Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Методика Літературне читання 3 клас Нова програма

Методика Літературне читання 3 клас Нова програма

Методична література, плани-конспекти, розробки уроків, Бібліотека вчителя, Мій конспект, Усі уроки з Літературного читання до підручників Савченко О.Я., Науменко В.О. та інших. 3 клас Нова програма

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Електронний конструктор уроку Літературне читання 3 клас І семестр За підручником Науменко В. Вид-во: Основа
Методичний комп’ютерний посібник містить: 48 конспектів усіх уроків до курсу Літературне читання 3 клас І семестр у форматі .doc Microsoft Word; 48 медіа-презентацій до усіх уроків у форматі .ppt Microsoft PowerPoint; зручне середовище для створення власних уроків та презентац..
99.00 грн.
Електронний конструктор уроку Літературне читання 3 клас І семестр За підручником Савченко О. Вид-во: Основа
Методичний комп’ютерний посібник містить: 45 конспектів усіх уроків до курсу Літературне читання 3 клас І семестр у форматі .doc Microsoft Word; 45 медіа-презентацій до усіх уроків у форматі .ppt Microsoft PowerPoint; зручне середовище для створення власних уроків та..
99.00 грн.
Електронний конструктор уроку Літературне читання 3 клас І семестр За підручником Хорошковської О. Вид-во: Основа
Методичний комп’ютерний посібник містить: 67 конспектів усіх уроків до курсу Літературне читання 3 клас І семестр у форматі .doc Microsoft Word; 67 медіа-презентацій до усіх уроків у форматі .ppt Microsoft PowerPoint; зручне середовище для створення власних уроків та презентац..
99.00 грн.
Електронний конструктор уроку Літературне читання 3 клас ІІ семестр За підручником Науменко В. Вид-во: Основа
Методичний комп’ютерний посібник містить: 72 конспекта усіх уроків до курсу Літературне читання 3 клас ІІ семестр у форматі .doc Microsoft Word; 72 медіа-презентацій до усіх уроків у форматі .ppt Microsoft PowerPoint; зручне середовище для створення власних уроків та..
99.00 грн.
Електронний конструктор уроку Літературне читання 3 клас ІІ семестр За підручником Савченко О. Вид-во: Основа
Методичний комп’ютерний посібник містить: 67 конспектів усіх уроків до курсу Літературне читання 3 клас ІІ семестр у форматі .doc Microsoft Word; 67 медіа-презентацій до усіх уроків у форматі .ppt Microsoft PowerPoint; зручне середовище для створення власних уроків т..
99.00 грн.
Електронний конструктор уроку Літературне читання 3 клас ІІ семестр За підручником Хорошковської О. Вид-во: Основа
Методичний комп’ютерний посібник містить: 35 конспектів усіх уроків до курсу Літературне читання 3 клас ІІ семестр у форматі .doc Microsoft Word; 35 медіа-презентацій до усіх уроків у форматі .ppt Microsoft PowerPoint; зручне середовище для створення власних уроків т..
99.00 грн.
Конспекти уроків Літературне читання 3 клас Нова програма До підручника Савченко О. Авт: Заброцька С. Вид-во: Богдан
У посібнику подано розгорнуті конспекти уроків з літературного читання, зміст яких відповідає навчальній програмі Міністерства освіти і науки України, Державному стандартові початкової загальної освіти та підручнику Літературне читання 3 клас автор О.Я. Савченко. Запропоновано зразки бесід п..
39.00 грн.
Літературне читання. Конспекти уроків. 3 клас нова програма.  До підручника В.О. Науменко. Автор: С.В. Крижанівська, Л.В. Підзігун, О.М. Тітченко. Вид-во: Богдан.
У посібнику подано розгорнуті конспекти уроків з літературного читання, зміст яких відповідає навчальній програмі МОН України, Державному стандартові початкової загальної освіти та підручнику «Літературне читання. 3 клас» (автор В.О. Науменко). У посібнику пропонуються зразки бесід, вправи на роз..
43.00 грн.
Літературне читання. Розробки уроків. 3 клас нова програма. До О.Н. Хорошковської, Г.І. Охоти. Автор: Н.О. Воскресенська, К.О. Воскресенська. Вид-во: Ранок.
Посібник розроблено відповідно до чинної програми з литературного читання для 3 класу загальноосвітніх навчальних закладів з російською мовою навчання та підручника для 3 класу "Литературне читання. Українська мова" У посібнику наведено розробки уроків читання різних типів, запропоновано різн..
50.00 грн.
Літературне читання. Розробки уроків. 3 клас нова програма. До підручника О.Я. Савченко. Автор: О.І. Борщ. Вид-во: Ранок.
Посібник складений відповідно до програми (2011р.), підручника О.Я. Савченко "Литературне читання. Підручник для 3 класу загальноосвітніх навчальних закладів із навчанням російською мовою" та посібника для учнів "Читайко": Робочий зошит. 3 клас. На уроках пропонується використання за необхідн..
50.00 грн.
Мій конспект Літературне читання 3 клас I семестр За підручником В. Науменко Нова програма Авт: Н. Ковальчук Вид-во: Основа
Посібник містить орієнтовне календарне тематичне планування та розробки уроків літературного читання в 3 класі I семестр для шкіл з українською мовою навчання, складені відповідно до вимог нової навчальної програми за підручником В. О. Науменко. Задля зручності використан..
25.00 грн.
Мій конспект Літературне читання 3 клас I семестр За підручником О. Савченко Нова програма Авт: Н. Ковальчук Вид-во: Основа
Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки уроків літературного читання в 3 класі I семестр для шкіл з українською мовою навчання, складені відповідно до вимог нової навчальної програми за підручником О. Я. Савченко. Задля зручності ..
25.00 грн.
Мій конспект Літературне читання 3 клас I семестр За підручником Хорошковської О. Нова програма Авт: Пономаренко Л. Вид-во: Основа
Посібник містить орієнтовне календарне планування та розробки уроків літературного читання в 3 класі I семестр для шкіл з російською мовою навчання, складені відповідно до вимог нової навчальної програми за підручником О.Н. Хорошковської, Г.І. Охоти. Задля зручності використання всі розр..
25.00 грн.
Мій конспект Літературне читання 3 клас IІ семестр За підручником В. Науменко Нова програма Авт: Н. Ковальчук Вид-во: Основа
Посібник містить орієнтовне календарне тематичне планування та розробки уроків літературного читання в 3 класі ІI семестр для шкіл з українською мовою навчання, складені відповідно до вимог нової навчальної програми за підручником В. О. Науменко. Задля зручності..
25.00 грн.
Мій конспект Літературне читання 3 клас IІ семестр За підручником Хорошковської О. Нова програма Авт: Пономаренко Л. Вид-во: Основа
Посібник містить орієнтовне календарне планування та розробки уроків літературного читання в 3 класі IІ семестр для шкіл з російською мовою навчання, складені відповідно до вимог нової навчальної програми за підручником О.Н. Хорошковської, Г.І. Охоти. Задля зручності використання всі роз..
25.00 грн.
Мій конспект Літературне читання 3 клас І семестр Оновлена програма До підручника Науменко В. Авт: Мартинова С. Вид-во: Основа
Посібник з Літературного читання для вчителів 3 класу за Оновленою програмою містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки компетентнісно орієнтованих уроків літературного читання у 3 класі І семестр до підручника Літературне читання 3 клас Нова програма Авт: Науменко В. Вид-во: ..
50.00 грн.
Мій конспект Літературне читання 3 клас І семестр Оновлена програма До підручника Савченко О. Авт: Мартинова С. Вид-во: Основа
Посібник з Літературного читання для вчителів 3 класу за Оновленою програмою містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки компетентнісно орієнтованих уроків літературного читання у 3 класі І семестр до підручника Літературне читання 3 клас Нова програма Авт: О.Я. Савченко Вид-во..
50.00 грн.
Мій конспект Літературне читання 3 клас ІІ семестр За підручником О. Савченко Нова програма Авт: Н. Ковальчук Вид-во: Основа
Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки уроків літературного читання в 3 класі II семестр для шкіл з українською мовою навчання, складені відповідно до вимог нової навчальної програми за підручником О. Я. Савченко. Задля зручності..
25.00 грн.
Мій конспект Літературне читання 3 клас ІІ семестр Оновлена програма До підручника Науменко В. Авт: Мартинова С. Вид-во: Основа
Посібник з Літературного читання для вчителів 3 класу за Оновленою програмою містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки компетентнісно орієнтованих уроків літературного читання у 3 класі ІІ семестр до підручника Літературне читання 3 клас Нова програма Авт: Науменко В. Вид-во:..
60.00 грн.
Мій конспект Літературне читання 3 клас Оновлена програма IІ семестр До підручника Савченко Авт: Мартинова С. Вид: Основа
Методичний посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки компетентнісно орієнтованих уроків літературного читання у 3-му класі ІІ семестр, складені відповідно до вимог Оновленої навчальної програми у редакції 2016 р. Орієнтовних вимог до оцінюванн..
60.00 грн.
Мій конспект Уроки позакласного читання 3 клас Нова програма Авт: Даніліна І. Вид-во: Основа
Посібник містить докладні розробки уроків позакласного читання у 3 класі - 17 уроків на рік, складені за Новою програмою для загальноосвітніх навчальних закладів із навчанням українською мовою до чинних підручників. У додатку подано дидактичні матеріали до уроків для копіювання - тексти творів, к..
35.00 грн.
Мой конспект Литературное чтение 3 класс I семестр По учебнику И. Лапшиной Новая программа Авт: И. Данилина Изд-во: Основа
Пособие содержит календарное планирование и разработки уроков литературного чтения в 3 классе I семестр, составленные согласно требованиям новой учебной программы для школ с русским языком обучения по учебнику И. Н. Лапшиной, Т. Д. Поповой. Для удобства использования..
25.00 грн.
Мой конспект Литературное чтение 3 класс І семестр Новая программа По учебнику Гавриш Н. Авт: Данилина И. Изд-во: Основа
Пособие содержит календарное планирование и разработки уроков литературного чтения в 3 классе I семестр для школ с русским языком обучения, составленные согласно требованиям новой учебной программы по учебнику Н. В. Гавриш, Т. С. Маркотенко. Для удобства использования все разр..
25.00 грн.
Разработки уроков Литературное чтение 3 класс Новая программа К учебнику Гавриш Н. Авт: Бацула Н. Изд-во: Ранок
Методическое пособие предлагает разработки уроков по литературному чтению для 3 класса, составленные по Новой программе к учебнику Литературное чтение 3 класс Новая программа Авт: Н.В. Гавриш, Т.С. Маркотенко Изд-во: Генеза для школ с русским языком обучения. Работа с пособием поспособствует форм..
50.00 грн.
Разработки уроков Литературное чтение 3 класс Новая программа К учебнику Лапшиной И. Авт: Лыженко В. Изд-во: Ранок
Пособие содержит календарно-тематические планы и разработки уроков литературного чтения по Новой программе к учебнику Литературное чтение 3 клас Новая программа Авт: Лапшина И. Попова Т. Изд-во: Освіта. Разнообразить и обогатить уроки учителю помогут презентации, размещенные на электронном диске...
50.00 грн.
Уроки позакласного читання. Літературне читання. 3 клас нова програма. Посібник для вчителя. Автор: З.Л. Головко. Вид-во: Богдан.
У посібнику подано розгорнуті конспекти уроків позакласного читання, зміст яких відповідає навчальній програмі МОН України і Державному стандарту початкової загальної освіти.       Використання запропонованого матеріалу допоможе вдосконалити навички читання та аналізу літератур..
28.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019