобається, наліпочку можна переклеїти в інше місце! Але книжки стануть у пригоді і де..
15.00 грн.
Для маленьких дівчаток Одягни ляльку Авт: Потаніна І. Вид: Ранок
Книжка Одягни ляльку намальована спеціально для найменших дітей, адже багаторазову наліпку можна розташувати в будь-якому місці картинки! А якщо результат крихітці не сподобається, наліпочку можна переклеїти в інше місце! Але книжки стануть у пригоді і дещо старшим дівчаткам: вони зможуть на..
15.00 грн.
Для маленьких девочек Идём в магазин Авт: Потанина И. Изд: Ранок
Юные леди, которые уже научились составлять из букв слова, смогут потренироваться читать коротенькие тексты. Серия книжек Для маленьких девочек нарисована специально для малышек, ведь многоразовую наклейку можно разместить в любом месте картинки! А если результат не понравится, наклеечку можно пе..
15.00 грн.
Для маленьких девочек Маленькая принцесса Авт: Потанина И. Изд: Ранок
Книги Для маленьких девочек Маленькая принцесса нарисована специально для малышек, ведь многоразовую наклейку можно разместить в любом месте картинки! А если результат не понравится, наклеечку можно переклеить в другое место! Но книжки заинтересуют ещё и девочек постарше: они смогут наклеивать ка..
15.00 грн.
Для маленьких девочек Маленькая хозяюшка Авт: Потанина И. Изд: Ранок
Книги для маленьких девочек с многоразовыми наклейками нарисованы специально для малышек, ведь многоразовую наклейку можно разместить в любом месте картинки! А если результат не понравится, наклеечку можно переклеить в другое место! Но книжки заинтересуют ещё и девочек постарше: они смогут наклеи..
15.00 грн.
Для маленьких девочек Наряди куклу Авт: Потанина И. Изд: Ранок
Юные леди в возрасте от 2-х лет, смогут потренироваться читать коротенькие тексты с серией Для маленьких девочек! Серия книжек нарисована специально для малышек, ведь многоразовую наклейку можно разместить в любом месте картинки! А если результат не понравится, наклеечку можно переклеить в другое..
15.00 грн.
Зимові забави Книжка-картонка Дошколярик Вид: Школа
Зимові забави книга найкращій новорічний або різдвяний подарунок для вашого малюка. Ви знайдете найцікавіші вірші талановитих дитячих поетів і найяскравіші пізнавальні малюнки. А незвичайна хвиляста форма книжок сприятиме активізації тактильної діяльності вашої дитини, стимулюючі її заг..
23.00 грн.
Казки для малят Авт: Чумаченко В. Вид-во: Промінь
Українські казки - скарбниця народної мудрості. Вони свідчать про гострий розум народу, про його кмітлівість, почуття гумору, любов до рідної країни. Із яскравими малюнками знайомство з українським фольклором стане приємним, пізнавальним і захоплюючим. Подарункове видання для дітей дошкільног..
92.00 грн.
Казкова скринька Вид-во: Промінь
До збірки увійшли найвідоміші українські казки для малят. Діти пізнають країну фантазії, познайомляться з дивовижними героями народних казок. Яскраві та веселі малюнки зроблять читання книги ще більш захопливим і приємним. ..
46.00 грн.
Книга про здоров'я дитини та спокій її батьків Авт: Стенкова Н. Вид-во: Школа
Ця книга — надійний порадник та помічник для тих, хто збирається народити дитинку, і тих, хто виховує її. Слушні підказки даються для тих випадків, коли у малюка щось негаразд із здоров’ям, а лікаря поруч немає - та й чи завжди обов’язково до нього звертатися? Наведена інформація про роботу різни..
90.00 грн.
Книга сказок В. Сутеева Изд-во: АСТ
Замечательный детский писатель - сказочник и художник Владимир Сутеев подарил малышам много сказок и картинок, которые дети читают, рассматривают, смотрят любимые мультфильмы уже много-много лет. В книге сказки и сказки-мультфильмы В. Сутеева, сказки других авторов - К. Чуковского, М. Пляцковског..
330.00 грн.
Книжка-виглядайка Колобок Вид-во: Школа
Яскраві Книжки–виглядайки — це найпопулярніші казки для дітей і малюнки талановитих художників-ілюстраторів. А ще улюблені герої виглядають зі сторінок кожної книжки, запрошуючи маленького читача у чарівний світ і перетворюючи процес читання на цікаву гру! Книжки схвалені педагогами і психологами..
40.00 грн.
Книжка-виглядайка Курочка Ряба Вид-во: Школа
Яскраві Книжки–виглядайки — це найпопулярніші казки для дітей і малюнки талановитих художників-ілюстраторів. А ще улюблені герої виглядають зі сторінок кожної книжки, запрошуючи маленького читача у чарівний світ і перетворюючи процес читання на цікаву гру! Книжки схвалені педагогами і психологами..
40.00 грн.
Книжка-виглядайка Ріпка Вид-во: Школа
Яскраві Книжки–виглядайки — це найпопулярніші казки для дітей і малюнки талановитих художників-ілюстраторів. А ще улюблені герої виглядають зі сторінок кожної книжки, запрошуючи маленького читача у чарівний світ і перетворюючи процес читання на цікаву гру! Книжки схвалені педагогами і психологами..
40.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019