Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата

Книжки для дітей 10-15 років

Книжки для дітей 10-15 років

Книжки для дітей середнього шкільного віку від найкращіх авторів та найвідоміших видавництв.

Захоплюючі детективи, модне фентезі, золота колекція пригод - підбірка найцікавіших книг зі всього світу.

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
20 000 льє під водою. Ж. Верн. Бібліотека пригод. Золота серія. Вид-во: Школа.
Жуль Верн — видатний французький письменник, класик науково-фантастичної та пригодницької літератури. Його творча спадщина налічує 115 великих томів. У цій книзі описано дивовижні пригоди професора Аронакса та його друзів, які потрапили на підводний човен геніального вченого і мужнього борця за с..
100.00 грн.
Біле ікло. Пригоди Смока і малюка. Бібліотека пригод. Золота серія. Джек Лондон. Вид-во: Школа.
Джек Лондон — видатний американський письменник, визнаний майстер у жанрі оповідання, за життя якого видано 50 його книг і ще 7 — після смерті. Лондон по суті відкрив читачам усього світу Північ, не тільки створивши яскраві картини краю, а й переконливо показавши людей, які його населяють. ..
125.00 грн.
Вождь червоношкірих. Оповідання. Бібліотека пригод. Золота серія. О. Генрі. Вид-во: Школа.
Вільям Сідней Портер, відомий читачам усього світу як О. Генрі, — людина незвичайної долі. У в’язниці, засуджений за розтрату, Портер написав своє перше оповідання, відтоді й з’явився у світі письменник О. Генрі. Загадки, які криють у собі майже всі його новели (а їх 280), пробуджують цікавість ч..
105.00 грн.
Граф Дракула Франкенштейн Бібліотека пригод Золота серія Б. Стокер, Мері Шеллі Вид-во: Школа
Цю книгу, що об’єднує два твори двох різних авторів, можна назвати книгою жахів, книгою, яка викликає нервовий дрож, від якої холоне кров у жилах і гучно калатає серце. Читачеві пропонується доторкнутися до найбільшої таємниці людства — природи життя і смерті, зануритися у світ таємничого, загадк..
70.00 грн.
Діти капітана Гранта Бібліотека пригод Золота серія Ж. Верн Вид-во: Школа
Жуль Верн — видатний французький письменник, класик науково-фантастичної та пригодницької літератури, чия творча спадщина налічує 115 великих томів. Герої цієї книги вирушають у ризиковану мандрівку морем на пошуки людини, долають серйозні перешкоди, потрапляють у страшні ситуації, протистоят..
110.00 грн.
Записки про Шерлока Холмса. Бібліотека пригод. Золота серія. А. Конан Дойл. Вид-во: Школа.
У переважної більшості читачів усього світу ім’я англійського письменника Артура Конан Дойла — автора понад сімдесяти книг — нерозривно пов’язане з його легендарним літературним героєм — сищиком Шерлоком Холмсом. Кожна сторінка цієї книги — це захоплюючі безпомилкові пошуки і несподівані знахідки..
115.00 грн.
Книга Дівчинка на всі 100%. Настільна книга юної леді. Авт: Н. В. Зотова., Є. О. Житник. Вид-во: Школа.
Видання друге, доповнене. Що цікаво знати дiвчинцi-пiдлiтку? Як стати впевненою в собi, завжди бути у доброму гуморi, як обирати друзiв, без проблем спiлкуватися з батьками? Що потрiбно робити, щоб стати вихованою, витонченою i, безумовно, привабливою i бажаною у будь-якiй компанiї? ..
210.00 грн.
Кобзар Повна нецензурована збірка Авт: Шевченко Т.Г. Вид-во: Школа
До збірки увійшли вірші, поеми, балади, створені великим українським поетом Т. Г. Шевченком у період з 1837 до 1861 року. Для широкого кола читачів. ..
85.00 грн.
Людина-амфібія Острів загиблих кораблів Голова професора Доуеля Бібліотека пригод Золота серія О. Бєляєв Вид-во: Школа
О. Бєляєв — засновник російської науково-фантастичної літератури. Відповідальність ученого за долю свого винаходу — центральна проблема роману «Людина-амфібія». Безкорисливий лікар, урятувавши життя хлопцеві, надав йому можливість жити під водою. Цікаві й захоплюючі пригоди героїв, людські стосун..
105.00 грн.
Мауглі Тарзан Бібліотека пригод Золота серія Р. Кіплінг, Е. Берроуз Вид-во: Школа
Упродовж століть збереглася популярність письменників Р. Кіплінга та Е. Берроуза, яких об’єднали в цій книзі їхні герої — Мауглі і Тарзан. Тісно переплітаються надзвичайні історії життя хлопчиків: обидва виросли у джунглях серед диких звірів, обидва не просто вижили, а стали сильними, мужніми, ро..
105.00 грн.
Острів скарбів. Робінзон Крузо Бібліотека пригод. Золота серія Р. Л. Стівенсон, Д. Дефо Вид-во: Школа
Письменників, чиї твори вміщено в цій книзі, розділяють півтора сторіччя, а об’єднує прагнення до надзвичайного, пригодницького світу, талант відтворити цей світ, а також схожі долі їхніх героїв — підлітка Джиммі й моряка Робінзона Крузо. Серед дикої природи, у протистоянні злу й жорстокості, зав..
110.00 грн.
Повість про Ходжу Насреддіна. Бібліотека пригод. Золота серія. Л. Соловйов. Вид-во: Школа.
Популярним ім’я російського радянського письменника зробили книги про Ходжу Насреддіна, в образі якого втілилася народна мрія про надгероя, здатного встановити справедливість, покарати зло на землі. Веселий, дотепний, винахідливий, він став легендою багатьох міст та містечок Азії і крізь час і пр..
90.00 грн.
Принц та жебрак. Янкі при дворі короля Артура. Бібліотека пригод. Золота серія. Марк Твен. Вид-во: Школа.
У романі «Янкі при дворі короля Артура», присвяченому історичному минулому Європи, вдало поєднано гумор із фантастикою. Дивовижні пригоди переживає герой роману — практичний американець, що потрапив у минуле: уникає страти, стає довіреною особою короля, отримує необмежену владу, мріє змінити сусп..
60.00 грн.
Пурпурові вітрила. Та, що біжить по хвилях. Маленький принц Бібліотека пригод Золота серія О. Грін, А. Сент-Екзюпері Вид-во: Школа
У книзі вміщено 2 романи російського письменника Олександра Гріна «Пурпурові вітрила» і «Та, що біжить по хвилях», які вважаються його найкращими творами, а також філософський твір «Маленький принц», що зробив його автора, французького письменника, професійного льотчика та винахідника Антуана де ..
90.00 грн.
П’ятнадцятирічний капітан Капітан Зірвиголова Ж. Верн, Л. А. Буссенар Бібліотека пригод Золота серія Вид-во: Школа.
У книзі вміщено два романи відомих французьких письменників Жуля Верна та Луї Буссенара про двох відчайдушно сміливих, шляхетних і порядних капітанів, чиї численні пригоди і до сьогодні захоплюють уяву мільйонів читачів. ..
115.00 грн.
Робін Гуд. Айвенго. Бібліотека пригод. Золота серія. Ч. Вільсон, Д. Макспедден. В. Скотт. Вид-во: Школа.
У книзі два твори різних авторів. А головна дійова особа — одна. Це англійський народний герой, благородний розбійник Робін Гуд, що разом зі своїми друзями нападав на замки й монастирі, заступаючись за скривджених та безпорадних, допомагаючи бідним. Його пригодами захоплювалося багато поколін..
110.00 грн.
Спартак. Бібліотека пригод. Золота серія. Джованьйолі Рафаелло. Вид-во: Школа.
Джованьйолі Рафаелло — італійський письменник, соратник Дж. Гарибальді. Найпопулярніший серед його творів — роман «Спартак», присвячений повстанню давньо римських гладіаторів, рабів у І ст. до н.е. Читачів багатьох поколінь захоплює і вражає образ головного героя — людини сильної і вродливої, з п..
100.00 грн.
Таємничий острів. Бібліотека пригод. Золота серія. Жуль Верн. Вид-во: Школа.
Жуль Верн — французький письменник, класик науково-фантастичної літератури. Однією з книг його багатої творчої спадщини є «Таємничий острів». Її герої — п’ятеро мужніх чоловіків — тікають з полону на повітряній кулі й опиняються на безлюдному острові, де їм доводиться все починати з нуля. Натхн..
100.00 грн.
Тарас Бульба. Вій. Вечори на хуторі поблизу Диканьки. Бібліотека пригод. Золота серія. М. В. Гоголь. Вид-во: Школа.
Знаковим є той факт, що славетна історія запорозького козацтва, яка й досі бентежить уяву сучасників, через безсмертну повість М. В. Гоголя, через пригоди й подвиги її героїв стала надбанням скарбниці світової пригодницької літератури. Історія родини козацького полковника Тараса Бульби — це вража..
95.00 грн.
Хлопець на всі 100 % Авт: Зотов О. Вид-во: Школа
Що цікаво знати хлопцю - підлітку? Як стати впевненим у собі, завжди бути у доброму гуморі, як без проблем спілкуватися з батьками? Що потрібно робити, аби розвинути мускулатуру, чим зайнятися у вільний час, як зрозуміти дівчат, як стати своїм у будь-якій компаніїї та водночас залишатися самим со..
210.00 грн.
20 000 льє під водою Авт: Жуль Верн Вид-во: Країна Мрій
Мабуть, чимало вчених і винахідників обрали професію, начитавшись у дитинстві Жуля Верна, адже дитяче бажання стати такими сміливими та розумними, як і герої Жуля Верна, залишилося у багатьох на все життя. В одному з найпопулярніших своїх романів письменник яскраво змальовує розмаїття підводного ..
82.00 грн.
Samotni. com Сучасна європейська підліткова книга Авт: Барбара Космовська Вид: Школа
Зустрічайте новинку «Самотні. com» із серії «Сучасна європейська підліткова книга» від Барбари Космовської — відомої польської письменниці, авторки численних романів, якими зачитується сучасна молодь. Юну дівчину Йоанну важко не помітити в натовпі. Ще б пак — копиця рудого волосся, фіолетови..
105.00 грн.
Sketchbook Визуальный экспресс-курс рисования Авт: Пименова И. Изд-во: Око
Sketchbook Визуальный экспресс-курс рисования адресован новичкам в области рисования, дерзким и любознательным пользователям, готовым попробовать себя в таком современном и очень востребованном занятии, как рисование. Скетчбук комфортно сочетает в себе пособие по основам графики и творческую..
190.00 грн.
Sketchbook Експрес-курс рисування Авт: Піменова І. Вид-во: Око
Скетчбук - це видання для сучасних людей, що шукають яскравих, креативних форм розвитку особистості, прагнуть збагатити своє життя художніми образами. ..
190.00 грн.
Sketchbook Книга для записей и зарисовок Авт: Пименова И. Изд-во: Око
Скетчбук - это книга для современных людей, ищущих яркие, креативные формы развития личности, желающих обогатить свою жизнь художественными образами. С ее помощью каждый сумеет открыть для себя новые горизонты творческого сознания, раскрыть потенциал подсознания и раскрепостить воображение. Довер..
190.00 грн.
Sketchbook Продвинутые техники Экспресс-курс рисования Авт: Пименова И. Изд-во: Око
Эта книга адресована всем, кто любит рисовать и хочет освоить необходимые художественные приемы в расширенном объеме, утвердиться в своих способностях, попробовать трудные задачи, смело оперировать приобретенными навыками и развитой фантазией. Скетчбук комфортно сочетает в себе путеводитель по ос..
190.00 грн.
Sketchbook Рисуем животных Экспресс-курс рисования Авт: Пименова И. Изд-во: Око
Sketchbook Рисуем животных Экспресс-курс рисования - это книга для современных людей, ищущих яркие, креативные формы развития личности, желающих обогатить свою жизнь художественными образами. С ее помощью каждый сумеет открыть для себя новые горизонты творческого сознания, раскрыть потенциал подс..
190.00 грн.
Sketchbook Рисуем за 30 секунд Основные навыки Авт: Пименова И. Изд-во: Око
Книга комфортно сочетает в себе пособие по основам рисования и творческую записную книжку с продуманной эргономикой. Скетчбук рассчитан на любой уровень подготовки. И прежде всего он адресован тем, кто никогда не рисовал. Поэтапные рисунки сопровождаются ненавязчивыми текстовыми пояснениями, есть..
190.00 грн.
Sketchbook Рисуем комиксы Экспресс-курс рисования Авт: Пименова И. Изд-во: Око
Sketchbook Рисуем комиксы Визуальный экспресс-курс рисования - это книга для современных людей, ищущих яркие, креативные формы развития личности, желающих обогатить свою жизнь художественными образами. С ее помощью каждый сумеет открыть для себя новые горизонты творческого сознания, раскрыть поте..
190.00 грн.
Sketchbook Рисуем красивые шрифты Экспресс-курс рисования Авт: Пименова И. Изд-во: Око
Sketchbook Рисуем красивые шрифты Искусство леттеринга Визуальный экспресс-курс рисования - это книга для современных людей, ищущих яркие, креативные формы развития личности, желающих обогатить свою жизнь художественными образами. С ее помощью каждый сумеет открыть для себя новые горизонты творче..
190.00 грн.
Sketchbook Рисуем море Экспресс-курс рисования Авт: Пименова И. Изд-во: Око
Sketchbook Рисуем море Экспресс-курс рисования - это книга для современных людей, ищущих яркие, креативные формы развития личности, желающих обогатить свою жизнь художественными образами. С ее помощью каждый сумеет открыть для себя новые горизонты творческого сознания, раскрыть потенциал подсозна..
190.00 грн.
Sketchbook Рисуем пейзаж Экспресс-курс рисования Авт: Пименова И. Изд-во: Око
Скетчбук - это книга для современных людей, ищущих яркие, креативные формы развития личности, желающих обогатить свою жизнь художественными образами. С ее помощью каждый сумеет открыть для себя новые горизонты творческого сознания, раскрыть потенциал подсознания и раскрепостить воображение. Довер..
190.00 грн.
Sketchbook Рисуем цветы Экспресс-курс рисования Авт: Пименова И. Изд-во: Око
Sketchbook Рисуем цветы Экспресс-курс рисования - это книга для современных людей, ищущих яркие, креативные формы развития личности, желающих обогатить свою жизнь художественными образами. С ее помощью каждый сумеет открыть для себя новые горизонты творческого сознания, раскрыть потенциал подсозн..
190.00 грн.
Sketchbook Рисуем человека Экспресс-курс рисования Авт: Пименова И. Изд-во: Око
Скетчбук - это книга для современных людей, ищущих яркие, креативные формы развития личности, желающих обогатить свою жизнь художественными образами. Sketchbook – это незаменимый спутник творческого человека. Если Вы творите всюду и везде, если Вы видите прекрасное в окружающем мире, если у Вас н..
190.00 грн.
Timeless Рубінова книга Авт: Керстін Ґір Вид-во: Школа
Зустрічайте новинку - першу Рубінову книгу із серії Timeless німецької письменниці у жанрі фентезі Керстін Гір. Всесвітній бестселер вперше перекладено українською мовою, щоб українські читачі насолодилися читанням про фантастичні подорожі у часі рідною мовою. Шістнадцятирічна Гвендолін Шефер..
180.00 грн.
Timeless Смарагдова книга Частина 3 Авт: Ґір Керстін Вид: Школа
Частина 3 серії Timeless завершує трилогію Таймлес Смарагдова книга, де читачі довідаються про всі таємниці, які тримали у напрузі впродовж перших двох частин. Але письменниця крім того ще на завершення підготувала зовсім неочікувані повороти сюжету. А головне, читачки нарешті взнають чи дійсно Г..
195.00 грн.
Айвенго Авт: Вальтер Скотт Вид-во: Країна Мрій
Роман Айвенго - один із найкращих творів знаменитого письменника Вальтера Скотта. Цей роман був створений майже двісті років тому, а події, про які йдеться, відбувались у ХІІ столітті. Однак і зараз Айвенго викликає жвавий інтерес у читачів багатьох країн світу. Роман знайомить з історією, допома..
68.00 грн.
Антологія мудрості Арабська мудрість Авт: Дудченко Л. Вид-во: Арій
У книзі зібрано афоризми та висловлювання найвидатніших представників арабської культури, а також чимало народних прислів'їв та приказок, влучних порівнянь і метафор. Створені в сиву давнину, вони актуальні й сьогодні, адже вчать сучасного читача гідності, справедливості, шанобливого ставлення до..
18.00 грн.
Антологія мудрості Бусідо Душа Японії Авт: Нітобе Інадзо Вид-во: Арій
Ця унікальна книга японського просвітителя Інадзо Нітобе - найбільш повний і зрозумілий опис не лише військового мистецтва, яке зародилося в Японії, але й пояснення принципів традиційної японської моралі й етики, виховання та формування японського національного характеру та світогляду. Ці принцип..
18.00 грн.
Антологія мудрості Дао Де Цзін Авт: Лао-Цзи Вид-во: Арій
У трактаті Дао Де Цзін - Книга про шлях та силу - давньокитайського філософа VI-V ст. до н. е. Лао-Цзи викладено думки про істинну віру та шлях життя. Автор розмірковує про те, як переходити від життя тіла до життя духу. Саме це вчення філософа становить основу даоської релігії, однієї з трьох на..
28.00 грн.
Антологія мудрості Державотворець Авт: Ніколо Макіавеллі Вид-во: Арій
Державотворець - це політичний трактат, який являє собою збірник правил успішної політичної діяльності, створений з історчного та практичного досвіду існування людської природи, що залишається незмінною за всіх політичних устроїв, які проходять природний цикл розквіту та занепаду. Незважаючи на т..
28.00 грн.
Антологія мудрості Книга п'яти кілець Авт: Міямото Мусасі Вид-во: Арій
Книга П'яти Кілець - філософський трактат і духовний заповіт, написаний у XVII столітті самураєм Міямото Мусасі за два роки до смерті. Це книга про мистецтво Стратегії. Вона складається з п'яти частин: Книги Землі, Книги Води, Книги Вогню, Книги Вітру та Книги Пустоти. У ній описані різноманітні ..
18.00 грн.
Антологія мудрості Кобзар Авт: Тарас Шевченко Вид-во: Арій
З-поміж безлічі книг світової літератури людство виокремило ті, що ввібрали в себе мудрість віків і мають для народу значення заповітне. До таких належить Кобзар великого українського поета-пророка Тараса Шевченка. Дивовижна доля цієї книги. Поезії, які входять до неї, мережилися сльозами на ..
42.00 грн.
Антологія мудрості Конфуцій Вид-во: Арій
Книга містить роздуми, настанови та висловлювання давньокитайського філософа і педагога Конфуція, збережені його учнями та послідовниками. Лунь Юй - Бесіди і судження - збірник висловів мислителя, який складається з двадцяти частин. Це головна книга конфуціанства, записана та упорядкована учнями ..
18.00 грн.
Антологія мудрості Любов і родина Авт: Латник Г. Вид-во: Арій
У цьому виданні зібрано перлини людської мудрості - афоризми та крилаті вислови мислителів, учених, письменників, поетів, відомих суспільних і політичних діячів різних епох і народів про найпотаємніше, найзагадковіше та найблагородніше людське почуття - любов та всі її прояви. У книзі Ви знайдете..
28.00 грн.
Антологія мудрості Мистецтво війни Авт: Сунь-цзи Вид-во: Арій
Ця книга - найдавніший із відомих людству трактатів про воєнне мистецтво та його філософію. Його створив понад два тисячоліття тому китайський стратег, воїн і філософ Сунь-цзи. Він у стислій формі виклав базові принципи ведення війни та готування до неї. Мистецтво війни - основа філософії, мистец..
36.00 грн.
Антологія мудрості Мудрість Стародавнього Риму Авт: Дудченко Л. Вид-во: Арій
До збірки увійшли афоризми давньоримських філософів, письменників і політичних діячів. У лаконічних, але глибоких за змістом висловлюваннях відображені знання людства, накопичені впродовж тисячоліть. Створені ще за часів Стародавнього Риму, вони й до сьогодні актуальні, допомагають вирішувати наг..
18.00 грн.
Антологія мудрості Мудрість Сходу Авт: Дудченко Л. Вид-во: Арій
У книзі зібрано афоризми та крилаті вислови найвизначніших представників культури Сходу. У них порушуються нагальні проблеми людського життя: дружба та вірність, любов і щастя, багатство й бідність, розум і невігластво, державне управління, релігія тощо. Ці афоризми вирізняються особливим ритмом ..
18.00 грн.
Антологія мудрості Політики Диктатори Тирани Авт: Дудченко Л. Вид-во: Арій
У книзі зібрано афоризми та висловлювання найвидатніших політиків, революціонерів, тиранів та диктаторів, починаючи з Олександра Македонського і закінчуючи Уго Чавесом та Слободаном Мілошевичем. Це представники різних культур та епох. Але їх об'єднує те, що вони піднялися на найвищий щабель держа..
18.00 грн.
Антологія мудрості Тибетська книга мертвих Авт: Леся Дудченко Вид: Арій
Тибетська книга мертвих із серії Антологія мудрості містить докладний опис станів-етапів бардо, через які, згідно з тибетською буддійською традицією, проходить свідомість людини починаючи з процесу фізичного вмирання і до моменту наступного втілення реінкарнації у новій формі. Для кожного етапу н..
18.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2018