Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Методика Природознавство 2 клас Нова програма

Методика Природознавство 2 клас Нова програма

Методична література, плани-конспекти, розробки уроків, Бібліотека вчителя, Мій конспект, Усі уроки з Природознавства до підручників Гільберг Т.Г., Грущинська І.В. та інших для 2 класу за Новою програмою

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Електронний конструктор уроку Природознавство 2 клас За підручником Гільберг Т. Вид-во: Основа
Методичний комп’ютерний посібник містить: 66 конспектів усіх уроків до курсу Природознавство 2 клас у форматі .doc Microsoft Word; 66 медіа-презентацій до усіх уроків у форматі .ppt Microsoft PowerPoint; зручне середовище для створення власних уроків та презентацій д..
99.00 грн.
Електронний конструктор уроку Природознавство 2 клас За підручником Грущинської І. Вид-во: Основа
Методичний комп’ютерний посібник містить: 67 конспектів усіх уроків до курсу Природознавство 2 клас у форматі .doc Microsoft Word; 67 медіа-презентацій до усіх уроків у форматі .ppt Microsoft PowerPoint; зручне середовище для створення власних уроків та презентацій д..
99.00 грн.
Мій конспект Природознавство 2 клас І семестр Оновлена програма до підручника Гільберг Т. Авт: Правдюк Л. Вид-во: Основа
Посібник з Природознавства для вчителів 2 класу за Оновленою програмою 2016 року містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки компетентнісно орієнтованих уроків природознавства у 2-му класі І семестр, складені до підручника Природознавство 2 клас Нова програма Авт: Т. Гільберг Т..
50.00 грн.
Мій конспект Природознавство 2 клас І семестр Оновлена програма до підручника Грущинської І. Авт: Правдюк Л. Вид-во: Основа
Посібник з Природознавства для вчителів 2 класу за Оновленою програмою 2016 року містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки компетентнісно орієнтованих уроків природознавства у 2-му класі І семестр, складені до підручника Природознавство 2 клас Нова програма Авт: І. Грущинська..
50.00 грн.
Мій конспект Природознавство 2 клас ІІ семестр Оновлена програма до підручника Гільберг Т. Авт: Правдюк Л. Вид-во: Основа
Посібник з Природознавства для вчителів 2 класу за Оновленою програмою 2016 року містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки компетентнісно орієнтованих уроків природознавства у 2-му класі ІІ семестр, складені до підручника Природознавство 2 клас Нова програма Авт: Т. Гільберг ..
50.00 грн.
Мій конспект Природознавство 2 клас ІІ семестр Оновлена програма до підручника Грущинської І. Авт: Правдюк Л. Вид-во: Основа
Посібник з Природознавства для вчителів 2 класу за Оновленою програмою 2016 року містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки компетентнісно орієнтованих уроків природознавства у 2-му класі ІІ семестр, складені до підручника Природознавство 2 клас Нова програма Авт: І. Грущинськ..
50.00 грн.
Мій конспект. Природознавство. 2 клас. За підручником І. В. Грущинської. Нова програма. М. О. Володарська. Вид-во: Основа.
Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки уроків природознавства у 2 класі, складені відповідно до вимог нової навчальної програми ( К. : Видавничий дім «Освіта», 2012) за підручником І. В. Грущинської ( К. : Видавничий дім «Освіта», 2012)   Задля зручно..
35.00 грн.
Мій конспект. Природознавство. 2 клас. За підручником. Г. Г. Гільберг, Т. В. Сак. Нова програма. М. О. Володарська. Вид-во: Основа.
Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки уроків природознавства у 2 класі, складені відповідно до вимог нової навчальної програми ( К. : Видавничий дім «Освіта», 2012) за підручником І. В. Грущинської ( К. : Видавництво «Генеза», 2012) Задля зручності використан..
20.00 грн.
Методичні поради до інтегрованих уроків Природознавство 2 клас Оновлена програма Авт: Грущинська І. Вид: Освіта
Об’єднання змісту навчальних дисциплін скорочує час і підвищує ефективність навчання, забезпечує емоційність, різнобічність, системність сприймання молодшими школярами об’єктів та явищ навколишнього світу. За основу інтеграції взято навчальний предмет Природознавство, який має інтегрований зміст,..
30.00 грн.
Природоведение 2 класс. Разработки уроков. К учебнику И.В. Грущинской. Новая программа. В.А. Тетеркина, С.Н. Погорелова. Изд-во: Ранок
Пособие содержит подробные разработки уроков природоведения во 2 классе, составленные в соответствии с новой (2011 г.) программой по природоведению и учебником И.В. Грущинской «Природоведение» (К.: Освіта, 2013). Разнообразный учебный материал поможет учителю заинтересовать детей предметом, приви..
50.00 грн.
Природознавство 2 клас Нова програма Розробки уроків до підручника Гільберг Т. Авт: Жаркова І. Вид-во: Підручники і посібники
У посібнику подано розгорнуті конспекти уроків із природознавства, в яких розкрито основний зміст уроків за Новою програмою до підручника Природознавство 2 клас Нова програма Авт: Т. Гільберг Т. Сак Вид-во: Генеза. На уроках пропонуються різноманітні методи та прийоми роботи, спрямовані на формув..
35.00 грн.
Природознавство 2 клас Нова програма Розробки уроків до підручника Грущинської І. Авт: Жаркова І. Вид-во: Підручники і посібники
У посібнику подано розгорнуті конспекти уроків за Новою програмою до підручника Природознавство 2 клас Нова програма Авт: І. Грущинська Вид-во: Освіта. На уроках пропонуються різноманітні методи та прийоми роботи, спрямовані на формування в учнів уявлень і понять, передбачених програмою. Для ..
35.00 грн.
Природознавство. Конспекти уроків. До підручника Гільберг Т. Г., Сак Т. В. 2 клас. Наталя Будна, Микола Гладюк, Тетяна Гладюк. Вид-во: Богдан
У посібнику подано конспекти уроків з природознавства для 2-го класу, зміст яких відповідає навчальній програмі МОНмолодьспорту України, Державному стандартові початкової загальної освіти та підручнику «Природознавство. 2 клас» (авт. Гільберг Т.Г., Сак Т.В.). Пропонуються зразки бесід на етап..
40.00 грн.
Уроки природознавства. До підручника Грущинська І. В. 2 клас. Наталя Будна, Микола Гладюк, Тетяна Гладюк. Вид-во: Богдан
У посібнику подано конспекти уроків з природознавства для 2-го класу, зміст яких відповідає навчальній програмі МОНмолодьспорту України, Державному стандартові початкової загальної освіти та підручнику «Природознавство. 2 клас» (автор Грущинська І.В.). Пропонуються зразки бесід на етапі вивче..
40.00 грн.
Усі уроки природознавства. 2 клас. За новою програмою. Володарська М. О., Татарінова Н. В. Вид-во: Основа
Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки всіх уроків природознавства у 2 класі, складені відповідно до вимог нової навчальної програми ( К. : Видавничий дім «Освіта», 2012).   Дидактичні ігри, творчі завдання розвивального характеру, зразки наочно-дидак..
35.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019