Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Трудове навчання 1 клас Нова програма

Трудове навчання 1 клас Нова програма

Категорія містить методичні посібники з предмету Трудове навчання до підручника Веремійчик І. М., Сидоренко В. К., Котелянець Н. В., Трач С.К. та інших

1 клас Нова програма

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Розробки уроків Трудове навчання 1 клас Нова програма Універсальний посібник для вчителя Авт: В.І. Хорунжий Вид-во: Ранок
Посібник містить методичні поради щодо проведення уроків трудового навчання в 1 класі початкової школи. Тематика занять з трудового навчання та їх зміст розроблені відповідно до нової програми. У книзі подані повний інструктаж і малюнки, що ілюструють етапи виконання трудових операцій, пізнавальн..
30.00 грн.
Усі уроки трудового навчання 1 клас За новою програмою Універсальний посібник Авт: Л.В. Ліннікова Вид-во: Основа
Посібник містить орієнтовне календарне планування та розробки всіх уроків трудового навчання у 1 класі, складений відповідно до вимог нової навчальної програми. У додатку подані орієнтовні зразки готових виробів і композицій, шаблонів та технологічних карт. Для вчителів початкової школи. ..
25.00 грн.
Електронний конструктор уроку Трудове навчання 1 клас За підручником Веремійчика І. Вид-во: Основа
Методичний комп’ютерний посібник містить: 35 конспектів усіх уроків до курсу Трудове навчання 1 клас у форматі .doc Microsoft Word; 35 медіа-презентацій до усіх уроків у форматі .ppt Microsoft PowerPoint; зручне середовище для створення власних уроків та презент..
99.00 грн.
Електронний конструктор уроку Трудове навчання 1 клас За підручником Сидоренка В. Вид-во: Основа
Методичний комп’ютерний посібник містить: 35 конспектів усіх уроків до курсу Трудове навчання 1 клас у форматі .doc Microsoft Word; 35 медіа-презентацій до усіх уроків у форматі .ppt Microsoft PowerPoint; зручне середовище для створення власних уроків та презент..
99.00 грн.
Конспекти уроків Трудове навчання 1 клас До підручника Тименко В.П. та Сидоренко В.К. Нова програма Авт: Богайчук Р.В. Вид-во: Богдан
У посібнику вміщено розробки уроків з трудового навчання у 1-му класі відповідно до навчальної програми МОНмолодьспорту України, Державного стандарту початкової загальної освіти, підручників Трудове навчання. 1 клас Автори Тименко В. П., Веремійчик І. М. та Трудове навчання. 1 клас..
36.00 грн.
Мій конспект Трудове навчання 1 клас За підручником В.К. Сидоренка Нова програма Авт: Л.В. Ліннікова Вид-во: Основа
Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки уроків трудового навчання в 1 класі, складені відповідно до вимог нової навчальної програми за підручником В. К. Сидоренка, Н. В. Котелянець. Задля зручності використання всі розробки розміщені на відривних аркушах. ..
20.00 грн.
Мій конспект Трудове навчання 1 клас За підручником В.П. Тименка Нова програма Авт: Л.В. Ліннікова Вид-во: Основа
Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки уроків трудового навчання в 1 класі, складені відповідно до вимог нової навчальної програми за підручником В. П. Тименка, І. М. Веремійчика. Задля зручності використання всі розробки розміщені на відривних аркушах. П..
20.00 грн.
Розробки уроків Трудове навчання 1 клас До підручника Сидоренка В. Нова програма Авт: Кононюк А. Вид-во: Підручники та Посібники
У посібнику подано розгорнуті розробки уроків з навчального курсу Трудове навчання для 1 класу до підручника Сидоренка В. К., Котелянець Н. В. Різноманітні методи і прийоми роботи, запропоновані в посібнику, спрямовано на розвиток творчих здібностей учнів, художнього смаку, формування е..
35.00 грн.
Розробки уроків Трудове навчання 1 клас До підручника Тименка В.П. Нова програма Авт: Головата О. Кононюк А. Вид-во: Підручники і Посібники
У посібнику подано розгорнуті розробки уроків з навчального курсу Трудове навчання для 1 класу до підручника Тименка В. П., Веремійчика І. М. Різноманітні методи і прийоми роботи, запропоновані в посібнику, спрямовані на розвиток творчих здібностей учнів, художнього смаку, формування ел..
35.00 грн.
Уроки трудового навчання у 1 класі. Вчителю початкових класів. Нова програма. Н. В. Котелянець, О. В. Агєєва. Вид-во: Сиция
Уроки трудового навчання у 1 класі. Серія: Вчителю початкових класів.  Гриф Міністерства освіти: Схвалено МОНУ. ..
20.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019