Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Методика для вчителя Англійська мова 2 клас Нова програма

Методика для вчителя Англійська мова 2 клас Нова програма

Методична література, плани-конспекти, розробки уроків, Бібліотека вчителя, Мій конспект, Електронний конструктор уроку, Усі уроки з Англійської мови для 2 класу за Новою програмою.

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Англійська мова 2 клас Zoom in Special 2 Class CD Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications
Class CD до підручника Англійська мова 2 клас Zoom in Special 2 Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications містить аудіозаписи для виконання завдань, пов'язаних з розвитком навичок аудіювання. ..
126.00 грн.
Англійська мова 2 клас Zoom in Special 2 Teacher’s Book Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications
Книга для вчителя Teacher's Book до підручника Англійська мова 2 клас Zoom in Special 2 Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications містить сторінки підручника, плани і рекомендації до проведення уроків, тести, а також додаткові матеріали. ..
157.00 грн.
Англійська мова 2 клас Поглиблений Smart Junior 3 Class CD Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications
Class CD до підручника Англійська мова 2 клас Поглиблений Smart Junior 3 Student's Book Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications містить аудіозаписи для виконання завдань, пов'язаних з розвитком навичок аудіювання. ..
134.00 грн.
Англійська мова 2 клас Поглиблений Smart Junior 3 Teacher’s Book Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications
Книга для вчителя Teacher's Book до підручника Англійська мова 2 клас Поглиблений Smart Junior 3 Student's Book Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications містить сторінки підручника, плани і рекомендації до проведення уроків, тести, а також додаткові матеріали - phonics. ..
252.00 грн.
Англійська мова Конспекти уроків 2 клас До підручника О.Д. Карп'юк Нова програма Авт: Замороз Т.Я. Вид-во: Богдан
У посібнику подано розгорнуті конспекти уроків з курсу Англійська мова до підручника Англійська мова. 2 клас Авт. Карп’юк О.Д., структура яких відповідає чинній навчальній програмі Міністерства освіти і науки України та Державному стандарту початкової загальної освіти. Для вчителів почат..
43.00 грн.
Англійська мова Плани-конспекти уроків 2 клас До підручника А. М. Несвіт Нова програма Авт: С. В. Мясоєдова Вид-во: Ранок
Посібник являє собою плани-конспекти уроків англійської мови до підручника А. М. Несвіт для учнів 2-го класу. Побудований відповідно до чинної програми з англійської мови, затвердженої Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України для загальноосвітніх навчальних закладів. Містить ка..
100.00 грн.
Англійська мова Плани-конспекти уроків 2 клас До підручника О. Д. Карп'юк Нова програма Авт: О. М. Павліченко. Вид-во: Ранок
Посібник являє собою плани-конспекти уроків англійської мови до підручника О. Д. Карп’юк для учнів 2-го класу. Побудований відповідно до чинної програми з англійської мови, затвердженої Міністерством освіти і науки України для загальноосвітніх навчальних закладів. Містить календарне плануван..
100.00 грн.
Мій конспект Англійська мова 2 клас За підручником А. Несвіт Нова програма Авт: І. В. Ґандзя Вид-во: Основа
Видання Мій конспект— це посібник, який ставить на меті надати допомогу вчителеві в підготовці до уроку. Автор пропонує плани-конспекти 70 уроків англійської мови із використанням підручника А. Несвіт English 2 та додаткових матеріалів. Вчитель може створити свій власний конспект, в..
25.00 грн.
Мій конспект Англійська мова 2 клас За підручником О. Карп'юк Нова програма Авт: І. В. Ґандзя Вид-во: Основа
Видання Мій конспект — це посібник, який ставить на меті надати допомогу вчителеві в підготовці до уроку. Автор пропонує плани-конспекти 62 уроків англійської мови із використанням підручника О. Карп'юк English 2 та додаткових матеріалів. Вчитель може створити свій власний консп..
25.00 грн.
Набір для вчителя до підручника Англійська мова 2 клас з поглибленим вивченням англійської мови English 2 Карп'юк О. Д. Вид-во: Лібра Терра
Навчально-методичний комплект розроблено на основі авторської концепції креативного іншомовного навчання молодших школярів. НМК English 2 містить навчальний матеріал передбачений чинною програмою Міністерства освіти і науки України з предмета Англійська мова для 2 класу загальноосвітніх навчальни..
399.00 грн. 379.00 грн.
Набір для вчителя до підручника Англійська мова 2 клас Нова програма Авт: Карп'юк О. Вид-во: Лібра Терра
Набір методичного та наочного матеріалу для вчителя English with smiley Teacher's set до підручника Англійська мова 2 клас Нова програма Авт: Карп'юк О. Д. Вид-во: Астон. Набір для вчителя містить: аудіододаток; мультимедійний додаток; методичний посібник; набір наочно-д..
395.00 грн. 375.00 грн.
Розробки уроків Англійська мова 2 клас До підручника Карп’юк О. Нова програма Авт: Косован О., Мультан Л., Поворознюк Н. Вид-во: Підручники та Посібники
У посібнику подано розгорнуті конспекти уроків з англійської мови до підручника О. Д. Карп’юк. Англійська мова для 2 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Різноманітні методи і прийоми роботи запропоновані в посібнику, спрямовано на збагачення словникового запасу учнів 2-го класу, розв..
40.00 грн.
Усі уроки англійської мови 2 клас За підручником А. Несвіт Нова програма Авт: Н.А. Климишина Вид-во: Основа
Посібник розрахований для учителя, який викладає англійську мову у загальноосвітній школі в другому класі за підручником А. Несвіт English 2 й відповідає чинній навчальній програмі. Він містить 70 планів-конспектів уроків, що відповідає загальній кількості уроків на рік за дві годин..
40.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019