Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Англійська мова 5 клас Нова програма

Англійська мова 5 клас Нова програма

Методична література, розробки уроків, плани-конспекти з Англійської мови для 5 класу за Новою програмою

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Англійська граматика Комплект плакатів для 5–11 класів Авт: Косован О. Вид-во: Підручники і посібники
Комплект містить 29 таблиць з граматики англійськой мови для 5-11 класів авторів: Косован О., Вітушинська Н. Видавництва: Підручники і посібники. ..
250.00 грн.
Англійська мова 5 клас To the Top 1 Class CD Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications
Class CD до підручника Англійська мова 5 клас To the Top 1A Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications та до підручника Англійська мова 6 клас To the Top 1B Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications містить аудіозаписи для виконання завдань, пов'язаних з розвитком навичок аудіювання. ..
160.00 грн.
Англійська мова 5 клас To the Top 1 Teacher’s Book Авт: Mitchell H. Вид: MM Publications
Книга для вчителя до підручника Англійська мова 5 клас To the Top 1A Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications та до підручника Англійська мова 6 клас To the Top 1B Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications включає у себе сторінки цих підручників, рекомендації та цілі до кожного завдання, відпо..
240.00 грн.
Англійська мова 5 клас Нова програма Плани-конспекти уроків До підручника Карп'юк О. Авт: Павліченко О. Вид-во: Ранок
Посібник являє собою плани-конспекти уроків англійської мови за новою програмою до підручника Англійська мова 5 клас Нова програма Авт: Карп'юк О. Вид-во: Астон. Побудований відповідно до чинної програми з англійської мови, затвердженої Міністерством освіти і науки України для загальноосвітніх на..
100.00 грн.
Англійська мова 5 клас Плани-конспекти уроків До підручника Несвіт А. Нова програма Авт: Мясоєдова С. Вид-во: Ранок
Посібник являє собою плани-конспекти уроків англійської мови за Новою програмою до підручника Англійська мова 5 клас Нова програма Авт: Несвіт А. Вид-во: Генеза. Побудований відповідно до чинної програми з англійської мови, затвердженої Міністерством освіти і науки України для загальноосвітніх на..
100.00 грн.
Англійська мова 5 клас Поглиблений Full Blast 1 Class CD Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications
Class CD до підручника Англійська мова 5 клас Поглиблений Full Blast 1 Student's Book Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications містить аудіозаписи для виконання завдань, пов'язаних з розвитком навичок аудіювання. ..
168.00 грн.
Англійська мова 5 клас Поглиблений Full Blast 1 Teacher’s Book Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications
Книга для вчителя Teacher’s Book до підручника Англійська мова 5 клас Поглиблений Full Blast 1 Student's Book Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications включає у себе сторінки підручника, рекомендації та цілі до кожного завдання, відповіді, розшифровки текстів з Class CD, варіанти виконання деяк..
252.00 грн.
Електронний конструктор уроку Англійська мова 5 клас Нова програма До підручника Карп’юк О. Вид-во: Основа
Методичний комп’ютерний посібник: 105 конспектів усіх уроків до підручника Англійська мова 5 клас Нова програма Авт: Карп'юк О. Вид-во: Астон у форматі .doc Microsoft Word; 105 медіа-презентацій до усіх уроків у форматі .ppt Microsoft PowerPoint. Комп’ютерна програма Елек..
99.00 грн.
Мій конспект Англійська мова 5 клас За підручником Несвіт А. Нова програма Авт: Кіктенко Т. Вид-во: Основа
Видання Мій конспект -це серія посібників, які ставлять за мету надати допомогу вчителеві в підготовці та проведенні уроку. Автор пропонує базову основу конспектів уроків англійської мови на відривних аркушах із використанням додаткових матеріалів та підручника We Learn English All..
35.00 грн.
Мій конспект Англійська мова 5 клас Нова програма До підручника Карп’юк О. Авт: Кіктенко Т. Вид-во: Основа
Видання Мій конспект — це серія посібників, які ставлять за мету надати допомогу вчителеві в підготовці та проведенні уроку. Автор пропонує базову основу конспектів уроків англійської мови на відривних аркушах із використанням додаткових матеріалів та підручника Англійська мова 5 к..
35.00 грн.
Усі уроки Англійської мови 5 клас До підручника Карп’юк О. Нова програма Авт: Казачінер О. Вид-во: Основа
Видання Усі уроки — це серія посібників, які ставлять за мету надати допомогу вчителеві в підготовці та проведенні уроку. Автор пропонує конспекти уроків англійської мови для 5 класу за новою програмою до підручника Англійська мова 5 клас Нова програма Авт: Карп'юк О. Вид-во: Астон. Узявши з..
35.00 грн.
Усі уроки Англійської мови 5 клас До підручника Несвіт А. Нова програма Авт: Любченко О. Вид-во: Основа
Видання Усі уроки — це серія посібників, які ставлять за мету надати допомогу вчителеві в підготовці та проведенні уроку. Автор пропонує конспекти уроків англійської мови для 5 класу за новою програмою до підручника Англійська мова 5 клас Нова програма Авт: Несвіт А. Вид-во: Генеза. Узявши за осн..
35.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019