Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Методика Літературне читання 2 клас Нова програма

Методика Літературне читання 2 клас Нова програма

Методична література, плани-конспекти, розробки уроків, Бібліотека вчителя, Мій конспект, Усі уроки з Літературного читання до підручників Савченко О.Я., Науменко В.О. та інших для 2 класу за Новою програмою

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Електронний конструктор уроку Літературне читання 2 клас І семестр За підручником Науменко В. Вид-во: Основа
Методичний комп’ютерний посібник містить: 51 конспект усіх уроків до курсу Літературне читання 2 клас І семестр у форматі .doc Microsoft Word; 51 медіа-презентація до усіх уроків у форматі .ppt Microsoft PowerPoint; зручне середовище для створення власних уроків та п..
99.00 грн.
Електронний конструктор уроку Літературне читання 2 клас І семестр За підручником Савченко О. Вид-во: Основа
Методичний комп’ютерний посібник містить: 64 конспекта усіх уроків до курсу Літературне читання 2 клас І семестр у форматі .doc Microsoft Word; 64 медіа-презентацій до усіх уроків у форматі .ppt Microsoft PowerPoint; зручне середовище для створення власних уроків та ..
99.00 грн.
Електронний конструктор уроку Літературне читання 2 клас ІІ семестр За підручником Науменко В. Вид-во: Основа
Методичний комп’ютерний посібник містить: 70 конспектів усіх уроків до курсу Літературне читання 2 клас ІІ семестр у форматі .doc Microsoft Word; 70 медіа-презентацій до усіх уроків у форматі .ppt Microsoft PowerPoint; зручне середовище для створення власних уроків т..
99.00 грн.
Електронний конструктор уроку Літературне читання 2 клас ІІ семестр За підручником Савченко О. Вид-во: Основа
Методичний комп’ютерний посібник містить: 70 конспектів усіх уроків до курсу Літературне читання 2 клас ІІ семестр у форматі .doc Microsoft Word; 64 медіа-презентацій до усіх уроків у форматі .ppt Microsoft PowerPoint; зручне середовище для створення власних уроків т..
99.00 грн.
Літературне читання 2 клас. Конспекти уроків. До підручника В.О. Науменко. Посібник для вчителя. Крижанівська С.В., Подзігун Л.В. Вид-во: Богдан
У посібнику подано розгорнуті конспекти уроків з літературного читання, зміст яких відповідає новій навчальній програмі МОНмолодьспорту України, Державному стандарту початкової загальної освіти та підручнику “Літературне читання. 2 клас” (авт. Науменко В.О.). Розроблено зразки бесід під час вивче..
43.00 грн.
Літературне читання Дидактичний матеріал для перевірки навички читання 2-4 класи Оновлена програма Авт: Будна Н. Вид-во: Богдан
У посібнику з Літературного читання за Оновленою програмою 2016 року подано спеціально підібрані художні тексти, що дозволяють протягом навчального року розвивати і перевіряти навички читання вголос і мовчки учнів 2-4 класів. Числа у колонці поряд з текстом означають кількість слів від початку те..
32.00 грн.
Литературное чтение 2 класс + CD. Разработки уроков. К учебнику Гавриш Н.В., Маркотенко Т.С. Новая программа. Н.В. Бацула, А.Ю. Кравченко. Изд-во: Ранок
<p>Методическое пособие предлагает разработки уроков по литературному чтению для 2 класса, составленные на основе учебника «Литературное чтение. 2 класс» (авторы Н. В. Гавриш, Т. С. Маркотенко) для школ с русским языком обучения. Работа с пособием поспособствует формированию у детей полноце..
50.00 грн.
Литературное чтение. 2 класс. Разработки уроков. К учебнику И. Н. Лапшиной, Т.Д. Поповой. Новая программа. С.И. Варвашевич и другие авторы. Изд-во: Ранок
Данное методическое пособие поможет учителю начальних классов быстро и качественно подготовиться к урокам литературного чтения во 2 классе. В пособии содержится календарно-тематическое планирование уроков литературного чтения в соответствии с новой программой (2011 г.) и учебником И. Н. Лапшиной,..
50.00 грн.
Мій конспект Літературне читання 2 клас 1 семестр За підручником В. О. Науменко Нова програма Авт: Ковальчук Н. О. Настенко А. І. Вид-во: Основа
Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки уроків літературного читання в 2 класі I семестр, складені відповідно до вимог нової навчальної програми для шкіл з українською мовою навчання за підручником В. О. Науменко. Задля зручності використання вс..
35.00 грн.
Мій конспект Літературне читання 2 клас II семестр До підручника Савченко О. Нова програма Авт: Ковальчук Н. Вид-во: Основа
Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки уроків літературного читання в 2 класі II семестр, складені відповідно до вимог нової навчальної програми для шкіл з українською мовою навчання до підручника Літературне читання 2 клас Нова програма Савченко О. Я. Вид-во: Осв..
35.00 грн.
Мій конспект Літературне читання 2 клас І семестр До підручника Савченко О. Нова програма Авт: Ковальчук Н. Вид-во: Основа
Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки уроків літературного читання в 2 класі I семестр, складені відповідно до вимог нової навчальної програми для шкіл з українською мовою навчання до підручника Літературне читання 2 клас Нова програма Савченко О. Я. Вид-во: Осві..
30.00 грн.
Мій конспект Літературне читання 2 клас І семестр До підручника Савченко О. Оновлена програма Авт: Аралова Е. Вид-во: Основа
Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки компетентнісно орієнтованих уроків літературного читання у 2 класі І семестр, складені за Оновленою програмою до підручника Літературне читання 2 клас Нова програма Савченко О. Я. Вид-во: Освіта. Зміст конспектів уроків дібра..
50.00 грн.
Мій конспект Літературне читання 2 клас І семестр Оновлена програма До підручника Науменко В. Авт: Аралова Е. Вид-во: Основа
Посібник з Літературного читання для вчителів 2 класу за Оновленою програмою містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки компетентнісно орієнтованих уроків літературного читання у 2 класі І семестр до підручника Літературне читання 2 клас Нова програма Науменко В.О. Вид-во: Ген..
50.00 грн.
Мій конспект Літературне читання 2 клас ІІ семестр Оновлена програма До підручника Науменко В. Авт: Аралова Е. Вид-во: Основа
Посібник з Літературного читання для вчителів 2 класу за Оновленою програмою містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки компетентнісно орієнтованих уроків літературного читання у 2 класі ІІ семестр до підручника Літературне читання 2 клас Нова програма Науменко В.О. Вид-во: Ге..
65.00 грн.
Мій конспект Літературне читання 2 клас До підручника Савченко IІ семестр Оновлена програма Авт: Аралова Е. Вид: Основа
Конспекти складені відповідно до вимог Оновленої навчальної програми у редакції 2016 р., Орієнтовних вимог до оцінювання навчальних досягнень учнів 1–4-х класів Наказ МОН від 19.08.2016 № 1009 за підручником Літературне читання 2 клас Нова програма Савченко О. Я. Вид-во: Освіта.&nb..
60.00 грн.
Мій конспект. Літературне читання. 2 клас. II семестр. За підручником В. О. Науменко. Нова програма. Ковальчук Н. О., Настенко А. І. Вид-во: Основа.
Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки уроків літературного читання в 2 класі (I семестр), складені відповідно до вимог нової навчальної програми (К. : Видавничий дім «Освіта», 2012) для шкіл з українською мовою навчання за підручником  В. О. Науменко (К. : В..
25.00 грн.
Уроки літературного читання 2 клас. До підручника О.Я. Савченко. Посібник для вчителя. Заброцька С.Г. Вид-во: Богдан
У посібнику подано розгорнуті конспекти уроків з літературного читання для 2-го класу, зміст яких відповідає новій навчальній програмі Міністерства освіти і науки України, Державному стандарту початкової загальної освіти та підручнику “Літературне читання. 2 клас” (авт. Савченко О.Я.). Розроблено..
45.00 грн.
Усі уроки літературного читання 2 клас Нова програма Авт: Ковальчук Н. Вид-во: Основа
Посібник містить орієнтовне календарне планування та докладні розробки уроків літературного читання в 2 класі для шкіл із навчанням українською мовою, складені за Новою програмою до будь-якого чинного підручника Літературне читання 2 клас Нова програма. Цікавий дидактичний матеріал, добірка навча..
35.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019