Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Книжки для дітей 4-6 років

Книжки для дітей 4-6 років

Книжки для дошкільнят від найкращіх авторів та найвідоміших видавництв.

Казки та вірші, розвиваючи та пізнавальні ігри, видання з яскравими ілюстраціями для Вашого маленького генія.

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Буквар для дошкільнят Читайлик Тверда обкладинка Авт: Федієнко В. Вид-во: Школа
Мета посібника — формування у дитини старшого дошкільного віку початкових навичок читання. Він допоможе в розвиткові фонематичного слуху, розширить словниковий запас дитини. Дитина отримає уявлення про поняття: звук, буква, склад, наголос, основні види слів, речення тощо. Заняття за букварем стим..
150.00 грн.
Весела Абетка Авт: Товстий В. Вид-во: Промінь
Весела Абетка допоможе малюкові вивчити букви, а вірші та скоромовки сприятимуть розвитку мови, пам'яті, та розширенню світогляду. Яскраві та веселі малюнки зроблять заняття емоційно насиченими і захоплюючими. ..
46.00 грн.
Веселка Їжачок-рятівничок Авт: Кирпа Г. Вид-во: Белкар
Виховання дитини починається з її перших кроків у житті. Кожній дитині вкрай необхідно навчитися дотримуватися правил безпеки у поведінці вдома, на вулиці, в дитсадку або в школі, у громадських місцях, у лісі або на річці. Такі правила буде легко засвоїти, прочитавши цю цікаву книжку. Вірші, опов..
33.00 грн.
Веселка Барвиста абетка Вид-во: Белкар
Цікаві та змістовні вірші, а також чудові малюнки, разом з якими оживають усім нам знайомі предмети, і букви стають дієвими персонажами книги, допоможуть малятам завчити літери, а веселі загадки розраховані на те, щоб діти легко та залюбки повторили всі букви. ..
33.00 грн.
Веселка Дивовижні історії Вид-во: Белкар
До збірки увійшли дивовижні історії про тварин. Оповідання, написані відомими авторами, розповідають про наших чотириногих друзів, які діють зовсім як люди: встряють у суперечку, інколи сваряться і ворогують, але частіше все ж таки дружать. Ця книжка вчить дітей доброті, чесності, сміливості, люб..
33.00 грн.
Веселка Золотий черевичок Вид-во: Белкар
У книзі відомі українські народні казки. Читаючи їх, малята навчаться відрізняти добро від зла, здійснювати гарні вчинки, бути сміливими, розумними, добрими і кмітливими. ..
33.00 грн.
Веселка Казки веселого лісовичка Вид-во: Белкар
До збірки ввійшли авторські та народні казки. Читаючи їх, малята навчаться відрізняти добро від зла, здійснювати гарні вчинки, бути сміливими, розумними, добрими і кмітливими. ..
33.00 грн.
Веселка Казкові перлинки Вид-во: Белкар
До збірки увійшли відомі українськи та зарубіжні народні казки. Вони вчать дітей мудрості, виховують почуття, гумору та розвивають творчу уяву юних читачів. ..
33.00 грн.
Веселка Казкова скринька Вид-во: Белкар
На прикладі казкових персонажів діти зможуть осягнути складний світ людських взаємин, навчитися відрізняти добро від зла. ..
33.00 грн.
Веселка Подорож у країну ввічливості Авт: Кирпа Г. Вид-во: Белкар
На прикладі казкових персонажів діти зможуть осягнути складний світ людських взаємин, навчаться відрізняти добро від зла. ..
33.00 грн.
Веселка Школа доброти Вид-во: Белкар
Ця книжка навчить дітей доброті, щірості, порядності, чуйності. Саме ці риси перш за все необхідні кожній людині для того, щоб її поважали. Твори, що увійшли до цієї збірки, допоможуть батькам і вчителям у виховній роботі. ..
33.00 грн.
Веселка Я все люблю в своїм краю Авт: Кирпа Г. Вид-во: Белкар
Ця книжка - про нашу рідну землю Україну, про її неповторну красу і національні символи. До неї увійшли твори і українських класиків, і сучасних письменників, які навчають малу дитину любові до Батьківщини, що для кожного має стати єдиною і святою. ..
33.00 грн.
Домашня логопедія. Для роботи з дітьми від 3 років. Авт: В. Федієнко, А. Журавльова. Вид-во: Школа.
  Посібник для батьків, що допоможе подолати вади звуковимови у дітей дошкільного і молодшого шкільного віку. Завдяки різноманітним вправам і завданням, наведеним у посібнику, дитина не тільки навчиться вимовляти важкі для неї звуки, а й зможе розвинути фонематичний слух, мовленнєве ..
155.00 грн.
Енціклопедія Дошкільних Наук Скоро до Школи Авт: Федієнко В. Вид-во: Школа
Ця унікальна збірка допоможе малятам та їхнім батькам підготуватися до школи. Вона містить одразу кілька книг: буквар, прописи, підручник і робочий зошит із математики та розвитку мислення. Протягом кількох місяців ваша дитина навчиться читати, писати та рахувати в необхідному обсязі. Рет..
200.00 грн.
Книга. Посібник для малят 4-7 років. EASY ENGLISH. Авт: Т. Жирова, В. Федієнко. Вид-во: Школа.
Повноколірне видання. Мета цієї книги — у доступній та цікавій формі ознайомити дитину з першими англійськими словами і сталими виразами. У посібнику наведено теми з розвитку усного мовлення дитини, що починає вивчати англійську. Тут ви знайдете також навчальні ігрові завдання, виконуючи ..
140.00 грн.
Пізнаємо світ разом Автомобілі Авт: Біляєв В. Вид-во: Белкар
Дітям властива допитливість. Їм цікаво пізнавати світ, дістаючи відповіді на всі свої численні запитання. Енциклопедія розповість юним читачам про автомобілі: про історію їх створення і перші автомобілі, про сучасні легкові автомобілі, автобуси і вантажівки, про їх класифікацію і основні характер..
38.00 грн.
Пізнаємо світ разом Динозаври Авт: Біляєва І. Вид-во: Белкар
Для молодшого шкільного віку. Загадковий світ найбільших істот, які колись мешкали на нашій планеті - ДИНОЗАВРИ. Як вони виникли, які види існували? ..
38.00 грн.
Пізнаємо світ разом Пірати Авт: Гуріна В. Вид-во: Белкар
Юним читачам про піратів. Звідки приходить пірацтво? Хто ставав піратами? Якими були їхні кораблі, зброя, одяг, прапор, та побут? ..
38.00 грн.
Пізнаємо світ разом Чарівний світ фей та ельфів Авт: Гуріна В. Вид-во: Белкар
Ця збірка про чарівний світ фей та ельфів. Де живуть загадкові істоти ? Як знайти чарівне царство ельфів? Які бувають феї, чи можна з ними спілкуватися? ..
38.00 грн.
Пізнаємо світ разом Чудеса світу Чудеса України Авт: Біляєва В. Вид-во: Белкар
Дітям властива допитливість, їм цікаво пізнавати світ, дістаючи відповіді на всі свої численні запитання. У цій книжці юні читачі дізнаються про дивовижні давні та сучасні пам'ятки архітектури, збудовані людством протягом своєї історії, що відносять до давніх і сучасних чудес світу. В Україн..
40.00 грн.
Промінець Абетка безпеки Авт: Гуріна В. Вид-во: Белкар
Вірші. Ця чудова книжка допоможе дітям навчитися дотримуватися правил безпеки та належній оведінці вдома, на вулиці, у дитсадку, або в школі, у громадських місцях, у лісі або на річці. ..
40.00 грн.
Промінець Абетка ввічливості Авт: Гуріна В. Вид-во: Белкар
Ця чудова книжка допоможе малятам легко і весело не тільки вивчити літери абетки, а щє й засвоїти правила поведінки, щоб малюки росли добрими, ввічливими, охайними, поважали старших та не кривдили менших. ..
40.00 грн.
Промінець Абетка дружби Авт: Чередниченко О. Вид-во: Белкар
До збірники ввійшли народні прислів'я та приказки, а також оповідання, вірші та казочки українських та зарубіжних письменників про дружбу. ..
40.00 грн.
Промінець Ведмежаткове сонечко Вид-во: Белкар
До книжки ввішли кращі казки відомих українських письменників. Читаючи їх, малята навчаться відрізняти добро від зла, здійснювати гарні вчинки, бути добрими, справедливими, захищати менших, поважати старших. ..
40.00 грн.
Промінець Зайчикова хатка Вид-во: Белкар
У збірник увійшли відомі народні та авторські казки у віршах та прозі. ..
40.00 грн.
Промінець Кольоровий рік Авт: Гуріна В. Вид-во: Белкар
Ця яскрава книжка допоможе юним читачам у дотепній формі за допомогою чудових віршів ознайомитися з такими поняттями як час, доба, тиждень, місяць, рік. ..
40.00 грн.
Промінець Мій друг - казка Вид-во: Белкар-книга
Збірка казок - для наймолодших читачів, які роблять перші кроки в читанні. Книга призначена для вироблення в дітей навичок техніки читання текстів по складах. ..
40.00 грн.
Супербуквар - Читайлик. Автор: В. Федієнко. Вид-во: Школа.
Супербуквар являє собою водночас і абетку, і методичний посібник, і робочий зошит, і прописи. Ця книга допоможе сформувати у дитини старшого дошкільного віку початкові навички читання, розвинути фонематичний слух та розширити словниковий запас.  Вдале і раціональне поєднання навчальних т..
260.00 грн.
Чарівна абетка з розвивальними завданнями. Для дітей які вивчають букви. Василь Федієнко. Вид-во: Школа.
До нашої «Чарівної абетки» увійшли вірші найкращих українських дитячих поетів. Пізнавальні, веселі, повчальні поезії доповнено цікавими і творчими завданнями, які сприятимуть розвиткові мовлення та логічного мислення дитини, а також допоможуть маленькому учневі швидше запам’ятати графічні образи ..
50.00 грн.
Энциклопедия Дедов Морозов. Юлита Ран. Изд-во: Весна
Красочно оформленное издание. Ваш ребенок уже спрашивал Вас: «Существует ли Дед Мороз?» Желаете получить честный ответ? Конечно же, я существую! Живу на Северном Полюсе, в Лапландии, вместе со всей своей веселой семьей. Вы никогда не слышали о моей семье? О, она у меня немаленькая — кузен Санта-К..
40.00 грн.
10 історій великим шрифтом Про безпеку Авт: Юлія Каспарова Вид: Ранок
Це непросто тексти для тренування читання 10 цікавих історій Про безпеку великим шрифтом. Вони у доступній формі розкажуть дитині, як важливо бути добрим і вміти дружити, навчать правилам безпеки вдома й на вулиці. Як перейти від читання по складах до дорослих книжок ? Запропонувати дитині ці..
25.00 грн.
10 історій великим шрифтом Про доброту Авт: Юлія Каспарова Вид: Ранок
Як перейти від читання по складах до дорослих книжок ? Запропонувати дитині цікаві історії, надруковані великими літерами! На маленького читача чекають: короткі, захопливі історії, великий шрифт, добрі яскраві ілюстрації. Про доброту 10 цікавих історій великим шрифтом - це непросто тексти для тре..
25.00 грн.
10 історій великим шрифтом Про дружбу Авт: Юлія Каспарова Вид: Ранок
10 цікавих історій великим шрифтом. Історії у доступній формі розкажуть дитині, як важливо бути добрим і вміти дружити, навчать правилам безпеки вдома й на вулиці. Як перейти від читання по складах до дорослих книжок ? Запропонувати дитині цікаві історії, надруковані великими літерами! На мал..
25.00 грн.
10 історій великим шрифтом Про тварин Авт: Юлія Каспарова Вид: Ранок
10 цікавих історій великим шрифтом. Вони у доступній формі розкажуть дитині, як важливо бути добрим і вміти дружити, навчать правилам безпеки вдома й на вулиці. Як перейти від читання по складах до дорослих книжок ? Запропонувати дитині цікаві історії, надруковані великими літерами! ..
25.00 грн.
10 історій по складах Лісовий концерт Авт: Каспарова Юлія Вид: Ранок
10 історій по складах Лісовий концерт для дітей старшого дошкільного та молодшого шкільного віку. Серія захопливих книг із короткими текстами для тренування читання. Усі слова в книгах подані великим шрифтом і поділені на склади. Так читачеві-початківцю буде легше розвивати нове вміння. Разо..
25.00 грн.
10 історій по складах Неслухняні тарілки Авт: Юлія Каспарова Вид: Ранок
Видання призначене для дітей старшого дошкільного та молодшого шкільного віку. Неслухняні тарілки 10 історій по складах — серія захопливих книг із короткими текстами для тренування читання. Усі слова в книгах подані великим шрифтом і поділені на склади. Так читачеві-початківцю буде легше розвиват..
25.00 грн.
10 історій по складах Розумна Мурка Авт: Юлія Каспарова Вид: Ранок
Серія захопливих книг із короткими текстами для тренування читання. Усі слова в книгах подані великим шрифтом і поділені на склади. Так читачеві-початківцю буде легше розвивати нове вміння. Разом із цікавими історіями та добрими яскравими ілюстраціями дитина пізнаватиме навколишній світ, розвине ..
25.00 грн.
10 історій по складах Хованки на відмінно Авт: Юлія Каспарова Вид: Ранок
10 історій по складах Хованки на відмінно. Захопливі книги із короткими текстами для тренування читання. Усі слова в книгах подані великим шрифтом і поділені на склади. Так читачеві-початківцю буде легше розвивати нове вміння. Разом із цікавими історіями та добрими яскравими ілюстраціями дитина п..
25.00 грн.
10 историй большим шрифтом О безопасности Авт: Юлия Каспарова Изд: Ранок
Книга 10 интересных историй большим шрифтом - это не просто тексты для тренировки чтения. Они в доступной форме расскажут ребенку, как важно быть добрым и уметь дружить, научат правилам безопасности дома и на улице. Как перейти от чтения по слогам к взрослым книг? Предложить ребенку интересные ис..
25.00 грн.
10 историй О доброте Крупным шрифтом Авт: Каспарова Юлія Изд: Ранок
О доброте 10 интересных историй - это не просто тексты для тренировки чтения. Они в доступной форме расскажут вашему ребенку, как важно быть добрым и уметь дружить, научат правилам безопасности дома и на улице. Как перейти от чтения по слогам к взрослым книгам? Предложить ребенку интересные ..
25.00 грн.
10 историй по слогам Лесной концерт Авт: Каспарова Юлия Изд: Ранок
10 историй по слогам Лесной концерт для детей старшего дошкольного и младшего школьного возраста. Серия увлекательных книг с короткими текстами для тренировки чтения. Все слова в книгах даны крупным шрифтом и поделены на слоги. Так начинающему читателю будет легче развивать новое умение..
25.00 грн.
10 историй по слогам Непослушные тарелки Авт: Каспарова Юлия Изд: Ранок
10 историй по слогам Непослушные тарелки для детей старшего дошкольного и младшего школьного возраста. Серия увлекательных книг с короткими текстами для тренировки чтения. Все слова в книгах даны крупным шрифтом и поделены на слоги. Так начинающему читателю будет легче развивать новое умение..
25.00 грн.
10 историй по слогам Прятки на отлично Авт: Юлия Каспарова Изд: Ранок
Серия увлекательных книг с короткими текстами для тренировки чтения. Все слова в книгах даны крупным шрифтом и поделены на слоги. Так начинающему читателю будет легче развивать новое умение. Вместе с интересными историями и добрыми красочными иллюстрациями ребёнок будет познавать окружающий мир, ..
25.00 грн.
10 историй по слогам Умная Мурка Авт: Каспарова Юлия Изд: Ранок
10 историй по слогам Умная Мурка для детей старшего дошкольного и младшего школьного возраста. Серия увлекательных книг с короткими текстами для тренировки чтения. Все слова в книгах даны крупным шрифтом и поделены на слоги. Так начинающему читателю будет легче развивать новое умение. В..
25.00 грн.
100 казочок із чарівного лісу Авт: Саве М. Вид: Країна мрій
Ти любиш гуляти в лісі, вдихати запах опалого листя, вранішньої імли, тобі подобаються ялинки, гриби, м’якенький лісовий мох і сонячні галявини? Ти любиш дивитися, як пробігають хащами лісові звірята, тебе чарують таємниці лісових гномів, фей, лісовичків і тролів? Якщо так, то книжка ця..
173.00 грн.
EASY ENGLISH. Starter book. Книга по английскому языку для детей 4-7 лет Твёрдая обложка Авт: Жирова Т. В., Федиенко В. В. Изд-во: Школа.
Цель данного пособия — в доступной и интересной форме ознакомить ребенка с первыми английскими словами и устойчивыми выражениями. В книге приведены темы из развития устной речи ребенка, который начинает изучать английский язык. Здесь вы найдете также учебные игровые задания, выполняя которые ребе..
140.00 грн.
Їжачок у тумані Казки про справжнє Авт: С. Козлов Вид: Час майстрів
Їжачок, Ведмедик, Заєць, Ослик, Білка - друзі, які ніколи не розстануться. Вони допомають дітям і дорослим відкривати світ добра й любові - справжній світ, у якому ми будемо жавжди! Зміст: їжачок і море їжачок у тумані Чорний Вир Порося в колючій шубці Зимова казка Як Ослик ..
180.00 грн.
Інструменти понад 50 наліпок Фіксі школа Вид: Ранок
Містить понад 50 яскравих наліпок. Інструменти книги з наліпками серії Фіксі-школа! На тебе чекають пізнавальні історії та захопливі завдання з наліпками. Разом із Ноликом, Сімкою та їх друзями ти майструватимеш прилади, полагодиш комп’ютерну техніку, проведеш дегустацію, організуєш свято і, звич..
40.00 грн.
Історія автомобілів Авт: Олджих Ружичка Вид: Ранок
Книга хлопцям, які люблять техніку. Познайомся з історією автомобілів, починаючи від винаходу колеса до найсучасніших перегонових машин. Сім тисяч років тому людство винайшло перший гончарський круг. Саме цей винахід спонукав людину до створення першого автомобіля. Ці та безліч інших фактів у наш..
90.00 грн.
Історія одного поросятка Авт: Винничук Ю. Вид: АБАБАГАЛАМАГА
Хвацьке Поросятко розвалило королівський палац, поклало трупом дванадцять лютих розбійників, стало капітаном піратського корабля. Історія одного поросятка без сумніву, найкращий у світі поросячий бестселер! Написав його чудовий український письменник Юрій Винничук, а ілюстрації створив натхненний..
136.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019