Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Природознавство 5 клас Нова програма

Природознавство 5 клас Нова програма

Методична література, розробки уроків, плани-конспекти з Природознавства для 5 класу за Новою програмою

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Електронний конструктор уроку Природознавство 5 клас Вид-во: Основа
Навчально-методичний комп'ютерний посібник містить: 68 конспектів усіх уроків до курсу Природознавство 5 клас у форматі .doc Microsoft Word; 68 медіапрезентацій до усіх уроків у форматі .ppt Microsoft PowerPoint; зручне середовище для створення власних уроків та презентацій до..
99.00 грн.
Мій конспект Природознавство 5 клас Нова програма До підручника Коршевнюк Т. Авт: Задорожний К. Вид-во: Основа
Посібник містить розробки всіх уроків природознавства у 5 класі відповідно до нової програми за підручником Природознавство 5 клас Нова програма Авт: Т. В. Коршевнюк, В. І. Баштовий. Вид-во: Генеза. Розробку кожного з уроків розташовано на окремому листі, який має перфорацію і може..
30.00 грн.
Мій конспект Природознавство 5 клас Нова програма До підручника Ярошенко О. Авт: Котик Т. Вид-во: Основа
Посібник містить розробки всіх уроків природознавства у 5 класі відповідно до нової програми за підручником Природознавство 5 клас Нова програма Авт: Ярошенко О. Бойко В. Вид-во: Світоч. Розробку кожного з уроків розташовано на окремому листі, який має перфорацію і може використову..
30.00 грн.
Природознавство 5 клас. Книжка для вчителя (до підручника Т.В. Коршевнюк, В.І. Баштового). Коршевнюк Т.В., Ярошенко О.Г., Баштовий В.І. Вид-во: Генеза
Посібник містить нормативні документи щодо викладання курсу «Природознавство» у 5-х класах загальноосвітніх навчальних закладів, календарно-тематичне планування уроків природознавства, методичні і довідкові матеріали для організації роботи вчителя.   Схвалено для використання в загал..
30.00 грн.
Природознавство. Конспекти уроків 5 клас. До підручника Т.В. Коршевнюк, В.І. Баштового. Серія: Бібліотека вчителя. І.В. Олійник, Т.В. Гайтко, Л.Є. Кучер. Вид-во: Богдан
Пропонований посібник укладено відповідно до чинної програми з природознавства Міністерства освіти і науки України та підручника «Природознавство. 5 клас» (автори Т.В. Коршевнюк, В.І. Баштовий). Видання містить орієнтовні плани-конспекти уроків, тестові завдання, інструктивні картки для проведенн..
38.00 грн.
Уроки природознавства 5 клас. Посібник для вчителя. Серія: Бібліотека вчителя. Буяло Т.Є., Васютіна Т.М. Вид-во: Богдан
У пропонованому посібнику подані орієнтовні плани-конспекти уроків з курсу “Природознавство” у 5 класі, завдання для тематичної атестації, розробки міні-проектів, дослідницьких практикумів, спостережень, екскурсій тощо, складені відповідно до нової програми. Використання посібника доцільно поєдну..
39.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019