Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Методика Англійська мова 6 клас Нова програма

Методика Англійська мова 6 клас Нова програма

Методична література, плани-конспекти, розробки уроків, Мій конспект, Бібліотека вчителя, Усі уроки з Англійської мови для 6 класу за Новою програмою

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Англійська мова 6 клас Нова програма Плани-конспекти уроків До підручника Карп’юк О. Авт: Павліченко О. Вид-во: Ранок
Посібник являє собою плани-конспекти уроків англійської мови до підручника Англійська мова 6 клас Нова програма Авт: О.Д. Карп'юк Вид-во: Астон. Побудований за новою програмою з англійської мови, затвердженої Міністерством освіти і науки України для загальноосвітніх навчальних закладів. Містить к..
100.00 грн.
Англійська мова 6 клас Нова програма Плани-конспекти уроків До підручника Несвіт А. Авт: Мясоєдова С. Вид-во: Ранок
Посібник являє собою плани-конспекти уроків англійської мови до підручника Англійська мова 6 клас Нова програма Авт: А. Несвіт Вид-во: Генеза. Побудований відповідно до чинної програми з англійської мови, затвердженої Міністерством освіти і науки України для загальноосвітніх навчальних закладів. ..
100.00 грн.
Англійська мова 6 клас Поглиблений Full Blast 2 Class CD Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications
Class CD до підручника Англійська мова 6 клас Поглиблений Full Blast 2 Student's Book Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications містить аудіозаписи для виконання завдань, пов'язаних з розвитком навичок аудіювання. ..
168.00 грн.
Англійська мова 6 клас Поглиблений Full Blast 2 Teacher’s Book Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications
Книга для вчителя Teacher’s Book до підручника Англійська мова 6 клас Поглиблений Full Blast 2 Student's Book Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications включає у себе сторінки підручника, рекомендації та цілі до кожного завдання, відповіді, розшифровки текстів з Class CD, варіанти виконання деяк..
252.00 грн.
Електронний конструктор уроку Англійська мова 6 клас Нова програма До підручника Карп’юк О. Вид-во: Основа
Методичний комп’ютерний посібник: 102 конспекта усіх уроків до підручника Англійська мова 6 клас Нова програма Авт: Карп'юк О. Вид-во: Астон у форматі .doc Microsoft Word; 102 медіа-презентації до усіх уроків у форматі .ppt Microsoft PowerPoint. Комп’ютерна програма Елект..
99.00 грн.
Електронний конструктор уроку Англійська мова 6 клас Нова програма До підручника Несвіт А. Вид-во: Основа
Методичний комп’ютерний посібник містить: 104 конспекта усіх уроків до підручника Англійська мова 6 клас Нова програма Авт: А. Несвіт Вид-во: Генеза у форматі .doc Microsoft Word; 105 медіа-презентацій до усіх уроків у форматі .ppt Microsoft PowerPoint. Комп’ютерна програма Ел..
99.00 грн.
Мій конспект Англійська мова 6 клас Нова програма До підручника Несвіт А. Авт: Кіктенко Т. Вид-во: Основа
Видання Мій конспект — це серія посібників, які ставлять за мету надати допомогу вчителеві в підготовці та проведенні уроку. Автор пропонує базову основу конспектів уроків англійської мови на відривних аркушах за Новою програмою до підручника Англійська мова 6 клас Нова програма Авт: А. Несвіт Ви..
50.00 грн.
Усі уроки Англійської мови 6 клас Нова програма До підручника Карп'юк О. Авт: Казачінер О. Вид-во: Основа
Посібник пропонує авторські розробки уроків англійської мови для 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів, складені відповідно до Нової програми та до підручника Англійська мова 6 клас Нова програма Авт: О.Д. Карп'юк Вид-во: Астон ..
40.00 грн.
Усі уроки Англійської мови 6 клас Нова програма До підручника Несвіт А. Авт: Казачінер О. Вид-во: Основа
Посібник пропонує авторські розробки уроків англійської мови для 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів, складені відповідно до Нової програми та до підручника Англійська мова 6 клас Нова програма Авт: А. Несвіт Вид-во: Генеза ..
40.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019