Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Методика Українська мова 6 клас Нова програма

Методика Українська мова 6 клас Нова програма

Методична література, плани-конспекти, розробки уроків, Мій конспект, Бібліотека вчителя, Усі уроки з Української мови для 6 класу за Новою програмою

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Електронний конструктор уроку Українська мова 6 клас Вид-во: Основа
Навчально-методичний комп'ютерний посібник містить: 119 конспектів усіх уроків до курсу Українська мова 6 клас у форматі .doc Microsoft Word; 112 медіапрезентацій до усіх уроків у форматі .ppt Microsoft PowerPoint; зручне середовище для створення власних уроків та презентацій ..
99.00 грн.
Мій конспект Українська мова 6 клас І семестр За підручником Єрмоленко С. Нова програма Авт: Марецька Л. Вид-во: Основа
У посібнику вміщено всі уроки української мови для І семестру 6 класу, які укладено за новою програмою, затвердженою Міністерством освіти і науки України та підручником Українська мова 6 клас Нова програма Авт: Єрмоленко С. Сичова В. Жук М. Вид-во: Грамота. Розробки уроків характеризуються поєдна..
40.00 грн.
Мій конспект Українська мова 6 клас І семестр За підручником Глазової О. Нова програма Авт: Марецька Л. Вид-во: Основа
У посібнику репрезентовано всі уроки української мови для І семестру 6 класу за новою програмою за підручником Українська мова 6 клас Нова програма Авт: Глазова О. Вид-во: Освіта. Метою створення цього посібника є бажання полегшити підготовку вчителя до уроку, вивільнити час для творчої складової..
40.00 грн.
Мій конспект Українська мова 6 клас І семестр За підручником Заболотного О. Нова програма Авт: Марецька Л. Вид-во: Основа
У посібнику вміщено всі уроки української мови для І семестру 6 класу, які укладено за новою програмою, затвердженою Міністерством освіти і науки України та підручником Українська мова 6 клас Нова програма Українська мова навчання Авт: О. Заболотний, В. Заболотний Вид-во: Генеза. Розробки уроків ..
40.00 грн.
Мій конспект Українська мова 6 клас ІІ семестр За підручником Єрмоленко С. Нова програма Авт: Марецька Л. Вид-во: Основа
У посібнику вміщено всі уроки української мови для ІІ семестру 6 класу, які укладено за новою програмою, затвердженою Міністерством освіти і науки України та підручником Українська мова 6 клас Нова програма Авт: Єрмоленко С. Сичова В. Жук М. Вид-во: Грамота. Розробки уроків характеризуються поєдн..
40.00 грн.
Мій конспект Українська мова 6 клас ІІ семестр За підручником Глазової О. Нова програма Авт: Марецька Л. Вид-во: Основа
У посібнику репрезентовано всі уроки української мови для ІІ семестру 6 класу за новою програмою за підручником Українська мова 6 клас Нова програма Авт: Глазова О. Вид-во: Освіта. Метою створення цього посібника є бажання полегшити підготовку вчителя до уроку, вивільнити час для творчої складово..
40.00 грн.
Мій конспект Українська мова 6 клас ІІ семестр За підручником Заболотного О. Нова програма Авт: Марецька Л. Вид-во: Основа
У посібнику вміщено всі уроки української мови для ІІ семестру 6 класу, які укладено за новою програмою, затвердженою Міністерством освіти і науки України та підручником Українська мова 6 клас Нова програма Українська мова навчання Авт: О. Заболотний, В. Заболотний Вид-во: Генеза. Розробки уроків..
40.00 грн.
Українська мова 6 клас Нова програма Розробки уроків Авт: Орищин Р. Вид-во: Підручники і посібники
У посібнику подано розгорнуті конспекти уроків з української мови для 6 класу за новою чинною програмою до підручника Українська мова 6 клас Нова програма Українська мова навчання Авт: О. Заболотний, В. Заболотний Вид-во: Генеза; до підручника Українська мова 6 клас Нова програма А..
70.00 грн.
Усі уроки української мови. 6 клас 1 семестр. Нова програма.  Автор: К.Ю. Голобородько, Є.П. Голобородько . Вид-во: Основа.
Усі уроки української мови. 6 клас 1 семестр. Нова програма.  Автор: К.Ю. Голобородько, Є.П. Голобородько . Вид-во: Основа.   Для вчителів українскої мови та литератури загальноосвітніх шкіл, ліцеів та гімназій, студентів філологічних факультетів педагогічних університетів. ..
35.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019