Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Методика Математика 6 клас Нова програма

Методика Математика 6 клас Нова програма

Методична література, плани-конспекти, розробки уроків, Мій конспект, Бібліотека вчителя, Усі уроки з Математики для 6 класу за Новою програмою

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Електронний конструктор уроку Математика 6 клас Вид-во: Основа
Навчально-методичний комп’ютерний посібник містить: 132 конспекти усіх уроків до курсу Математика 6 клас у форматі .doc Microsoft Word; 132 медіапрезентації до усіх уроків у форматі .ppt Microsoft PowerPoint; зручне середовище для створення власних уроків та презентацій до них..
99.00 грн.
Мій конспект Математика 6 клас І семестр Нова програма За підручником Істер О. Авт: Старова О. Вид-во: Основа
Пропонований посібник призначений для вчителів, які викладають математику в 6 класі 1 семестр за підручником Математика 6 клас Нова програма Авт: О. Істер Вид-во: Генеза. Основна мета посібника — надати допомогу вчителеві під час підготовки до проведення уроків. У наведених конспектах подається т..
35.00 грн.
Мій конспект Математика 6 клас І семестр Нова програма За підручником Мерзляк А. Авт: Старова О. Вид-во: Основа
Пропонований посібник призначений для вчителів, які викладають математику в 6 класі 1 семестр за підручником Математика 6 клас Нова програма Авт: Мерзляк А. Вид-во: Гімназія. Основна мета посібника — надати допомогу вчителеві під час підготовки до проведення уроків. У наведених конспектах подаєть..
35.00 грн.
Мій конспект Математика 6 клас І семестр Нова програма За підручником Тарасенкової Н. Авт: Старова О. Вид-во: Основа
Пропонований посібник призначений для вчителів, які викладають математику в 6 класі 1 семестр за підручником Математика 6 клас Нова програма Авт: Н. Тарасенкова, І. Богатирьова, О. Коломієць, З. Сердюк Вид-во: Освіта. Основна мета посібника — надати допомогу вчителеві під час підготовки до провед..
35.00 грн.
Мій конспект Математика 6 клас І семестр Оновлена програма 2017 Авт: Старова О. Вид: Основа
Математика 6 клас І семестр. Пропонований посібник призначений для вчителів загальноосвітніх закладів, які викладають математику в 6 класі за оновленою програмою 2017 р. Мій конспект це серія посібників, які ставлять за мету надати допомогу вчителеві в підготовці до уроку. Автор пропонує базову о..
80.00 грн.
Мій конспект Математика 6 клас ІІ семестр Нова програма За підручником Істер О. Авт: Старова О. Вид-во: Основа
Пропонований посібник призначений для вчителів, які викладають математику в 6 класі 2 семестр за підручником Математика 6 клас Нова програма Авт: О. Істер Вид-во: Генеза. Основна мета посібника — надати допомогу вчителеві під час підготовки до проведення уроків. У наведених конспектах подається т..
40.00 грн.
Мій конспект Математика 6 клас ІІ семестр Нова програма За підручником Мерзляк А. Авт: Старова О. Вид-во: Основа
Пропонований посібник призначений для вчителів, які викладають математику в 6 класі 2 семестр за підручником Математика 6 клас Нова програма Авт: Мерзляк А. Вид-во: Гімназія. Основна мета посібника — надати допомогу вчителеві під час підготовки до проведення уроків. У наведених конспектах подаєть..
35.00 грн.
Мій конспект Математика 6 клас ІІ семестр Нова програма За підручником Тарасенкової Н. Авт: Старова О. Вид-во: Основа
Пропонований посібник призначений для вчителів, які викладають математику в 6 класі 2 семестр за підручником Математика 6 клас Нова програма Авт: Н. Тарасенкова, І. Богатирьова, О. Коломієць, З. Сердюк Вид-во: Освіта. Основна мета посібника — надати допомогу вчителеві під час підготовки до провед..
35.00 грн.
Мій конспект Математика 6 клас ІІ семестр Оновлена програма 2017 Авт: Старова О. Вид: Основа
Методичний посібник призначений для вчителів загальноосвітніх закладів, які викладають математику в 6 класі за оновленою програмою для учнів 5–9 класів загальноосвітніх закладів, червень 2017 р. Мій конспект Математика 6 клас ІІ семестр. Видання Мій конспект це серія посібників, які ставлять за м..
80.00 грн.
Математика 6 клас Нова програма Розробки уроків до підручника Мерзляка А. Авт: Ензельт О. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник містить розробки укроків з математики в 6 класі за Новою програмою до підручника Математика 6 клас Нова програма Авт: Мерзляк А. Вид-во: Гімназія. Він цікавий своїми завданнями, спрямованим на розвиток логіки, математичного мислення, інтуїції. Книга допоможе учителям у підготовці до урок..
60.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019