Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Книжки для дітей 6-10 років

Книжки для дітей 6-10 років

Книжки для молодших школярів від найкращіх авторів та найвідоміших видавництв. Казки та вірші, розвиваючи та пізнавальні ігри, енциклопедії з яскравими ілюстраціями, детективи, фентезі та дивовижні пригоди в лісовій школі

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Велика збірка творів. ВІРШІ. Авт: Н Забіла. Вид-во: Школа.
Двотомник містить кращі віршовані та прозові твори Наталі Забіли, яка по праву вважається корифеєм української дитячої літератури. До збірки не ввійшли деякі твори та окремі фрагменти, що зображували певні історичні та ідеологічні реалії, незрозумілі або ж нецікаві сучасному читачеві. Збі..
140.00 грн.
Велика збірка творів. ПРОЗА. Авт: Н Забіла. Вид-во: Школа.
Двотомник містить кращі віршовані та прозові твори Наталі Забіли, яка по праву вважається корифеєм української дитячої літератури.  До збірки не ввійшли деякі твори та окремі фрагменти, що зображували певні історичні та ідеологічні реалії, незрозумілі або ж нецікаві сучасному читачеві. ..
175.00 грн.
Веселі пригоди Мицика і Кицика. Авт: Юхим Чеповецький. Вид-во: Школа.
До уваги юних читачів пропонується книжка відомого дитячого письменника Ю. Чеповецького про неймовірні та веселі пригоди мишенятка Мицика та його друга кота Кицика. Книга яскраво проілюстрована малюнками, розглянувши які посміхнеться і дитина, і дорослий. Видання доповнено цікавинками, ві..
140.00 грн.
Веселка Блакитна кулька Авт: Гуріна В. Вид-во: Белкар
З героями захоплюючих пригодницьких історій, що ввійшли до цієї збірки, юні читачі потраплять у вирій карколомних подій: здійснять подорож у паралельний світ, знайдуть чарівну кульку, яка виконує будь-які бажання, познайомляться з прибульцями з майбутнього і потраплять у полон до підступного чакл..
33.00 грн.
Весёлые приключения Мыцика и Кыцика. Авт: Ефим Чеповецкий. Изд-во: Школа.
 Для детей младшего школьного возраста. Прочитав книгу до конца и получив соответствующие навыки, каждый юный читатель получит диплом специалиста по мышеведению и котологии.  Особенностью книги являются приведённые после каждого рассказа стихи, задания на сообразительность, схем..
140.00 грн.
Всі добрі люди - одна сім'я Авт: Василь Сухомлинський Вид-во: Школа
До збірки художніх творів Всі добрі люди - одна сім'я для дітей нашого славетного земляка Василя Сухомлинського, увійшли не тільки твори, де дійовими особома є люди. На її сторінках ви також зустрінетеся з олюдненими тваринами, рослинами і навіть природними явищами. Пронизані любов'ю до всього жи..
145.00 грн.
Дітям про все на світі Винаходи і відкриття Вид-во: Белкар
Дітям властива допитливість. Їм цікаво пізнавати світ, дістаючи відповіді на всі свої численні запитання. З цієї книжки юні читачі дізнаються багато нового про дивний світ винаходів і відкриттів, які змінювали життя людини та сприяли розвиткові людської цивілізації. Як людина навчилася добувати в..
79.00 грн.
Дітям про все на світі Дива світу Вид-во: Белкар
Дітям властива допитливість. Їм цікаво пізнавати світ, дістаючи відповіді на всі свої численні запитання. В доступній формі і водночас досить ґрунтовно в книзі викладена інформація про Всесвіт, нашу галактику Чумацький Шлях, Сонце та інші зірки, планети Сонячної системи тощо. Книга розповість про..
79.00 грн.
Дітям про все на світі Дивовижний світ тварин Вид-во: Белкар
Дітям властива допитливість. Їм цікаво пізнавати світ, дістаючи відповіді на всі свої численні запитання. Ця книжка розповість про дивовижний світ тварин. Юні читачі дізнаються багато цікавого про найбільших і найменших, найшвидших і найледачіших, найрозумніших і найненажерливіших тварин. Вони от..
79.00 грн.
Дітям про все на світі Динозаври Вид-во: Белкар
Дітям властива допитливість. Їм цікаво пізнавати світ, дістаючи відповіді на всі свої численні запитання. У цій книжці перед читачами відкриється загадковий світ найбільших істот, які коли-небудь мешкали на нашій планеті, — динозаврів. Як виникли динозаври? Які види динозаврів існували? Що стало ..
79.00 грн.
Дітям про все на світі Життя на землі Вид-во: Белкар
Ми живемо на планеті, на якій можна зустріти вічнозелені ліси та піщані пустелі, ковилові степи та болотисті тундри. В одних місцях Землі дуже спекотно, а в інших - холодно. Наприклад, у африканських пустелях денна температура часто перевищує позначку +40, а в Антарктиді, де поверхня цілий рік вк..
79.00 грн.
Дітям про все на світі Людський організм Вид-во: Белкар
Дітям властива допитливість. Їм цікаво пізнавати світ, дістаючи відповіді на всі свої численні запитання. В доступній формі і водночас досить ґрунтовно в книзі викладена інформація про людський організм, про те, як визначають вік археологічних знахідок, відстань до зірок, висоту гори та глибину о..
79.00 грн.
Дітям про все на світі Найцікавіші події з історії людства Вид-во: Белкар
З цієї книжки ви дізнаєтесь про найважливіші та найцікавіші події з історії людства з його перших кроків до початку ХVIII століття, про розвиток прадавніх культур і перших цивілізацій, про великі держави Давнього світу і Середньовіччя, про знаменитих полководців та імператорів, про визначні війсь..
79.00 грн.
Дітям про все на світі Про ввічливість та загадкових тварин Вид-во: Белкар
Дітям властива допитливість. Їм цікаво пізнавати світ, дістаючи відповіді на всі свої численні запитання. Про головні правила етикету юні читачі дізнаються з першої частини цієї книги. Друга та третя частини книги розкажуть про загадкових тварин, незвичайні явища, таємничі скарби, про сім див сві..
79.00 грн.
Книга Квітка сонця. Притчі, казаки, оповідання. В. Сухомлинський. Вид-во Школа
У книзі зібрано найцікавіші твори письменника для дітей: притчі, казки та оповідання. Поетичні, щирі, дотепні, з глибоким підтекстом, вони пройняті любов’ю до дитини, до рідного краю, ненав’язливо, часом обережним натяком вчать доброзичливості, поваги до старших, відповідальності за свої вчинки. ..
150.00 грн.
Книга Пригоди шахового солдата Пєшкіна. Твоя шахова абетка, самовчитель із шахів - у подарунок. Юхим Чеповецький. Вид-во: Школа.
На сторінках цієї книги юні читачі познайомляться з Кольком Пижиковим та його товаришем Петрусем Півничуком — завзятими гравцями в шахи — і всі разом спостерігатимуть за цікавим шаховим світом, у якому спалахують війни між двома ворожими арміями. У цьому світі є веселий чижик Пижик, що ніяк н..
180.00 грн.
Книга Приключения шахматного солдата Пешкина. Твоя шахматная азбука. Детский бестселлер. Е. Чеповецкий. Изд-во: Школа.
На страницах этой книги юные читатели познакомятся с Колей Пыжиковым и его другом Петей Петушковым — заядлыми игроками в шахматы — и все вместе смогут понаблюдать за увлекательным шахматным миром, в котором происходит нескончаемое сражение между двумя вражескими армиями. В этом мире есть весё..
180.00 грн.
Моя планета Земля. Енциклопедія. Довідник. Книга для читання. Тверда обкладинка. Авт: В.В. Федієнко. Вид-во: Школа
За 80 сторінок - навколо світу. Ця унікальна книга допоможе малюкові зробити перші кроки у пізнанні дивного світу навколо нас. Вона розповість дитині про Сонце й Місяць, планети й зірки, про природу різних куточків світу. Разом із героями книжки маленькі читачі здійснять дивовижну і захоплююч..
140.00 грн.
Невероятные приключения Мякиша, Нетака и Непоседы. Авт: Ефим Чеповецкий. Изд-во: Школа.
Троица всемирно известных игрушечных мальчишек — Непоседа, Мякиш и Нетак — вместе с настоящим мальчиком Петей по фамилии Мамин-Папин отправляются на поиски невероятных приключений. ..
145.00 грн.
Неймовірні пригоди М'якуша Нетака та Непосидька Авт: Юхим Чеповецький Вид: Школа
Трійця всесвітньо відомих іграшкових хлопчиків - Непосидько, М'якуш та Нетак - разом зі справжнім хлопчиком Петрусем на прізвище Матусин-Татусів вирушають на пошуки неймовірних пригод. ..
145.00 грн.
Пітер Пен. Дитячий бестселер. Повна версія. Авт: Джеймс Метью Баррі. Видавництво: Школа.
Найулюбленіша книжка мільйонів дітей по всьому світу! Книга запрошує малих і великих читачів у дивовижну подорож до острова Небувандії — країни вічного дитинства. А дивовижна подорож хоча б тому, що летіти треба самим. Зробити це дуже легко — варто лише уявити собі прекрасний острів. Там на в..
180.00 грн.
Питер Пен. Полная версия. Джеймс Метью Барри. Изд-во: Школа.
Эта книга приглашает маленьких и взрослых читателей в удивительное путешествие на остров Небывандию — страну вечного детства. Там вас ждут потерянные мальчики с их вожаком — Питером Пеном, заносчивая фея Дзинька, коварные индейцы и жестокие пираты. Но больше всех нужно бояться капитана Крюка,..
155.00 грн.
Пригоди барона Мюнхаузена. Повна версія. Дитячий бестселер. Вид-во: Школа.
До уваги українських читачів пропонується найбільш повна версія пригод дотепного вигадника і кмітливого мисливця, — барона Мюнхаузена. Отож приготуйтеся дізнатися з перших вуст про численні пригоди та мандрівки у різні краї хвацького барона. Вони вже кілька століть захоплюють уяву і дітей, і до..
155.00 грн.
Пригоди Муфтика, Півчеревичка та Мохобородька. Вовча пастка. Авт: Ено Рауд. Видавництво: Школа.
Ця книжка про цікаві пригоди трьох маленьких чоловічків: Муфтика, Півчеревичка та Мохобородька. Проте маленькими вони були тільки на зріст. Якщо судити за їхніми справами, ніхто не зважився б сказати, що вони маленькі. Трохи дивакуваті — можливо. Бо й справді, наші персонажі мали дещо незвичн..
140.00 грн.
Приключения Барона Мюнхаузена. Детский бестселлер. Полная версия. Изд-во: Школа.
Вниманию читателей предлагается наиболее полная версия приключений остроумного сочинителя и находчивого охотника — барона Мюнхаузена. Приготовьтесь узнать из первых уст о множестве приключений и путешествий барона в разные страны. Они уже несколько столетий занимают воображение и детей, и..
105.00 грн.
Промінець Гном Хома Вид-во: Белкар
Казки для дітей дошкільного віку. Читання текстів по складах. Книга призначена для вироблення в дітей навичок техніки читання текстів по складах. До збірки ввійшли відомі народні та авторські казки. ..
40.00 грн.
Промінець Подорож у казку Вид-во: Белкар-книга
Ця збірка казок - для наймолодших читачів, які роблять перші кроки в читанні. Книга призначена для вироблення в дітей навичок техніки читання текстів по складах. До збірки ввійшли відомі українські народні казки. Читаючи їх, малята навчаться відрізняти добро від зла, здійснювати гарні вчинки, бути д..
40.00 грн.
Удивительное путешествие Мякиша, Нетака и Непоседы. Ефим Чеповецкий. Изд-во: Школа.
Троица всемирно известных игрушечных мальчишек — Непоседа, Мякиш и Нетак — вместе с настоящим мальчиком Петей по фамилии Мамин-Папин отправляются на поиски невероятных приключений. Где они только не побывали! И на планете Большая Нетака, где все наоборот, и на очень умном Кибернетическом остр..
145.00 грн.
Цветок солнца. Притчи, сказки, рассказы. Авт: В. А. Сухомлинский. Изд-во: Школа.
Книга предназначена для чтения взрослыми детям дошкольного и младшего школьного возраста.В книге собраны самые интересные произведения писателя для детей: притчи, сказки и рассказы. Искренние, остроумные, с глубоким подтекстом, они пронизаны любовью к ребенку, к родному краю, ненавязчиво, ино..
135.00 грн.
10 историй Крупным шрифтом О дружбе Авт: Юлия Каспарова Изд: Ранок
Это не просто тексты для тренировки чтения О дружбе 10 интересных историй. Они в доступной форме расскажут ребенку, как важно быть добрым и уметь дружить, научат правилам безопасности дома и на улице. Как перейти от чтения по слогам к взрослым книгам? Предложить ребенку интересные истории, напеча..
25.00 грн.
10 историй Крупным шрифтом О животных Авт: Каспарова Юлия Изд: Ранок
10 историй Крупным шрифтом это не просто тексты для тренировки чтения. Они в доступной форме расскажут ребёнку, как важно быть добрым и уметь дружить, научат правилам безопасности дома и на улице. Как перейти от чтения по слогам к взрослым книгам? Предложить ребёнку интересные истории О животных,..
25.00 грн.
10 историй О доброте Крупным шрифтом Авт: Каспарова Юлія Изд: Ранок
О доброте 10 интересных историй - это не просто тексты для тренировки чтения. Они в доступной форме расскажут вашему ребенку, как важно быть добрым и уметь дружить, научат правилам безопасности дома и на улице. Как перейти от чтения по слогам к взрослым книгам? Предложить ребенку интересные ..
25.00 грн.
23 образи Петрика П’яточкина Пригодницька бібліотека Авт: Гузєєва Н. Вид: Теза
Усі дорослі та діти знають персонажів Наталі Ґузєєвої, героїв мультфільмів, знятих за її сценаріями: веселого крапельку Капітошку й непосиду Петрика П'яточкина. Сьогодні Петрик живе не лише на екрані. У новій книжці непосидючий П'яточкин накликає на себе й на однокласників небезпеку, а тоді, ..
71.00 грн.
36 і 6 котів Авт: Вдовиченко Галина Вид-во: Старого Лева
36 і 6 котів – саме стільки, не більше й не менше, хвостатих героїв Галини Вдовиченко – оселилося одного дощового вечора в помешканні пані Крепової попри її бажання. Але серце непоступливої господині до котів-безхатьків прихилила киця-сфінкс Баронеса. Ані пані Крепова, ані її племінник С..
150.00 грн.
36 і 6 котів-детективів Авт: Вдовиченко Г. Вид: Старого Лева
36 і 6 котів повертаються до своїх читачів! Тепер у котів-танцюристів з’явився новий незвичний талант – до дряпопису. Їхні картини прикрасили стіни господаревої кав’ярні, але ненадовго. Стався злочин. Хто візьметься розслідувати дивне зникнення? Хто розкриє таємницю вісьмох липових дощечок? 36 і ..
150.00 грн.
Ever After High Книга 2 Все не як у казці Авт: Гейл Ш. Вид-во: Країна Мрій
Школа казок розділилася на два табори. Королевичі під проводом Епл Вайт, доньки Білосніжки, воліють виконати свої ролі у казках. По другий бік барикад - бунтарі, прихильники Рейвен, прагнуть обійти свою долю й написати власні історії. Втім, коли через усі ці перипетії Медлін Хеттер потрапляє в бі..
161.00 грн.
Ever After High Книга 3 Чудний світ Авт: Гейл Ш. Вид-во: Країна Мрій
У Школі казок студенти мають поставити свої підписи у Книзі Легенд, присягаючи тим наслідувати своїх казкових батьків і йти їхнім шляхом. Та коли до Школи потрапила Рейвен Квін, усе казково переплуталось. Нічия доля більше не вирішена, навіть доля Епл Вайт - королеви над королевичами. А коли таєм..
161.00 грн.
Ілюстрована енциклопедія Тваринний світ Авт: Товстий В. Вид-во: Промінь
Ілюстроване видання присвячується великому і незбагненному тваринному світові нашої планети. Ви дізнаєтесь про спосіб життя тварин, про їх звички, пристосованість до навколишнього середовища, про їх боротьбу за виживання, загадкову поведінку в деяких ситуаціях і про їх унікальні здібності. Окрім ..
200.00 грн.
Ілюстрована енциклопедія Тваринний світ помірних зон Авт: Гончаренко І. Вид-во: Промінь
Ілюстроване енциклопедичне видання знайомить з тваринним світом помірних зон, розповідає про будову й спосіб життя, про їх звички і пристосованість до навколишнього середовища. У книзі багато історій із життя тварин. Для дітей молодшого та середнього шкільного віку. ..
46.00 грн.
Ілюстрована енциклопедія Тваринний світ тропічних і субтропічних зон Авт: Гончаренко І. Вид-во: Промінь
Ілюстрована енциклопедія познайомить з дивовижним тваринним світом тропічних та субтропічних зон. Книга розповість про боротьбу за виживання й цікаві пристосування тварин. Для дітей молодшого та середнього шкільного віку. ..
46.00 грн.
Ілюстрована енциклопедія Тваринний світ Цікаві Дивні Незвичайні Авт: Гончаренко І. Вид-во: Промінь
Ілюстроване видання розповідає про унікальні здібності тварин, про їх загадкову поведінку в деяких ситуаціях, про тварин із найяскравішим забарвленням ..
46.00 грн.
Іспанські казки Вид-во: Країна Мрій
Подорож у захопливий світ казок, де живуть королі та принцеси, гноми і чаклуни, а також лісоруби, рибалки й пастухи, - світ, у якому відбуваються чарівні події. Та казка, як завжди, пов’язана з реальністю. Тут прості люди з народу обстоюють справедливість у боротьбі з можновладцями й перемагають ..
57.00 грн.
Аліса в Країні Див Авт: Льюїс Керрол Вид-во: АБАБАГАЛАМАГА
До видання увійшли обидві прославлені книги Льюїса Керрола - Аліса в Країні Див та Аліса в Задзеркаллі. Доречні і вишукані ілюстрації Владислава Єрка, як завжди, вражають. ..
108.00 грн.
Альбом друзів Friends' book Авт: Смирнова К. Вид: УЛА
Грай та весело розважайся з найкращими друзями! Friends' book — справжній скарб для будь-якої дівчини! Адже тут ти зможеш зібрати всю найцікавішу інформацію про своїх друзів: їхні знаки зодіаку, заповітні мрії, улюблені фільми та книги… Кожен з них залишить тобі на пам’ять фотографію та..
36.00 грн.
Альбом друзів на всі 100% Для дівчаток Авт: Зотова Н. Вид-во: Школа
За допомогою цього альбому ви зможете дізнатися про своїх друзів чимало нового та цікавого. В альбомі містяться анкети, секрети, гороскопи, ворожіння, тести та багато іншого… ..
85.00 грн.
Альбом друзів на всі 100% Для хлопчиків Авт: Зотова Н. Вид-во: Школа
За допомогою цього альбому ви зможете дізнатися про своїх друзів чимало нового та цікавого. В альбомі містяться анкети, секрети, гороскопи, ворожіння, тести та багато іншого… ..
85.00 грн.
Альбом друзей для девочек Бабочка Изд-во: Пегас
Альбом друзей для девочек - сокровенный собеседник и хранитель тайн для особенных девчонок. В нём есть анкеты для друзей, интересные психологические тесты, полезные советы, гадание. Сюда можно вклеивать фотографии, записывать свои секреты, конечно здесь, будут храниться твои самые яркие ..
39.00 грн.
Альбом друзей для девочек Розовый Изд-во: Пегас
Зачем нужен личный альбом в виде традиционной бумажной детской книжки? Ведь сейчас много разных компьютерных приложений и программ — электронных дневников, записных книжек, страничек в соцсетях. Этот альбом — личный дневник для девочек. Ну скажите, разве может сравниться набранный на компьютере т..
39.00 грн.
Альбом друзей для девочек Фиолетовый Изд-во: Пегас
В этом альбоме вы найдёте анкеты для друзей, интересные психологические тесты, полезные советы, гадание. Сюда можно вклеивать фотографии, записывать свои секреты, и, конечно, здесь будут храниться твои самые яркие воспоминания! С ним можно делиться сердечными тайнами, переживаниями, мечтами...
39.00 грн.
Альбом друзей для мальчиков Retro Race Машина Изд-во: Пегас
Альбом друзей для мальчиков Машина содержит интересные вопросы, полезные советы, позитивные иллюстрации и много возможностей для творчества - всё это ожидает тебя в лучшем в Украине альбоме друзей для мальчиков. Сюда можно вклеивать фотографии, записывать свои секреты, и, конечно з..
39.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019