Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Методика Образотворче мистецтво 2 клас Нова програма

Методика Образотворче мистецтво 2 клас Нова програма

Методична література, плани-конспекти, розробки уроків, Мій конспект, Бібліотека вчителя, Усі уроки з Образотворчого мистецтва для 2 класу за Новою програмою

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Електронний конструктор уроку Образотворче мистецтво 2 клас За підручником Трач С. Вид-во: Основа
Методичний комп’ютерний посібник містить: 35 конспектів усіх уроків до курсу Образотворче мистецтво 2 клас у форматі .doc Microsoft Word; 35 медіа-презентацій до усіх уроків у форматі .ppt Microsoft PowerPoint; зручне середовище для створення власних уроків та презен..
99.00 грн.
Мій конспект Образотворче мистецтво 2 клас До підручника Калініченко О. Нова програма Авт: Чєн Н. Вид-во: Основа
Посібник складено згідно з чинною програмою МОНУ для загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання до підручника Образотворче мистецтво 2 клас Нова програма Калініченко О. В. Сергієнко В. В. Вид-во: Освіта. Орієнтовні календарне планування та плани-конспекти 35 уроків на ..
30.00 грн.
Мій конспект Образотворче мистецтво 2 клас До підручника Трач С. Нова програма Авт: Горошко Н. Вид-во: Основа
Посібник складено згідно з чинною програмою МОНУ для загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання до підручника С. К. Трач, М. І. Резніченко Образотворче мистецтво 2 клас Нова програма. Орієнтовні календарне планування та плани-конспекти 35 уроків на відривних аркушах з полям..
20.00 грн.
Розробки уроків Образотворче мистецтво 2 клас До підручника Калініченко О. та альбому Демчак С. Авт: Безкоровайна І. Вид-во: Підручники і Посібники
У посібнику подано розгорнуті конспекти уроків до підручника Образотворче мистецтво 2 клас Нова програма Калініченко О. В. Сергієнко В. В. Вид-во: Освіта та до альбому Образотворче мистецтво 2 клас Нова програма До підручника Калініченко О. Авт: Демчак С., Чернявська Т. Вид-во: Підручники та Посі..
35.00 грн.
Уроки образотворчого мистецтва. 2 клас. До підручника О.В Калініченко, В.В. Сергієнко. Серія: Бібліотека вчителя. Шевченко Н.Т. Вид-во: Богдан
У посібнику подано конспекти уроків з образотворчого мистецтва для 2-го класу, зміст яких відповідає навчальній програмі МОНмолодьспорту України, Державному стандартові початкової загальної освіти та підручнику “Образотворче мистецтво: підручник для 2 кл.” (автори О.В. Калініченко, В.В. Сергієнко..
30.00 грн.
Уроки образотворчого мистецтва. 2 клас. До підручника С. К. Трач, М. І. Резніченко. Серія: Бібліотека вчителя. Тетяна Дубіч. Вид-во: Богдан
У посібнику подано конспекти уроків з образотворчого мистецтва для 2-го класу, зміст яких відповідає навчальній програмі МОН молоді та спорту України, Державному стандартові початкової загальної освіти та підручнику "Образотворче мистецтво. 2 клас" (автори С.К.Трач, М.І.Резніченко). Для вчите..
30.00 грн.
Усі уроки образотворчого мистецтва 2 клас Нова програма До підручника Трач С. Авт: Горошко Н. Вид-во: Основа
Посібник містить календарно-тематичне планування, орієнтовні плани-конспекти уроків образотворчого мистецтва у 2 класі за новою програмою до підручника Образотворче мистецтво 2 клас Нова програма Авт: С.К. Трач, М.І. Резніченко. Система уроків дає можливість послідовно, від простого до складнішог..
35.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019