Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата

Основи здоров'я 1 клас Нова програма

Основи здоров'я 1 клас Нова програма

Категорія містить методичні посібники з предмету Основи здоров'я до підручника Гнатюк О. В., Бех І.Д., Воронцова Т.В. та інших

1 клас Нова програма

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Разработки уроков Основы здоровья 1 класс Новая программа Универсальное пособие для учителей Авт: Н.Г. Басок Т.А. Бугаева Изд-во: Ранок
Методическое пособие разработано в соответствии с новой учебной программой по курсу. Книга содержит календарное планирование, разработки уроков разных типов, рекомендации по организационной работе с детьми. Большой методический и дидактический материал помогут сделать уроки интересными и насыщенн..
30.00 грн.
Електронний конструктор уроку Основи здоров’я 1 клас За підручником Бех І. Вид-во: Основа
Методичний комп’ютерний посібник містить: 33 конспекта усіх уроків до курсу Основи здоров’я 1 клас у форматі .doc Microsoft Word; 33 медіа-презентацій до усіх уроків у форматі .ppt Microsoft PowerPoint; зручне середовище для створення власних уроків та презентацій до..
99.00 грн.
Електронний конструктор уроку Основи здоров’я 1 клас За підручником Гнатюк О. Вид-во: Основа
Методичний комп’ютерний посібник містить: 33 конспекта усіх уроків до курсу Основи здоров’я 1 клас у форматі .doc Microsoft Word; 33 медіа-презентацій до усіх уроків у форматі .ppt Microsoft PowerPoint; зручне середовище для створення власних уроків та презентацій до..
99.00 грн.
Конспект уроків Основи здоров’я 1 клас Нова програма До підручника Гнатюк О.В. Авт: Тітченко О.М. Вид-во: Богдан
У посібнику подано розгорнуті конспекти уроків з курсу Основи здоров’я, структура яких відповідає навчальній програмі Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Державному стандарту початкової загальної освіти та підручнику Основи здоров’я. 1 клас Авт. Гнатюк О.В. Пропо..
30.00 грн.
Мій конспект Основи здоров’я 1 клас За підручником О.В. Гнатюк Нова програма Авт: М.О. Володарська Вид-во: Основа
Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки уроків курсу Основи здоров я у 1 класі, складені відповідно до вимог нової навчальної програми за підручником О. В. Гнатюк. Задля зручності використання всі розробки розміщені на відривних аркушах. Поля для запи..
20.00 грн.
Мій конспект Основи здоров’я1 клас За підручником І.Д. Беха Т.В. Воронцової В.С. Пономаренка С.В. Страшка Нова програма Авт: М.О. Володарська Вид-во: Основа
Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки уроків курсу Основи здоров’я у 1 класі, складені відповідно до вимог нової навчальної програми за підручником І. Д. Беха, Т. В. Воронцової, В. С. Пономаренка, С. В. Страшка. Задля зручності використання всі розр..
20.00 грн.
Основи здоров’я 1 клас Плани-конспекти уроків Серія: Конструктор уроку Нова програма Авт: Т.О. Бугайова О.В. Чірік-Степанова Вид-во: Ранок
Методичний посібник розроблений відповідно до нової навчальної програми з курсу Основи здоров’я для 1 класу. Багатий методичний і дидактичний матеріал допоможуть зробити уроки цікавими та насиченими, а також помітно скоротять час підготовки до уроків. Призначений для вчителів, методистів..
40.00 грн.
Основи здоров’я 1 клас Плани­-конспекти уроків Нова програма Авт: Н.Г. Басок Т.О. Бугайова Вид-во: Ранок
Методичний посібник розроблений відповідно до нової навчальної програми з курсу. Книга містить календарне планування, розробки уроків різного типу, рекомендації з організаційної роботи з дітьми. Багатий методичний і дидактичний матеріал допоможуть зробити уроки цікавими та насиченими, а також пом..
30.00 грн.
Розробки уроків з основ здоров’я 1 клас До підручника Беха І. Нова програма Авт: Цибульська С. Вид-во: Підручники та Посібники
У посібнику подано розгорнуті конспекти уроків з навчального курсу Основи здоров’я для 1 класу до підручника І. Д. Беха, Т. В. Воронцової, В. С. Пономаренка та ін. Різноманітні методи і прийоми роботи, запропоновані в посібнику, спрямовано на формування в учнів правил щодо збереження та зміц..
35.00 грн.
Розробки уроків з основ здоров’я 1 клас До підручника Гнатюк О. Нова програма Авт: Цибульська С. Вид-во: Підручники та Посібники
У посібнику подано розгорнуті конспекти уроків з навчального курсу Основи здоров’я для 1 класу До підручника О. Гнатюк. Різноманітні методи і прийоми роботи, запропоновані в посібнику, спрямовано на формування в учнів правил щодо збереження та зміцнення здоров’я, безпечної поведінки з різним..
35.00 грн.
Уроки Основи здоров`я 1 клас Нова програма До підручника І.Д. Беха Серія: Бібліотека вчителя Авт: Будна Н.О. Жирська Г.Я. Кікінеджі О.М. Вид-во: Богдан
У посібнику подано розгорнуті конспекти уроків з предмета Основи здоров’я, зміст яких відповідає новій навчальній програмі Міністерства освіти і науки України, Державному стандарту початкової загальної освіти та підручнику Основи здоров’я. 1 клас Авт. І.Д. Бех, Т.В. Воронцова, B.C. Пономарен..
35.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2018