Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Англійська мова 1 клас Нова програма

Англійська мова 1 клас Нова програма
Категорія містить методичні посібники з англійської мови для вчителів початкових класів до підручника Карп юк О., Несвіт А. М., Калініна Л.В. та інших.
 
1 клас Нова програма
Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Набір для вчителя до підручника Англійська мова 1 клас Нова програма Авт: Карп'юк О. Вид-во: Лібра Терра
Набір методичного та наочного матеріалу для вчителя English with smiley Teacher's set до підручника Англійська мова 1 клас Нова програма З відеододатком Карп'юк О.Д. Вид-во: Астон. Набір для вчителя містить: аудіододаток; мультимедійний додаток; методичний посібник; набі..
299.00 грн. 285.00 грн.
Англійська мова 1 клас Zoom in Special 1 Class CD Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications
Class CD до підручника Англійська мова 1 клас Zoom in Special 1 Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications містить аудіозаписи для виконання завдань, пов'язаних з розвитком навичок аудіювання. ..
126.00 грн.
Англійська мова 1 клас Zoom in Special 1 Teacher’s Book Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications
Книга для вчителя Teacher's Book до підручника Англійська мова 1 клас Zoom in Special 1 Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications містить сторінки підручника, плани і рекомендації до проведення уроків, тести, а також додаткові матеріали. ..
157.00 грн.
Англійська мова 1 клас Плани-конспекти уроків До підручника О.Д. Карп’юк Нова програма Авт: Мясоєдова С. В. Вид-во: Ранок
Посібник являє собою плани-конспекти уроків англійської мови до підручника О. Д. Карп’юк для учнів 1-го класу загальноосвітніх навчальних закладів. Він побудований відповідно до чинної програми з іноземних і містить календарно-тематичне планування, розробки 34 уроків, на яких застосовую..
75.00 грн.
Англійська мова 1 клас Поглиблений Smart Junior 2 Class CD Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications
Class CD до підручника Англійська мова 1 клас Поглиблений Smart Junior 2 Student's Book Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications містить аудіозаписи для виконання завдань, пов'язаних з розвитком навичок аудіювання. ..
134.00 грн.
Англійська мова 1 клас Поглиблений Smart Junior 2 Teacher’s Book Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications
Книга для вчителя Teacher's Book до підручника Англійська мова 1 клас Поглиблений Smart Junior 2 Student's Book Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications містить сторінки підручника, плани і рекомендації до проведення уроків, тести, а також додаткові матеріали - phonics. ..
252.00 грн.
Англійська мова Плани-конспекти уроків До підручника А.М. Несвіт 1 клас Нова програма Авт: О.М. Павліченко Вид-во: Ранок
Посібник являє собою плани-конспекти уроків англійської мови до підручника А. М. Несвіт для учнів 1-го класу. Побудований відповідно до чинної програми з англійської мови, затвердженої Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України для загально-освітніх навчальних закладів. Міст..
80.00 грн.
Книга для вчителя 1 клас Англійська мова English teacher`s book Несвіт А. М. Вид: Генеза
У посібнику представлено авторську концепцію НМК, методичні рекомендації до уроків, календарно-тематичне планування, а також сценарії позакласних заходів. Книжка для вчителя є сладовою частиною навчально-методичного комплекту Англійська мова 1 клас для загальноосвітніх навчальн..
24.00 грн.
Книга для вчителя Start Up 1 клас Нова програма Авт: Доценко І. Вид-во: Ранок
Книга для вчителя складена за Новою програмою до підручника Англійська мова 1 клас Start Up Авт: І. Доценко О. Євчук Вид-во: Ранок. Містить методичні рекомендації щодо використання матеріалу підручника, робочого зошита та комплекта флеш-карток, перебігу кожного етапу уроку під час викладання англ..
75.00 грн.
Мій конспект Англійська мова 1 клас За підручником: А. Несвіт Нова програма Автор: І.В. Ґандзя Вид-во: Основа
Видання Мій конспект розрахований на вчителя початковій школі, який викладає англійську мову в загально-освітній школі за програмою 2012 року. Цей методичний посібник ставить на меті надати допомогу вчителеві в підготовці до уроку. Автор пропонує плани-конспекти 35 уроків англійскої..
25.00 грн.
Мій конспект Англійська мова 1 клас За підручником: О. Карпюк Нова програма Автор: І. В. Ґандзя Вид-во: Основа
Видання Мій конспект розрахований на вчителя початковій школі, який викладає англійську мову в загально-освітній школі за програмою 2012 року. Цей методичний посібник ставить на меті надати допомогу вчителеві в підготовці до уроку. Автор пропонує плани-конспекти 35 уроків англійсько..
30.00 грн.
Набір для вчителя до підручника Англійська мова 1 клас з поглибленим вивченням англійської мови English 1 Карп'юк О. Д. Вид-во: Лібра Терра
Набір для вчителя до підручника з англійської мови для 1 класу шкіл з поглибленим вивченням англійської мови "English 1" автора О.Карпюк. Вид-во: Лібра Терра ..
300.00 грн. 285.00 грн.
Розробки уроків Англійська мова 1 клас До підручника Карп’юк О.Д. Нова програма Авт: Косован О. Вітушинська Н. Поворознюк Н. Вид-во: Підручники і Посібники
У посібнику подано розгорнуті розробки уроків з англійської мови до підручника О. Д. Карп’юк. Англійська мова 1 клас загальноосвітніх навчальних закладів. Різноманітні методи і прийоми роботи, запропоновані в посібнику, спрямовані на збагачення словникового запасу учнів 1-го класу, закр..
35.00 грн.
Розробки уроків Англійська мова 1 клас До підручника Несвіт А.М. Нова програма Авт: Косован О. Вітушинська Н. Поворознюк Н. Вид-во: Підручники і Посібники
У посібнику подано розгорнуті конспекти уроків з англійської мови до підручника Несвіт А. М. Англійська мова 1 клас загальноосвітніх навчальних закладів. Різноманітні методи і прийоми роботи запропоновані в посібнику, спрямовано на збагачення словникового запасу учнів 1-го класу, закріп..
35.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019