Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Методика Українська мова 2 клас Нова програма

Методика Українська мова 2 клас Нова програма

Методична література, плани-конспекти, розробки уроків, Бібліотека вчителя, Мій конспект, Усі уроки з Української мови до підручників Вашуленко М.С., Гавриш Н.В., Захарійчук М.Д. та інших для 2 класу за Новою програмою

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Електронний конструктор уроку Українська мова 2 клас І семестр За підручником Вашуленка М. Вид-во: Основа
Методичний комп’ютерний посібник містить: 64 конспекта усіх уроків до курсу Українська мова 2 клас І семестр у форматі .doc Microsoft Word; 64 медіа-презентацій до усіх уроків у форматі .ppt Microsoft PowerPoint; зручне середовище для створення власних уроків та през..
99.00 грн.
Електронний конструктор уроку Українська мова 2 клас І семестр За підручником Захарійчук М. Вид-во: Основа
Методичний комп’ютерний посібник містить: 64 конспекта усіх уроків до курсу Українська мова 2 клас І семестр у форматі .doc Microsoft Word; 64 медіа-презентацій до усіх уроків у форматі .ppt Microsoft PowerPoint; зручне середовище для створення власних уроків та през..
99.00 грн.
Електронний конструктор уроку Українська мова 2 клас ІІ семестр За підручником Вашуленка М. Вид-во: Основа
Методичний комп’ютерний посібник містить: 56 конспектів усіх уроків до курсу Українська мова 2 клас ІІ семестр у форматі .doc Microsoft Word; 56 медіа-презентацій до усіх уроків у форматі .ppt Microsoft PowerPoint; зручне середовище для створення власних уроків та пр..
99.00 грн.
Електронний конструктор уроку Українська мова 2 клас ІІ семестр За підручником Захарійчук М. Вид-во: Основа
Методичний комп’ютерний посібник містить: 55 конспектів усіх уроків до курсу Українська мова 2 клас ІІ семестр у форматі .doc Microsoft Word; 55 медіа-презентацій до усіх уроків у форматі .ppt Microsoft PowerPoint; зручне середовище для створення власних уроків та пр..
99.00 грн.
Мій конспект Українська мова 2 клас I семестр До підручника Вашуленка М. Нова програма Авт: Володарська М. Вид-во: Основа
Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки уроків української мови в 2 класі I семестр, складені за Новою програмою до підручника Українська мова 2 клас Нова програма Авт: М. Вашуленко С. Дубовик Вид-во: Освіта. Задля зручності використання всі розробки розміщені на в..
25.00 грн.
Мій конспект Українська мова 2 клас I семестр Оновлена програма До підручника Вашуленка М. Авт: Кравцова Н. Вид-во: Основа
Посібник з Української мови для вчителів 2 класу містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки компетентнісно орієнтованих уроків української мови у 2-му класі І семестр, складені за Оновленою програмою 2016 року до підручника Українська мова 2 клас Нова програма Авт: М. Вашуленк..
60.00 грн.
Мій конспект Українська мова 2 клас I семестр Оновлена програма До підручника Захарійчук М. Авт: Білецька У. Вид-во: Основа
Посібник з Української мови для вчителів 2 класу містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки компетентнісно орієнтованих уроків української мови у 2-му класі І семестр, складені за Оновленою програмою 2016 року до підручника Українська мова 2 клас Нова програма Авт: М. Захарійч..
60.00 грн.
Мій конспект Українська мова 2 клас IІ семестр Оновлена програма До підручника Вашуленка М. Авт: Кравцова Н. Вид-во: Основа
Посібник з Української мови для вчителів 2 класу містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки компетентнісно орієнтованих уроків української мови у 2-му класі ІІ семестр, складені за Оновленою програмою 2016 року до підручника Українська мова 2 клас Нова програма Авт: М. Вашулен..
65.00 грн.
Мій конспект Українська мова 2 клас IІ семестр Оновлена програма До підручника Захарійчук М. Авт: Білецька У. Вид-во: Основа
Посібник з Української мови для вчителів 2 класу містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки компетентнісно орієнтованих уроків української мови у 2 класі ІІ семестр, складені за Оновленою програмою 2016 року до підручника Українська мова 2 клас Нова програма Авт: М. Захарійчук..
60.00 грн.
Мій конспект Уроки розвитку мовлення Оновлена програма 2 клас Авт: Ліннікова Л. Вид: Основа
Зручний формат книги та поля для записів дають змогу творчому вчителеві, користуючись запропонованим у посібнику матеріалом, скласти власні плани-конспекти уроків курсу. Методичний посібник містить докладні розробки уроків розвитку зв’язного мовлення у 2-му класі 17 уроків на рік, с..
30.00 грн.
Мій конспект. Українська мова. 2 клас. I семестр. За підручником М. Д. Захарійчук. Нова програма. М. О. Володарська, Н. О. Ковальчук, А. І. Настенко, О. М. Пілаєва. Вид-во: Основа.
Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки уроків української мови в 2 класі (I семестр), складені відповідно до вимог нової навчальної програми ( К. : Видавничий дім «Освіта», 2012)  для шкіл з українською мовою навчання за підручником М. Д. Захарійчук ( К. : Ви..
35.00 грн.
Мій конспект. Українська мова. 2 клас. II семестр. За підручником М. Д. Захарійчук. Нова програма. М. О. Володарська, Н. О. Ковальчук, А. І. Настенко, О. М. Пілаєва. Вид-во: Основа.
Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки уроків української мови в 2 класі (II семестр), складені відповідно до вимог нової навчальної програми ( К. : Видавничий дім «Освіта», 2012) для шкіл з українською мовою навчання за підручником  М. Д. Захарійчук ( К. : В..
25.00 грн.
Мій конспект. Українська мова. 2 клас. II семестр. За підручником М. С. Вашуленка, С. Г. Дубовик. Нова програма. М. О. Володарська, Н. О. Ковальчук, А. І. Настенко, О. М. Пілаєва. Вид-во: Основа.
Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки уроків української мови в 2 класі (II семестр), складені відповідно до вимог нової навчальної програми ( К. : Видавничий дім «Освіта», 2012) для шкіл з українською мовою навчання за підручником  М. С. Вашуленка, С. Г. Ду..
35.00 грн.
Навчання Української мови в 2 класі Книга для вчителя Авт: Вашуленко М. Дубовик С. Вид-во: Освіта
Посібник для вчителя містить методичні рекомендації щодо організації вивчення української мови в 2 класі, календарне планування уроків та орієнтовні розробки уроків за підручником Українська мова 2 клас Нова програма Авт: М. Вашуленко С. Дубовик Вид-во: Освіта; тексти для аудіювання і тексти дикт..
30.00 грн.
Плани-конспекти уроків розвитку мовлення 2-4 класи Авт: Ісаєнко О. Вид-во: Гімназія
Посібник розроблено за Новою програмою до будь-якого чинного підручника. Він містить плани-конспекти уроків розвитку мовлення в 2-4 класах. Конспекти допоможуть учителям проводити систематичну роботу з учнями щодо складання зв'язних висловлювань, підбирання заголовків, складання записок, редагува..
25.00 грн.
Українська мова 2 клас Нова програма Конспекти уроків До підручника Захарійчук М. Авт: Газилишин Н. Вид-во: Богдан
У посібнику подано розгорнуті конспекти уроків з української мови, зміст яких відповідає новій навчальній програмі Міністерства освіти і науки України, Державному стандартові початкової загальної освіти до підручника Українська мова 2 клас Нова програма Авт: М. Захарійчук Вид-во: Грамота. Запропо..
65.00 грн.
Українська мова 2 клас. Розробки уроків. До підручника О.Н. Хорошковської, Г.І. Охоти. Нова програма. І.Г. Лелюк та інші автори. Вид-во: Ранок
Посібник розроблено відповідно до нової (2011 р.) програми з української мови та її викладання у 2 класі шкіл із російською мовою навчання та за новим підручником О. Н. Хорошковської, Г. І. Охоти «Українська мова». Автори дібрали багатий дидактичний матеріал, який дозволить зробити уроки цікавими..
50.00 грн.
Українська мова Дидактичний матеріал для переказів 2-4 класи Оновлена програма Авт: Козуб О. Вид-во: Богдан
У посібнику з Української мови за Оновленою програмою 2016 року подано тексти для переказів з української мови для учнів 2-4 класів. Організувати роботу ефективно й методично правильно допоможуть запитання, словник і план переказу, наведені після текстів. Переглянути... Для вчителів початкови..
22.00 грн.
Уроки розвитку зв’язного мовлення 2 клас До підручника Вашуленка М. Авт: Будна Н. Вид-во: Богдан
У посібнику подано 17 конспектів уроків розвитку зв’язного мовлення за Новою програмою до підручника Українська мова 2 клас Нова програма Авт: М. Вашуленко С. Дубовик Вид-во: Освіта. Запропоновано диференційовані самостійні завдання, ігри, тести, кросворди, ілюстративний матеріал тощо. Переглянут..
28.00 грн.
Уроки української мови 2 клас. До підручника М.С. Вашуленка, С.Г. Дубовик. Бібліотека вчителя. Онишків О.П., Онишків З.М., Вашків Л.П. Вид-во: Богдан
У посібнику подано розгорнуті конспекти уроків з української мови, зміст яких відповідає новій навчальній програмі Міністерства освіти і науки України, Державному стандартові початкової загальної освіти та підручнику “Українська мова. 2 клас” (авт. Вашуленко М.С., Дубовик С.Г.). Запропоновано..
54.00 грн.
Усі уроки української мови 2 клас Нова програма Авт: Володарська М. Вид-во: Основа
Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та докладні розробки уроків української мови у 2 класі для шкіл із навчанням українською мовою, складені за Новою програмою до будь-якого чинного підручника Українська мова 2 клас Нова програма. Цікавий дидактичний матеріал, добірка навч..
35.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019