Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Методика для вчителя Інформатика 2 клас Нова програма

Методика для вчителя Інформатика 2 клас Нова програма

Категорія містить розробки уроків, плани-конспекти з Інформатики для 2 класу за Новою програмою до підручників Ломаковської Г., Коршунової О. та інших.

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Електронний конструктор уроку Інформатика 2 клас За підручником Коршунової О. Вид-во: Основа
Методичний комп’ютерний посібник містить: 33 конспекта усіх уроків до курсу Інформатика 2 клас у форматі .doc Microsoft Word; 33 медіа-презентацій до усіх уроків у форматі .ppt Microsoft PowerPoint; зручне середовище для створення власних уроків та презентацій до них..
99.00 грн.
Мій конспект Інформатика 2 клас За підручником Г. В. Ломаковська Нова програма Авт: О.Л. Білецька Вид-во: Основа
Видання Мій конспект — це нова серія посібників, які ставлять на меті надати допомогу вчителеві в підготовці до уроку. Автор пропонує базову основу, використовуючи яку, кожен учитель може створити власний конспект уроку. Посібник розрахований на вчителів загальноосвітніх закла..
20.00 грн.
Мій конспект Інформатика 2 клас За підручником Коршунова О. В. Нова програма Авт: І.В. Табарчук Вид-во: Основа
Видання Мій конспект - це нова серія посібників, за допомогою яких вчитель зможе краще і якісніше підготуватися до уроку. Ми пропонуємо вам базову основу, використовуючи яку ви зможете зробити кожний ваш урок неповторним. Посібники розраховані на вчителів, методистів і студентів вищ..
20.00 грн.
Разработки уроков Ступеньки к информатике 2 класс К учебнику А. В. Ломаковской Новая программа Авт: М.В. Золочевская Л.Л. Рыкова Изд-во: Ранок
Предлагаемое пособие содержит развернутые планы-конспекты уроков информатики к изданию: Ломаковская А. В., Проценко Г. А., Ривкинд И. Я., Ривкинд Ф. М. Ступеньки к информатике: Учебник для 2 класса общеобразовательных учебных заведений. В издание вошли дополнительные материалы для учител..
50.00 грн.
Розробки уроків Сходинки до інформатики 2 клас До підручника Г. В. Ломаковської Нова програма Авт: М.В. Золочевська Л.Л. Рикова Вид-во: Ранок
Пропонований посібник містить розгорнуті плани-конспекти уроків інформатики за виданням: Ломаковська Г. В., Проценко Г. О., Ривкінд Й. Я., Рівкінд Ф. М. Сходинки до інформатики: Підручника для 2 класу загальноосвітніх навчальних закладів. До видання також увійшли додаткові матеріали для ..
50.00 грн.
Уроки інформатики у 2 класі Методичний посібник для вчителя Нова програма Авт: Ломаковська Г.В. Проценко Г.О. Ривкінд Й.Я. Рівкінд Ф.М. Вид-во: Освіта
Методичний посібник є складовою НМК Сходинки інформатики 2 клас. У посібнику вміщено загальні рекомендації щодо вивчення навчального курсу, рекомендації щодо програмного забезпечення, подано перелік основних типів уроків з поясненнями, а також орієнтовне календарно-тематичне планування урокі..
20.00 грн.
Уроки Сходинки до інформатики 2 клас Конспекти уроків До підручника Г.В. Ломаковської Нова програма Авт: Н.Т. Шевченко Вид-во: Богдан
У посібнику подано методичні рекомендації для проведення уроків з предмета Сходинки до інформатики у 2 класі відповідно до навчальної програми Міністерства освіти, науки, молоді та спорту України та підручника Сходинки до інформатики 2 клас Г.В. Ломаковської, Г.О. Проценко, Й.Я. Ри..
40.00 грн.
Уроки Сходинки до інформатики 2 клас Конспекти уроків До підручника О. В. Коршунової Нова програма Авт: О.Р. Кульматицька Вид-во: Богдан
У посібнику подано методичні рекомендації для проведення уроків з предмета Сходинки до інформатики у 2 класі відповідно до навчальної програми Міністерства освіти, науки, молоді та спорту України та підручника Сходинки до інформатики 2 клас О.В. Коршунової. Представлені матеріа..
40.00 грн.
Усі уроки Інформатики 2 клас Нова програма До підручника Коршунової О. Авт: Антонова О. Вид-во: Основа
Дані методичні рекомендації розроблено за Новою програмою до підручника Сходинки до інформатики 2 клас Нова програма Авт: Коршунова О. Вид-во: Генеза. Методичні рекомендації містять розгорнуті конспекти уроків з інформатики в 2-му класі, розроблені відповідно до вікових особливостей учнів та з ур..
30.00 грн.
Усі уроки Інформатики 2 клас Нова програма До підручника Ломаковської Г. Авт: Трач Л. Вид-во: Основа
Дані методичні рекомендації розроблено за Новою програмою до підручника Сходинки до інформатики 2 клас Нова програма Авт: Ломаковська Г. Проценко Г. Ривкінд Й. Рівкінд Ф. Вид-во: Освіта. Методичні рекомендації містять розгорнуті конспекти уроків з інформатики в 2-му класі, розроблені відповідно д..
30.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019