Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Методика Трудове навчання 2 клас Нова програма

Методика Трудове навчання 2 клас Нова програма

Методична література, плани-конспекти, розробки уроків, Бібліотека вчителя, Мій конспект, Усі уроки з Трудового навчання до підручників Сидоренко В.К., Веремійчик І.М. та інших для 2 класу за Новою програмою

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Електронний конструктор уроку Трудове навчання 2 клас За підручником Веремійчика І. Вид-во: Основа
Методичний комп’ютерний посібник містить: 35 конспектів усіх уроків до курсу Трудове навчання 2 клас у форматі .doc Microsoft Word; 35 медіа-презентацій до усіх уроків у форматі .ppt Microsoft PowerPoint; зручне середовище для створення власних уроків та презентацій ..
99.00 грн.
Електронний конструктор уроку Трудове навчання 2 клас За підручником Сидоренка В. Вид-во: Основа
Методичний комп’ютерний посібник містить: 35 конспектів усіх уроків до курсу Трудове навчання 2 клас у форматі .doc Microsoft Word; 35 медіа-презентацій до усіх уроків у форматі .ppt Microsoft PowerPoint; зручне середовище для створення власних уроків та презентацій ..
99.00 грн.
Мій конспект Трудове навчання 2 клас До підручника Веремійчика І. Нова програма Авт: Ліннікова Л. Вид-во: Основа
Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки уроків трудового навчання в 2 класі, складені відповідно до вимог нової навчальної програми до підручника Трудове навчання 2 клас Нова програма Веремійчик І. М. Тименко В. П. Вид-во: Генеза. Задля зручності використання всі р..
30.00 грн.
Мій конспект Трудове навчання 2 клас До підручника Сидоренка В. Нова програма Авт: Ліннікова Л. Вид-во: Основа
Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки уроків трудового навчання в 2 класі, складені відповідно до вимог нової навчальної програми до підручника Трудове навчання 2 клас Нова програма Сидоренко В. К. Котелянець Н. В. Вид-во: Сиция. Задля зручності використання всі ..
35.00 грн.
Мій конспект Трудове навчання 2 клас Оновлена програма До підручника Веремійчика І. Авт: Данчук Ю. Вид-во: Основа
Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки компетентнісно орієнтованих уроків Трудового навчання для 2 класу за Оновленою програмою 2016 року до підручника Трудове навчання 2 клас Нова програма Веремійчик І. М. Тименко В. П. Вид-во: Генеза. Зміст конспектів уроків діб..
50.00 грн.
Мій конспект Трудове навчання 2 клас Оновлена програма До підручника Сидоренка В. Авт: Данчук Ю. Вид-во: Основа
Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки компетентнісно орієнтованих уроків Трудового навчання для 2 класу за Оновленою програмою 2016 року до підручника Трудове навчання 2 клас Нова програма Сидоренко В. К. Котелянець Н. В. Вид-во: Сиция. Зміст конспектів уроків ді..
45.00 грн.
Трудове навчання. Конспекти уроків. 2 клас. До підручника І. М. Веремійчика., В. П. Тименка. Вид-во: Богдан
Зміст посібника відповідає новій навчальній програмі та підручнику "Трудове навчання. 2 клас" (авт. Тименко В.П., Веремійчик І.М.). ..
32.00 грн.
Уроки трудового навчання у 2 класі Нова програма Авт: Котелянець Н. Вид-во: Сиция
У методичному посібнику подається методика використання в роботі вчителя підручника з трудового навчання для 2 класу авторів Сидоренка В.К., Котелянець А.В., Агєєвої О.В., робочого зошита-альбому У країні майстрів та зошита з профорієнтації Пізнаємо світ професій, їх структура та зміст, розкриваю..
20.00 грн.
Уроки трудового навчання. 2 клас. Посібник для вчителя. До підручника В. К. Сидоренко, Н. В. Котелянець. Серія: Бібліотека вчителя. Руслана Богайчук. Вид-во: Богдан
У посібнику подано 34 конспекти уроків трудового навчання, зміст яких відповідає новій навчальній програмі МОНмолодьспорту та підручнику “Трудове навчання. 2 клас” (автори В.К. Сидоренко, Н.В. Котелянець). Для вчителів початкових класів, студентів педагогічних навчальних закладів. ..
32.00 грн.
Усі уроки трудового навчання 2 клас Нова програма Авт: Ліннікова Л. Вид-во: Основа
Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки всіх уроків трудового навчання у 2 класі, складені за Новою програмою до будь-якого чинного підручника Трудове навчання 2 клас Нова програма. Методичні рекомендації, цікавий дидактичний матеріал, завдання творчого характеру, ..
35.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019