Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Українська література 5 клас Нова програма

Українська література 5 клас Нова програма

Методична література, розробки уроків, плани-конспекти з Української літератури для 5 класу за Новою програмою

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Бібліотека вчителя. Уроки української літератури 5 клас. До підручника Л.Т. Коваленко. Посібник для вчителя. Когут В.М, Демчук Н.М. Вид-во: Богдан
У посібнику подано методичні рекомендації для проведення уроків з української літератури у 5 класі відповідно до чинної навчальної програми Міністерства освіти і науки України та підручника «Українська література. 5 клас» Л.Т. Коваленко. Представлені матеріали і розроблений зміст уроків допоможут..
40.00 грн.
Електронний конструктор уроку Українська література 5 клас Вид-во: Основа
Навчально-методичний комп'ютерний посібник містить: 70 конспектів усіх уроків до курсу Українська література 5 клас у форматі .doc Microsoft Word; 66 медіапрезентацій до усіх уроків у форматі .ppt Microsoft PowerPoint; зручне середовище для створення власних уроків та презента..
99.00 грн.
Мій конспект Українська література 5 клас Нова програма За підручником Авраменко О. Авт: Слюніна О. Вид-во: Основа
Навчальний посібник містить конспекти всіх уроків української літератури за новою програмою 5 класу за підручником Українська література 5 клас Авт: Авраменко О. М. Вид-во: Грамота. Серед них уроки текстуального вивчення творів, позакласного читання, розвитку зв’язного мо..
25.00 грн.
Мій конспект Українська література 5 клас Нова програма За підручником Коваленко Л. Авт: Слюніна О. Вид-во: Основа
Навчальний посібник містить конспекти всіх уроків української літератури за новою програмою 5 класу, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Серед них уроки текстуального вивчення творів, позакласного читання, розвитку зв’язного мовлення, літератури рідного краю, контрольних ..
25.00 грн.
Українська література, 5 клас. Книжка для вчителя: календарне планування та розробки уроків. Авраменко О.М., Дмитренко Г.К. Вид-во: Грамота
У посібнику подано плани-конспекти класичних і нетрадиційних уроків на весь навчальний рік. Ефективність запропонованих розробок доведена власним досвідом авторів, вони містять додатковий матеріал, нестандартні завдання. До книжки введено також орієнтовне календарне планування. Методичний посібни..
33.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019